Реєстрація компанії в Польщі

Пропонуємо найбільш популярну та просту в використанні форму власності для реєстрації – Sp. Z o. o. (товариство з обмеженою відповідальністю).

Замовляй КОНСУЛЬТАЦІЮ

Замовити консультацію
Процедура реєстрації компанії в Польщі
 1. Перевірка назви для реєстрації.
 2. Збір інформації.
 3. Проходження верифікації, що є обов’язковою умовою в європейських країнах.
 1. Подача компанії на реєстрацію в реєстр – до 10 робочих днів.
 2. Компанія зареєстрована.

Переваги реєстрації
компанії в Польщі з компанією 4В

Економія часу

Допоможемо зекономити ваш час та витрати на реєстрацію компанії, оскільки в європейських країнах потрібно витратити досить багато часу, бігаючи по державних установах та збираючи всі необхідні довідки.

Фіксована вартість

У нас немає прихованих платежів, всі додаткові документи та отримання довідок вже входять у вартість. Вам не потрібно хвилюватись за додаткові витрати.

Супровід угоди юристом

Протягом усієї процедури реєстрації, угоду супроводжує юрист, який повідомляє про стадії реєстрації, а також додатково консультує у разі виникнення питань.

Експертність в ніші

Ми надаємо повний спектр послуг для власників закордонного бізнесу в сфері IT, E-commerce, для виробників. А це означає, що при реєстрації компанії ми звертаємо увагу на специфіку ніші.

Володіємо знаннями не тільки в сфері процесу реєстрації компанії, але й у сфері планування податкового навантаження, ведення бухгалтерії.

Реєстрація компаній для нерезидентів

Ми ведемо компанії не тільки з боку законодавства Польщі, а й і з боку резидентства власника. Тому що володіємо широкими знаннями Податкового законодавства США, Сінгапуру, OAE, України та країн Європи.

Переваги реєстрації компанії в Польщі
 • Вихід на європейський ринок. Польща входить до Європейського союзу, має один із найбільших ринків в Європі та вважається країною з стабільною економікою, що дає можливості вивести бізнес на новий рівень.
 • Мінімальна відповідальність – засновники мають обмежену відповідальність за діяльність компанії особистим майном.
 • Рахунок у європейському банку. Зареєструвавши компанію в Польщі, ви можете відкрити рахунок у європейському банку та з легкістю вести свою діяльність на європейському ринку.
 • Мінімальний статутний капітал. Мінімальний та фіксований статутний капітал – 5000 злотих.
 • ВНЖ – можливість легально отримання ВНЖ при веденні бізнесу в Польщі.
Економічна вигода від послуги
 • Ми допоможемо вийти вашому бізнесу на новий рівень. Відкриття компанії в одній із європейських країн – це не досить проста та бюджетна процедура, але ми максимально працюємо над тим, щоб для вас вона була легкою, яка збереже ваш час та фінанси.
 • Ми маємо чіткий план дій, який полегшить проходження всіх етапів реєстрації.
 • Наша компанія безкоштовно та заздалегідь вас проконсультує та буде надавати всю інформацію в ході співпраці.
ЩО ВХОДИТЬ В ПОСЛУГУ?

Реєстрація компанії 14 робочих днів

Пакет документів

Податковий номер комапнії

Реєстраційна та поштова адресу компанії на рік

Послуги секретаря на рік

Номер EORI – реєстрація на митниці

Повна реєстрація компанії в реєстрі та всі документи, які будуть отримані в ході реєстрації:

 • Статут
 • Заява про внесення капіталу
 • Список співвласників
 • Заява про іноземний капітал
 • Список адрес для кореспонденції
 • Довідка про несудимість
 • Електронні підписи для співвласників
 • Підтвердження внесення до Реєстру юридичних осіб
 • Підтвердження внесення до Реєстру кінцевих бенефіціарів
 • Номер EORI – реєстрація на митниці

Замовте КОНСУЛЬТАЦІЮ зараз

Ми допоможемо вам розібратися в ряді важливих питань, пов’язаних із реєстрацією компанії в Польщі, що стосуються конкретно вашої ситуації та бізнесу в цілому.

