Патентування в США

США – це країна, де найчастіше оформляються патенти на різні пристрої. Щороку USPTO отримує величезну кількість заявок на патентування винаходів.

розгорнути
Замовити консультацію

На території США можна отримати три види патентів:

  • зареєструвати винахід або Utility Patent;
  • запатентувати промисловий зразок або Design Patent;
  • оформити патент на певний сорт рослини, або Plant Patent.

Які види патентів пропонують в США: умови їх отримання

У США Utility Model (або корисна модель) не є об’єктом патентування, хоча її можна зареєструвати практично у всіх інших країнах світу. Якщо ви плануєте подавати документи в США, щоб отримати патент, цей факт варто враховувати. Процес може проходити за схемою національної процедури або за міжнародним стандартом Patent Cooperation Treaty, тому що Сполучені Штати беруть участь у колективному договорі.

Цікаво, що тільки в США пропонують можливість оформлення програмного забезпечення під виглядом винаходу і можливо отримати на нього патент.

Замовити консультацію

Заявка на патент в США повинна відповідати таким умовам

Prior Art

Prior Art – рівень популярності: інформація про новий продукт не може з’являтися на виставках і в відкритому доступі, крім як в публікаціях її автора (але з цього моменту і до подачі заявки не повинно пройти більше року), щоб це довести в процесі реєстрації заявник надає декларацію про розкриття інформації;

Inventive step

Inventive step – рівень винахідливості: заявка на патентування чого-небудь повинна вказувати на певний винахідливий рівень (середньостатистичний експерт в даній області не повинен бачити очевидність алгоритму, пристрою або рішення);

Utility

Utility – застосовність або корисність: винахід повинен бути корисним для суспільства, вирішувати якусь важливу задачу і відрізнятися практичністю.

Етапи реєстрації патенту в США

Оформлення попередньої заявки

Provisional application, де описується загальний принцип того, як працює новий пристрій, а також його головні елементи, після цього у вас є рік на те, щоб зібрати і подати документи (даний крок не є обов’язковим, ви можете відразу подавати Non-Provisional application);

Подача офіційної заявки

Ми допоможемо вам з усією необхідною документацією;

Проведення експертизи

Експерти з USPTO ретельно вивчають заявку, перевіряють, чи відповідає вона всім вимогам, шукають аналогічні або схожі патенти;

Видача патенту

Якщо в ході експертизи не було помічено ніяких проблем – видається патент.

Які документи потрібні
для патентування в США?

  • заява;
  • зрозумілий і повний опис винаходу;
  • креслення (формула, карта, схема або реферат);
  • кілька зображень (щоб зрозуміти, як побудовано винахід).

Патент діє з моменту подачі заявки.

Терміни різні і залежать від виду об’єктів. Наприклад, промисловий зразок можна зареєструвати за 18 місяців (в той час, як в Україні цей термін становить 6-8 місяців).

FAQ по процедурі реєстрації патенту в США

1. Чи потрібно якось підтримувати отриманий в США патент?

Компанія 4b.ua не тільки допоможе зібрати всі необхідні документи, але також надає і інші гарантії. Наприклад, пропонує професійну підтримку патенту. Адже отримати свідоцтво це лише половина справи. Необхідно вчасно сплачувати мито, що може виявитися занадто складним для заявника.

2. Патентні тролі в США: хто вони?

На території Сполучених Штатів активно діють патентні тролі – організації або фізичні особи, які отримують інсайдерську інформацію від різних виробників, дізнаються, які продукти плануються виходити на ринок і потім патентують їх. Людина, яка дійсно придумала щось нове, залишається без прав власності. Тому їх діяльність може мати серйозні негативні наслідки.

Компанія 4b.ua допоможе боротися з основними проблемами, пов’язаними з патентними тролями, і проконсультує вас з цього приводу.

Безкоштовна консультація юриста 4B при замовленні послуги патентування в США

Перед реєстрацією ви можете скористатися безкоштовною консультацією з юристом, на якій розповісте більш детально про ваш винахід, про цілі реєстрації – якщо такі є, обговорити нюанси стосуються конкретно вашої ситуації.

На консультації ви отримаєте розгорнуту відповідь на всі питання, а також уточнення і нюанси патентування, про які ви раніше могли не підозрювати.

4B – надійний партнер в захисті ваших прав на глобальних ринках і світових маркетплейсах
Замовити консультацію

Відгуки про нашу роботу

Дмитро Гудз

Працюємо з компанією 4b більше 4х років. Консультуємося з питань e-commerce, національного та міжнародного оподаткування, кредитування тощо. Допомагали у відкритті та подальшого супроводу компанії за кордоном. Відвідуємо багато тематичних цікавих та корисних івентів. Професіонали свого діла, привітлива та ввічлива команда, завжди на зв’язку. Раджу до співпраці.

