Підтримка патенту

Як тільки оформлення патенту на винахід, корисну модель або промисловий зразок закінчено, починається новий, не менш важливий і складний, процес – підтримка його в силі.

розгорнути
Замовити консультацію

Підтримка патенту складається з декількох моментів:

  • своєчасна оплата річного мита, яка визначається під час оформлення;
  • відстеження інформації, яка пов’язана з можливою зміною суми річного мита або порядку її оплати в Україні або за кордоном;
  • визначення розміру бюджету підприємства або фізичної особи для підтримки в силі патенту.

Що таке послуги з підтримки патенту

Подібна послуга від компанії 4b.ua необхідна всім тим, хто вже пройшов реєстрацію патенту і тепер не хоче витрачати свій час на його підтримку.

Суть даної процедури досить проста і полягає у необхідності регулярної оплати річного патентного мита в зазначений період. Для подальшого використання документа ця стадія є вкрай важливою.

Замовити консультацію

Особливості послуги з підтримки патенту

Надамо допомогу в будь-якій країні реєстрації патенту

Якщо будь-які дії для підтримки патентів були здійснені несвоєчасно, фахівці 4b.ua допоможуть відновити пропущену стадію (не тільки на території України, а й в іншій країні).

Причини проблем з патентами

Проблеми можуть з’явитися з різних причин. Найпоширенішою з них є відсутність необхідних коштів для поточних витрат. В цьому випадку ми визначимо терміни і суму, щоб вчасно відновити дію документу.

Термін дії патенту в США

Зверніть увагу, що підтримку патенту і термін його дії багато в чому залежить від того, в якій країні той був зареєстрований, а також від об’єкта патентування.

Наприклад, на території США патент на винахід діє 20 років, починаючись відразу ж після подачі заяви. За цей час власник зобов’язаний 4 рази оплатити спеціальний збір. А патент на промисловий зразок в цій же країні триває всього 15 років, але зате вам не потрібно оплачувати мито.

Термін дії патенту в Україні

Патентування (в Україні) діє зовсім по-іншому. Власнику необхідно оплачувати спеціальні збори щороку. При чому оплата починається з першого ж року після подачі заявки. Суми мита на різні об’єкти патентування в Україні для юридичних і фізичних осіб відрізняються.

Розміри мит в Україні

З липня 2019 року в силу вступили зміни з Постанови КМУ № 496, які торкнулися не тільки зборів за реєстрацію патентів в нашій країні, але і мита для підтримки охорони права.

Так, для підтримки винаходів в Україні річний збір складає 600-3400 грн в залежності від дати, коли було подано заяву, і року дії документа.

Підтримка корисної моделі вимагає оплати мита в розмірі 900-6300 грн. А для промислового зразка ця сума варіюється від 300 грн до 4800 грн.

Склад послуги з підтримки патенту

01

контроль термінів оплати мит;

02

повідомлення клієнта про дії, які необхідні з його боку;

03

за необхідності: підготовка і подача документації для підтримання чинності патенту.

Безкоштовна консультація юриста 4B при замовленні послуги підтримки патенту

Перед замовленням послуги ви можете скористатися безкоштовною консультацією з юристом, на якій розповісти більш детально про ваші патенти, юрисдикціях, в яких вони отримані, обговорити нюанси стосуються конкретно вашої ситуації.

На консультації ви отримаєте розгорнуту відповідь на всі питання, а також уточнення і нюанси за послугою, про які ви раніше могли не підозрювати.

4B – надійний партнер в захисті ваших прав на глобальних ринках і світових маркетплейсах
Замовити консультацію

Відгуки про нашу роботу

Дмитро Гудз

Працюємо з компанією 4b більше 4х років. Консультуємося з питань e-commerce, національного та міжнародного оподаткування, кредитування тощо. Допомагали у відкритті та подальшого супроводу компанії за кордоном. Відвідуємо багато тематичних цікавих та корисних івентів. Професіонали свого діла, привітлива та ввічлива команда, завжди на зв’язку. Раджу до співпраці.

Дмитро Гудз

ARTVOOM

Дуже дякую компанії 4B за швидкий зворотній звязок, після першої конференції, в якій обговорили всі деталі, компанія 4В відразу подала заявку на торгівельну марку в США.Тож, можу радити їхні послуги.

