Повідомлення по КІК

Допоможемо підготувати та подати повідомлення по вашому КІК.
Для розрахунку вартості послуги та отримання додаткової інформації – ЗАМОВЛЯЙТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ 

Визначимо:
— наявність КІК
— особливості звітності
— проконсультуємо з питань подвійного оподаткування

Замовити консультацію
Процедура подачі Повідомлення по КІК
 1. З метою дотримання вимог KYC проходимо перевірку.
 2. Збираємо інформацію про вашу ситуацію на предмет вашого відношення до КІК.
 3. Готуємо драфт форми в податкову.
 1. Зустрічаємося онлайн та подаємо разом з вами форму через ваш податковий кабінет платника податків.
 2. Отримуємо підтвердження успішної відправки форми.

Переваги співпраці з компанією 4В

ЕКСПЕРТНІСТЬ В НІШІ

Ми надаємо повний спектр послуг для власників закордонного бізнесу в сфері IT, E-commerce, для виробників. А це означає, що ми маємо уважно слідкувати і за нововведеннями не лише міжнародного, а й Українського законодавства. Нововведення КІК – не новинка для світу, і ми готувалися до цього завчасно, щоб допомогти бізнесу вирішити питання оперативно та професійно.

Володіємо знаннями не тільки в сфері процесу реєстрації компанії, але й у сфері планування податкового навантаження, ведення бухгалтерії.

Супровід угоди юристом

Протягом усієї процедури подання Повідомлення по КІК, угоду супроводжує юрист, який повідомляє про стадії угоди, а також додатково консультує у разі виникнення питань.

Фіксована вартість послуг

На етапі обговорення угоди відразу будете знати точну суму наших послуг. Ми не беремо додаткових доплат за свої послуги після визначення та затвердження ціни.

Подання форм онлайн

Ми допоможемо Вам подати всі необідні форми використовуючи лише онлайн зустрічі, адже це спрощує подання в рази і мінімізує бюрократію.

Що дає подання повідомлення по КІК?
 1. Виконання податкових зобов’язань. Якщо ви податковий резидент України, то у вас за Податковим кодексом України є пряме зобов’язання подати повідомлення по КІК у разі, якщо вас визнано контролером стосовно будь-якого КІК.
 1. Лояльність до тих, хто робить все вчасно. Податкова поки ще ставиться досить лояльно до всіх контролерів, що відповідально віднеслись до свого нового обов’язку подання повідомлень і станом на 07.03.2023 поки не приняла можливість накладення штрафних санкцій за несвоєчасне подання заявки по КІК. Проте існує штраф за неподання повідомлення по КІК в розмірі 805 200 грн. за кожний факт порушення. Не наражайте себе на небезпеку.
Економічна вигода від послуги
 • Компанія 4B не має жодних прихованих платежів за послуги після того, як вам були повідомлені фінальні умови співпраці за конкретною угодою.
 • Отримавши підтверджуючі документи стосовно подачі повідомлення по КІК ви будете впевнені в успішному завершені співпраці по подачі повідомлення і зможете спокійно далі продовжувати свою бізнес-діяльність.
ЩО ВХОДИТЬ В ПОСЛУГУ?

Безкоштовна експрес-консультація

Підготовка драфту форми на подачу повідомлення по КІК

Подача форми онлайн разом з юристом

Відповіді на ваші питання стосовно подачі повідомлення

Своєчасно підготовлене та подане повідомлення про КІК

Замовте КОНСУЛЬТАЦІЮ зараз

Ми допоможемо вам розібратися в ряді важливих питань, пов’язаних із підготовкою та поданням повідомлення про контрольовані іноземні компанії (КІК), що стосуються конкретно вашої ситуації та бізнесу в цілому.

Чому не варто відкладати подачу повідомлення по КІК?
 • Великі штрафи.
  За кожен факт порушення ви будете винні державі суму в розмірі 805 000 грн, це гарна мотивація подати повідомлення.
 • Вірогідність прийняття штрафів за несвоєчасну подачу повідомлень.
  Українська Податкова поки ще ставиться досить лояльно до всіх контролерів, що відповідально віднеслись до свого нового обов’язку подання повідомлень і станом на 07.03.2023 поки не прийняла можливість накладення штрафних санкцій за несвоєчасне подання заявки по КІК. Проте існує законопроєкт 8137, за прийняття якого будуть відповідні штрафи за несвоєчасну подачу повідомлень.
FAQ про подачу повідомлення по КІК

1. Що потрібно для отримання ціни подачі повідомлення по КІК?

Потрібно розуміти вашу ситуацію і кількість КІК, по яким у вас виникають відповідні зобов’язання по подачі повідомлень. Для цього запишіться на безкоштовну консультацію юриста і ми зможемо запропонувати ціну під час надсилання первинного КП.

2. Як буде проходити подача повідомлення по КІК?

Ми дізнаємося деталі про вашу ситуацію і надсилаємо Вам комерційну пропозицію. Далі після отримання оплати отримуємо всі необхідні дані, документи та готуємо драфт форми для заповнення. Наступним кроком буде онлайн зустріч під час якої ми з разом з вами подаємо форму через Електронний кабінет платника податків.

3. Які реальні строки подачі повідомлення по КІК?

Час підготовки форми повідомлення по КІК становить 2-3 робочих дні, з дати отримання всіх необхідних документів та інформації від Вас. Подача відбувається швидко – протягом 15-30 хвилин під час онлайн дзвінку.

