Де відкрити компанію за кордоном у 2024 році - ТОП-7 країн

Кращі країни для реєстрації компанії за кордоном для бізнесу у 2024 році. Топ-7

Час читання: 20 хвилин

Вихід на закордонний ринок – рішення, до якого рано чи пізно приходять багато підприємців, які досягли певних успіхів у локальному бізнесі. Іноді робота на іноземну аудиторію від самого початку у пріоритеті у засновників власної справи – зокрема, це стосується виробників і продавців, які бажають торгувати на світових маркетплейсах на кшталт Amazon.

Якими б не були ваші мотиви розширення бізнесу за межі своєї держави, вам доведеться зареєструвати іноземну компанію. Завдяки присутності в цільовій країні ви підвищите авторитет підприємства в очах партнерів та клієнтів і вестимете законну діяльність, повноцінно взаємодіючи з податковою службою та місцевими регулюючими органами.

Якщо говорити про сферу e-commerce, деякі торгові майданчики дозволяють працювати підприємцям як фізичні особи, але часто це можливо лише в теорії. Наприклад, на Amazon EU без створення компанії не обійтися, адже резиденти України не можуть зареєструвати VAT (податок на додану вартість) у країнах Європи.

У цьому матеріалі ми поговоримо про найкращі країни для відкриття бізнесу. Ми розберемося у законодавстві та принципах оподаткування семи пріоритетних юрисдикцій для реєстрації компанії, а також розглянемо особливості їхнього банківського обслуговування.

Кращі країни для бізнесу згідно з авторитетними світовими рейтингами

Щороку різні аналітичні компанії та дослідницькі організації складають рейтинги найкращих країн для ведення бізнесу з урахуванням їхнього податкового клімату, лояльності вимог до підприємців, економічної стабільності та безлічі інших факторів. Пропонуємо до вашої уваги кілька подібних рейтингів, які можуть бути корисними при виборі юрисдикції для реєстрації підприємства за кордоном.

Doing Business

Це рейтинг країн, що складає Світовий банк на основі річних даних про сприятливість ведення підприємницької діяльності у кожній з них. При його складанні враховуються різні показники, зокрема, простота створення підприємства та реєстрації власності, можливість отримання кредиту тощо. Нижче ми виділили країни, в яких, на думку Світового банку, найпростіше зареєструвати компанію та розвивати свою діяльність.

ТОП-3 країни за простотою ведення бізнесу:

 1. Нова Зеландія.
 2. Сінгапур.
 3. САР, Гонконг, Китай.

Найкращі країни для реєстрації підприємства:

 1. Нова Зеландія.
 2. Грузія.
 3. Канада.

Best Countries for Business

Ще один рейтинг країн зі сприятливими умовами для ведення бізнесу було складено аналітиками американського фінансово-економічного видання Forbes.

У трійку лідерів рейтингу «Best Countries for Business» потрапили:

 1. Велика Британія.
 2. Швеція.
 3. Гонконг.

Global Entrepreneurship Monitor (GEM)

Global Entrepreneurship Monitor, або GEM – дослідницький проєкт, мета якого – щорічний вимір рівня підприємницької активності у 115 країнах світу. У розрахунок приймаються 13 показників країн, включаючи політичні обставини, доступ до фінансів, легкість виходу ринок, рівень розвитку інфраструктури та багато іншого. За даними останнього звіту за 2022 рік, трьома найкращими країнами для ведення бізнесу визнано:

 1. ОАЕ.
 2. Саудівська Аравія.
 3. Тайвань.

Index of Economic Freedom

Газета Wall Street Journal та дослідницький центр Heritage Foundation щороку розраховують показник під назвою Index of Economic Freedom – Індекс економічної свободи. У рейтингу за 2023 рік представлено 184 країни. Лідируючі позиції в ньому зайняли:

 1. Сінгапур.
 2. Швейцарія.
 3. Ірландія.