Консультація юриста 4В для реєстрації компанії у Польщі

Якщо ви плануєте масштабувати ваш бізнес на міжнародні ринки, то радимо скористатися можливістю отримати консультацію з нашим юристом та зрозуміти яка саме юрисдикція вам підійде найбільше.

Під час консультації ми зможемо більш детально з’ясувати вашу ситуацію та запропонувати подальші кроки дій. Пісня успішної консультації, ми запропонуємо вам подальші дії щодо реєстрації та обслуговування вашої компанії.

4B – надійний партнер в захисті ваших прав на глобальних ринках і світових маркетплейсах
Замовити консультацію

Відгуки про нашу роботу

Працюємо з компанією 4b більше 4х років. Консультуємося з питань e-commerce, національного та міжнародного оподаткування, кредитування тощо. Допомагали у відкритті та подальшого супроводу компанії за кордоном. Відвідуємо багато тематичних цікавих та корисних івентів. Професіонали свого діла, привітлива та ввічлива команда, завжди на зв’язку. Раджу до співпраці.

Дуже дякую компанії 4B за швидкий зворотній звязок, після першої конференції, в якій обговорили всі деталі, компанія 4В відразу подала заявку на торгівельну марку в США.Тож, можу радити їхні послуги.

З компанією 4В працюємо з 2019 року. Звернулися до компанії із запитом побудови алгоритму виходу на ринок Німеччини через маркетплейс Амазон. Здобули високо кваліфіковану консультацію Андрія Матяша щодо всіх юридичних, податкових моментів, які супроводжували наш проект.

Особливо приємно, що після консультації співробітники компанії 4В Лідія, Вікторія, Олександр просто «за руку» супроводжували та допомагали на всіх етапах нашого проекту – реєстрація та верифікація акаунту продавця Амазон, реєстрація VAT та реєстрація торгової марки у Німеччині. Сьогодні компанія 4В якісно забезпечує податкову звітність нашої компанії у Німеччині. Ми дуже вдячні компанії 4В за професійну допомогу та просто приємну комунікацію!

Працюю з 4B 1 рік, мій партнер вже більше 3-х років. І поки що не виникало жодної ситуації, в якій вони не змогли б нам допомогти.

Дуже подобається комплексний підхід, особливо це відчувається при запуску нового бренду, коли не хочеться витрачати час на бюрократію та заповнення сотень форм. Торгова марка, LLC, облікові записи, все робиться швидко і безпроблемно.

У 2020 році нам була потрібна компанія для запуску на Kickstarter, з цього і почалося наше співробітництво з 4B. Спочатку ми зареєстрували компанію у США, потім в Естонії, щоб працювати з європейським ринком.

Сьогодні 4B підтримує адміністрування наших номерів платника податку з продажу у 10 штатах. Адміністраує ПДВ у Великій Британії та Німеччині.

Ми зареєстрували дві торгові марки та вирішуємо всі питання інтелектуальної власності разом із юристами 4B.

Ми задоволені роботою з 4B насамперед через їхнє занурення в діяльність клієнта, пошук індивідуальних рішень та постійне спілкування. В даний час з командою 4B ми можемо вирішити всі наші питання з юридичної чи бухгалтерської сторони.

Ми працюємо з командою юристів 4B вже понад 3 роки.

Коли ми розпочинали бізнес на Amazon, ми відразу звернулися до фахівців 4B для реєстрації торгової марки, а через півроку зареєстрували компанію.

Однією з переваг компанії є надання повного спектра послуг із підтримки іноземних компаній. Сюди входить підготовка та подання фінансових та податкових звітів, необхідних для виконання вимог місцевих державних органів, а також у деяких випадках для своєчасної сплати податків.

Ми також звернулися до компанії 4B за послугами зі сплати податку з продажів.

Враховуючи бажаний результат, отриманий UNIQANTIQ, ми можемо впевнено рекомендувати 4В як надійного партнера з юридичного супроводу бізнесу.

Ми оцінюємо нашу співпрацю з 4В успішною та взаємовигідною. Бажаємо Вам професійних успіхів та процвітання.

