Payoneer купує німецьку платіжну компанію Optile

Час читання: 5 хвилин

Компанія Payoneer придбала Optile, німецький платіжний стартап, який надає підприємствам доступ до будь-якого способу оплати, використовуючи власне API. З придбанням Optile, Payoneer планує створити платформу, яка забезпечить глобальне зростання підприємств, на ринку малого та середнього бізнесу в усьому світі.

Optile є другим придбанням Payoneer: в 2016 році компанія придбала компанію Armor Payments, яка надає послугу умовного депонування. Armor Payments є провайдером послуги ескроу (послуга ескроу знижує ризики продавців і покупців завдяки використанню третьої сторони – кошти утримуються до моменту надання послуг або доставки товарів).

Payoneer сьогодні конкурує з такими компаніями, як PayPal, Stripe і PayU, а також традиційними банками і багатьма іншими сервісами, надаючи широкий спектр послуг для здійснення платежів між підприємствами.

Чого очікувати від злиття Payoneer і Optile

Payoneer без зайвого шуму продовжує набирати обертів і вже підбирається до таких майданчиків як Facebook, Amazon, Airbnb, Fiverr, Rakuten і Google. Payoneer сьогодні використовується для полегшення платежів великих компаній за товари або послуги (наприклад, у випадку торгових майданчиків).

Optile може істотно розширити зручність використання платіжного сервісу за рахунок інтеграції платежів. Такі компанії, як Airbnb, продають не лише власні продукти, але й продукти сторонніх постачальників (наприклад, авіаквитки або тури). Використовуючи Optile, вони зможуть зв’язати все в єдину систему і спростити оплату для кінцевих споживачів.

Optile відмінно вирішує таку наболілу для e-Commerce проблему, як вихід покупця з сайту через те, що система оплати складна або незрозуміла.

На фото зліва направо: Скотт Галіт, СЕО Payoneer; Керен Леві, COO Payoneer і Деніел Смедс, засновник Optile

Компанія Optile була заснована і управляється Деніелом Смедсом (Daniel Smeds), який вже встиг стати відомим на ринку розробки рішень для онлайн-платежів. Він був першим директором з технологій в платіжному гіганті Wirecard , а потім заснував і продав ще один платіжний бізнес – Pay.On. Угода була оцінена в 200 мільйонів доларів США (посилання на прес-реліз)

Як стало відомо з прес-релізу Payoneer, Смедс і його команда з 75 осіб приєднаються до платіжного сервісу як незалежна група розробників і продовжить роботу над своєю платформою для синхронізації платежів від різних систем.

“Об’єднавши зусилля з Payoneer, ми будемо раді можливості використовувати їх глобальну інфраструктуру і команду для продовження роботи над створенням кращої в світі платформи для відкритих платежів”, – заявив Деніел Смедс на питання про злиття двох компаній.

Цілком ймовірно, що найближчим часом ми побачимо спільне рішення від Payoneer і Optile, яке спростить і здешевить для онлайн-підприємців вихід на іноземні ринки і прийом міжнародних платежів як в B2B так і в B2C сегментах.

корисні матеріали в нашому блозі

Wish – нова e-commerce платформа. Для кого потенційно цікава та як з нею працювати?

Wish – нова платформа, що продає 1,7 мільйона товарів на день. Різноманітні функції реклами, постійна підтримка продавців та реальна можливість продавати на весь світ – все це чекає на продавців Wish вже зараз.

читати далі
Попередній пошук за ТМ: Чи не зайве витрачання грошей?

Навіщо, в принципі, проводити такий попередній пошук по ТМ? По-перше, важливо зазначити, що власники торгових марок мають повну монополію на вже зареєстровану ТМ. А отже схожі марки можуть отримати відмову в реєстрації.

читати далі
Альтернативні способи захисту порушених прав на торговельні марки в мережі Інтернет: UDRP, UA-DRP та інші

Розбираємо Єдину політику розгляду спорів щодо доменних імен (UDRP) та інші альтернативні процедури вирішення доменних спорів. А також приклади недобросовісного використання чужого зареєстрованого позначення в якості домену.

читати далі