Реєстрація компанії в Польщі

Пропонуємо найбільш популярну та просту в використанні форму власності для реєстрації – Sp. Z o. o. (товариство з обмеженою відповідальністю).

Замовляй БЕЗКОШТОВНУ консультацію

Замовити консультацію

Процедура реєстрації компанії в Польщі

 1. Перевірка назви для реєстрації.
 2. Збір інформації.
 3. Проходження верифікації, що є обов’язковою умовою в європейських країнах.
 1. Подача компанії на реєстрацію в реєстр – до 10 робочих днів.
 2. Компанія зареєстрована.

Переваги реєстрації
компанії в Польщі з компанією 4В

Економія часу

Допоможемо зекономити ваш час та витрати на реєстрацію компанії, оскільки в європейських країнах потрібно витратити досить багато часу, бігаючи по державних установах та збираючи всі необхідні довідки.

Фіксована вартість

У нас немає прихованих платежів, всі додаткові документи та отримання довідок вже входять у вартість. Вам не потрібно хвилюватись за додаткові витрати.

Супровід угоди юристом

Протягом усієї процедури реєстрації, угоду супроводжує юрист, який повідомляє про стадії реєстрації, а також додатково консультує у разі виникнення питань.

Експертність в ніші

Ми надаємо повний спектр послуг для власників закордонного бізнесу в сфері IT, E-commerce, для виробників. А це означає, що при реєстрації компанії ми звертаємо увагу на специфіку ніші.

Володіємо знаннями не тільки в сфері процесу реєстрації компанії, але й у сфері планування податкового навантаження, ведення бухгалтерії.

Реєстрація компаній для нерезидентів

Ми ведемо компанії не тільки з боку законодавства Польщі, а й і з боку резидентства власника. Тому що володіємо широкими знаннями Податкового законодавства США, Сінгапуру, OAE, України та країн Європи.

Переваги реєстрації компанії в Польщі

 • Вихід на європейський ринок. Польща входить до Європейського союзу, має один із найбільших ринків в Європі та вважається країною з стабільною економікою, що дає можливості вивести бізнес на новий рівень.
 • Мінімальна відповідальність – засновники мають обмежену відповідальність за діяльність компанії особистим майном.

 • Рахунок у європейському банку. Зареєструвавши компанію в Польщі, ви можете відкрити рахунок у європейському банку та з легкістю вести свою діяльність на європейському ринку.
 • Мінімальний статутний капітал. Мінімальний та фіксований статутний капітал – 5000 злотих.
 • ВНЖ – можливість легально отримання ВНЖ при веденні бізнесу в Польщі.

Економічна вигода від послуги

 • Ми допоможемо вийти вашому бізнесу на новий рівень. Відкриття компанії в одній із європейських країн – це не досить проста та бюджетна процедура, але ми максимально працюємо над тим, щоб для вас вона була легкою, яка збереже ваш час та фінанси.
 • Ми маємо чіткий план дій, який полегшить проходження всіх етапів реєстрації.
 • Наша компанія безкоштовно та заздалегідь вас проконсультує та буде надавати всю інформацію в ході співпраці.

ЩО ВХОДИТЬ В ПОСЛУГУ?

Повна реєстрація компанії в реєстрі та всі документи, які будуть отримані в ході реєстрації:

 • Статут
 • Заява про внесення капіталу
 • Список співвласників
 • Заява про іноземний капітал
 • Список адрес для кореспонденції
 • Довідка про несудимість
 • Електронні підписи для співвласників
 • Підтвердження внесення до Реєстру юридичних осіб
 • Підтвердження внесення до Реєстру кінцевих бенефіціарів
 • Номер EORI – реєстрація на митниці

Замовте БЕЗКОШТОВНУ консультацію

Ми допоможемо вам розібратися в ряді важливих питань, пов’язаних із реєстрацією компанії в Польщі, що стосуються конкретно вашої ситуації та бізнесу в цілому.

Чому не варто відкладати реєстрацію компанії в Польщі?