ARTVOOM

Vorwarts Pharma SIA

З компанією 4В працюємо з 2019 року. Звернулися до компанії із запитом побудови алгоритму виходу на ринок Німеччини через маркетплейс Амазон. Здобули високо кваліфіковану консультацію Андрія Матяша щодо всіх юридичних, податкових моментів, які супроводжували наш проект.

Особливо приємно, що після консультації співробітники компанії 4В Лідія, Вікторія, Олександр просто «за руку» супроводжували та допомагали на всіх етапах нашого проекту – реєстрація та верифікація акаунту продавця Амазон, реєстрація VAT та реєстрація торгової марки у Німеччині. Сьогодні компанія 4В якісно забезпечує податкову звітність нашої компанії у Німеччині. Ми дуже вдячні компанії 4В за професійну допомогу та просто приємну комунікацію!

Vorwarts Pharma SIA

COOTICO LLC

Працюю з 4B 1 рік, мій партнер вже більше 3-х років. І поки що не виникало жодної ситуації, в якій вони не змогли б нам допомогти.

Дуже подобається комплексний підхід, особливо це відчувається при запуску нового бренду, коли не хочеться витрачати час на бюрократію та заповнення сотень форм. Торгова марка, LLC, облікові записи, все робиться швидко і безпроблемно.

COOTICO LLC

Enjoy The Wood

У 2020 році нам була потрібна компанія для запуску на Kickstarter, з цього і почалося наше співробітництво з 4B. Спочатку ми зареєстрували компанію у США, потім в Естонії, щоб працювати з європейським ринком.

Сьогодні 4B підтримує адміністрування наших номерів платника податку з продажу у 10 штатах. Адміністраує ПДВ у Великій Британії та Німеччині.

Ми зареєстрували дві торгові марки та вирішуємо всі питання інтелектуальної власності разом із юристами 4B.

Ми задоволені роботою з 4B насамперед через їхнє занурення в діяльність клієнта, пошук індивідуальних рішень та постійне спілкування. В даний час з командою 4B ми можемо вирішити всі наші питання з юридичної чи бухгалтерської сторони.

Enjoy The Wood

UNIQANTIQ

Ми працюємо з командою юристів 4B вже понад 3 роки.

Коли ми розпочинали бізнес на Amazon, ми відразу звернулися до фахівців 4B для реєстрації торгової марки, а через півроку зареєстрували компанію.

Однією з переваг компанії є надання повного спектра послуг із підтримки іноземних компаній. Сюди входить підготовка та подання фінансових та податкових звітів, необхідних для виконання вимог місцевих державних органів, а також у деяких випадках для своєчасної сплати податків.

Ми також звернулися до компанії 4B за послугами зі сплати податку з продажів.

Враховуючи бажаний результат, отриманий UNIQANTIQ, ми можемо впевнено рекомендувати 4В як надійного партнера з юридичного супроводу бізнесу.

Ми оцінюємо нашу співпрацю з 4В успішною та взаємовигідною. Бажаємо Вам професійних успіхів та процвітання.

UNIQANTIQ

COLLAR Company

Ми повністю задоволені сервісом компанії 4В.

Вже багато років ми співпрацюємо разом і не змінюємо підрядника. Найбільше ми задоволені бухгалтерією, консультаціями з податків, та питаннями пов’язаними з реєстрацією ТМ в США і Великобританії.

Команда 4В професіонали, легкі у спілкуванні, що особливо подобається
найбільше, це те, що вони можуть вирішити БУДЬ-ЯКУ проблему. Це не складає великої для них проблеми. Тут ви не зустрінете токсичних людей!

Дуже рекомендуємо 4В для вирішення будь-яких юридичних питань для бізнесу.

COLLAR Company

Чому варто обрати саме нас?

Юридична компанія 4В на ринку 7 років, ми не “робимо все”, що свідчить про вузьку спеціалізацію та знання тонкощів конкретних ніш.

Надаємо послуги для 3 напрямків:

  • e-commerce;
  • IT-компанії;
  • виробники та експортери.