Звіт про подорож до Німеччини на склади Amazon

Час читання: 5 хвилин

Сьогоднішня публікація для тих, хто не зміг поїхати з нами в тур Німеччиною з заїздом на склади Amazon, і для тих, хто вже знаходиться у передчутті наступної поїздки.

Нагадаю базові місця та дати:

  • Поїздка відбулася 7 – 10 листопада 2019;
  • Ми відвідали найстаріший Amazon склад в Німеччині – FRA3, в місті Бад-Херсфельд;
  • Георафія туру: Франкфурт-на-Майні, Бад-Херсфільд, Штутгарт.


Єдиний робот на складі і того не дали сфотографувати

Пройдемося з самого початку. По прибутті у Франкфурт-на-Майні, ми вирушили в невелике селище – Бад-Херсфільд, де вже наступного дня ми відвідали склади Amazon.

FRA3 – найстаріший fullfilment center Amazon в Німеччині. Свою назву він отримав від близькості до міста Франкфурт.

На FRA3 зберігаються в основному одежа і взуття і на цьому складі немає відомих на весь світ амазоновскіх роботів. Вони, як виявилося, не в змозі підбирати потрібні розміри та колір одягу. Тому вся робота: від підбору товару для виконання замовлення, до упаковки, виконується операторами складу вручну.

Єдиний робот, якого ми зустріли виглядав цілком сучасно, а його роль полягала лише в переміщенні великих палет з товаром, при транспортуванні їх зі складу на склад.

На всіх складах Amazon діє дуже сувора пропускна система і заборонена фото- і відеозйомка. Тому, на жаль, але фотографії у нас тільки з інструктажу перед екскурсією. І навіть єдиного робота на складі і того сфотографувати не дозволили.

Було дуже шкода, що діяла заборона на фотографування всередині складських приміщень – розміри площ з товарами просто вражають і словами їх важко передати.Адаптація нового працівника – лише за один день

На Amazon можна зустріти співробітників практично всіх національностей, і співвітчизників в тому числі. Робочі процеси налагоджені настільки якісно, ​​що для стажування і навчання нового співробітника достатньо всього одного робочого дня.

У заробітній платі на Amazon дотримуються відкритої політики. Кожен знає зарплатню свого напарника, що в якійсь мірі мотивує. Мабуть… Але в тому, що не співробітники не виносять “загублені” товари за складу – ми впевнені на всі 100%. Зі складу Amazon не можна винести навіть фотографію. На вході і виході перевірка, як в аеропорту … або навіть ще суворіша.


Поїздка вдалася. Збираємося їхати ще раз

З упевненістю можемо сказати, що поїздка цілком вдалася. Крім складу Amazon ми відвідали ще 4 міста, скуштували національну кухню в автентичних закладах Німеччини, під захоплюючі історії середньовіччя, пройшлися історичними вулицями Штутгарту.

Також ми піднялися на Fernsehturm Stuttgart – першу телевежу, побудовану із залізобетону, яка є прототипом багатьох веж такого типу у всьому світі. Ну і звичайно ж не забули про музеї Porsche і Mercedes-Benz.

До речі, ми вже виклали маленький фотозвіт про нашу поїздку. Можете знайти його тут: http://bit.ly/2QqSJey

У планах на наступний рік – поїздка на роботизований склад Amazon.
Уважно стежте за нашими новинами!


корисні матеріали в нашому блозі

Офшори та їх актуальність у сучасному корпоративному світі

За консервативними оцінками, в офшорах заховано 12-15% світового ВВП, вважають у Boston Consulting Group. Чи можна собі уявити сучасний бізнес без використання офшорів? Звісно!  Не маємо жодного сумніву, що офшори й надалі будуть активним гравцем на полі бою міжнародного бізнесу, але правила гри змінюються. Підписання Україною конвенції MLI (яка дозволяє в деяких випадках уникнути подвійного […]

читати далі
Навіщо реєструвати нерезидентам авторські права у США?

Авторське право покликане захищати форму висловлювання твори і не поширюється на ідеї, теорії, принципи, методи, процедури, процеси, системи, способи, концепції, відкриття, навіть якщо вони виражені, описані, пояснені, проілюстровані у творі. Ідеї не підлягають захисту засобами інтелектуальної власності, а методи, процедури, процеси, системи, засоби охороняються як об’єкти промислової власності. Згідно з міжнародними нормами, авторське право виникає […]

читати далі
За який термін до реєстрації патента можна розкривати інформацію про винахід, продукт, послугу

Бізнес, що розвивається, на певному етапі перестає задовольнятися реєстрацією торгових марок, копірайтом або отриманням патентів на різні дизайни. Патенти на винаходи є потужним інструментом створення нових конкурентних переваг з низки причин: Однак, за очевидності переваг для бізнесу в отриманні патентів на винаходи, на рівні малих та середніх підприємств рішення подати патентну заявку, як правило, приходить […]

читати далі