РЕЄСТРАЦІЯ ПАТЕНТУ В США

Реєструємо патенти у хімічній, медичній, харчовій, поліграфічній та інших галузях.

Кейси зі світовими брендами.

Замовляй РЕЄСТРАЦІЮ  патенту

Замовити

Перевага реєстрації патентів для Amazon-підприємців

 

Якщо ви бачите, що на маркетплейсі продавець у своєму товарі використовує головні функції, технологію або методи роботи, які позначені в патенті на винахід, або використовує дизайн, захищений патентом, використовуючи номер реєстрації патенту, ви можете подати скаргу на порушення ваших прав, і Amazon заблокує продавця, заборонивши йому продавати товар.

Найбільш поширені типи патентів

Патент на винахід — що це може бути: новий процес, пристрій, метод виробництва або склад речовини (БАД, ліки), будь-яке нове і корисне удосконалення існуючого пристрою, або продукт неочевидний для фахівця в цій сфері.

Патент на промисловий зразок (дизайн) — що це може бути: новий, оригінальний дизайн виробу.

 

Замовити

Процедура проведення патентного пошуку

1. Prior art search

Проведення пошуку на можливість реєстрації патенту

 

2. Підготовка документації і подача на реєстрацію

Створення особистого кабінету USPTO, завірення документів, заповнення форм заявки, підготовка креслень, оплата зборів

 

3. Супровід реєстрації:

 

 • Відповіді на відмову або уточнення екзаменатора.
 • Отримання схвалення на видачу патенту.
 • Оплата зборів з видачі патенту.

 

4. Видача сертифіката

 

Більш детально про пошук Prior art search на сторінці — Патентний пошук в США

 

Подивіться як виглядають результати пошуку по патентах – клікніть на кнопку “Приклад звіту”
Приклад звіту

Переваги реєстрації патенту
в США з компанією 4B

Фіксована вартість послуг

Компанія 4В бере фіксовану ставку за послуги і ви заздалегідь знаєте кінцеву вартість реєстрації патенту, без прихованих платежів і додаткових витрат.

Креслення входить у вартість реєстрації

Для подачі на реєстрацію Патенту, необхідно надати креслення товару. Вам не потрібно шукати підрядника для його виконання, ми візьмемо це на себе.

 

Безпека

Ми дбайливо ставимося до ваших проектів і даних, тому кожну співпрацю супроводжує підписанням NDA – Угоди про нерозголошення, та договору, що підкріплює ваші права і наші обов’язки. Ви можете не переживати, ваші дані не будуть використані без вашого відома або проти вас.

 

Індивідуальний підхід

Після пошуку ми даємо рекомендації, що слід змінити, щоб збільшити шанси реєстрації.

Також протягом реєстрації Патенту ви отримаєте консультацію і відповіді на питання від Юриста з питань інтелектуальної власності, в разі необхідності.

Що дає реєстрація патенту в США

1. Захист від копіювання товару конкурентами

З Патентом ви отримуєте захист від копіювання, підробки, незаконного перепродажу як конкурентами, так і фабриками на яких зосереджене виробництво.

2. Допомога в боротьбі з неправомірною конкуренцією

Маючи зареєстрований Патент ви можете врегулювати порушення ваших прав інтелектуальної власності як за допомогою досудового врегулювання, так і за допомогою суду.

3. Можливість отримання грошової компенсації

У разі порушення ваших прав інтелектуальної власності, ви можете стягнути з порушника грошову компенсацію, як в судовому порядку, так і в досудовому вирішенні ситуації.

4. Пасивний дохід

Отримавши патент на товар або дизайн, ви зможете передавати право на використання патенту в своєму товарі іншим підприємцям з виплатою роялті від 5 до 25% від продажів.

5. Підвищення довіри клієнтів

Довіра покупців підвищується, коли є згадка, що товар охороняється патентом.

 

Економічна
вигода від послуги

Існує три рівні зборів для заявника: standard, small entity fee, micro entity fee. Юристи компанії 4В оформлять подачу заявки на реєстрацію таким чином, щоб ви сплатили найнижчі збори і не переплачували зайвого.

Ми не беремо додаткову, погодинну оплату за:

 • відповіді на формальні запити експерта (у разі попередніх відмов в реєстрації);
 • спілкування з експертом Патентного відомства;
 • консультації з клієнтом.

Що входить у послугу

Повна реєстрація патенту

Виготовлення креслення виробу

Повідомлення про стадії реєстрації

 

Безкоштовна консультація з юристом ІВ

 

Чому не варто відкладати процедуру оформлення патенту?