 1. Конкурентність: Багато бізнесів хоче вийти на європейський ринок для надання своїх послуг, чи продажів товару. Тому треба розуміти, що існує велика конкурентність серед компаній. І чим раніше ви почнете працювати на ринку Європи, тим раніше ви зможете зробити свій бренд більш впізнаваним та досягти великих продажів в своїй ніші.
 2. Зміни законодавства. У зв’язку з розвитком економіки та країн Європи, ми помічаємо часті зміни в законодавстві. Зараз є дуже гарна можливість почати вести бізнес за кордоном, оскільки законодавство Польщі дає таку змогу та максимально підтримує підприємців, які виявили бажання почати бізнес в країні.

 1. Репутація. Європейські країни завжди мають стабільну економіку та швидкі темпи зростання, тому маючи бізнес в одній із країн ЄС – ваш бізнес автоматично отримує репутацію європейської компанії, що допоможе залучати та утримувати клієнтів.
 2. Банківський рахунок. Зареєструвавши компанію в Польщі – ви маєте змогу відкрити банківський рахунок в польському банку та прозоро вести свою діяльність.

FAQ по реєстрації компанії в Польщі

1. Скільки часу триває реєстрація компанії?

З початку збору інформації до відображення компанії в реєстрі близько 30 днів.

2. Чи можна зареєструвати компанію на одного засновника?

Так, але в нас є певні рекомендації щодо економії в даному випадку. Щоб уникнути додаткового оподаткування, а саме збір в Пенсійний фонд – 125 евро/місяць, ми рекомендуємо реєструвати на 2- засновників, віддавши одному із – 5% акцій.

3. Які податки сплачує компанія?

Sp. Z.o.o. є платником податків на прибуток – 19%. Така ставка актуальна на прибуток більше 2 млн. евро в рік, але є знижена ставка – 9%, ця заставка актуальна для новостворених компаній у першому податковому році та до фірми, чий дохід у попередньому податковому році не перевищує 2 млн євро.

Компанія також має податок на дивіденди – 19% від суми отриманих дивідендів.

4. Якщо я знаходжусь в Україні, я можу зареєструвати компанію віддалено?

Так, що стосується реєстрації компанії, то ми допомагаємо в реєстрації компанії віддалено, якщо у вас немає змоги виїхати до Польщі. Що стосується відкриття рахунку, то фізична присутність обов’язкова, але ми даємо свої поради, як можна вчинити в даному випадку.

5. В якому місті реєструється компанія?

Компанія реєструється в Любліні, але можлива реєстрація в інших містах, але треба мати на увазі, що в великих містах строки реєстрації можуть бути збільшенні із-за завантаженості органів реєстрації.

6. В якій валюті можна відкрити банківський рахунок?

Ми відкриваємо банківські рахунки в євро, доларах, злотих, фунтах та франках.

Безкоштовна консультація юриста 4В для реєстрації компанії у Польщі

Якщо ви плануєте масштабувати ваш бізнес на міжнародні ринки, то радимо скористатися можливістю отримати безкоштовну консультацію з нашим юристом та зрозуміти яка саме юрисдикція вам підійде найбільше.

Під час консультації ми зможемо більш детально з’ясувати вашу ситуацію та запропонувати подальші кроки дій. Пісня успішної консультації, ми запропонуємо вам подальші дії щодо реєстрації та обслуговування вашої компанії.

4B – надійний партнер в захисті ваших прав на глобальних ринках і світових маркетплейсах
Замовити консультацію

Відгуки про нашу роботу

Дмитро Гудз

Працюємо з компанією 4b більше 4х років. Консультуємося з питань e-commerce, національного та міжнародного оподаткування, кредитування тощо. Допомагали у відкритті та подальшого супроводу компанії за кордоном. Відвідуємо багато тематичних цікавих та корисних івентів. Професіонали свого діла, привітлива та ввічлива команда, завжди на зв’язку. Раджу до співпраці.

Дмитро Гудз

ARTVOOM

Дуже дякую компанії 4B за швидкий зворотній звязок, після першої конференції, в якій обговорили всі деталі, компанія 4В відразу подала заявку на торгівельну марку в США.Тож, можу радити їхні послуги.