Дмитро Гудз

ARTVOOM

Дуже дякую компанії 4B за швидкий зворотній звязок, після першої конференції, в якій обговорили всі деталі, компанія 4В відразу подала заявку на торгівельну марку в США.Тож, можу радити їхні послуги.

ARTVOOM

Vorwarts Pharma SIA

З компанією 4В працюємо з 2019 року. Звернулися до компанії із запитом побудови алгоритму виходу на ринок Німеччини через маркетплейс Амазон. Здобули високо кваліфіковану консультацію Андрія Матяша щодо всіх юридичних, податкових моментів, які супроводжували наш проект.

Особливо приємно, що після консультації співробітники компанії 4В Лідія, Вікторія, Олександр просто «за руку» супроводжували та допомагали на всіх етапах нашого проекту – реєстрація та верифікація акаунту продавця Амазон, реєстрація VAT та реєстрація торгової марки у Німеччині. Сьогодні компанія 4В якісно забезпечує податкову звітність нашої компанії у Німеччині. Ми дуже вдячні компанії 4В за професійну допомогу та просто приємну комунікацію!

Vorwarts Pharma SIA

COOTICO LLC

Працюю з 4B 1 рік, мій партнер вже більше 3-х років. І поки що не виникало жодної ситуації, в якій вони не змогли б нам допомогти.

Дуже подобається комплексний підхід, особливо це відчувається при запуску нового бренду, коли не хочеться витрачати час на бюрократію та заповнення сотень форм. Торгова марка, LLC, облікові записи, все робиться швидко і безпроблемно.

COOTICO LLC

Enjoy The Wood

У 2020 році нам була потрібна компанія для запуску на Kickstarter, з цього і почалося наше співробітництво з 4B. Спочатку ми зареєстрували компанію у США, потім в Естонії, щоб працювати з європейським ринком.

Сьогодні 4B підтримує адміністрування наших номерів платника податку з продажу у 10 штатах. Адміністраує ПДВ у Великій Британії та Німеччині.

Ми зареєстрували дві торгові марки та вирішуємо всі питання інтелектуальної власності разом із юристами 4B.

Ми задоволені роботою з 4B насамперед через їхнє занурення в діяльність клієнта, пошук індивідуальних рішень та постійне спілкування. В даний час з командою 4B ми можемо вирішити всі наші питання з юридичної чи бухгалтерської сторони.

Enjoy The Wood

UNIQANTIQ

Ми працюємо з командою юристів 4B вже понад 3 роки.

Коли ми розпочинали бізнес на Amazon, ми відразу звернулися до фахівців 4B для реєстрації торгової марки, а через півроку зареєстрували компанію.

Однією з переваг компанії є надання повного спектра послуг із підтримки іноземних компаній. Сюди входить підготовка та подання фінансових та податкових звітів, необхідних для виконання вимог місцевих державних органів, а також у деяких випадках для своєчасної сплати податків.

Ми також звернулися до компанії 4B за послугами зі сплати податку з продажів.

Враховуючи бажаний результат, отриманий UNIQANTIQ, ми можемо впевнено рекомендувати 4В як надійного партнера з юридичного супроводу бізнесу.

Ми оцінюємо нашу співпрацю з 4В успішною та взаємовигідною. Бажаємо Вам професійних успіхів та процвітання.

UNIQANTIQ

COLLAR Company

Ми повністю задоволені сервісом компанії 4В.

Вже багато років ми співпрацюємо разом і не змінюємо підрядника. Найбільше ми задоволені бухгалтерією, консультаціями з податків, та питаннями пов’язаними з реєстрацією ТМ в США і Великобританії.

Команда 4В професіонали, легкі у спілкуванні, що особливо подобається
найбільше, це те, що вони можуть вирішити БУДЬ-ЯКУ проблему. Це не складає великої для них проблеми. Тут ви не зустрінете токсичних людей!

Дуже рекомендуємо 4В для вирішення будь-яких юридичних питань для бізнесу.

COLLAR Company

Чому варто обрати саме нас?

Юридична компанія 4В на ринку 7 років, ми не “робимо все”, що свідчить про вузьку спеціалізацію та знання тонкощів конкретних ніш.

Надаємо послуги для 3 напрямків:

  • e-commerce;
  • IT-компанії;
  • виробники та експортери.