4. Чи обов’язково купувати послугу подачі повідомлення по КІК?

Ні, не обов’язково, але купівля цієї послуги дозволить Вам дотримуватися своїх обов’язків перед Податковою та не натрапити на штрафні санкції з її боку.

5. Як отримати найбільшу вигоду від подачі повідомлення по КІК?

Слід завчасно звернутися до спеціалістів, що мають досвід у веденні КІК та зможуть запропонувати Вам найкращий варіант, враховуючи індивідуальні потреби вашого бізнесу. 4B завжди раді допомогти у таких випадках.

Консультація юриста 4В для подачі повідомлення по КІК

Якщо ви маєте сумніви стосовно необхідності подачі повідомлення чи вже плануєте подавати повідомлення по КІК, то дуже радимо скористатися можливістю отримати експрес-консультацію та зрозуміти необхідність та покроковий перелік Ваших дій. На ній ми зможемо більш детально з’ясувати вашу ситуацію та запропонувати подальші кроки.

4B – надійний партнер в захисті ваших прав на глобальних ринках і світових маркетплейсах
Замовити консультацію

Відгуки про нашу роботу

Працюємо з компанією 4b більше 4х років. Консультуємося з питань e-commerce, національного та міжнародного оподаткування, кредитування тощо. Допомагали у відкритті та подальшого супроводу компанії за кордоном. Відвідуємо багато тематичних цікавих та корисних івентів. Професіонали свого діла, привітлива та ввічлива команда, завжди на зв’язку. Раджу до співпраці.

Дуже дякую компанії 4B за швидкий зворотній звязок, після першої конференції, в якій обговорили всі деталі, компанія 4В відразу подала заявку на торгівельну марку в США.Тож, можу радити їхні послуги.

З компанією 4В працюємо з 2019 року. Звернулися до компанії із запитом побудови алгоритму виходу на ринок Німеччини через маркетплейс Амазон. Здобули високо кваліфіковану консультацію Андрія Матяша щодо всіх юридичних, податкових моментів, які супроводжували наш проект.

Особливо приємно, що після консультації співробітники компанії 4В Лідія, Вікторія, Олександр просто «за руку» супроводжували та допомагали на всіх етапах нашого проекту – реєстрація та верифікація акаунту продавця Амазон, реєстрація VAT та реєстрація торгової марки у Німеччині. Сьогодні компанія 4В якісно забезпечує податкову звітність нашої компанії у Німеччині. Ми дуже вдячні компанії 4В за професійну допомогу та просто приємну комунікацію!

Працюю з 4B 1 рік, мій партнер вже більше 3-х років. І поки що не виникало жодної ситуації, в якій вони не змогли б нам допомогти.

Дуже подобається комплексний підхід, особливо це відчувається при запуску нового бренду, коли не хочеться витрачати час на бюрократію та заповнення сотень форм. Торгова марка, LLC, облікові записи, все робиться швидко і безпроблемно.

У 2020 році нам була потрібна компанія для запуску на Kickstarter, з цього і почалося наше співробітництво з 4B. Спочатку ми зареєстрували компанію у США, потім в Естонії, щоб працювати з європейським ринком.

Сьогодні 4B підтримує адміністрування наших номерів платника податку з продажу у 10 штатах. Адміністраує ПДВ у Великій Британії та Німеччині.

Ми зареєстрували дві торгові марки та вирішуємо всі питання інтелектуальної власності разом із юристами 4B.

Ми задоволені роботою з 4B насамперед через їхнє занурення в діяльність клієнта, пошук індивідуальних рішень та постійне спілкування. В даний час з командою 4B ми можемо вирішити всі наші питання з юридичної чи бухгалтерської сторони.

Ми працюємо з командою юристів 4B вже понад 3 роки.

Коли ми розпочинали бізнес на Amazon, ми відразу звернулися до фахівців 4B для реєстрації торгової марки, а через півроку зареєстрували компанію.

Однією з переваг компанії є надання повного спектра послуг із підтримки іноземних компаній. Сюди входить підготовка та подання фінансових та податкових звітів, необхідних для виконання вимог місцевих державних органів, а також у деяких випадках для своєчасної сплати податків.

Ми також звернулися до компанії 4B за послугами зі сплати податку з продажів.

Враховуючи бажаний результат, отриманий UNIQANTIQ, ми можемо впевнено рекомендувати 4В як надійного партнера з юридичного супроводу бізнесу.

Ми оцінюємо нашу співпрацю з 4В успішною та взаємовигідною. Бажаємо Вам професійних успіхів та процвітання.

Ми повністю задоволені сервісом компанії 4В.

Вже багато років ми співпрацюємо разом і не змінюємо підрядника. Найбільше ми задоволені бухгалтерією, консультаціями з податків, та питаннями пов’язаними з реєстрацією ТМ в США і Великобританії.

Команда 4В професіонали, легкі у спілкуванні, що особливо подобається
найбільше, це те, що вони можуть вирішити БУДЬ-ЯКУ проблему. Це не складає великої для них проблеми. Тут ви не зустрінете токсичних людей!

Дуже рекомендуємо 4В для вирішення будь-яких юридичних питань для бізнесу.

Чому варто обрати саме нас?

Юридична компанія 4В на ринку 8 років, ми не “робимо все”, що свідчить про вузьку спеціалізацію та знання тонкощів конкретних ніш.

Надаємо послуги для 3 напрямків:

 • e-commerce
 • IT-компанії
 • виробники та експортери