Ми повністю задоволені сервісом компанії 4В.

Вже багато років ми співпрацюємо разом і не змінюємо підрядника. Найбільше ми задоволені бухгалтерією, консультаціями з податків, та питаннями пов’язаними з реєстрацією ТМ в США і Великобританії.

Команда 4В професіонали, легкі у спілкуванні, що особливо подобається
найбільше, це те, що вони можуть вирішити БУДЬ-ЯКУ проблему. Це не складає великої для них проблеми. Тут ви не зустрінете токсичних людей!

Дуже рекомендуємо 4В для вирішення будь-яких юридичних питань для бізнесу.

Чому варто обрати саме нас?

Юридична компанія 4В на ринку 8 років, ми не “робимо все”, що свідчить про вузьку спеціалізацію та знання тонкощів конкретних ніш.

Надаємо послуги для 3 напрямків:

 • e-commerce
 • IT-компанії
 • виробники та експортери

Європа приваблює підприємців можливостями для інвестицій та розширення бізнесу. Реєстрація фірми у Польщі, як в одній з провідних країн у східній частині світу, є гарним варіантом для безпечного вкладення капіталу.

Вигідне географічне положення, стабільна політична система та доступ до ринку Євросоюзу створюють сприятливі умови для реєстрації компанії у Польщі або покупки готового бізнесу.

Напрямки бізнесу у Польщі

Польща з її розвиненою економікою, кваліфікованою робочою силою та розвиненою податковою системою пропонує безліч можливостей. Найбільш перспективними напрямками бізнесу в цій країні у 2024 році вважаються:

 • Інформаційні технології (IT)

Польща є одним із лідерів у Центральній та Східній Європі з розробки ПЗ та надання IT-послуг. Попит на фахівців у цій галузі постійно зростає, завдяки чому відкриття IT-стартапів швидко окупається.

 • Виробництво

Маючи розвинену виробничу базу, орієнтовану як на внутрішній, так і експортний ринок, країна вважається хорошим вибором, а саме для отримання реєстрації ТОВ у Польщі у сфері машинобудування, автомобільної, харчової, хімічної промисловості.

 • Електронна комерція

Польський ринок електронної комерції швидко розвивається, і це дозволяє бізнесменам досягти успіху, зареєструвавши підприємство, інтернет-магазин, онлайн-платформу у сфері  eCommerce країни.

 • Логістика і транспорт

Географічне положення Польщі на перетині затребуваних транспортних маршрутів робить її привабливим місцем для розвитку транспортного бізнесу у напрямі управління ланцюгами постачання та перевезення.

 • Освіта

Висока репутація польської системи освіти приваблює студентів із різних куточків світу. У зв’язку з цим створюються сприятливі умови для реєстрації бізнесу в Польщі, пов’язаного з наданням послуг з репетиторства та консультування у сфері освіти.

 • Рекреаційний туризм

Польща багата на історичні та природні пам’ятки, що приваблює туристів з усього світу. Це створює можливості для розвитку готельного бізнесу, організації екскурсій та надання послуг.

 • Інженерія та будівництво

Сектор будівництва в Польщі знаходиться на підйомі, що спричиняє високий попит на будівельні матеріали, послуги з проектування та будівництва, а також на нерухомість.

Перші кроки перед реєстрацією фірми у Польщі

Реєстрація бізнесу у Польщі може здатися складним процесом, особливо якщо ви не знаєте, з чого почати. Важливо розуміти, які підготовчі кроки необхідно виконати:

