Прагнеш побудувати успішну кар'єру?

Прагнеш побудувати успішну кар’єру?

В на тебе чекає безліч шляхів для професійного росту

Дізнатись подробиці Дізнатись подробиці

Чому 4В?

Чому 4В? decoration

Цінуємо результати

Нам важливо досягати результатів та поставлених цілей! Якщо ти отримуєш задоволення від завдань із зірочкою - чекаємо в команді!

Високі стандарти сервісу та клієнтоорієнтованості

Надаємо якісний сервіс завдяки нашій високій експертності та дотриманню стандартів. Будуємо партнерські взаємовідносини як з клієнтами так і в команді. Ми найкращі у своїй сфері!

Постійний розвиток

З нами ти можеш розкрити свої таланти, потенціал та реалізувати себе, завдяки добре налагодженій системі внутрішнього навчання та зовнішніх тренінгових програм. Кожен співробітник розвивається в актуальному для нього напрямку, в залежності від необхідних професійних компетенцій, власних прагнень та результатів. А індивідуальний план розвитку його дороговказ на цьому шляху.

Необмежені кар’єрні можливості

Не важливо з якої посади ти розпочнеш свій шлях в 4В - з нами ти можеш побудувати успішну карʼєру. Наші ТОП менеджери зростають в команді. Від курʼєра до керівника напрямку - це цілком реально!

Відкриті новому

Ми відстежуємо зміни, застосовуємо інноваційні підходи в роботі та завжди у курсі подій. Гнучкі у своїх підходах та методах, впроваджуємо нові напрямки, оптимізуємо процеси та заохочуємо співробітників бачити спільні можливості

Надійність та стабільність

Наша сфера діяльності дає можливість ефективно працювати як оффлайн, так і онлайн. Навіть в карантин та воєнний час — ми жодного дня не зупиняли свою діяльність!

Наш внесок в перемогу

Займаємось благодійною та просвітницькою діяльністю, приймаючи участь в проектах направлених на підтримку та розвиток українського бізнесу в цей непростий час. Заснували Благодійний фонд “B4 Ukraine” та перераховуємо частину прибутку для забезпечення потреб ЗСУ!
Приєднатись до команди

Цінності нашої компанії визначають принципи роботи з клієнтами та співробітниками

Єдина команда професіоналів
Єдина команда професіоналів
Ми віримо, що найкращі ідеї народжуються в команді, тому дотримуємося дружного стилю 
комунікації та завжди обговорюємо будь-які пропозиції
Постійний розвиток
Постійний розвиток
У нас немає місця стагнації, бо ми постійно шукаємо нові способи розв'язання задач та прагнемо до професійного та особистісного розвитку
Чесність та відкритість
Чесність та відкритість
Ми відверто висловлюємо свої думки та обговорюємо власні ідеї як в колективі, так і з клієнтами, адже це те, що робить нас кращими й сильнішими за конкурентів
Відповідальність
Відповідальність
Ми беремо на себе відповідальність за результати співпраці з клієнтом, і колегами, та переконані, що загальний результат формують всі учасники команди
Підтримка
Підтримка
У 4B ми об'єднані, разом долаємо виклики, знаходимо креативні рішення  і знаємо, що завжди можемо звернутись по допомогу до інших членів команди.

розвиток в компанії 4В

У компанії 4В немає жодних перешкод для професійного 
та особистісного розвитку!

Ми пропонуємо новим співробітникам добре налагоджену систему внутрішнього навчання, яке складається з цікавих тренінгів та семінарів.

В 4В ми допоможемо тобі швидко адаптуватися та стати частиною команди.

Долучайся до кращих з кращих і досягай нових кар’єрних висот!

Адаптація співробітників 4В – це план заходів, спрямований на швидке ознайомлення з посадою та колективом. Він базується на трьох положеннях:

Особливий
підхід
Індивідуальний план адаптації, орієнтований на потреби й цілі компанії та нового співробітника
Персональна
навчальна програма
Вона створюється для детального вивчення цінностей компанії, її корпоративної культури, бізнес-процесів, послуг, прийняття й виконання функціональних задач
Постійна професійна
підтримка
За новим співробітником закріплюється особистий ментор, який допомагає в адаптації, а також на кожному етапі входження в посаду присутні керівник й HR-команда

4В – компанія, що об’єднує професіоналів!

Команда 4В – місце, де кожен цінується за свою унікальність та внесок у спільну справу.

Ми успішно взаємодіємо, надихаємо один одного та досягаємо неймовірних висот. А корпоративна культура 4В – це наш спосіб життя, що переповнений творчістю, взаємопідтримкою та професійними досягненнями. Саме тому, незалежно від відстаней, обставин та труднощів, наша єдність залишається непохитною.

дізнатись подробиці

Чому 4В набирає нових спеціалістів?

Впровадження нових послуг

Постійний розвиток та впровадження нових послуг в компанії, спонукають нас шукати талановитих спеціалістів

Збільшення кількості клієнтів

Завдяки чому отримуємо більше замовлень, тому потребуємо розширення команди експертами,  готовими до роботи

Хочеш дізнатися подробиці по працевлаштуванню?
Наш рекрутер завжди на звʼязку!

Київ, вул. Парково-Сирецька, 4В