Звіт про подорож до Німеччини на склади Amazon

Час читання: 5 хвилин

Сьогоднішня публікація для тих, хто не зміг поїхати з нами в тур Німеччиною з заїздом на склади Amazon, і для тих, хто вже знаходиться у передчутті наступної поїздки.

Нагадаю базові місця та дати:

  • Поїздка відбулася 7 – 10 листопада 2019;
  • Ми відвідали найстаріший Amazon склад в Німеччині – FRA3, в місті Бад-Херсфельд;
  • Георафія туру: Франкфурт-на-Майні, Бад-Херсфільд, Штутгарт.


Єдиний робот на складі і того не дали сфотографувати

Пройдемося з самого початку. По прибутті у Франкфурт-на-Майні, ми вирушили в невелике селище – Бад-Херсфільд, де вже наступного дня ми відвідали склади Amazon.

FRA3 – найстаріший fullfilment center Amazon в Німеччині. Свою назву він отримав від близькості до міста Франкфурт.

На FRA3 зберігаються в основному одежа і взуття і на цьому складі немає відомих на весь світ амазоновскіх роботів. Вони, як виявилося, не в змозі підбирати потрібні розміри та колір одягу. Тому вся робота: від підбору товару для виконання замовлення, до упаковки, виконується операторами складу вручну.

Єдиний робот, якого ми зустріли виглядав цілком сучасно, а його роль полягала лише в переміщенні великих палет з товаром, при транспортуванні їх зі складу на склад.

На всіх складах Amazon діє дуже сувора пропускна система і заборонена фото- і відеозйомка. Тому, на жаль, але фотографії у нас тільки з інструктажу перед екскурсією. І навіть єдиного робота на складі і того сфотографувати не дозволили.

Було дуже шкода, що діяла заборона на фотографування всередині складських приміщень – розміри площ з товарами просто вражають і словами їх важко передати.Адаптація нового працівника – лише за один день

На Amazon можна зустріти співробітників практично всіх національностей, і співвітчизників в тому числі. Робочі процеси налагоджені настільки якісно, ​​що для стажування і навчання нового співробітника достатньо всього одного робочого дня.

У заробітній платі на Amazon дотримуються відкритої політики. Кожен знає зарплатню свого напарника, що в якійсь мірі мотивує. Мабуть… Але в тому, що не співробітники не виносять “загублені” товари за складу – ми впевнені на всі 100%. Зі складу Amazon не можна винести навіть фотографію. На вході і виході перевірка, як в аеропорту … або навіть ще суворіша.


Поїздка вдалася. Збираємося їхати ще раз

З упевненістю можемо сказати, що поїздка цілком вдалася. Крім складу Amazon ми відвідали ще 4 міста, скуштували національну кухню в автентичних закладах Німеччини, під захоплюючі історії середньовіччя, пройшлися історичними вулицями Штутгарту.

Також ми піднялися на Fernsehturm Stuttgart – першу телевежу, побудовану із залізобетону, яка є прототипом багатьох веж такого типу у всьому світі. Ну і звичайно ж не забули про музеї Porsche і Mercedes-Benz.

До речі, ми вже виклали маленький фотозвіт про нашу поїздку. Можете знайти його тут: http://bit.ly/2QqSJey

У планах на наступний рік – поїздка на роботизований склад Amazon.
Уважно стежте за нашими новинами!


корисні матеріали в нашому блозі

Wish – нова e-commerce платформа. Для кого потенційно цікава та як з нею працювати?

Wish – нова платформа, що продає 1,7 мільйона товарів на день. Різноманітні функції реклами, постійна підтримка продавців та реальна можливість продавати на весь світ – все це чекає на продавців Wish вже зараз.

читати далі
Попередній пошук за ТМ: Чи не зайве витрачання грошей?

Навіщо, в принципі, проводити такий попередній пошук по ТМ? По-перше, важливо зазначити, що власники торгових марок мають повну монополію на вже зареєстровану ТМ. А отже схожі марки можуть отримати відмову в реєстрації.

читати далі
Альтернативні способи захисту порушених прав на торговельні марки в мережі Інтернет: UDRP, UA-DRP та інші

Розбираємо Єдину політику розгляду спорів щодо доменних імен (UDRP) та інші альтернативні процедури вирішення доменних спорів. А також приклади недобросовісного використання чужого зареєстрованого позначення в якості домену.

читати далі