Global Competitiveness Index (GCI)

Індекс глобальної конкурентоспроможності – показник, який щорічно вимірюється та оголошується у доповіді Світового економічного форуму. Під час його розрахунку береться до уваги готовність країни до економічної трансформації, перетворення ринків, трансформація людського капіталу, сприятливість бізнес-середовища тощо. У цьому рейтингу першість поділили:

 1. Сінгапур.
 2. США.
 3. Гонконг.

Вивчивши дані звітів провідних світових організацій, експерти компанії 4B склали власний рейтинг найкращих країн для бізнесу у 2024 році. Ми врахували в ньому все те, що важливо підприємцю, а саме:

 • переваги та недоліки юрисдикції;
 • особливості системи оподаткування;
 • складність та терміни відкриття компанії;
 • додаткові зобов’язання під час реєстрації;
 • вимоги до заснування бізнесу у країні;
 • доступні організаційно-правові форми підприємства;
 • особливості корпоративного банківського обслуговування.

ТОП країн для ведення бізнесу: вибираємо юрисдикцію відповідно до індивідуальних потреб

Виведення бізнесу на міжнародну арену завжди пов’язане з певними ризиками та початковими витратами. Проте досконале вивчення нюансів його ведення у цільовій країні допоможе суттєво знизити ризики та домогтися максимально швидкого повернення інвестицій.

Пропонуємо вашій увазі особливості реєстрації компанії та здійснення діяльності у семи країнах, які нам здаються найперспективнішими для підприємців з України.

#1. США

США – країна, де зареєструвати компанію іноземцю не так складно, як здається на перший погляд, адже тут досить лояльно ставляться до підприємців-нерезидентів.

Вигоди для бізнесу

Зареєструвавши підприємство у Сполучених Штатах, ви зможете скористатися такими перевагами:

 • робота в країні з розвиненою економікою – у світовому рейтингу конкурентоспроможності США посідає третє місце за рівнем економічного розвитку;
 • можливість зареєструвати компанію без відвідування країни;
 • сприятливий податковий клімат;
 • можливість реєстрації анонімної компанії, тобто створення підприємства без розголошення даних реальних власників (доступно не в усіх штатах).

Доступні організаційно-правові форми підприємства

У США можна створити одну з таких компаній:

 • Corporation – корпорація;
 • Partnership – партнерство;
 • Limited Liability Company (LLC) – товариство з обмеженою відповідальністю.

Завдяки захищеності особистих активів підприємців пріоритетною формою ведення бізнесу у США вважається LLC.

Особливості оподаткування

Як ми вже згадували, податковий клімат у США сприятливий для підприємців, зокрема, для нерезидентів. Для заснування компанії можна вибрати штат, де не стягують ПДФО, корпоративний податок на прибуток, податок із продажу тощо. Крім того, розмір зборів до державної скарбниці відрізняється у кожному штаті, тому ви зможете обрати максимально вигідну для вас юрисдикцію. Ще один суттєвий плюс – податкові пільги, на які може розраховувати іноземний бізнес.

Додаткові вимоги: фінансова звітність та державне мито

Окрім сплати податків, підприємці, які хочуть створити компанію у Сполучених Штатах, мають сплатити реєстраційний збір. Також обов’язковою умовою є подання щорічного звіту про фінансові результати діяльності підприємства. За це в країні стягується певна плата.

Відкриття корпоративного рахунку у банку США

У США не лише реєстрація компанії доступна онлайн – також без відвідування держави можна відкрити корпоративний рахунок у банку. Для цього достатньо надати необхідний пакет документів, який включає установчі документи підприємства і дані його засновників.

Зверніть увагу: Якщо ви обрали штат, де доступна реєстрація анонімної компанії, вказувати інформацію про реальних власників бізнесу не потрібно – ви зможете відкрити банківський рахунок так само просто, як і в стандартній ситуації.

