Реєстрація компанії в ОАЕ

Реєстрація компанії в ОАЕ дозволить отримати надійний і престижний робочий інструмент для міжнародного ведення Вашого бізнесу.

Замовляй БЕЗКОШТОВНУ консультацію

Замовити консультацію

Процедура реєстрації компанії в ОАЕ

 1. Збираємо інформацію про акціонерів/директорів, структуру компанії та діяльність.
 2. Перевіряємо чи вільна назва в реєстрах.
 3. Проходимо KYC перевірку
 4. Готуємо форми для запуску реєстрації та надсилаємо вам на електронний підпис
 1. Реєструємо компанію
 2. Розпочинаємо імміграційний етап в онлайн форматі
 3. Погоджуємо дати для відвідування ОАЕ
 4. Відкриваємо банківський рахунок

Переваги реєстрації
компанії в ОАЕ з компанією 4В

Експертність в ніші

Ми надаємо повний спектр послуг для власників закордонного бізнесу в сфері IT, E-commerce, та виробників. А це означає, що при реєстрації компанії ми звертаємо увагу на специфіку ніші.

Володіємо знаннями не тільки в сфері процесу реєстрації компанії, але й у сфері планування податкового навантаження, ведення бухгалтерії.

Реєстрація компаній для нерезидентів

Ми ведемо компанії не тільки з боку законодавства ОАЕ, а й з боку резидентства власника. Тому що володіємо широкими знаннями Податкового законодавства США, OAE, України та країн східної Європи.

Супровід угоди юристом

Протягом усієї процедури реєстрації, угоду супроводжує юрист, який повідомляє про стадії реєстрації, а також додатково консультує у разі виникнення питань.

Фіксована вартість послуг

На етапі обговорення угоди відразу будете знати точну суму наших послуг. Ми не беремо додаткових доплат за свої послуги після визначення та затвердження ціни, проте необхідність сплати незапланованих державних мит в ОАЕ є поширеною практикою і тому ми завжди попереджуємо про це наших клієнтів.

Віддалена реєстрація

Ми допоможемо Вам зареєструвати компанію в ОАЕ. Проте важливо зауважити, що для фіналізації процесу Вам все ж знадобиться відвідати ОАЕ для закриття імміграційних питань та відкриття банківського рахунку.

Що дає реєстрація компанії в ОАЕ?

 • Розумне структурування. Компанія в ОАЕ, попри заплановані нововведення, залишається одним із найбільш цікавих варіантів для досвідчених підприємців, адже дає можливості розумного структурування для бізнесу, що вже набрав оберти.
 • Отримання Візи та можливість проживання в ОАЕ. Окремий інтерес ОАЕ може становити для підприємців, що планують на декілька років (або більше) переїхати самостійно, чи разом із сім’єю в надійну і стабільну країну. Після реєстрації компанії та проходження всіх імміграційних процедур Ви зможете це зробити.

 • Відсутність податку на прибуток. Не потрібно сплачувати податок на прибуток компанії, якщо її діяльність буде вестися за межами ОАЕ.
 • Можливість часткового віддаленого відкриття. Віддалене відкриття компанії це додаткова економія коштів та значна перевага для всіх підприємців, які високо цінують свій час і можливість не бути напряму залученим до технічних операційних процесів. Проте імміграційний етап все ж потребуватиме вашої присутності в ОАЕ.

Економічна вигода від послуги

 • Компанія 4B не має жодних прихованих платежів за свої послуги після того, як вам були повідомлені фінальні умови співпраці за конкретною угодою.
 • Отримавши статутні документи та документи після відкриття банківського рахунку ви будете впевнені в успішному завершені співпраці по реєстрації компанії й зможете почати активну бізнес-діяльність.

ЩО ВХОДИТЬ В ПОСЛУГУ?

