TOP російськомовних Amazon-спільнот

Час читання: 4 хвилини

Хочете стати частиною амбіційного ком’юніті Амазонщиків? Страшно почати бізнес на Amazon самому, в пошуках підтримки в оточуючих? Або може готові поділитися своїм досвідом у виході на Amazon? Хочете разом з однодумцями переживати скачки продажів, збої в інтерфейсі Amazon-акаунтів, нічні наналаштування PPC?

Цей матеріал допоможе вам знайти спільноту таких же ентузіастів як і ви. Тоді почнемо огляд топових спільнот амазонщиків.

Facebook групи

Що обговорюють амазонщики в facebook-групах?

Найчастіше учасники шукають відповіді на свої питання, і підтримку у своїх колег.

Від того як зробити фотографії, до того як відправити товар в США або розблокувати Amazon-аккаунт. Серед безлічі повідомлень в спільнотах ви точно знайдете достатньо корисної та безкоштовної інформації.

P.S. Але як говорять, краще переглядіти, ніж недогледіти. Тому завжди шукайте першоджерела отриманої інформації. Поруч з цінною можна знайти багато фейків, домислів і недостовірної інформації або інформації, основаної на особистому (суб’єктивному) досвіді.

У групах ви завжди зможете знайти і підрядників. Але перед тим як відправляти їм свої кошти, переконайтеся в їх порядності, познаходьте позитивні відгуки, або просто уточніть таким же постом, зіштовхувався чи хтось з ними в роботі і який був отриманий досвід.

Самі групи ми розподілили за кількістю учасників. Але пам’ятайте: це зовсім не означає, що спільнота в 800 чоловік з’ясується не такою корисною, як та, де зібралося 12 тисяч.

Рейтинг груп

  1. Project Amazon – найбільша Amazon-спільнота серед російськомовного ком’юніті – 25 тисяч підписників. В день виходить близько 15 публікацій.
  2. Amazon 4us – на другому місці за кількістю підписників, але не за якістю. Близько 18 тисяч підписників, серед яких майже 40% українців, 23% росіян і 37% складуть жителі США, Білорусі, Казахстану, Киргизії, Молдови і т.д.
  3. Amazon Business – швидко зростаюча група, близько 17 тис. підписників.
  4. Amazon Community SalesHub – 11,8 тисяч учасників. На піку популярності навчальної школи SalesHub, була групою №1 серед українського ком’юніті, після закриття курсів активність групи поступово знижується.
  5. Amazon Garage – переживає свої кращі роки, так як саме зараз власники спільноти вкладають максимально зусиль по залученню корисного контенту для її учасників. На сьогодні 9,7 тисяч підписників, але прогнозуємо, що в найближчі півроку цифра виросте як мінімум в 2 рази.
  6. Zona Amazona – 6,9 тисяч підписників.
  7. Амазон с Феликсом – 4,4 тисячі підписників.
  8. Europe Project Amazon – група з 3,2 тисяч, зібрала ком’юніті однодумців, які працюють на ринку Amazon Europe.
  9. Amazon Seller – 2,2 тисячі підписників.
  10. Lawyers for Amazon sellers – 1,9 тисяч підписників, група створена юристами компанії 4В. Тут ви знайдете відповіді на питання по реєстрації компаній, торговельних марок та іншу цінну інформацію.
  11. Страсти по Amazon – 1,5 тисячі підписників.
  12. Amazon Traffic2Funnels – 1,4 тисячі підписників.
  13. Бизнес на Амазон – 1,3 тисячі підписників.
  14. EamCommerce – за якістю контенту це спільнота точно не в кінці списку. На дату публікації статті лише 800 підписників. Але в цій групі ви знайдете добірки корисних статей, статистики ринку, цікаві заходи, а також практичні кейси з досвіду її засновника.

Окремо можна виділити кілька спільнот, які спеціалізуються на певних видах Amazon-бізнесу:

  1. Dropshipping Project Amazon – 3,7 тисячі підписників.
  2. Online Arbitrage Project Amazon – 3,1 тисяч підписників.

Telegram-канали

Контент телеграм-каналів значно відрізняється від фейсбучного, хоча нижче ви зустрінете вже знайомі назви. Тут не буде заходів і посилань на статті. Це більше нагадує активний ринок, де кожен намагається щось продати, чи купити.