Крок

Конкретні дії

1. Аналіз ринку
 1. Визначення цільової аудиторії.
 2. Вивчення прямих та непрямих конкурентів, їх сильних та слабких сторін.
 3. Оцінка попиту ваш продукт/послугу.
 4. Проведення SWOT-аналізу.
2. Аналіз законодавства
 1. Ознайомлення з польським законодавством, яке регулює реєстрацію та ведення бізнесу.
 2. Пошук актуальної інформації про те, які потрібні дозволи та ліцензії, який податок активний для вашого бізнесу.
3. Структурування бізнес-ідей у ​​бізнес-план
 1. Чітке формулювання бізнес-ідеї з:
 • Описом цілей та завдань.
 • Складанням плану дій.
 • Прогнозуванням доходів і витрат.
 • Визначеннямм джерел фінансування.
 1. Проведення маркетингового дослідження та на основі його результатів адаптація бізнес-плану до особливостей польського ринку.
4. Оформлення віз та ВНЖ
 1. Отримання візи для в’їзду до Польщі (якщо ви не є громадянином ЄС).
 2. Оформлення картки побуту для легалізації бізнесу в цій країні.
 3. Збір пакету документів та подання заявки до польського посольства чи консульства.

Перш ніж займатися питаннями реєстрації компанії у Польщі важливо проконсультуватися з бізнес-консультантом або юристом нашої компанії, щоб дізнатися, яка підготовка буде потрібна.

Форми реєстрації компанії у Польщі для іноземців

У Польщі, як і багатьох інших країнах, вибір форми підприємства для ведення бізнесу має вирішальне значення. Він впливає на такі аспекти, як:

 • Вартість реєстрації та обслуговування. Компанія має різні реєстраційні збори, щорічні платежі та вимоги до ведення бухобліку, залежно від форми.
 • Оподаткування. На кожну форму компанії поширюються свої правила, а саме ставки на податок, пільги та звітність.
 • Рівень зобов’язань. Залежно від обраної форми, власники обтяжуються обмеженою чи необмеженою відповідальністю за її борги.

Важливо, що для нерезидентів вибір форм реєстрації фірми у Польщі більш обмежений. Не рахуючи форми командного товариства (spółka komandytowa), оскільки з 2021 року  воно не є доречним, існує дві основні:

1. Одноосібне підприємство (JDG) – еквівалент українського ФОП, ФОП.

Переваги

Недоліки

 • Простота реєстрації та закриття.
 • Спрощена система бухгалтерського обліку.
 • Імовірність застосування єдиного податку.
 • Доступність не всім іноземцям.
 • Менш приваблива для інвесторів.

2. Товариство з обмеженою відповідальністю (Sp. Z.o.o) – еквівалент українського ТОВ.

Переваги

Недоліки

 • Низький поріг статутного капіталу.
 • Доступність для всіх іноземців.
 • Оптимальний варіант підприємствам з перспективою зростання.
 • Можливість управління фірмою поодинці.
 • Більш складна та дорога процедура реєстрації.
 • Більше податкове навантаження (часто подвійне оподаткування).

Вибір форми залежить від ваших цілей та обставин. Однак, якщо ви не є резидентом Польщі, найчастіше можете розглядати лише один варіант – Sp. Z.o.o (ТОВ).

Плюси та мінуси при відкритті фірми в Польщі

Відкрити бізнес з нуля, перенести вже існуючий, купити готову справу – кожен варіант вимагає вкладень коштів, ретельного аналізу та стратегічного підходу.

У зв’язку з цим варто ознайомитися з плюсами та мінусами реєстрації фірми у Польщі онлайн або офлайн. Тільки так реально ухвалити обґрунтоване рішення та зменшити фінансові ризики.

Плюси

Мінуси

 • Прозора банківська система.
 • Вигідне географічне розташування.
 • Кваліфікована робоча сила.
 • Сприятливий діловий клімат із надійним захистом бізнесу.
 • Державна підтримка для малого та середнього бізнесу.
 • Низький податок (порівняно з іншими країнами ЄС).
 • Можливість оформлення картки побуту.
 • Торгові угоди лише на рівні міжнародної торгівлі.
 • Мовний бар’єр.
 • Складність бюрократичних процедур.
 • Висока конкуренція, особливо у галузі логістики та IT.
 • Гостра потреба у веденні щомісячної звітності.
 • Культурні відмінності.

Чи варто розгортати бізнес у Польщі?

Зваживши всі «за» та «проти», ви можете замислитись: чи варто реєструвати компанію у Польщі? Однак важливо розуміти, що всі бар’єри можна подолати, головне – бути готовим до цього.