#2. Польща

Польща – одна із країн, яка приваблює наших земляків як юрисдикція для відкриття бізнесу. Тут відіграє свою роль географічна близькість до України, мінімальний мовний бар’єр та схожість культур. Згідно з офіційними даними, лише у 2022 році українці відкрили у цій країні понад 17 000 підприємств.

Переваги для бізнесу

Перерахованими перевагами вигоди реєстрації компанії в Польщі для підприємців не закінчуються. Серед них також:

 • стабільна економіка – експерти прогнозують потенційне щорічне зростання ВВП цієї країни на 3,3 %;
 • доступ до ринків усіх країн Євросоюзу;
 • проста процедура реєстрації компанія – наприклад, для створення польського ТОВ (SP. Z O.O.) достатньо укласти договір, який буде містити основну інформацію про підприємство та його засновників;
 • висока швидкість створення бізнесу – для реєстрації компанії потрібно не більше ніж 15 днів.

Доступні організаційно-правові форми підприємства

У Польщі можна зареєструвати:

 • Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością – товариство з обмеженою відповідальністю;
 • Spółka cywilna – партнерство або просте товариство;
 • Spółka akcyjna – акціонерне товариство;
 • Spółki osobowe: spółka jawna, partnerska, komandytowa, komandytowo-akcyjna – повне, професійне, командитне та командитне акціонерне товариство.

Найбільш популярні компанії першого типу – SP. Z O.O. Детальніше про те, чому це так, ви можете прочитати в одному з наших попередніх матеріалів.

Податкове законодавство

Щодо податків, підприємцям доведеться платити до державної скарбниці Польщі:

 • корпоративний податок на прибуток – Corporate income tax (CIT);
 • ПДВ – Value added tax (VAT);
 • податок на дивіденди;
 • податок до фонду соціального страхування.

Зверніть увагу: Польська компанія платить CIT тільки з доходів, отриманих від діяльності у цій країні. Крім того, у Польщі з Україною укладено угоду про уникнення подвійного оподаткування – ще один аргумент на користь реєстрації компанії у цій юрисдикції.

Додаткові вимоги: фінансова звітність

Крім сплати необхідних податків, підприємець, який відкриває компанію в Польщі, має пам’ятати про необхідність подавати щорічну фінансову документацію:

 1. Річний звіт про діяльність компанії. На відміну від багатьох інших держав, Польща не стягує за це зборів. Однак якщо такий звіт не подається два роки поспіль і більше, підприємство може бути ліквідоване.
 2. Річний звіт з податку на прибуток (CIT-8). Його відправляють в електронному вигляді до податкової служби.

Банківське обслуговування

Щоб відкрити корпоративний рахунок у банку Польщі, вам знадобиться надати установчі документи компанії, відомості та документи засновника та бенефіціарів підприємства, а також пройти процедури KYC та AML. Основна проблема, з якою може зіткнутися підприємець-нерезидент, – необхідність особистої присутності в офісі банку для відкриття рахунку. Однак її можна вирішити, делегувавши це завдання уповноваженому представнику компанії.

Зверніть увагу: Не всі польські банки обслуговують нерезидентів. Тому, обираючи фінансову установу, насамперед обов’язково уточніть це питання.

#3. Естонія

Ця держава на півночі Європи приваблює іноземних підприємців своєю розвиненою цифровою інфраструктурою, що є дуже зручним для українців, які останнім часом мають доступ до більшості державних послуг онлайн. Крім того, країна пропонує інші переваги для бізнесу.

Вигоди для підприємців

Вибираючи, де зареєструвати компанію, розгляньте Естонію задля отримання таких переваг:

 • доступ до європейського ринку та стабільної валюти – євро;
 • прозора система оподаткування;
 • можливість електронного управління бізнесом завдяки розвиненій цифровізації;
 • мінімальні вимоги до розміру статутного капіталу – від 1 євро;
 • лояльність до іноземних підприємців – нема потреби наймати управителя-резидента;
 • швидка реєстрація компанії – до одного місяця.