Безкоштовна консультація

Віддалена реєстрація компанії

Допомога в проходженні KYC процедур та закриття додаткових запитів від державних органів ОАЕ

Отримання ліцензії та іншх статутних документів по компанії

Реєстраційний агент та реєстраційна адреса компанії на 1 рік

Mail forwarding по компанії на 1 рік

Virtual office по компанії на 1 рік

Якщо реальний офіс не вимагатиметься у вашій ситуації

Immigration card, Реєстрація в e-channel, Entry permit, Medical test та EID (відбитки та сітківка), Visa, Emirates ID

Відкриття банківського рахунку

Базовий комплект документів:
(може змінюватися в залежності від потреб клієнта)

 • ADDENDUM
 • Share Register
 • Occupancy agreement
 • ESR
 • DnfbpLetter ( Memo)
 • Business_License

Замовте БЕЗКОШТОВНУ консультацію

Ми допоможемо вам розібратися в ряді важливих питань, пов’язаних із реєстрацією компанії в ОАЕ, що стосуються конкретно вашої ситуації та бізнесу в цілому.

Чому не варто відкладати реєстрацію компанії в ОАЕ?

 1. Завчасна реструктуризація бізнесу, що працює.
  Відхід від офшорних юрисдикцій вже почався декілька років тому і є невіддільною частиною всього корпоративного світу. Правильна і завчасна реструктуризація бізнесу дозволить в майбутньому мінімізувати ризик проблем, пов’язаних з безподатковими юрисдикціями.
 2. Сприятливий момент для реєстрації та відкриття банківського рахунку.
  Сьогодні процедура реєстрації є зрозумілою, а вірогідність відкриття банківських рахунків висока, але ми ніколи не знаємо, що нас чекає далі, тому завжди пропонуємо нашим клієнтам «знімати вершки», коли є така можливість.

 1. Відносно низьке податкове навантаження.
  ОАЕ можна вважати одним із найбільш сучасних центрів міжнародного бізнесу, який все ще має досить низькі податкові ставки для бізнесу при цьому не являючись офшорною юрисдикцією. Ми завжди рекомендуємо не втрачати можливості відповідати трендам взаємністю і примножувати свої активи.

FAQ по реєстрації компанії в ОАЕ

1. Що потрібно для отримання ціни реєстрації компанії в ОАЕ?

Потрібно розуміти ваші потреби по реєстрації компанії. Для цього запишіться на безкоштовну консультацію юриста і ми зможемо запропонувати їх під час надсилання первинного КП.

2. Кому підходить реєстрація компанії в ОАЕ?

Якщо ви новачок – ми зможемо запропонувати Вам інший варіант, бо ОАЕ це юрисдикція для підприємців з досвідом та діючим бізнесом для його масштабування та примноження вже наявних прибутків.

3. Які реальні строки реєстрації компанії в ОАЕ?

Точно сказати неможливо, проте зазвичай така реєстрація займає 1-3 місяці.

4. Чи обов’язково купувати послугу реєстрації компанії в ОАЕ?

Ні, не обов’язково, але купівля цієї послуги дозволить Вам зробити розумне інвестування у розвиток свого бізнесу.

5. Як отримати найбільшу вигоду від реєстрації компанії в ОАЕ?

Слід завчасно звернутися до спеціалістів, що мають досвід в реєстрації компаній та зможуть запропонувати Вам найкращий варіант, враховуючи індивідуальні потреби вашого бізнесу. 4B завжди раді допомогти у таких випадках.

Безкоштовна консультація юриста 4В для реєстрації компанії в ОАЕ

Якщо ви плануєте реструктурувати свій бізнес або масштабувати його ще більше на міжнародному рівні, то дуже радимо скористатися можливістю отримати безкоштовну консультацію, зрозуміти необхідність та покроковий перелік Ваших наступних дій. На ній ми зможемо більш детально з’ясувати вашу ситуацію та запропонувати подальші кроки.

4B – надійний партнер в захисті ваших прав на глобальних ринках і світових маркетплейсах
Замовити консультацію

Відгуки про нашу роботу

Дмитро Гудз

Працюємо з компанією 4b більше 4х років. Консультуємося з питань e-commerce, національного та міжнародного оподаткування, кредитування тощо. Допомагали у відкритті та подальшого супроводу компанії за кордоном. Відвідуємо багато тематичних цікавих та корисних івентів. Професіонали свого діла, привітлива та ввічлива команда, завжди на зв’язку. Раджу до співпраці.

