Отримання DBA в Делавері

“Doing Business As” (або DBA) – це будь-яка зареєстрована назва, під якою може працювати компанія, псевдонім, який відрізняється від юридично зареєстрованої назви компанії.

Зобов’язання реєструвати DBA для ведення або створення бізнесу немає, але якщо Ваша компанія має кілька брендів або напрямків бізнесу, можна отримати DBA, при цьому зберегти юридичну назву компанії.

Фактично це фіктивна реєстрація ще одного імені компанії (без створення нової юридичної особи), яка дозволяє мати кілька назв, краще описуючи те, чим займається компанія.

Портрет клієнта

Наш клієнт – підприємець, який активно займається продажами на Amazon вже багато років, і планує реалізацію нових категорій товарів. Буде створено розгалуження діяльності компанії, шляхом введення нових товарів.

Опис проблеми

Існуюча юридична назва компанії не підходить для реалізації нового продукту. Клієнт хоче представити новий продукт під іншим ім’ям, але не хоче створювати нову юридичну особу.

Найкращий спосіб вирішення цієї проблеми – отримання DBA.

Як виглядає процес реєстрації DBA?

1. Пошук унікальної назви

Перший крок до реєстрації DBA в Делавері – це вибрати ім’я і переконатися, що воно вільне. Ваше ім’я може бути схоже на назви інших компаній, але все ж рекомендується створити унікальну назву.

У назві не повинно бути використано:

  • Будь-який суфікс юридичної особи, наприклад, LLC, Incorporated, Corp
  • Слова (або слова схожого значення) bank, banker, banc, bancorp, bancorporation, banque, banquers, banco, banca, trust.

2. Заповнення реєстраційної форми

Вам потрібно буде заповнити реєстраційну форму. При цьому важливо розуміти, що Ви фактично розкриваєте, що власником компанії є саме Ви, а також свою особисту адресу прописки.

Форма посвідчується нотаріально.

3. Відправлення форми і сплата державного збору

Після відправки форми потрібно сплатити державний збір і очікувати, поки заявка відобразиться в реєстрі. Подається форма до суду штату Делавер.

4. Реєстрація

Після реєстрації, Вашу назву можна буде перевірити в реєстрі, а також дізнатися материнську компанію: https://courts.delaware.gov/tradenames/

Особливості роботи з DBA

Важливим моментом є те, що продовжувати DBA в штаті Делавер не потрібно.

У кожному штаті форма публікації має відмінності, наприклад штат Флорида: публікація про DBA відображена в місцевій газеті, в штаті Делавер публікація проходить через суд.

Довідка: У DBA можна вносити зміни, якщо вони необхідні.

Щоб внести зміни в свою заявку потрібно заповнити додаткову форму і здійснити оплату за державний збір. Заявка така ж, як і при заповненні спочатку.

При необхідності DBA можна анулювати, заповнивши при цьому форму:

Результат

Наш клієнт отримав нову назву, для запуску нової лінійки продуктів без внесення змін до даних існуючої юридичної особи.

Отримання DBA – краще рішення якщо Ви хочете провести ребрендинг компанії або відкрити новий напрямок бізнесу. Вам не потрібно отримувати EIN або будь-який інший податковий ідентифікатор, тому що не створюється нова юридична особа. У разі Делавера Ви можете мати стільки DBA імен, скільки хочете і додатково продовжувати їх не потрібно (це особливість Делавера і ще кількох штатів).

Якщо Вам також потрібно отримати DBA в Делавері або будь-якому іншому штаті – звертайтеся: проконсультуємо, подамо заявку і супроводимо Вас на всьому шляху до успішної реєстрації нового імені для Вашої компанії.

Замовте БЕЗКОШТОВНУ консультацію

Гарантовано надамо цінну інформацію безпосередньо для вашого бізнесу

Інші кейси
команди 4b

Відхилення заявки на отримання Amazon Brand Registry в США

Фінальна відмова – маркер того, що шанси на отримання патенту наближаються до мінімуму. Але цей кейс свідчить: не варто прощатися з уже зробленими інвестиціями в охорону прав інтелектуальної власності.

Фінальна відмова патентної експертизи – не привід втрачати надію

Фінальна відмова – маркер того, що шанси на отримання патенту наближаються до мінімуму. Але цей кейс свідчить: не варто прощатися з уже зробленими інвестиціями в охорону прав інтелектуальної власності.

Додаткова верифікація акаунтів, які досягли виплат в розмірі 15 тисяч євро

Нормальна практика на європейських амазон-акаунтах проводити додаткову верифікацію при досягненні ліміту виплат 15000 євро. Але не завжди все відбувається гладко і з першого разу.