Супровід купівлі-продажу бізнесу

Купівля чи продаж бізнесу це просто, якщо з Вами професіонали, що допоможуть якісно проаналізувати угоду та супроводити Вас до успішного фіналу.

Замовити консультацію

Процедура супроводу купівлі-продажу бізнесу

1. Ознайомлення з бізнесом. Надання базової інформації про бізнес, P&L etc.

2. Дзвінок-знайомство. Під час зустрічі у зручному форматі дізнаємось більше про компанію, а також дамо попередню оцінку перспектив угоди.

3. Початок співпраці. Ознайомимо фонди-партнери з вашим бізнесом та отримаємо оцінку.

4. Знайомство з іншою стороною угоди. Такий крок допоможе нам почати активну співпрацю щодо угоди. Підписання LOI при необхідності.

5. Активна співпраця по Asset Purchase Agreement. Основний етап, де аналізуємо, редагуємо та виборюємо право на кращі умови.

6. Закриття угоди. Підписання фінальної версії договору, початок передачі прав інтелектуальної власності та інших необхідних активів.

Переваги співпраці із компанією 4В

1. Безкоштовна консультація. Протягом консультації Ви зможете отримати короткі змістовні відповіді на питання по структуруванню етапів такої угоди. А також стосовно перспектив і рекомендацій.
2. 4B – партнери надійних фондів. Наша компанія тісно співпрацює з багатьма топ-акселераторами (Razors, Heroes etc.) на ринку купівлі/продажу e-commerce бізнесів, тому ризики угод мінімізовані.

3. Безкоштовна попередня оцінка бізнесу. Ми з радістю допоможемо знайти контакт з вірогідним покупцем чи продавцем бізнесу, якщо будемо бачити реальні шанси на угоду (про що Вас відразу повідомимо).
4. Фіксована вартість послуг. На етапі обговорення угоди Ви відразу будете знати точно, скільки коштують наші послуги. Ми не беремо додаткових доплат за свої послуги посередника в процесі угоди, окрім раніше узгоджених.

Що дає супроводження
купівлі-продажу бізнесу?

Чіткий план дій

Коли 4b бере компанію на супроводження, то Ви будете чітко знати етапи угоди – від самого початку – до фінального дня отримання коштів/бізнесу.

Безпека угоди купівлі/продажу

Ми співпрацюємо лише з надійними фондами, що неодноразово доводили свою надійність, тому підписуючи договір з такими акселераторами Ви будете впевнені у своєму майбутньому

Можливість структурування угоди

З нашою допомогою Ви зможете більш ефективно реалізувати угоду. Процедура структурування допоможе зберегти і заощадити частину коштів, відповідно до ваших цілей

Економічна вигода
від послуги

Компанія 4B не має жодних прихованих платежів за наші послуги після того, як вам були повідомлені фінальні умови співпраці за конкретною угодою.

Отримавши професійний аналіз договору та поетапної структури угоди ви будете впевнені в успішному завершені купівлі/продажу компанії.

Що входить в послугу?

Успішне підписання угоди M&A

Аналітика Договору (Asset Purchase Agreement)

Безкоштовна консультація з юристом 4B

Супроводження передачі активів компанії

Отримання основного платежу за купівлю/продаж бізнесу

Успішно завершена угода купівлі-продажу бізнесу/компанії

замовте безкоштовну консультацію

Ми допоможемо вам розібратися в ряді важливих питань, пов’язаних з купівлею-продажем бізнесу або компанії, що стосуються конкретно вашої ситуації та бізнесу в цілому.

Чому не варто відкладати купівлю-продаж бізнесу на потім?

Нестабільність світового ринку

В сучасних економічних умовах тенденції швидко змінюються і певна нестабільність показників може призвести до зменшення показників бізнесу від незалежних від нього умов. Доцільно продавати бізнес, коли він має очевидні перспективи розвитку, а не йде на дно.