Доступні організаційно-правові форми підприємства

В Естонії ви можете зареєструвати:

 • private limited company (OÜ) – закрите акціонерне товариство;
 • public limited company (AS) – публічна компанія з обмеженою відповідальністю;
 • general partnership (TÜ) – повне товариство;
 • limited partnership (UÜ) – обмежене партнерство;
 • commercial association (ühistu) – комерційне об’єднання.

Зверніть увагу: Іноземні компанії також можуть вести діяльність на території Естонії, відкривши філію, проте її обов’язково необхідно зареєструвати в Комерційному регістрі Естонії.

Особливості оподаткування

В Естонії для підприємців передбачено такі податки:

 • ПДФО (income tax). Важливим є той факт, що ПДФО оподатковуються лише доходи, отримані в цій країні.
 • Податок на додану вартість (VAT). Існує можливість отримання зворотного податкового кредиту.
 • Податок на виведений капітал (tax on withdrawn capital). Стягується з прибутку, отриманого від підприємницької діяльності на території держави. Зверніть увагу, що реінвестований капітал tax on withdrawn capital не оподатковується.

Додаткові вимоги: фінансова та податкова звітність

Подання фінансових звітів в Естонії цифровізовано – зробити це можна в електронній системі e-Tax Board. Також підприємці, які відкрили компанію у країні, мають подавати податкову декларацію. Виняток – підприємства, які не мають номера VAT і де не передбачено нарахування заробітної плати.

Відкриття корпоративного рахунку у банку Естонії

Відкрити рахунок для компанії в естонському банку можна лише в тому випадку, якщо вам вдасться довести, що ваша діяльність пов’язана з цією країною. Доказом може бути наявність фізичного офісу в Естонії, місцевих партнерів, сплачених податків і зборів тощо.

Процедура відкриття рахунку в Естонії займає досить багато часу і не завжди має позитивний результат для клієнта, тому підприємці досить часто вибирають альтернативою класичному банківському обслуговуванню міжнародні платіжні системи на кшталт Payoneer або Wise.

#4. ОАЕ

Комерційна столиця Близького Сходу, третій за величиною світовий ринок після Китаю та США, шоста країна рейтингу найбагатших держав – все це про ОАЕ, де ви також можете зареєструвати іноземну компанію.

Вигоди для бізнесу

Створення бізнесу в Арабських Еміратах – це:

 • реєстрація компанія онлайн через інтегровану онлайн-платформу, пов’язану із федеральними державними органами;
 • наявність так званих вільних зон, які надають підприємствам можливість повного іноземного володіння, репатріації прибутку та звільнення від імпортних мит;
 • ефективні транспортні мережі, що дає змогу здійснювати швидку доставку товарів;
 • вдале географічне розташування – ОАЕ розташовані між Азією, Європою та Африкою, що робить цю країну справжнім центром світової торгівлі;
 • швидка реєстрація підприємства – у середньому 4-5 робочих днів.

Доступні організаційно-правові форми підприємства

В ОАЕ перелік доступних для реєстрації компаній справді вражає. Тут ви можете відкрити:

 • Civil Company in UAE – цивільна компанія;
 • General Partnership – повне товариство;
 • Simple Limited Partnership – просте товариство з обмеженою відповідальністю;
 • Private Joint Stock Company – приватне акціонерне товариство;
 • Limited Liability Company (LLC) – товариство з обмеженою відповідальністю;
 • Partnership Limited with Shares (PLS) – товариство з обмеженою відповідальністю з акціями.

Зверніть увагу: Як і в Естонії, в ОАЕ можна відкрити філію або представництво іноземної компанії. Різниця в тому, що представництво не має права вести підприємницьку діяльність, тоді як філія може повноцінно працювати на території країни.