Добірка корисних телеграм-каналів для амазонщиків

НазваПосиланняКількість учасників
1Amazon Communityhttps://t.me/Amazonminers10 995
2Amazon: PL, OA, DROP, FLIP, MERCHhttps://t.me/amzstep9 891
3Amazon партнёрыhttps://t.me/amazonPartneri9 643
4AmazoncRuhttps://t.me/AmazoncRu7 324
5Amazon курсыhttps://t.me/amazon_curs5 968
6Amazon servicehttps://t.me/amazon_service_pro5 737
7Amazon Magic I Insider Serviceshttps://t.me/amzmagic5 591
8Доска объявлений Amazonhttps://t.me/SellerBoard5 103
9Amazon ftdhttps://t.me/amzftd5 036
10Amazon Market ¦ Доска Объявленийhttps://t.me/tradeskill4 961
11E-COMMERCE-AMAZON•FBA•FBM•WHOLESALE•OA•PL•DROP•MERCHhttps://t.me/Prof_Amazon83 911
12Amazon Open: OA, PL, DROPhttps://t.me/amzopenpro3 521
13Amazon Club: PL, OA, DROP/FLIP, WHOLESALEhttps://t.me/amz_club3 441
14Amazon Чатhttps://t.me/amzko3 285
15Amazon for Beginnershttps://t.me/amzserv2 862
16AMZL RU Чат (Amazon)https://t.me/amzlruchat2 668
17Amazon eBay Seller Chathttps://t.me/amzca2 452
18Amazon Board [Buy/Sell]https://t.me/AmzBBS2 049
19Amazon News&Service: аккаунты, утилитиhttps://t.me/amazonsss1 536
20AMAZON MARKEThttps://t.me/amazon_market_chat1 266
21Amazon🇺🇦UBChttps://t.me/AmazonGroupUBC1 171

Top – 7 YouTube каналів для амазонщиків

Відео-контент завжди більш насичений і приємніший до сприйняття. Так, тут немає швидкої реакції аудиторії, як у тих же фейсбук-спільнотах, зате тут ви знайдете цікаву, опрацьовану інформацію експертами своєї справи. Серед каналів власники успішних Amazon-бізнесів, юридичні та навчальні компанії.

  1. 19,8 тисяч – Канал Миколи Шапкіна, власника Amazon-бізнесу. Тут Микола ділитися особистим досвідом роботи не тільки з Amazon, але і такими майданчиками як Ozon, Wildberries і т.д.
  1. 16,1 тисяч – Seller Insiders, команда каналу робить крутий контент на історіях інших підприємців. Тут ви дізнаєтеся і про перші факапи, і про перший на горизонті успіх. Всі колись починали з малого, і відео-ролики цього каналу розкажуть про це детальніше.
  2. 14,8 тисяч – Бизнес на Амазон
  3. 9,88 тисяч – Pro Amazon
  4. 7,13 тисяч – Sellerboard.com: Канал для продавцов Amazon FBA – назва говорить сама за себе. Контент каналу збирався 3 роки. Тут все проходить в форматі інтерв’ю, спікери діляться своїм досвідом роботи на Amazon, а власники бізнесів, з надання послуг для амазонщиків, діляться інсайдерською інформацією безкоштовно.
  5. 6,34 тисяч – Amazon Hunter – канал навчає роботі на Amazon, тут ви знайдете все: від покрокової інструкції з реєстрації акаунта, до вибору моделі продажів і налаштування реклами.
  6. 4B solutions for business – канал юридичної компанії 4В. Тут ви знайдете практично всі записи наших вебінарів: по реєстрації компаній за кордоном, бухгалтерського обслуговування, реєстрації торгових марок і патентів, а також регулярні випуски з деталізацією частих питань клієнтів.

Наостанок

Надеемся, что вы найдете свое место в семье амазонщиков.

Сподіваємося, що ви знайдете своє місце в сім’ї амазонщиків.
А зараз на правах реклами просимо підписатися на нашу розсилку (форма під статтею), а також Facebook сторінку. Тут ми ділимося цікавими кейсами з досвіду клієнтів, новинами та змінами в законодавстві США і Європі по роботі з нерезидентами, анонсами наших заходів і статей з блогу. Так ви точно не пропустите важливі для себе інсайти.

корисні матеріали в нашому блозі
Податки в Британії для компаній, зареєстрованих на нерезидентів країни

Established or no?  Британське податкове законодавство має чітко окреслене визначення поняття “establishment” і це визначає податкові зобов’язання компаній, які є established чи такими не є.  Компанії, зареєстровані на осіб, що не є резидентами країни, мають особливий статус NETP – non-established taxable person. Статус NETP також мають будь-які інші не зареєстровані у Британії юр.особи, але такі […]

читати далі
Стратегії управління правами Інтелектуальної власності

Для багатьох бізнесів інтелектуальна власність (ІВ) – важлива частина їхніх бізнес-процесів та репутації, а в деяких компаній її вартість може навіть перевищувати вартість виробничих потужностей або бути основним джерелом доходу. У цій статті ми розглянемо як захистити такий цінний актив та отримати з нього максимальний прибуток. Що таке інтелектуальна власність компанії? WIPO – Всесвітня організація […]

читати далі
Як зареєструвати патент на винахід у Китаї

У Китайській Народній Республіці (КНР) підбили «патентні» підсумки 2023 року, згідно з якими кількіст2ь виданих охоронних документів на винаходи в країні збільшилася на 15,4%. Таким чином, під кінець 2023-го в Китаї налічувалося 4991 млн чинних охоронних документів. Інтерес до отримання патенту на винахід у КНР зберігається як у жителів країни, так і серед іноземних громадян. […]

читати далі