Закрита вечеря для постійних клієнтів у Варшаві | 4B.UA

Закрита Вечеря для клієнтів 4B!

Час читання: 4 ХВИЛИНИ

12 січня 2024 року відбулася закрита вечеря для наших постійних клієнтів, у місті Варшава.

Захід присвятили обговоренню можливих варіантів примноження капіталу через інвестиції та аналізу судових кейсів наших клієнтів у сфері інтелектуальної власності.

Ми зібрали 30 клієнтів, які з нами співпрацюють вже понад 4 роки. Це стало чудовою нагодою подякувати їм за довіру та плідну співпрацю.

ПРО ЩО ГОВОРИЛИ?

У ході заходу, учасники мали змогу познайомитися з новими тенденціями на ринку. 

– Андрій Матяш, керуючий партнер компанії 4B, виступав на тему “Інвестиції”.

Він розповів про можливі варіанти примноження капіталу через інвестиції. Продемонстрував сучасні тренди та стратегії.

– Володимир Бездітний, партнер компанії 4B, розповів у своєму виступі важливі аспекти управління інтелектуальною власністю. А саме останні судові кейси клієнтів з інтелектуальної власності, які супроводжували юристи 4В в США.

Цей етап заходу надав можливість глибше розуміти важливість правової підтримки в галузі інтелектуальної власності.

Дегустація вин: Поєднали приємне з корисним

Вечір прикрасила дегустація вин, у вигляді батлу вин нового та старого світів.

Це допомогло розширити свої знання й насолодитися унікальними смаками представлених позицій.

У цей вечір ми не лише знайомилися з вином, але й організували благодійний аукціон, зібрані кошти в розмірі $1000 будуть спрямовані на допомогу Збройним Силам України.

ВАЖЛИВА ПОДІЯ ЩО СТАНЕ ТРАДИЦІЄЮ!

Закрита вечеря з клієнтами компанії 4B у Варшаві виявилася не лише важливою подією для нашої компанії, але й першим кроком до формування нової традиції – щокварталу проводити закриті вечері з нашими клієнтами! Ця подія не лише об’єднала нас з клієнтами, але й стала платформою для народження нових ідей, обміну досвідом та сприяла розвитку плідної співпраці.

Ми щиро вдячні всім учасникам за їхню активну участь. Далі буде…

корисні матеріали в нашому блозі
Стратегії управління правами Інтелектуальної власності

Для багатьох бізнесів інтелектуальна власність (ІВ) – важлива частина їхніх бізнес-процесів та репутації, а в деяких компаній її вартість може навіть перевищувати вартість виробничих потужностей або бути основним джерелом доходу. У цій статті ми розглянемо як захистити такий цінний актив та отримати з нього максимальний прибуток. Що таке інтелектуальна власність компанії? WIPO – Всесвітня організація […]

читати далі
Як зареєструвати патент на винахід у Китаї

У Китайській Народній Республіці (КНР) підбили «патентні» підсумки 2023 року, згідно з якими кількіст2ь виданих охоронних документів на винаходи в країні збільшилася на 15,4%. Таким чином, під кінець 2023-го в Китаї налічувалося 4991 млн чинних охоронних документів. Інтерес до отримання патенту на винахід у КНР зберігається як у жителів країни, так і серед іноземних громадян. […]

читати далі
Related на Amazon. Розблокування пов’язаних Seller Account

На Amazon налічується понад 310 мільйонів активних облікових записів. Це не дивно з огляду на те, які широкі можливості платформа надає для ритейлерів по всьому світу. Крім того, безліч продавців об’єднують свої зусилля для спільного просування товарів на платформі, і при цій кооперації створюють усередині даних тригери для зв’язування своїх акаунтів. Хоча самі собою тригери […]

читати далі