Кейси

Фінальна відмова патентної експертизи – не привід втрачати надію

Фінальна відмова – маркер того, що шанси на отримання патенту наближаються до мінімуму. Але цей кейс свідчить: не варто прощатися з уже зробленими інвестиціями в охорону прав інтелектуальної власності.

Додаткова верифікація акаунтів, які досягли виплат в розмірі 15 тисяч євро

Нормальна практика на європейських амазон-акаунтах проводити додаткову верифікацію при досягненні ліміту виплат 15000 євро. Але не завжди все відбувається гладко і з першого разу.

Отримання DBA в Делавері

Що робити, коли новий продукт не поєднується зі старою назвою компанії? Можна отримати DBA і запускати новий товар під новим ім’ям. Цей же спосіб чудово підійде в разі, якщо потрібно провести ребрендинг компанії.

Успішний продаж Амазон-бізнесу

Сьогодні все більше Amazon-бізнесів проходять через зміну власника. Давайте розберемося в тому, на що потрібно звертати увагу при оформленні угоди купівлі-продажу готового онлайн-бізнесу? Які нюанси потрібно брати до уваги?

Верифікація аккаунта продавця на Amazon Europe

Які нюанси можуть виникнути при верифікації аккаунта продавця (“зі стажем”) на європейських майданчиках Amazon? Скільки триває процес і чи можна якось його прискорити? Які документи запитує Amazon?

Податкова реформа ЄС 2021: адаптація e-commerce бізнесу до змін

Що таке реформа e-commerce бізнесу в ЄС і як вона позначиться на роботі європейських копаній. Які проблеми можуть виникнути і як їх вирішити? Історія про те, як ми спростили життя своєму клієнтові і рекомендації по адаптації компанії до наслідків реформи e-commerce 2021.