ПАТЕНТНИЙ ПОШУК В США

Патентний пошук в США дозволяє захистити свої права та не порушувати чужі

розгорнути
Замовити консультацію

Існує два види патентного пошуку

 

Патентний пошук в США дозволяє захистити свої права та не порушувати чужі

Prior art search — вивчення зареєстрованих патентів для виявлення серед них опису технічного рішення, аналогічного створеному або досліджуваному продукту. Проводитися з метою виявити новизну наявного продукту перед подачею на реєстрацію патенту.

Freedom to operate — проводиться для визначення можливості продавати, реалізовувати товар, без необхідності реєструвати свій патент. Для того щоб виключити можливість порушення чиєїсь інтелектуальної власності.

Замовити консультацію

Для чого потрібен патентний пошук в США

Можливість створити конкурентний продукт

Після пошуку ви визначите, що вже існує на ринку і таким чином зможете створити продукт, який відрізняється від наявних

Проаналізувати порушуєння патенту

У цьому випадку, після створення або замовлення готового товару/продукту ви проводите пошук Freedom to operate перед початком продажів, без необхідності реєструвати свій патент, для того щоб виключити можливість порушення чужого патенту

Визначити чи можливо зареєструвати патент

После поиска Prior art search вы сможете определить, присутствует ли в вашем продукте, технологии производства и т.д. новизна, и в том количестве, чтобы зарегистрировать патент

Переваги патентного пошуку в США
з компанією 4B

Безкоштовний попередній аналіз

До оплати послуги, але після підписання NDA, ми попросимо відправити всю інформацію за патентом, для попереднього аналізу.

Зустрічаються випадки, де без глибокого аналізу видно чи є у вас можливість реєстрації, продажу чи ні. Це зменшить ризики, і ви не отримаєте в звіті 2 пропозиції

Підписання NDA

Ми дбайливо ставимося до ваших проектів і даних, тому кожну співпрацю супроводжує підписанням NDA – Угоди про нерозголошення. Надання послуг також супроводжується двостороннім підписанням договору, який підкріплює ваші права та наші обов’язки

Безкоштовна консультація

За результатом проведених робіт ви отримуєте не просто звіт, а й консультацію юриста, на якій отримаєте роз’яснення звіту, та відповіді на ваші можливі питання

Відсутність специфічної термінології

Наш звіт з пошуку не перевантажений специфічною термінологією. Всі формулювання максимально прості та зрозумілі для сприйняття. Сам звіт добре структурований.

Все зроблено так, щоб ви самі могли розібратися в його результатах. А якщо вам знадобитися допомога – ми проконсультуємо

Процедура проведення патентного пошуку

1. Первинна консультація юриста

Вибір виду пошуку, визначення цілей та завдань пошуку.

 

2. Збір технічної документації:

 • як працює продукт;
 • які матеріали або методи використовуються для його створення;
 • чим винахід кращий за вже існуючі на ринку (для Prior Art Search);
 • метод роботи винаходів конкурентів, в чому новизна (для Prior Art Search).

 

3. Проведення пошуку

Власне проведення пошуку та видача звіту за його результатами.

Подивіться як виглядають результати пошуку по патентах – клікніть на кнопку “Приклад звіту”
Приклад звіту

Замовте безкоштовну консультацію

Допоможемо розібратися в ряді важливих питань, пов’язаних з вибором виду патентного пошуку, методикою його проведення, інтерпретації отриманих даних

Чому не варто відкладати патентний пошук?

Якщо ви виробляєте та/або продаєте товар

Проведіть Freedom to operate, щоб бути впевненим, що:

 • на вас не подадуть в суд за порушення прав інтелектуальної власності;
 • вам не заборонять продавати ваш товар;
 • вас не заблокують на маркетплейсах інші підприємці;
 • ви не втратите гроші, вкладені в товар.