Загроза з боку виробника

Перевіряти на патентоспроможність і подавати на реєстрацію необхідно відразу після затвердження з виробником фінального семплу товару. Підписати з постачальником NDA, NCA (про це ви дізнаєтеся докладніше на консультації з нами), для того, щоб він не зміг виробляти товар для інших своїх клієнтів, особливо якщо ваш виробник в Китаї.

Якщо патент на товар зареєструєте не ви, наприклад, в Китаї або країнах Європи, то в США ви не зможете отримати патент.

Обмеженість термінів подачі патенту на реєстрацію

Патент на винахід можна подати не пізніше ніж за 12 місяців, а патент на промисловий зразок (дизайн) за 6 місяців, з моменту публікації, початку продажів, в будь-якому іншому випадку товар вважається розкритим і втрачається новизна. Ви отримаєте відмову в реєстрації.

Замовте безкоштовну консультацію

Допоможемо розібратися в ряді важливих питань, пов’язаних з вибором типу патенту, методикою проведення патентного пошуку, інтерпретації отриманих даних

FAQ по реєстрації патенту в Америці

Якщо патент на дизайн зареєстрований в Китаї не мною, чи можу я зареєструвати його в США?

Ні, так як товар уже розкритий і тим більше зареєстрований, він втратив свою новизну і не придатний до реєстрації. В такому випадку можна вільно продавати його на території США, але варто остерігатися проблем з вивезенням товару з Китаю на митному контролі.

Чи зможуть продавати ідентичний моєму товар у Франції, якщо у мене є патент на дизайн в США?

Так, зможуть, патенти мають локальну силу і відповідно до Паризької конвенції мають право на захист тільки в тих країнах, де отримана реєстрація.

Коли я повинен замислитися про реєстрацію патенту? Чи обмежений я в часі?

Є обмеження по термінах подачі на реєстрацію – 12 місяців на винахід та 6 місяців на дизайн з моменту публікації, початку реалізації.
Якщо ви не вкладетеся в цей термін, товар вважається таким, що втратив новизну, і вам відмовлять в реєстрації.

Також слід бути обережними, щоб на реєстрацію патенту не подав ваш виробник або конкурент.

Що можна зареєструвати як винахід?

Новий процес, пристрій, метод виробництва або склад речовини (БАД, ліки), або будь-яке нове і корисне удосконалення існуючого пристрою.

Що можна зареєструвати як патент на дизайн?

Новий, оригінальний дизайн виробу.

Хто може зареєструвати патент в США?

Винахідником обов’язково має бути фізична особа, або кілька осіб.

Власником може бути як фізична особа, так і компанія. Але ми рекомендуємо подавати як приватна особа – при цьому ви зменшуєте збори на 75%.

Чи дає реєстрація патенту в США мені право на захист і в інших країнах?

Патенти, як і Торгові Марки мають локальну силу і захист, тільки в тій країні, де отримана реєстрація.
Тому щоб отримати охорону Патенту в тій країні, де ви ведете бізнес-діяльність, вам необхідно його зареєструвати саме в цій країні.

У Вас є можливість зареєструвати Патент декількома способами:

 • Безпосередньо подати заявку на реєстрацію в Патентне відомство тієї країни, де ви хочете отримати захист.Також є
 • Договір про патентну кооперацію (Patent Cooperation Treaty – PCT) – це міжнародний договір, який встановлює систему подачі патентних заявок і сприяє зверненню за патентами в багатьох країнах світу на основі однієї патентної заявки.

Але ми рекомендуємо, якщо вас цікавить тільки США, подавати заявку безпосередньо, а не через патентне відомство тієї країни, де Ви є резидентом

Безкоштовна консультація юриста 4B для послуги реєстрації патенту в Америці

Перед реєстрацією патенту ви можете скористатися безкоштовною консультацією з юристом, на якій зможете розповісти більш детально про ваш продукт, про цілі патентування, обговорити нюанси, котрі стосуються конкретно вашої ситуації.

На консультації ви отримаєте розгорнуту відповідь на всі питання, докладно розберете процедуру реєстрації патенту та патентного пошуку, а також отримаєте уточнення щодо майбутньої реєстрації, про які ви раніше могли не підозрювати.

4B – надійний партнер в захисті ваших прав на глобальних ринках і світових маркетплейсах
Замовити консультацію

Відгуки про нашу роботу

Дмитро Гудз

Працюємо з компанією 4b більше 4х років. Консультуємося з питань e-commerce, національного та міжнародного оподаткування, кредитування тощо. Допомагали у відкритті та подальшого супроводу компанії за кордоном. Відвідуємо багато тематичних цікавих та корисних івентів. Професіонали свого діла, привітлива та ввічлива команда, завжди на зв’язку. Раджу до співпраці.