Регулярне зменшення мультиплікаторів цін

В передкризовий період більшість фондів знижають свої мультиплікатори продажу бізнесу, тому, вчасно продавши свою компанію, можна отримати на 5-10 більше %. Рекомендуємо замислитись вже зараз.

Непрофесійне супроводження – ризик втратити гроші

Довірте свої угоди експертам, що мають досвід. В такому випадку ви мінімізуєте свої ризики натрапити на шахраїв чи недобросовісних контрагентів. Нікому не потрібні роки неефективних судових позовів.
Компанія 4B має досвід та можливість доводити почате до кінця.

FAQ про супровід купівлі-продажу бізнесу

Що потрібно для отримання ціни?

Для приблизної ціни угоди слід надати P&L (Profit and Loss) Statement of your business for the previous 12 months. Конкретна оцінка вартості угоди можлива лише при проведені комплексного Due Diligence з конкретним фондом.

Ви супроводжуєте процес угоди повністю?

Процес супроводження залежить від двох варіантів супроводження: базове та повне. Базовий варіант включає супроводження до моменту отримання першої основної суми траншу, а повне включає в себе моніторинг стану до повного виконання умов угоди за договором.

Чи зможу я отримати гроші відразу після підписання договору?

Ні, зазвичай кошти будуть отримані після 2-6 тижнів, в залежності від ситуації та домовленостей з фондом.

Як буде проходити аналітика договору?

Ми вичитуємо на аналізуємо драфт договору та виділяємо найголовніші пункти, що потребують додаткового обговорення. Потім проводимо консультацію, де разом з вами вирішуємо як буде краще.

Які реальні строки проведення угоди?

Від 1 до 3 місяців до моменту отримання перших коштів.

Чому слід довіритись фондам-акселераторам?

Фонди не ризикують своєю репутацією та іміджом, адже чітко знають, що одна така помилка буде коштувати їм всього, що вони робили раніше.

Чи обов’язково придбати послугу супроводження угоди?

Ні, не обов’язково, але це значно спрощує життя підприємцям та забезпечує мінімізацію ризиків під час проведення угоди.

Яка моя участь, як власника бізнесу, після отримання основного траншу?

Залежно від умов, описаних в договорі, вам може бути необхідно керувати консультуванням компанії ще протягом 3-6 місяців, але бувають ситуації, коли власники вирішують залишатися з компанією на більш довгий період.

Чи зможу я конкурувати з контрагентом після завершення угоди?

У 99% випадків – ні, проте термін дії таких обмежень лімітований у часі і потребує додаткового обговорення між сторонами угоди.

Як отримати найбільшу вигоду від угоди?

Слід завчасно прорахувати найбільш вигідний період P&L, а також правильно структурувати угоду. Звертайтесь до 4B і ми з радістю допоможемо Вам з цим питанням.

Безкоштовна консультація юриста 4В з купівлі-продажу бізнесу

Якщо ви плануєте продати чи купити e-commerce бізнес, то радимо скористатися можливістю отримати безкоштовну експрес-консультацію та зрозуміти перспективи такої угоди. На ній ми зможемо більш детально з’ясувати вашу ситуацію та запропонувати подальші кроки дій.

Пісня успішної консультації, з великою вірогідністю, ми ознайомимо наших фондів-партнерів з вашим бізнесом та проведемо переговори стосовно можливостей реалізації угоди.

4B – надійний партнер в захисті ваших прав на глобальних ринках і світових маркетплейсах
Замовити консультацію

Відгуки про нашу роботу

Дмитро Гудз

Працюємо з компанією 4b більше 4х років. Консультуємося з питань e-commerce, національного та міжнародного оподаткування, кредитування тощо. Допомагали у відкритті та подальшого супроводу компанії за кордоном. Відвідуємо багато тематичних цікавих та корисних івентів. Професіонали свого діла, привітлива та ввічлива команда, завжди на зв’язку. Раджу до співпраці.

