Розробка договорів "під ключ"

Договори — фундамент стабільного бізнесу.

Компанія 4В допоможе в розробці:
Договору купівлі-продажу
NDA із виробництвом
NDA із найманими працівниками
Договору роботодавця зі співробітником
Договору між партнерами компанії

Замовляй БЕЗКОШТОВНУ консультацію

Замовити консультацію

Процедура розробки договорів

1. Дзвінок-знайомство. Під час зустрічі у зручному форматі дізнаємось більше про ваш бізнес та цілі договору, що потребують уваги.

3. Передача фінальної версії підготовленого договору. Робимо фінальні правки та вносимо корективи по Вашому бажанню.

2. Активна співпраця по розробці договору. Основний етап співпраці, за результатами якого матимемо готовий драфт на затвердження.

Переваги розробки договорів із компанією 4В

1. Безкоштовна консультація. Протягом консультації зможете отримати короткі змістовні відповіді на питання по нюансах підготовки договору.

2. Фіксована вартість послуг. На етапі обговорення угоди відразу будете знати точну суму наших послуг. Ми не беремо додаткових доплат за свої послуги після визначення та затвердження ціни.

3. Зменшення шансів втрати коштів. Це дійсно так, адже правильний документ, створений відповідним спеціалістом допоможе правильно прописати основні та додаткові положення договору. Це вбереже бізнес від небажаних умов угоди та можливих втрат за їх порушення.

Що дає розробка договорів для бізнесу?

Правильна первинна документація

Договір — основа бізнесу, яка допоможе врегулювати відносини з партнерами та контрагентами. Договір буде базою первинної документації при перевірках банківських установ, чи фіскальних органів.

Більше безпеки для бізнесу

Можливість завчасно виявити несприятливі пункти в договорі або, як мінімум, зменшити їх вплив.

Стати «сильною» стороною

Розроблений договір завжди можна відкоригувати так, щоб саме Ви стали сильною стороною угоди та мали перевагу над контрагентом.

Економічна вигода
від послуги

Компанія 4B не має жодних прихованих платежів за послуги після того, як вам були повідомлені фінальні умови співпраці за конкретною угодою.

Отримавши професійний драфт документу будете впевнені в успішному завершені співпраці за договором.

Що входить в послугу?

Безкоштовна первинна консультація з юристом 4B

Розробка договору експертами

Фінальний варіант договору, який містить коригування задля успішної угоди

Договір готовий до використання

замовте безкоштовну консультацію

Ми допоможемо вам розібратися в ряді важливих питань, пов’язаних з розробкую договірних умов, що стосуються конкретно вашої ситуації та бізнесу в цілому.

Чому не варто відкладати розробку договору на потім?

1. Завчасна розробка договору – шанс захиститися в майбутньому.

В 100% випадків єдиним шансом застерегти себе від небажаних умов договору є його попередня розробка та аналіз перед підписанням. Коли договір розроблений і підписаний сторонами, то шанси на ухилення від виконання його умов досить низькі. Якщо контрагент ухиляється від виконання умов договору – у Вас завжди будуть важелі впливу, посилаючись на конкретні положення документу. Навіть в найгіршому випадку – це звернення до суду з «позиції сили».

2. Розробка допоможе бути в договорі з «сильної позиції».

Ваша сильна позиція в договорі дасть можливість бути впевненим, що інша сторона матиме мінімум впливу. Це дасть значний рівень зменшення виникнення ризикових та конфліктних ситуацій.

3. Непрофесійна розробка договорів — роки неефективних судових позовів.

Довіряйте свої договори експертам, що мають досвід. В такому випадку мінімізуєте ризики натрапити на шахраїв, чи недобросовісних контрагентів. Нікому не потрібні роки неефективних судових позовів.

FAQ стосовно розробки договору

1. Що потрібно для отримання ціни розробки договору?

Потрібно розуміти який саме договір потребуєте для розробки і його особливості, деталі ситуації.

2. Як буде проходити розробка договору?

Ми дізнаємося деталі про ситуацію і створюємо драфт договору, затверджуємо його з вами та вносимо додаткові незначні правки для отримання фінальної версії договору.

3. Чи врятує мене розробка договору від судових позовів?

Ні, але завдяки правильному структуруванню договору будете у більшій безпеці. Ми мінімізуємо перелік причин, відповідно до яких до вас можуть подати до суду.

4. Як бути з договором, що мені створили і я підписав раніше?

Ми з радістю проаналізуємо договори, що були попередньо вже підписані та спробуємо знайти шанси на вирішення ситуації. Але не забувайте, що попередній аналіз обходиться дешевше, ніж проблеми, що можуть виникнути від підписання незрозумілого документу.

5. Які реальні строки розробки договорів?

Залежить від потреб. Стандартний строк – близько тижня. Якщо потрібна більш оперативна розробка, вона може бути надана в найкоротші терміни за додаткову оплату.

6. Чи обов’язково купувати послугу розробки договору?

Ні, не обов’язково, але це зменшить шанси потрапити у несприятливу кооперацію за підписаним договором, який розроблявся іншою стороною чи в немилість податкових органів за відсутність первинної документації.

7. Чи будете ви співпрацювати з моєю конкуруючою стороною по договору?