Дмитро Гудз

ARTVOOM

Дуже дякую компанії 4B за швидкий зворотній звязок, після першої конференції, в якій обговорили всі деталі, компанія 4В відразу подала заявку на торгівельну марку в США.Тож, можу радити їхні послуги.

ARTVOOM

Vorwarts Pharma SIA

З компанією 4В працюємо з 2019 року. Звернулися до компанії із запитом побудови алгоритму виходу на ринок Німеччини через маркетплейс Амазон. Здобули високо кваліфіковану консультацію Андрія Матяша щодо всіх юридичних, податкових моментів, які супроводжували наш проект.

Особливо приємно, що після консультації співробітники компанії 4В Лідія, Вікторія, Олександр просто «за руку» супроводжували та допомагали на всіх етапах нашого проекту – реєстрація та верифікація акаунту продавця Амазон, реєстрація VAT та реєстрація торгової марки у Німеччині. Сьогодні компанія 4В якісно забезпечує податкову звітність нашої компанії у Німеччині. Ми дуже вдячні компанії 4В за професійну допомогу та просто приємну комунікацію!

Vorwarts Pharma SIA

COOTICO LLC

Працюю з 4B 1 рік, мій партнер вже більше 3-х років. І поки що не виникало жодної ситуації, в якій вони не змогли б нам допомогти.

Дуже подобається комплексний підхід, особливо це відчувається при запуску нового бренду, коли не хочеться витрачати час на бюрократію та заповнення сотень форм. Торгова марка, LLC, облікові записи, все робиться швидко і безпроблемно.

COOTICO LLC

Enjoy The Wood

У 2020 році нам була потрібна компанія для запуску на Kickstarter, з цього і почалося наше співробітництво з 4B. Спочатку ми зареєстрували компанію у США, потім в Естонії, щоб працювати з європейським ринком.

Сьогодні 4B підтримує адміністрування наших номерів платника податку з продажу у 10 штатах. Адміністраує ПДВ у Великій Британії та Німеччині.

Ми зареєстрували дві торгові марки та вирішуємо всі питання інтелектуальної власності разом із юристами 4B.

Ми задоволені роботою з 4B насамперед через їхнє занурення в діяльність клієнта, пошук індивідуальних рішень та постійне спілкування. В даний час з командою 4B ми можемо вирішити всі наші питання з юридичної чи бухгалтерської сторони.

Enjoy The Wood

UNIQANTIQ

Ми працюємо з командою юристів 4B вже понад 3 роки.

Коли ми розпочинали бізнес на Amazon, ми відразу звернулися до фахівців 4B для реєстрації торгової марки, а через півроку зареєстрували компанію.

Однією з переваг компанії є надання повного спектра послуг із підтримки іноземних компаній. Сюди входить підготовка та подання фінансових та податкових звітів, необхідних для виконання вимог місцевих державних органів, а також у деяких випадках для своєчасної сплати податків.

Ми також звернулися до компанії 4B за послугами зі сплати податку з продажів.

Враховуючи бажаний результат, отриманий UNIQANTIQ, ми можемо впевнено рекомендувати 4В як надійного партнера з юридичного супроводу бізнесу.

Ми оцінюємо нашу співпрацю з 4В успішною та взаємовигідною. Бажаємо Вам професійних успіхів та процвітання.

UNIQANTIQ

COLLAR Company

Ми повністю задоволені сервісом компанії 4В.

Вже багато років ми співпрацюємо разом і не змінюємо підрядника. Найбільше ми задоволені бухгалтерією, консультаціями з податків, та питаннями пов’язаними з реєстрацією ТМ в США і Великобританії.

Команда 4В професіонали, легкі у спілкуванні, що особливо подобається
найбільше, це те, що вони можуть вирішити БУДЬ-ЯКУ проблему. Це не складає великої для них проблеми. Тут ви не зустрінете токсичних людей!

Дуже рекомендуємо 4В для вирішення будь-яких юридичних питань для бізнесу.

COLLAR Company

Чому варто обрати саме нас?

Юридична компанія 4В на ринку 8 років, ми не “робимо все”, що свідчить про вузьку спеціалізацію та знання тонкощів конкретних ніш.

Надаємо послуги для 3 напрямків:

 • e-commerce;
 • IT-компанії;
 • виробники та експортери.