Аналіз плюсів та мінусів ведення бізнесу в Польщі дозволить вам:

 1. Оцінити потенціал діяльності бізнесу.
 2. Порівняти цілі та ресурси з можливостями, які пропонує Польща.
 3. Сформулювати реалістичний бізнес-план.
 4. Розробити стратегію виходу на польський ринок.

Наша мета полягає в тому, щоб уникнути поширених помилок, з якими стикаються іноземні підприємці в Польщі.

Найкращі способи реєстрації компанії у Польщі

У світлі останніх подій, пов’язаних з активними бойовими діями в Україні, дистанційні методи роботи набувають все більшої актуальності. Це стосується й реєстрації компаній за кордоном.

Крім онлайн-реєстрації, існує і традиційний офлайн-метод, тому варто вивчити обидва способи реєстрації компаній.

Онлайн-формат реєстрації

Реєстрація фірми у Польщі онлайн можлива за дорученням через портал S24. Для цього майбутнім засновникам необхідно зареєструватись на порталі, сформувати за допомогою консультанта установчий договір та інші документи, а потім підписати їх своїми цифровими ключами.

Для реєстрації потрібні:

 1. Довіреність на представника у Польщі.
 2. Перекладений та нотаріально завірений паспорт.
 3. Виписка рахунку із банку.
 4. Польський цифровий ключ (EPUAP чи Podpis kwalifikowany).

Процес реєстрації займає максимум до 2 тижнів і є недорогим варіантом.

Офлайн-формат реєстрації

Офлайн реєстрація у Польщі проходить через нотаріуса. Засновники підписують договір (статут) у його присутності, а потім нотаріус подає документи до суду.

Процес можна пройти дистанційно, оформивши довіреність на представника Польщі. Представник підпише договір у нотаріуса та подасть документи.

Термін реєстрації становить від двох до трьох тижнів.

Поради після реєстрації компанії у Польщі

Зорігіструвати компанію у Польщі – лише перший крок до успішного бізнесу у Польщі. Далі необхідно виконати низку важливих дій, щоб запустити всі процеси та розпочати роботу. До цих дій належить:

 1. Отримання поштової адреси. Укладіть договір із фірмою-постачальником послуг та сплатіть річне обслуговування, якщо винаймаєте віртуальний офіс. У разі фізичної оренди встановіть поштову скриньку.
 2. Внесення даних про бенефіціарів за допомогою цифрового ключа керівника. На це дається тиждень із моменту реєстрації, інакше загрожує штраф у розмірі до мільйона злотих.
 3. Відкриття рахунку у польському банку з особистим візитом. Для цього знадобиться витяг KRS, установчий договір, інформація про діяльність, відомості про власників у CRBR.
 4. Взаємодія із податковими:
 • Польща. Подача NIP-8 – документа з даними про банківський рахунок та бухгалтера. На подання надається 21 день з моменту реєстрації.
 • України. Повідомлення української податкової про КВК (контрольована іноземна компанія) та сплата податку, якщо річний оборот КВК перевищує 2 мільйони євро.

Цей процес найчастіше займає найбільше часу. Якщо ви теж відчуваєте труднощі, радимо звернутися до фахівців із повним запитом обслуговування КІК.

Вартість реєстрації фірми у Польщі

На обслуговування та реєстрацію фірми ціна в Польщі формується залежно від кількох факторів:

Вид та спосіб реєстрованої компанії

У порівнянні з JDG, Sp. Z.o.o є найбільш популярним варіантом, що приваблює простотою оформлення та доступною ціною. Сума мінімального статутного капіталу становить лише 5 000 злотих, а реєстрація проходить швидко і без особливих складнощів.

До того ж реєстрація онлайн коштуватиме дешевше.

Потреба додаткових послуг експертів

Реєстрація фірми у Польщі тягне за собою додаткові витрати на послуги фахівців:

 • Реєстраційний агент допоможе зібрати документи та супроводжує у процесі реєстрації.
 • Послуги нотаріуса є обов’язковою в деяких випадках, наприклад, при реєстрації Sp. Z.o.o з іноземним засновником.
 • Бухгалтер надасть допомогу у відкритті рахунку, веденні звітності та складанні податкових декларацій.
 • Перекладач потрібен, якщо установчі документи складені не польською мовою.