ARTVOOM

Vorwarts Pharma SIA

З компанією 4В працюємо з 2019 року. Звернулися до компанії із запитом побудови алгоритму виходу на ринок Німеччини через маркетплейс Амазон. Здобули високо кваліфіковану консультацію Андрія Матяша щодо всіх юридичних, податкових моментів, які супроводжували наш проект.

Особливо приємно, що після консультації співробітники компанії 4В Лідія, Вікторія, Олександр просто «за руку» супроводжували та допомагали на всіх етапах нашого проекту – реєстрація та верифікація акаунту продавця Амазон, реєстрація VAT та реєстрація торгової марки у Німеччині. Сьогодні компанія 4В якісно забезпечує податкову звітність нашої компанії у Німеччині. Ми дуже вдячні компанії 4В за професійну допомогу та просто приємну комунікацію!

Vorwarts Pharma SIA

COOTICO LLC

Працюю з 4B 1 рік, мій партнер вже більше 3-х років. І поки що не виникало жодної ситуації, в якій вони не змогли б нам допомогти.

Дуже подобається комплексний підхід, особливо це відчувається при запуску нового бренду, коли не хочеться витрачати час на бюрократію та заповнення сотень форм. Торгова марка, LLC, облікові записи, все робиться швидко і безпроблемно.

COOTICO LLC

Enjoy The Wood

У 2020 році нам була потрібна компанія для запуску на Kickstarter, з цього і почалося наше співробітництво з 4B. Спочатку ми зареєстрували компанію у США, потім в Естонії, щоб працювати з європейським ринком.

Сьогодні 4B підтримує адміністрування наших номерів платника податку з продажу у 10 штатах. Адміністраує ПДВ у Великій Британії та Німеччині.

Ми зареєстрували дві торгові марки та вирішуємо всі питання інтелектуальної власності разом із юристами 4B.

Ми задоволені роботою з 4B насамперед через їхнє занурення в діяльність клієнта, пошук індивідуальних рішень та постійне спілкування. В даний час з командою 4B ми можемо вирішити всі наші питання з юридичної чи бухгалтерської сторони.

Enjoy The Wood

UNIQANTIQ

Ми працюємо з командою юристів 4B вже понад 3 роки.

Коли ми розпочинали бізнес на Amazon, ми відразу звернулися до фахівців 4B для реєстрації торгової марки, а через півроку зареєстрували компанію.

Однією з переваг компанії є надання повного спектра послуг із підтримки іноземних компаній. Сюди входить підготовка та подання фінансових та податкових звітів, необхідних для виконання вимог місцевих державних органів, а також у деяких випадках для своєчасної сплати податків.

Ми також звернулися до компанії 4B за послугами зі сплати податку з продажів.

Враховуючи бажаний результат, отриманий UNIQANTIQ, ми можемо впевнено рекомендувати 4В як надійного партнера з юридичного супроводу бізнесу.

Ми оцінюємо нашу співпрацю з 4В успішною та взаємовигідною. Бажаємо Вам професійних успіхів та процвітання.

UNIQANTIQ

COLLAR Company

Ми повністю задоволені сервісом компанії 4В.

Вже багато років ми співпрацюємо разом і не змінюємо підрядника. Найбільше ми задоволені бухгалтерією, консультаціями з податків, та питаннями пов’язаними з реєстрацією ТМ в США і Великобританії.

Команда 4В професіонали, легкі у спілкуванні, що особливо подобається
найбільше, це те, що вони можуть вирішити БУДЬ-ЯКУ проблему. Це не складає великої для них проблеми. Тут ви не зустрінете токсичних людей!

Дуже рекомендуємо 4В для вирішення будь-яких юридичних питань для бізнесу.

COLLAR Company

Чому варто обрати саме нас?

Юридична компанія 4В на ринку 8 років, ми не “робимо все”, що свідчить про вузьку спеціалізацію та знання тонкощів конкретних ніш.

Надаємо послуги для 3 напрямків:

 • e-commerce
 • IT-компанії
 • виробники та експортери