Дмитро Гудз

ARTVOOM

Дуже дякую компанії 4B за швидкий зворотній звязок, після першої конференції, в якій обговорили всі деталі, компанія 4В відразу подала заявку на торгівельну марку в США.Тож, можу радити їхні послуги.

ARTVOOM

Vorwarts Pharma SIA

З компанією 4В працюємо з 2019 року. Звернулися до компанії із запитом побудови алгоритму виходу на ринок Німеччини через маркетплейс Амазон. Здобули високо кваліфіковану консультацію Андрія Матяша щодо всіх юридичних, податкових моментів, які супроводжували наш проект.

Особливо приємно, що після консультації співробітники компанії 4В Лідія, Вікторія, Олександр просто «за руку» супроводжували та допомагали на всіх етапах нашого проекту – реєстрація та верифікація акаунту продавця Амазон, реєстрація VAT та реєстрація торгової марки у Німеччині. Сьогодні компанія 4В якісно забезпечує податкову звітність нашої компанії у Німеччині. Ми дуже вдячні компанії 4В за професійну допомогу та просто приємну комунікацію!

Vorwarts Pharma SIA

COOTICO LLC

Працюю з 4B 1 рік, мій партнер вже більше 3-х років. І поки що не виникало жодної ситуації, в якій вони не змогли б нам допомогти.

Дуже подобається комплексний підхід, особливо це відчувається при запуску нового бренду, коли не хочеться витрачати час на бюрократію та заповнення сотень форм. Торгова марка, LLC, облікові записи, все робиться швидко і безпроблемно.

COOTICO LLC

Enjoy The Wood

У 2020 році нам була потрібна компанія для запуску на Kickstarter, з цього і почалося наше співробітництво з 4B. Спочатку ми зареєстрували компанію у США, потім в Естонії, щоб працювати з європейським ринком.

Сьогодні 4B підтримує адміністрування наших номерів платника податку з продажу у 10 штатах. Адміністраує ПДВ у Великій Британії та Німеччині.

Ми зареєстрували дві торгові марки та вирішуємо всі питання інтелектуальної власності разом із юристами 4B.

Ми задоволені роботою з 4B насамперед через їхнє занурення в діяльність клієнта, пошук індивідуальних рішень та постійне спілкування. В даний час з командою 4B ми можемо вирішити всі наші питання з юридичної чи бухгалтерської сторони.

Enjoy The Wood

UNIQANTIQ

Ми працюємо з командою юристів 4B вже понад 3 роки.

Коли ми розпочинали бізнес на Amazon, ми відразу звернулися до фахівців 4B для реєстрації торгової марки, а через півроку зареєстрували компанію.

Однією з переваг компанії є надання повного спектра послуг із підтримки іноземних компаній. Сюди входить підготовка та подання фінансових та податкових звітів, необхідних для виконання вимог місцевих державних органів, а також у деяких випадках для своєчасної сплати податків.

Ми також звернулися до компанії 4B за послугами зі сплати податку з продажів.

Враховуючи бажаний результат, отриманий UNIQANTIQ, ми можемо впевнено рекомендувати 4В як надійного партнера з юридичного супроводу бізнесу.

Ми оцінюємо нашу співпрацю з 4В успішною та взаємовигідною. Бажаємо Вам професійних успіхів та процвітання.

UNIQANTIQ

COLLAR Company

Ми повністю задоволені сервісом компанії 4В.

Вже багато років ми співпрацюємо разом і не змінюємо підрядника. Найбільше ми задоволені бухгалтерією, консультаціями з податків, та питаннями пов’язаними з реєстрацією ТМ в США і Великобританії.

Команда 4В професіонали, легкі у спілкуванні, що особливо подобається
найбільше, це те, що вони можуть вирішити БУДЬ-ЯКУ проблему. Це не складає великої для них проблеми. Тут ви не зустрінете токсичних людей!

Дуже рекомендуємо 4В для вирішення будь-яких юридичних питань для бізнесу.

COLLAR Company