Правовий аналіз договорів

Аналіз будь-яких договорів допоможе вчасно виявити пункти, що потребують доопрацювання чи змін, щоб запобігти втраті ваших коштів.

Замовляй КОНСУЛЬТАЦІЮ

Замовити консультацію
Процедура аналізу договорів

1. Дзвінок-знайомство. Під час зустрічі у зручному форматі дізнаємось більше про ваш бізнес та цілі договору, що потребує уваги.

3. Передача  договору. Робимо фінальні правки та вносимо корективи по бажанню.

2. Активна співпраця по аналізу договору. Основний етап співпраці, за результатами якого матимемо драфт на затвердження.

Переваги аналізу договорів із компанією 4В

1. Безкоштовна консультація. Протягом консультації зможете отримати короткі змістовні відповіді на питання по нюансах договору.

2. Фіксована вартість послуг. На етапі обговорення угоди отримаєте точну суму послуг. Ми не беремо додаткових доплат за свої послуги після визначення та затвердження ціни.

3. Зменшення шансів втрати коштів. Це дійсно так, адже проаналізований документ відповідним спеціалістом може вберегти бізнес від небажаних умов угоди та можливих втрат за їх порушення.

Що дає аналіз договорів для бізнесу?

Безпеку бізнесу

Можливість завчасно виявити несприятливі пункти в договорі або, як мінімум, зменшити їх вплив на Вас.

Володіння ситуацією

Ви будете точно знати де знаходяться слабкі сторони договору та зможете прогнозувати можливі заходи для запобігання ризиків.

«Сильна» сторона

Проаналізований договір завжди можна відкоригувати так, щоб саме Ви стали сильною стороною угоди та мали перевагу над контрагентом.

Економічна вигода
від послуги

Компанія 4B не має жодних прихованих платежів за наші послуги після того, як вам були повідомлені фінальні умови співпраці за конкретною угодою.

Отримавши професійний аналіз договору ви будете впевнені в успішному завершені співпраці за договором.

Що входить в послугу?

Безкоштовна первинна консультація з юристом 4B

Аналіз договору експертами

Фінальний варіант договору, який містить коригування задля успішної угоди

Готовий варіант договору

замовте консультацію

Ми допоможемо вам розібратися в ряді важливих питань, пов’язаних з договірними умовами, що стосуються конкретно вашої ситуації та бізнесу в цілому.

Чому не варто відкладати аналіз договору на потім?

1. Завчасний аналіз договору – єдиний шанс захиститися в майбутньому.

В 100% випадків єдиним шансом зрозуміти та застерегти себе від небажаних умов договору — його попередній аналіз. Адже коли договір підписаний, то реальні шанси на вдалий фінал дуже низькі. Дійте рішуче – дійте превентивно.

2. Аналіз допоможе бути в договорі з «сильної позиції».

Сильна позиція в договорі дасть можливість бути впевненим, що інша сторона матиме мінімум впливу. Це зменшить виникнення ризикових ситуацій.

3. Непрофесійне супроводження договорів — ризик втратити кошти.

Довіряйте свої угоди експертам, що мають досвід. Ви мінімізуєте ризики натрапити на шахраїв, чи недобросовісних контрагентів. Нікому не потрібні роки неефективних судових позовів.

FAQ про аналіз договорів та угод

1. Що потрібно для отримання ціни аналізу договору?

Потрібно розуміти який саме договір потребує юридичного аналізу і побачити його драфт. Для цього достатньо забронювати час на безкоштовну консультацію з юристом 4В.

2. Як буде проходити аналіз договору?

Ми вичитуємо та аналізуємо драфт договору та виділяємо найголовніші пункти, що потребують додаткового обговорення. Потім трансформуємо вказані пункти в кращі варіанти.

3. Чи врятує мене аналіз договору від судових позовів?

На жаль ні, але завдяки правильному структуруванню договору ви будете у більшій безпеці. Ми мінімізуємо перелік причин, відповідно до яких до вас можуть подати до суду.

4. Як бути з договором, що я підписав раніше?

Ми з радістю проаналізуємо договори, що були попередньо вже підписані з Вашої сторони та спробуємо знайти шанси на вирішення ситуації. Але не забувайте, що попередній аналіз обходиться дешевше, ніж проблеми, що можуть виникнути від незрозумілого документу.

5. Які реальні строки проведення аналітики?

Залежить від потреб. Стандартний строк – близько тижня. Якщо потрібна оперативна аналітика, вона може бути надана в найкоротші терміни за додаткову оплату.

6. Чи обов’язково придбати послугу аналізу договору?

Ні, не обов’язково, але це зменшить шанси потрапити у несприятливу кооперацію за підписаним договором.

7. Чи будете ви співпрацювати з моєю конкуруючою стороною по договору?

Ні, ми дбаємо про свій імідж і не вчиняємо недоброчесно з нашими клієнтами. До того ж з кожним клієнтом підписуємо NDA – договір про нерозголошення інформації співпраці.