Особливості оподаткування

До компаній, зареєстрованих в ОАЕ, застосовують такі податки:

 • ПДВ (VAT) – для компаній із доходом понад 375 тис. дирхамів (близько €343,6 тис.);
 • корпоративний податок із чистого прибутку підприємства, при цьому його ставка одна з найнижчих серед країн Перської затоки;
 • акцизний податок на прибуток від реалізації продукції, яка завдає шкоди здоров’ю та навколишньому середовищу.

Проконсультуйтеся з професіоналами у сфері оподаткування, щоб дізнатися, для компаній з яких галузей у країні передбачені податкові пільги або взагалі звільнення від сплати деяких зборів.

Додаткові вимоги: аудити та фінансова звітність

Обов’язкова умова для іноземних компаній в ОАЕ – своєчасне проведення аудитів та надання фінансової звітності, яка включає:

 • звіти про фінанси компанії (прибутки, збитки, зміни капіталу, рух грошових коштів на рахунках підприємства);
 • аудиторські звіти;
 • звіти про корпоративне управління.

Відкриття корпоративного рахунку у банку ОАЕ

Щоб відкрити рахунок для компанії в ОАЕ, потрібна особиста присутність у відділенні банку представника компанії з правом підпису. Також вам знадобиться надати повний пакет документів підприємства та його засновників, довести законність бізнесу. У деяких фінансових установах можуть існувати додаткові вимоги, наприклад, мінімальний початковий депозит.

#5. Велика Британія

Це ще одна з кращих країн для реєстрації компанії підприємцями-нерезидентами. Звичайно, велику роль відіграють усталені цінності та традиції держави, її стабільність та розміреність. Проте з боку підприємницької діяльності у Великобританії є й інші переваги.

Вигоди для бізнесу

Ця держава входить до переліку найкращих країн для бізнесу завдяки численним перевагам:

 • стабільний економічний розвиток – країна займає шосте місце за ВВП, демонструючи його постійне зростання;
 • проста процедура відкриття компанії – її можна зареєструвати онлайн;
 • доступ до світових ринків – навіть після Brexit Велика Британія тісно співпрацює з усіма європейськими країнами завдяки розвиненій інфраструктурі та логістичній системі;
 • лояльна система оподаткування;
 • відсутність мовного бар’єра, адже англійська мова офіційно визнана міжнародною;
 • реєстрація компанії за тиждень.

Доступні організаційно-правові форми підприємства

У Великій Британії можна заснувати компанії таких типів:

 • Limited Company – товариство з обмеженою відповідальністю;
 • Limited Liability Partnership – партнерство з обмеженою відповідальністю;
 • Public limited company – відкрите товариство з обмеженою відповідальністю.

Також ви можете відкрити філію материнської компанії, яка розташована у вашій країні. Однак вам все одно доведеться дотримуватись вимог Великої Британії щодо оподаткування та звітності.

Особливості податкової системи

У Великій Британії для бізнесу діють такі податки:

 • ПДВ;
 • корпоративний податок на прибуток;
 • податок на прибуток для компаній-нерезидентів;
 • податок на перенаправлений прибуток (DPT);
 • місцеві прибуткові податки.

У цій країні діє такий принцип: чим більший дохід компанії, тим більше відрахування до державного бюджету. Це стосується ПДВ та податку на прибуток. Також для розміру податкових ставок має значення галузь, де ви працюєте. Тому консультація фахівця у питаннях оподаткування необхідна.

Податкова звітність

Усі компанії, зареєстровані у Великій Британії, зобов’язані подавати звіти до податкової служби цієї країни:

 • податкову декларацію для партнерств з обмеженою відповідальністю;
 • звіт з ПДВ;
 • податкову декларацію з корпоративного податку для ТОВ.

Також щорічно має подаватися звітність щодо фінансової діяльності (Annual Accounts) з висновком аудиторів.

