Чому американські компанії такі привабливі для бізнесу?

Час читання: 4 хвилини

У нашому блозі ми часто підіймали теми компаній в США. Вже говорили про вибір організаційно-правової форми компанії, про вибір кращого штату для реєстрації компанії та особливості оподаткування компаній в США.

Сьогодні в невеликому матеріалі ми знайдемо відповідь на питання: чому ж так привабливі компанії в США для бізнесу?

Згідно з рейтингом The World Bank «Країни по легкості ведення бізнесу», США зайняли 6 місце в 2020 році. А це означає, що США все-таки є чим привернути підприємців.

Чим же так цікава ця країна, що кожен 3-й успішний бізнесмен хоче вийти на американський ринок? Високі технології, репутація, продумана законодавча база – і це ще не весь список сприятливих чинників для розвитку бізнесу в США.

Давайте розберемо, що важливо для підприємця при відкритті бізнесу.

1. Легкість відкриття компанії

У США відкрити компанію можна і без особистої присутності. Дану процедуру можуть виконати без Вас.

Ось тільки для відкриття корпоративного рахунку найчастіше потрібна присутність. Як ми прекрасно знаємо – отримати візу в США не так просто, а з приходом COVID це стало ще важче. Часто на момент реєстрації компанії багато наших клієнтів не мають візи, щоб відкрити банківський рахунок самостійно. І ми вирішили Вам у цьому допомогти.

Тепер ми можемо відкривати банківські рахунки через свого корпоративного секретаря, що набагато спрощує цю процедуру і робить американський ринок ще ближче до Вас. Крім того, доступні варіанти дистанційного відкриття рахунку в банках США – звертайтеся до наших експертів за подробицями (форма для замовлення консультації внизу сторінки).

2. Законодавство

США побудували зрозумілу законодавчу базу в галузі корпоративного права.

Нагадаємо, що законодавство США базується на прецеденті, а це означає, що ми маємо усталені практики, доступне для розуміння законодавство і передбачуване регулювання.

Наприклад, якщо реєструвати корпорацію в Делавері, ви керуєтеся Delaware General Corporation Law, якому вже більше 100 років, що додає впевненості власникам бізнесу.

3. Платоспроможність і купівельний потенціал

Для того, щоб ваш бізнес розвивався, і ви отримували прибуток – ваші послуги і товари повинні купуватися і користуватиметься попитом. США має один з найбільших добробутів в усьому світі, а це означає, що суспільство є платоспроможним. Також, населення США має високу трудову етику, що за підсумком призвело до високорозвиненого підприємництва.

Згідно з даними міжнародної страхової компанії COFACE, зростання глобальної економіки США за підсумками 2021 року становитиме 5,6%. Це країна, яка після карантинних обмежень ще з минулого літа відновлюється швидше, ніж очікувало більшість фінансових аналітиків.

Прогнози COFACE обіцяють зростання економіки США в 2021 р незважаючи на глобальний спад, пов’язаний з пандемією COVID

4. Податки

Американська податкова система є дуже гнучкою, але в той же час і суворою. За несвоєчасну сплату податків компанія піддається штрафним санкціям.

Вибираючи штат для реєстрації компанії, Ви ознайомлюється з податковою системою даного штату і вибираєте, де найвигідніші умови для ведення бізнесу.

Нагадаємо, що США має трирівневу систему оподаткування: Федеральні податки, податки на рівні штатів, а також локальні податки. Ми рекомендуємо реєструвати компанію в одному з таких штатів, як Делавер, Флорида або Вайомінг. Вони є найбільш привабливими для основної частини підприємців для відкриття бізнесу.

Чому?

  • Ставка податку з прибутку в цих штатах або відсутня взагалі (Вайомінг), або нижче, ніж в інших.
  • Флорида, наприклад, є одним з найпопулярніших штатів для іноземних підприємців через легкість відкриття і обслуговування компанії.
  • Дані штати мають сильну правову базу (Делавер) щодо захисту інтересів засновників/акціонерів. Даний штат особливо актуальний для власників корпорацій.

5. Конфіденційність

Багато власників бізнесу не хочуть розкривати інформацію про свій бізнес в рідній країні, по ряду причин. США є ідеальною країною для цього. США не бере участь в автоматичному обміні фінансовими даними з іншими країнами, вона працює за своєю індивідуально створеною системою FATCA.

Фактично, податковим органам вашої країни буде дуже важко дізнатися про вашу діяльність в США. Згодом це може змінитися, але в даний момент реалії показують саме таку картину.

На закінчення

Це основні важливі пункти для власників бізнесу при реєстрації компанії за кордоном. І як описано вище, США є чим привернути підприємців для відкриття і розвитку свого бізнесу.

Якщо Ви прочитали цю інформацію і замислились про відкриття бізнесу в США – ми з радістю Вам допоможемо. Адже ми володіємо необхідним досвідом, який допоможе вивести Ваш бізнес на новий міжнародний рівень. Наша команда потурбується про безпеку Вашого бізнесу і запропонує найбільш правильні і вигідні варіанти.

корисні матеріали в нашому блозі

Офшори та їх актуальність у сучасному корпоративному світі

За консервативними оцінками, в офшорах заховано 12-15% світового ВВП, вважають у Boston Consulting Group. Чи можна собі уявити сучасний бізнес без використання офшорів? Звісно!  Не маємо жодного сумніву, що офшори й надалі будуть активним гравцем на полі бою міжнародного бізнесу, але правила гри змінюються. Підписання Україною конвенції MLI (яка дозволяє в деяких випадках уникнути подвійного […]

читати далі
Навіщо реєструвати нерезидентам авторські права у США?

Авторське право покликане захищати форму висловлювання твори і не поширюється на ідеї, теорії, принципи, методи, процедури, процеси, системи, способи, концепції, відкриття, навіть якщо вони виражені, описані, пояснені, проілюстровані у творі. Ідеї не підлягають захисту засобами інтелектуальної власності, а методи, процедури, процеси, системи, засоби охороняються як об’єкти промислової власності. Згідно з міжнародними нормами, авторське право виникає […]

читати далі
За який термін до реєстрації патента можна розкривати інформацію про винахід, продукт, послугу

Бізнес, що розвивається, на певному етапі перестає задовольнятися реєстрацією торгових марок, копірайтом або отриманням патентів на різні дизайни. Патенти на винаходи є потужним інструментом створення нових конкурентних переваг з низки причин: Однак, за очевидності переваг для бізнесу в отриманні патентів на винаходи, на рівні малих та середніх підприємств рішення подати патентну заявку, як правило, приходить […]

читати далі