Якщо ви хочете отримати патент на свій товар

Проведіть Prior art search, щоб бути впевненим, що:

 • ваш продукт має достатньо новизни, для реєстрації патенту;
 • ви не втратите час на реєстрацію, а потім дізнаєтеся, що на продукт вже існує патент;
 • ви не втратите гроші на реєстрації патенту.

Економічна
вигода від послуги

Патентний пошук (FTO search) запобігає можливісті втрати коштів на випущеному товарі, реалізація якого заборонена законодавством США, оскільки він порушує інтелектуальну власність власника вже існуючого патенту.

Якщо провести Prior Art search відразу після створення нового продукту і потім подати його на реєстрацію, можна не тільки отримати захист, а й роялті з продажу товару, третіми особами, що підпадає під ваш патент.

Безкоштовна консультація юриста 4B для послуги патентного пошуку в Америці

Перед Патентним пошуком ви можете скористатися безкоштовною консультацією з юристом, на якій розповісте більш детально про ваш продукт, про цілі пошуку та цілі реєстрації – якщо такі є, обговорите нюанси, які стосуються конкретно вашої ситуації.

На консультації ви отримаєте розгорнуту відповідь на всі питання, докладно розберете процедуру пошуку, а також отримаєте уточнення щодо майбутньої реєстрації, про які ви раніше могли не підозрювати.

4B – надійний партнер в захисті ваших прав на глобальних ринках і світових маркетплейсах
Замовити консультацію

FAQ по патентному пошуку в Америці:

Що я можу зареєструвати як патент?

Виділяють 2 найпоширеніші види патенту: патент на винахід і патент на промисловий зразок (дизайн).

Патент на винахід. Що це може бути: новий процес, пристрій, метод виробництва або складу речовини (БАД, ліки), будь-яке нове і корисне удосконалення існуючого пристрою, або продукт не очевидний для фахівця в цій сфері.

Патент на промисловий зразок (дизайн). Що це може бути: новий, оригінальний дизайн виробу.

Як визначається рівень новизни в продукті?

Рівень новизни може визначатися за наступними критеріями:

 • склад товару;
 • спосіб використання;
 • метод виготовлення;
 • та інше.

За всіма критеріями товар порівнюється з уже існуючими.

Що я побачу за результатами пошуку?

У випадку Prior art search дізнаєтеся чи достатньо новизни у вашому товарі для реєстрації патенту, побачите існуючі схожі патенти.

Якщо новизни достатньо – зможете податися на реєстрацію патенту.

Якщо новизни недостатньо, то зможете проаналізувати подібні патенти зі звіту і визначити, що саме зможете доопрацювати, змінити для успішної реєстрації.

У випадку Freedom to operate дізнаєтеся чи можете вільно продавати свій товар, чи не порушує він існуючі патенти. Тобто заздалегідь визначити, чи існують ризики у вас при роботі з товаром, чи може варто щось змінити.

Які існують ризики в отриманому пошуку?

Реєстр не відображає інформацію про подані на реєстрацію патенти до 18 місяців.

Клієнтом не в повні представлена інформація для проведення повного і об’ємного рісерчу, що може привести до того, що пошук базуватиметься тільки на неповних даних, і може спотворитися результат.

Відгуки про нашу роботу

Дмитро Гудз

Працюємо з компанією 4b більше 4х років. Консультуємося з питань e-commerce, національного та міжнародного оподаткування, кредитування тощо. Допомагали у відкритті та подальшого супроводу компанії за кордоном. Відвідуємо багато тематичних цікавих та корисних івентів. Професіонали свого діла, привітлива та ввічлива команда, завжди на зв’язку. Раджу до співпраці.

Дмитро Гудз

ARTVOOM

Дуже дякую компанії 4B за швидкий зворотній звязок, після першої конференції, в якій обговорили всі деталі, компанія 4В відразу подала заявку на торгівельну марку в США.Тож, можу радити їхні послуги.