Оплата послуг цих фахівців збільшить загальну вартість, але захистить від помилок та заощадить час.

Державні мита

Реєстрація в KRS та внесення до Реєстру реальних бенефіціарів – обов’язкові платні процедури. Дізнатися точний розмір мит можна на сайті KRS. Сплатити їх потрібно до подання документів на реєстрацію.

Оренда юридичної адреси

Будь то віртуальний або фізичний офіс, витрати на оренду неминучі. Оренда віртуального офісу має на увазі щомісячну плату за адресу та послуги (прийом та перенаправлення кореспонденції), а фізичного – за комунальні послуги, ремонт, обслуговування тощо.

Процедура та терміни відкриття бізнесу у Польщі

Приблизно протягом місяця разом з вами пройдемо такі етапи, як:

 1. Підтвердження унікальної назви компанії та її відповідності польським вимогам.
 2. Укомплектування даних про засновників, вид діяльності тощо.
 3. Перевірка осіб фізичних чи юридичних.
 4. Заповнення та подання реєстраційного формуляра до KRS з додатками (статут, протокол зборів, чек про оплату мита).

Для уточнення деталей щодо реєстрації в Польщі рекомендуємо звернутися до спеціаліста 4B. Ми надамо кваліфіковану допомогу.

Документи для відкриття фірми у Польщі

Стандартний пакет документів для реєстрації компанії у Польщі включає:

 1. Копії паспортів засновників або документ, що підтверджує законне перебування у Польщі.
 2. Документ, що підтверджує адресу компанії (договір оренди або витяг з реєстру нерухомості).
 3. Податковий номер (PESEL) (якщо є).
 4. Ліцензія на ведення діяльності.

Цей список є базовим та може бути доповнений залежно від індивідуальних особливостей компанії. Тому перед збиранням документів рекомендується ознайомитись з актуальними вимогами польського законодавства або звернутися за допомогою до юриста 4B.

Отримання ПМП у Польщі через володіння компанією

Існує низка умов, яким має відповідати ваша фірма в Польщі для отримання ПМП та законного перебування в країні.

 • Фінансові показники

Важливо, щоб фірма демонструвала платоспроможність: річний дохід повинен бути понад 13 000 євро (з можливими регіональними варіаціями).

 • Працевлаштування

Одна з ключових вимог для отримання ПМП у Польщі через володіння фірмою – створення робочих місць шляхом пошуку не менше 2 громадян Польщі для працевлаштування на повний день.

 • Дотримання законодавства

Ведення діяльності відповідно до польського законодавства, своєчасна сплата податків та відсутність серйозних порушень. Знання мови та демонстрація зацікавленості у культурі також вплинуть позитивно.

FAQ Реєстрація компанії у Польщі

Як відкрити фірму у Польщі?

Відкрити фірму у Польщі можливо, зареєструвавши Sp. Z.o.o. (OOO) зі статутним капіталом від 5000 злотий, надавши необхідні документи та виконавши вимоги законодавства (назва, ВНП засновника чи юридичної особи).

Хто може відкрити підприємство у Польщі?

Стати власником фірми в Польщі може і іноземець віком від 18 років, який не має судимостей. Також термін дії паспорти має бути із запасом мінімум на рік.

Що таке Sp. Z.o.o?

Це польське товариство з обмеженою відповідальністю, схоже на ТОВ в Україні, з простими правилами реєстрації та ведення діяльності. Популярна, а іноді й єдина доступна форма бізнесу.

Які основні напрямки інвестицій у Польщі?

У Польщі є перспективні IT, виробництво, e-commerce, логістика, освіта, туризм, будівництво. Це далеко не повний список, втім при виборі важливо враховувати актуальні ринкові умови та попит.

Терміни реєстрації фірми у Польщі?

Зазвичай процедура реєстрації займає близько 30 днів, 10 з яких йде на подання документів до Реєстру.