Відкриття корпоративного рахунку у банку Великої Британії

Відкриття корпоративного рахунку в британському банку – досить складна процедура. Фінансові установи країни дуже суворо перевіряють бізнес на його законність для запобігання відмиванню грошей та інших видів шахрайства. У зв’язку з цим нерезидентам часто відмовляють у відкритті рахунку попри надання всіх необхідних документів. У таких ситуаціях можна скористатися послугами міжнародних платіжних систем, що надають послуги, схожі на класичні банки.

#6. Кіпр

Ще однією юрисдикцією, в якій є сенс зареєструвати компанію іноземцю, є Кіпр. Процедура реєстрації гарантовано пройде швидко та просто, проте в республіці для нерезидентів діє правило – готувати установчі документи компанії мають право лише юристи з ліцензією Асоціації адвокатів Кіпру.

Вигоди для бізнесу

Ведення бізнесу на Кіпрі відкриває перед підприємцем широкі перспективи:

 • простота ведення бізнесу та реєстрації компанії;
 • договір про уникнення подвійного оподаткування із 50 країнами світу;
 • можливість торгувати з усіма країнами-членами ЄС, оскільки Кіпр із 2004 року входить до складу цього об’єднання;
 • відсутність вимог до статутного капіталу;
 • мінімальні вимоги щодо терміну проживання на Кіпрі для отримання податкового резидентства – 60 днів.

Доступні організаційно-правові форми підприємства

У цій юрисдикції для реєстрації доступні такі організаційно-правові форми підприємств:

 • Private company limited by shares – приватна компанія з обмеженою відповідальністю;
 • Public company limited by shares – публічна компанія з обмеженою відповідальністю;
 • Company limited by guarantee – компанія з обмеженою відповідальністю;
 • Partnership – товариство.

Особливості оподаткування

Компанії, зареєстровані на Кіпрі підприємцями-нерезидентами, сплачуватимуть податки лише з доходів, отриманих у Республіці. Тут стягуються такі збори до державної скарбниці:

 • податок з прибутку юридичних осіб – корпоративний податок;
 • податок на додану вартість – ПДВ;
 • податок на дивіденди – сплачується фізичними особами.

Додаткові вимоги: підготовка та подання звітності

Усі компанії, зареєстровані на Кіпрі, повинні подавати річну фінансову звітність – тут потрібно заповнити форму HE32. До звіту необхідно додати підтверджуючу документацію – рахунки-фактури, контракти, виписки з банківських рахунків тощо.

Зверніть увагу: Навіть якщо компанія не вела ніякої діяльності у звітному періоді, звіт подати все одно доведеться.

Відкриття корпоративного рахунку в банку Кіпру

На відкриття рахунку для компанії у банку Кіпру йде близько двох тижнів. Для цього необхідно надати установчі документи компанії та посвідчення особи представника компанії. Для укладання договору з банком відвідувати країну особисто необов’язково – ви можете призначити місцевого представника.

Зверніть увагу: Банки Кіпру для активації рахунку вимагають внести мінімальний депозит – уточніть його розмір перед укладанням договору.

#7. Гонконг

Якщо для вас актуальне питання, де краще відкрити фірму за кордоном, рекомендуємо також звернути увагу на Гонконг – спеціальний адміністративний округ Китаю. Експерти канадського аналітичного центру Fraser назвали економіку Гонконгу найвільнішою у світі попри втручання материкового Китаю.

Переваги для бізнесу

Реєстрація компанії в Гонконгу вигідна підприємцям-нерезидентам з кількох причин:

 • невеликий термін відкриття юрособи – процедура займає від одного тижня;
 • мінімальний статутний капітал – від $1;
 • відсутність необхідності у фізичному офісі – достатньо зареєстрованої адреси;
 • лояльна система оподаткування;
 • доступність бізнес-кредитування;
 • надійна транспортна інфраструктура.

Доступні організаційно-правові форми підприємства

У Гонконгу ви зможете зареєструвати:

 • General Partnerships – повні партнерства;
 • Limited Liability Partnerships – товариства з обмеженою відповідальністю;
 • Private Limited Company – закрите акціонерне товариство;
 • Subsidiary Company – дочірня компанія;
 • Public Limited Company – публічна компанія з обмеженою відповідальністю;
 • Company Limited by Guarantee – приватна компанія з відповідальністю, обмеженою гарантіями.