Дмитро Гудз

ARTVOOM

Дуже дякую компанії 4B за швидкий зворотній звязок, після першої конференції, в якій обговорили всі деталі, компанія 4В відразу подала заявку на торгівельну марку в США.Тож, можу радити їхні послуги.

ARTVOOM

Vorwarts Pharma SIA

З компанією 4В працюємо з 2019 року. Звернулися до компанії із запитом побудови алгоритму виходу на ринок Німеччини через маркетплейс Амазон. Здобули високо кваліфіковану консультацію Андрія Матяша щодо всіх юридичних, податкових моментів, які супроводжували наш проект.

Особливо приємно, що після консультації співробітники компанії 4В Лідія, Вікторія, Олександр просто «за руку» супроводжували та допомагали на всіх етапах нашого проекту – реєстрація та верифікація акаунту продавця Амазон, реєстрація VAT та реєстрація торгової марки у Німеччині. Сьогодні компанія 4В якісно забезпечує податкову звітність нашої компанії у Німеччині. Ми дуже вдячні компанії 4В за професійну допомогу та просто приємну комунікацію!

Vorwarts Pharma SIA

COOTICO LLC

Працюю з 4B 1 рік, мій партнер вже більше 3-х років. І поки що не виникало жодної ситуації, в якій вони не змогли б нам допомогти.

Дуже подобається комплексний підхід, особливо це відчувається при запуску нового бренду, коли не хочеться витрачати час на бюрократію та заповнення сотень форм. Торгова марка, LLC, облікові записи, все робиться швидко і безпроблемно.

COOTICO LLC

Enjoy The Wood

У 2020 році нам була потрібна компанія для запуску на Kickstarter, з цього і почалося наше співробітництво з 4B. Спочатку ми зареєстрували компанію у США, потім в Естонії, щоб працювати з європейським ринком.

Сьогодні 4B підтримує адміністрування наших номерів платника податку з продажу у 10 штатах. Адміністраує ПДВ у Великій Британії та Німеччині.

Ми зареєстрували дві торгові марки та вирішуємо всі питання інтелектуальної власності разом із юристами 4B.

Ми задоволені роботою з 4B насамперед через їхнє занурення в діяльність клієнта, пошук індивідуальних рішень та постійне спілкування. В даний час з командою 4B ми можемо вирішити всі наші питання з юридичної чи бухгалтерської сторони.

Enjoy The Wood

UNIQANTIQ

Ми працюємо з командою юристів 4B вже понад 3 роки.

Коли ми розпочинали бізнес на Amazon, ми відразу звернулися до фахівців 4B для реєстрації торгової марки, а через півроку зареєстрували компанію.

Однією з переваг компанії є надання повного спектра послуг із підтримки іноземних компаній. Сюди входить підготовка та подання фінансових та податкових звітів, необхідних для виконання вимог місцевих державних органів, а також у деяких випадках для своєчасної сплати податків.

Ми також звернулися до компанії 4B за послугами зі сплати податку з продажів.

Враховуючи бажаний результат, отриманий UNIQANTIQ, ми можемо впевнено рекомендувати 4В як надійного партнера з юридичного супроводу бізнесу.

Ми оцінюємо нашу співпрацю з 4В успішною та взаємовигідною. Бажаємо Вам професійних успіхів та процвітання.

UNIQANTIQ

COLLAR Company

Ми повністю задоволені сервісом компанії 4В.

Вже багато років ми співпрацюємо разом і не змінюємо підрядника. Найбільше ми задоволені бухгалтерією, консультаціями з податків, та питаннями пов’язаними з реєстрацією ТМ в США і Великобританії.

Команда 4В професіонали, легкі у спілкуванні, що особливо подобається
найбільше, це те, що вони можуть вирішити БУДЬ-ЯКУ проблему. Це не складає великої для них проблеми. Тут ви не зустрінете токсичних людей!

Дуже рекомендуємо 4В для вирішення будь-яких юридичних питань для бізнесу.

COLLAR Company

Чому варто обрати саме нас?

Юридична компанія 4В на ринку 8 років, ми не “робимо все”, що свідчить про вузьку спеціалізацію та знання тонкощів конкретних ніш.

Надаємо послуги для 3 напрямків:

 • e-commerce
 • IT-компанії
 • виробники та експортери