ARTVOOM

Vorwarts Pharma SIA

З компанією 4В працюємо з 2019 року. Звернулися до компанії із запитом побудови алгоритму виходу на ринок Німеччини через маркетплейс Амазон. Здобули високо кваліфіковану консультацію Андрія Матяша щодо всіх юридичних, податкових моментів, які супроводжували наш проект.

Особливо приємно, що після консультації співробітники компанії 4В Лідія, Вікторія, Олександр просто «за руку» супроводжували та допомагали на всіх етапах нашого проекту – реєстрація та верифікація акаунту продавця Амазон, реєстрація VAT та реєстрація торгової марки у Німеччині. Сьогодні компанія 4В якісно забезпечує податкову звітність нашої компанії у Німеччині. Ми дуже вдячні компанії 4В за професійну допомогу та просто приємну комунікацію!

Vorwarts Pharma SIA

COOTICO LLC

Працюю з 4B 1 рік, мій партнер вже більше 3-х років. І поки що не виникало жодної ситуації, в якій вони не змогли б нам допомогти.

Дуже подобається комплексний підхід, особливо це відчувається при запуску нового бренду, коли не хочеться витрачати час на бюрократію та заповнення сотень форм. Торгова марка, LLC, облікові записи, все робиться швидко і безпроблемно.

COOTICO LLC

Enjoy The Wood

У 2020 році нам була потрібна компанія для запуску на Kickstarter, з цього і почалося наше співробітництво з 4B. Спочатку ми зареєстрували компанію у США, потім в Естонії, щоб працювати з європейським ринком.

Сьогодні 4B підтримує адміністрування наших номерів платника податку з продажу у 10 штатах. Адміністраує ПДВ у Великій Британії та Німеччині.

Ми зареєстрували дві торгові марки та вирішуємо всі питання інтелектуальної власності разом із юристами 4B.

Ми задоволені роботою з 4B насамперед через їхнє занурення в діяльність клієнта, пошук індивідуальних рішень та постійне спілкування. В даний час з командою 4B ми можемо вирішити всі наші питання з юридичної чи бухгалтерської сторони.

Enjoy The Wood

UNIQANTIQ

Ми працюємо з командою юристів 4B вже понад 3 роки.

Коли ми розпочинали бізнес на Amazon, ми відразу звернулися до фахівців 4B для реєстрації торгової марки, а через півроку зареєстрували компанію.

Однією з переваг компанії є надання повного спектра послуг із підтримки іноземних компаній. Сюди входить підготовка та подання фінансових та податкових звітів, необхідних для виконання вимог місцевих державних органів, а також у деяких випадках для своєчасної сплати податків.

Ми також звернулися до компанії 4B за послугами зі сплати податку з продажів.

Враховуючи бажаний результат, отриманий UNIQANTIQ, ми можемо впевнено рекомендувати 4В як надійного партнера з юридичного супроводу бізнесу.

Ми оцінюємо нашу співпрацю з 4В успішною та взаємовигідною. Бажаємо Вам професійних успіхів та процвітання.

UNIQANTIQ

COLLAR Company

Ми повністю задоволені сервісом компанії 4В.

Вже багато років ми співпрацюємо разом і не змінюємо підрядника. Найбільше ми задоволені бухгалтерією, консультаціями з податків, та питаннями пов’язаними з реєстрацією ТМ в США і Великобританії.

Команда 4В професіонали, легкі у спілкуванні, що особливо подобається
найбільше, це те, що вони можуть вирішити БУДЬ-ЯКУ проблему. Це не складає великої для них проблеми. Тут ви не зустрінете токсичних людей!

Дуже рекомендуємо 4В для вирішення будь-яких юридичних питань для бізнесу.

COLLAR Company

Чому варто обрати саме нас?

Юридична компанія 4В на ринку 7 років, ми не “робимо все”, що свідчить про вузьку спеціалізацію та знання тонкощів конкретних ніш.

Надаємо послуги для 3 напрямків:

 • e-commerce;
 • IT-компанії;
 • виробники та експортери.