Ні, ми дбаємо про свій імідж і не вчиняємо недоброчесно з нашими клієнтами.

8. Як отримати найбільшу вигоду від розробки договору?

Слід завчасно звернутися до спеціалістів, що мають досвід в розробці договорів. 4B завжди раді допомогти у таких випадках.

Безкоштовна консультація юриста 4В по розробці договорів

Якщо ви плануєте заключити будь-яку бізнес угоду, то дуже радимо скористатися можливістю отримати безкоштовну експрес-консультацію та зрозуміти перспективи складання такого договору.

На ній ми зможемо більш детально з’ясувати вашу ситуацію та запропонувати подальші кроки дій, щоб розробка договору максимально закрила ваші потреби.

4B – надійний партнер в захисті ваших прав на глобальних ринках і світових маркетплейсах
Замовити консультацію

Відгуки про нашу роботу

Дмитро Гудз

Працюємо з компанією 4b більше 4х років. Консультуємося з питань e-commerce, національного та міжнародного оподаткування, кредитування тощо. Допомагали у відкритті та подальшого супроводу компанії за кордоном. Відвідуємо багато тематичних цікавих та корисних івентів. Професіонали свого діла, привітлива та ввічлива команда, завжди на зв’язку. Раджу до співпраці.

Дмитро Гудз

ARTVOOM

Дуже дякую компанії 4B за швидкий зворотній звязок, після першої конференції, в якій обговорили всі деталі, компанія 4В відразу подала заявку на торгівельну марку в США.Тож, можу радити їхні послуги.

ARTVOOM

Vorwarts Pharma SIA

З компанією 4В працюємо з 2019 року. Звернулися до компанії із запитом побудови алгоритму виходу на ринок Німеччини через маркетплейс Амазон. Здобули високо кваліфіковану консультацію Андрія Матяша щодо всіх юридичних, податкових моментів, які супроводжували наш проект.

Особливо приємно, що після консультації співробітники компанії 4В Лідія, Вікторія, Олександр просто «за руку» супроводжували та допомагали на всіх етапах нашого проекту – реєстрація та верифікація акаунту продавця Амазон, реєстрація VAT та реєстрація торгової марки у Німеччині. Сьогодні компанія 4В якісно забезпечує податкову звітність нашої компанії у Німеччині. Ми дуже вдячні компанії 4В за професійну допомогу та просто приємну комунікацію!

Vorwarts Pharma SIA

COOTICO LLC

Працюю з 4B 1 рік, мій партнер вже більше 3-х років. І поки що не виникало жодної ситуації, в якій вони не змогли б нам допомогти.

Дуже подобається комплексний підхід, особливо це відчувається при запуску нового бренду, коли не хочеться витрачати час на бюрократію та заповнення сотень форм. Торгова марка, LLC, облікові записи, все робиться швидко і безпроблемно.

COOTICO LLC

Enjoy The Wood

У 2020 році нам була потрібна компанія для запуску на Kickstarter, з цього і почалося наше співробітництво з 4B. Спочатку ми зареєстрували компанію у США, потім в Естонії, щоб працювати з європейським ринком.

Сьогодні 4B підтримує адміністрування наших номерів платника податку з продажу у 10 штатах. Адміністраує ПДВ у Великій Британії та Німеччині.

Ми зареєстрували дві торгові марки та вирішуємо всі питання інтелектуальної власності разом із юристами 4B.

Ми задоволені роботою з 4B насамперед через їхнє занурення в діяльність клієнта, пошук індивідуальних рішень та постійне спілкування. В даний час з командою 4B ми можемо вирішити всі наші питання з юридичної чи бухгалтерської сторони.

Enjoy The Wood

UNIQANTIQ

Ми працюємо з командою юристів 4B вже понад 3 роки.

Коли ми розпочинали бізнес на Amazon, ми відразу звернулися до фахівців 4B для реєстрації торгової марки, а через півроку зареєстрували компанію.

Однією з переваг компанії є надання повного спектра послуг із підтримки іноземних компаній. Сюди входить підготовка та подання фінансових та податкових звітів, необхідних для виконання вимог місцевих державних органів, а також у деяких випадках для своєчасної сплати податків.

Ми також звернулися до компанії 4B за послугами зі сплати податку з продажів.

Враховуючи бажаний результат, отриманий UNIQANTIQ, ми можемо впевнено рекомендувати 4В як надійного партнера з юридичного супроводу бізнесу.

Ми оцінюємо нашу співпрацю з 4В успішною та взаємовигідною. Бажаємо Вам професійних успіхів та процвітання.

UNIQANTIQ

COLLAR Company

Ми повністю задоволені сервісом компанії 4В.

Вже багато років ми співпрацюємо разом і не змінюємо підрядника. Найбільше ми задоволені бухгалтерією, консультаціями з податків, та питаннями пов’язаними з реєстрацією ТМ в США і Великобританії.

Команда 4В професіонали, легкі у спілкуванні, що особливо подобається
найбільше, це те, що вони можуть вирішити БУДЬ-ЯКУ проблему. Це не складає великої для них проблеми. Тут ви не зустрінете токсичних людей!

Дуже рекомендуємо 4В для вирішення будь-яких юридичних питань для бізнесу.

COLLAR Company