8. Як отримати найбільшу вигоду від аналізу договору?

Слід завчасно звернутися до спеціалістів, що мають досвід в аналізі договорів. Юридична компанія 4B завжди рада допомогти у таких випадках.

Консультація юриста 4В по аналізу договорів

Якщо ви плануєте заключити будь-яку бізнес угоду, то дуже радимо скористатися можливістю отримати експрес-консультацію та зрозуміти перспективи підписання такого договору.

На ній ми зможемо більш детально з’ясувати вашу ситуацію та запропонувати подальші кроки дій, щоб аналіз договору максимально закрив Ваші потреби.

4B – надійний партнер в захисті ваших прав на глобальних ринках і світових маркетплейсах
Замовити консультацію

Відгуки про нашу роботу

Працюємо з компанією 4b більше 4х років. Консультуємося з питань e-commerce, національного та міжнародного оподаткування, кредитування тощо. Допомагали у відкритті та подальшого супроводу компанії за кордоном. Відвідуємо багато тематичних цікавих та корисних івентів. Професіонали свого діла, привітлива та ввічлива команда, завжди на зв’язку. Раджу до співпраці.

Дуже дякую компанії 4B за швидкий зворотній звязок, після першої конференції, в якій обговорили всі деталі, компанія 4В відразу подала заявку на торгівельну марку в США.Тож, можу радити їхні послуги.

З компанією 4В працюємо з 2019 року. Звернулися до компанії із запитом побудови алгоритму виходу на ринок Німеччини через маркетплейс Амазон. Здобули високо кваліфіковану консультацію Андрія Матяша щодо всіх юридичних, податкових моментів, які супроводжували наш проект.

Особливо приємно, що після консультації співробітники компанії 4В Лідія, Вікторія, Олександр просто «за руку» супроводжували та допомагали на всіх етапах нашого проекту – реєстрація та верифікація акаунту продавця Амазон, реєстрація VAT та реєстрація торгової марки у Німеччині. Сьогодні компанія 4В якісно забезпечує податкову звітність нашої компанії у Німеччині. Ми дуже вдячні компанії 4В за професійну допомогу та просто приємну комунікацію!

Працюю з 4B 1 рік, мій партнер вже більше 3-х років. І поки що не виникало жодної ситуації, в якій вони не змогли б нам допомогти.

Дуже подобається комплексний підхід, особливо це відчувається при запуску нового бренду, коли не хочеться витрачати час на бюрократію та заповнення сотень форм. Торгова марка, LLC, облікові записи, все робиться швидко і безпроблемно.

У 2020 році нам була потрібна компанія для запуску на Kickstarter, з цього і почалося наше співробітництво з 4B. Спочатку ми зареєстрували компанію у США, потім в Естонії, щоб працювати з європейським ринком.

Сьогодні 4B підтримує адміністрування наших номерів платника податку з продажу у 10 штатах. Адміністраує ПДВ у Великій Британії та Німеччині.

Ми зареєстрували дві торгові марки та вирішуємо всі питання інтелектуальної власності разом із юристами 4B.

Ми задоволені роботою з 4B насамперед через їхнє занурення в діяльність клієнта, пошук індивідуальних рішень та постійне спілкування. В даний час з командою 4B ми можемо вирішити всі наші питання з юридичної чи бухгалтерської сторони.

Ми працюємо з командою юристів 4B вже понад 3 роки.

Коли ми розпочинали бізнес на Amazon, ми відразу звернулися до фахівців 4B для реєстрації торгової марки, а через півроку зареєстрували компанію.

Однією з переваг компанії є надання повного спектра послуг із підтримки іноземних компаній. Сюди входить підготовка та подання фінансових та податкових звітів, необхідних для виконання вимог місцевих державних органів, а також у деяких випадках для своєчасної сплати податків.

Ми також звернулися до компанії 4B за послугами зі сплати податку з продажів.

Враховуючи бажаний результат, отриманий UNIQANTIQ, ми можемо впевнено рекомендувати 4В як надійного партнера з юридичного супроводу бізнесу.

Ми оцінюємо нашу співпрацю з 4В успішною та взаємовигідною. Бажаємо Вам професійних успіхів та процвітання.

Ми повністю задоволені сервісом компанії 4В.

Вже багато років ми співпрацюємо разом і не змінюємо підрядника. Найбільше ми задоволені бухгалтерією, консультаціями з податків, та питаннями пов’язаними з реєстрацією ТМ в США і Великобританії.

Команда 4В професіонали, легкі у спілкуванні, що особливо подобається
найбільше, це те, що вони можуть вирішити БУДЬ-ЯКУ проблему. Це не складає великої для них проблеми. Тут ви не зустрінете токсичних людей!

Дуже рекомендуємо 4В для вирішення будь-яких юридичних питань для бізнесу.