Також у Гонконгу доступна реєстрація філії чи представництва іноземної компанії.

Особливості оподаткування

Якщо ви зареєструєте компанію у Гонконгу і не працюватимете на його території, ваше підприємство повністю звільнять від податків. Навіть якщо ви плануєте здійснювати діяльність у Гонконгу, податковий клімат тут є більш ніж сприятливим. У цій юрисдикції одна з найнижчих ставок корпоративного податку на прибуток, відсутність мит на імпорт та експорт. Важливою перевагою є угоди про уникнення подвійного оподаткування з 37 країнами.

Додаткові вимоги: фінансова звітність

Компанії, зареєстровані в Гонконгу, повинні подавати щорічні звіти щодо своєї фінансової діяльності. Також вони зобов’язані призначати аудиторів, до обов’язків яких входитиме контроль та винесення висновку про коректність складання звітів.

Паралельно з річним звітом компанії Гонконгу мають подавати звіт ESG (Environmental Social Governance), проте для приватних підприємств це можна робити добровільно.

Відкриття корпоративного рахунку у банку Гонконгу

Через підвищений попит на послуги гонконгських банків вони дуже вимогливо ставляться до своїх клієнтів. Наприклад, для відкриття рахунку усі уповноважені особи компанії з правом підпису повинні особисто відвідати фінансову установу для проходження співбесіди.

Однак якщо вам вдасться пройти всі необхідні перевірки, вам відкриються всі переваги розвиненої банківської системи Гонконгу. У тому числі ви отримаєте рахунки IBAN та SWIFT, завдяки чому у вас буде можливість безпосередньо отримувати платежі від світових маркетплейсів.

Підіб’ємо підсумки

Вибираючи найкращу країну для ведення бізнесу, враховуйте стягувані податки, рівень складності реєстрації компанії, можливості банківської системи та вимоги до нерезидентів.

Щоб створення бізнесу за кордоном пройшло швидко та з мінімальними витратами, звертайтеся за допомогою до юристів 4B. Ми спеціалізуємося на реєстрації іноземних компаній, супроводжуємо своїх клієнтів у процесі відкриття рахунку у банку або міжнародних платіжних системах, консультуємо з питань оподаткування та бухгалтерського обліку.

корисні матеріали в нашому блозі
Стратегії управління правами Інтелектуальної власності

Для багатьох бізнесів інтелектуальна власність (ІВ) – важлива частина їхніх бізнес-процесів та репутації, а в деяких компаній її вартість може навіть перевищувати вартість виробничих потужностей або бути основним джерелом доходу. У цій статті ми розглянемо як захистити такий цінний актив та отримати з нього максимальний прибуток. Що таке інтелектуальна власність компанії? WIPO – Всесвітня організація […]

читати далі
Як зареєструвати патент на винахід у Китаї

У Китайській Народній Республіці (КНР) підбили «патентні» підсумки 2023 року, згідно з якими кількіст2ь виданих охоронних документів на винаходи в країні збільшилася на 15,4%. Таким чином, під кінець 2023-го в Китаї налічувалося 4991 млн чинних охоронних документів. Інтерес до отримання патенту на винахід у КНР зберігається як у жителів країни, так і серед іноземних громадян. […]

читати далі
Related на Amazon. Розблокування пов’язаних Seller Account

На Amazon налічується понад 310 мільйонів активних облікових записів. Це не дивно з огляду на те, які широкі можливості платформа надає для ритейлерів по всьому світу. Крім того, безліч продавців об’єднують свої зусилля для спільного просування товарів на платформі, і при цій кооперації створюють усередині даних тригери для зв’язування своїх акаунтів. Хоча самі собою тригери […]

читати далі