Отримання номеру EORI в країнах Європи та Великобританії

Надаємо послугу з віддаленої реєстрації номера EORI в ЕС та Великобританії

Замовляй КОНСУЛЬТАЦІЮ

Замовити консультацію
Процедура отримання номеру EORI

Які документи необхідні для реєстрації:

 • реєстраційні документи компанії;
 • сертифікати реєстрації VAT за наявності;
 • скан паспорта директора компанії;
 • ІПН директора компанії.

Кроки в оформленні EORI:

 • оплата послуги та отримання необхідної інформації;
 • заповнення та затвердження заявки;
 • подання заявки та комунікація з податковою службою;
 • отримання номера EORI.

Терміни реєстрації:

 • Британія — до 5 робочих днів
 • Німеччина — 1-2 місяці
 • Франція — 4-6 тижнів
 • Італія — 2-3 тижні
 • Польща — 3-4 тижні
 • Естонія — до 5 робочих днів

Що входить в послугу:

 • Підготовка та подання заяви на отримання номера EORI в ЄС або Великобританії.
 • Комунікація з податковою у разі виникнення додаткового запиту.
 • Отримання номера EORI реєстрації та надання роз’яснень щодо його використання.

Переваги отримання
номеру EORI з компанією 4В

Консультування

Своєчасне консультування по питаннях, що виникають по питаннях отримання та по використанню номера EORI

Представництво інтересів клієнта

Заберемо будь-які турботи по комунікації із податковою на себе. Представимо та захистимо ваші інтереси.

СУПРОВІД УГОДИ

Протягом усього часу співпраці вас супроводжує юрист і бухгалтер, яким можна поставити будь-які уточнюючі питання

СТАТУС SPN

Наша компанія – перший учасник Amazon Service Provider Network (SPN) на території Східної Європи, в категоріях Accounting і Tax.

SPN – мережа провайдерів послуг, схвалених, та рекомендованих Amazon для продавців.

Навіщо реєструвати номер EORI?

Номер EORI є унікальним, присвоюється та визнається митними органами ЄС та Виликобританії. Номер EORI вже є обов’язковим для всіх компаній і при кожному за межі Європейського Союзу та Британії.

Якщо у вас уже є номер EORI для експорту, зверніть увагу, що ви можете використовувати той самий номер для імпорту. Не зволікайте з отримання номера, якщо плануєте відправляти товари одну з країн ЄС чи Великобританії.

FAQ з реєстрації EORI

Що таке номер EORI ? Чи потрібен він мені й для чого?

Номер EORI – це ідентифікатор компанії при проведенні митних операцій.
Будь-яка компанія, зареєстрована в ЄС, повинна отримати номер EORI від митного органу країни реєстрації компанії перед початком митної діяльності в ЄС.

Компанія, що зареєстрована за межами ЄС, має отримати номер EORI в одній з країн, де має реєстрацію VAT. Окремо необхідно отримати номер EORI в Британії, оскільки між Великобританією та країнами ЄС є митний кордон.

Який формат має номер EORI?

Номер EU EORI складається з двох частин: коду країни-члена видачі, за яким йде код або номер, який є унікальним у державі-члені ЄС. Номер EORI Великобританії схожий на номер EORI ЄС. Номер EORI UK складається з коду GB, за якими йде 12-значне число, яке пов’язано з номером VAT UK (9 цифр), в кінці 000 – GB+VAT UK number+000.

Чи може фізична особа отримати номер EORI?

Ви можете зареєструватися для отримання номера EORI як юридична чи фізична особа. Усім імпортерам і експортерам із ЄС потрібен номер EORI, а в деяких випадках він також потрібен компаніям, що зареєстровані за межами ЄС, але торгують у Європі.

Скільки та де номерів EORI потрібно реєструвати?

Для компаній, що зареєстровані в одній з країн ЄС, необхідно отримати номер EORI в країні реєстрації компанії — цей номер буде використовуватися при проведенні митних операцій в інших країнах ЄС. За законодавством ЄС дозволено мати лише один номер EORI в ЄС. Також потрібно буде зареєструвати номер EORI в Великобританії, якщо буде вестися митна діяльність на території Британії.

Чи можу я зареєструвати номер EORI на компанію без реєстрації VAT?

Ви можете отримати номер EORI на компанію, навіть якщо компанія не є платником VAT. Номери EORI потрібні для будь-якої торгівлі, тоді як номери VAT обов’язкові при виконанні певних умов.

Консультація юриста 4B з реєстрації номера EORI в Європі та Великобританії

Перед реєстрацією ви можете скористатися консультацією, на якій зможете розповісти про цілі реєстрації, обговорити нюанси, що стосуються конкретно вашої ситуації.

На консультації ви отримаєте розгорнуту відповідь на всі питання, докладно розберете процедуру реєстрації, а також отримаєте уточнення про які раніше могли не підозрювати.

4B – надійний партнер в захисті ваших прав на глобальних ринках і світових маркетплейсах
Замовити консультацію

Відгуки про нашу роботу

Працюємо з компанією 4b більше 4х років. Консультуємося з питань e-commerce, національного та міжнародного оподаткування, кредитування тощо. Допомагали у відкритті та подальшого супроводу компанії за кордоном. Відвідуємо багато тематичних цікавих та корисних івентів. Професіонали свого діла, привітлива та ввічлива команда, завжди на зв’язку. Раджу до співпраці.

Дуже дякую компанії 4B за швидкий зворотній звязок, після першої конференції, в якій обговорили всі деталі, компанія 4В відразу подала заявку на торгівельну марку в США.Тож, можу радити їхні послуги.

З компанією 4В працюємо з 2019 року. Звернулися до компанії із запитом побудови алгоритму виходу на ринок Німеччини через маркетплейс Амазон. Здобули високо кваліфіковану консультацію Андрія Матяша щодо всіх юридичних, податкових моментів, які супроводжували наш проект.

Особливо приємно, що після консультації співробітники компанії 4В Лідія, Вікторія, Олександр просто «за руку» супроводжували та допомагали на всіх етапах нашого проекту – реєстрація та верифікація акаунту продавця Амазон, реєстрація VAT та реєстрація торгової марки у Німеччині. Сьогодні компанія 4В якісно забезпечує податкову звітність нашої компанії у Німеччині. Ми дуже вдячні компанії 4В за професійну допомогу та просто приємну комунікацію!

Працюю з 4B 1 рік, мій партнер вже більше 3-х років. І поки що не виникало жодної ситуації, в якій вони не змогли б нам допомогти.

Дуже подобається комплексний підхід, особливо це відчувається при запуску нового бренду, коли не хочеться витрачати час на бюрократію та заповнення сотень форм. Торгова марка, LLC, облікові записи, все робиться швидко і безпроблемно.

У 2020 році нам була потрібна компанія для запуску на Kickstarter, з цього і почалося наше співробітництво з 4B. Спочатку ми зареєстрували компанію у США, потім в Естонії, щоб працювати з європейським ринком.

Сьогодні 4B підтримує адміністрування наших номерів платника податку з продажу у 10 штатах. Адміністраує ПДВ у Великій Британії та Німеччині.

Ми зареєстрували дві торгові марки та вирішуємо всі питання інтелектуальної власності разом із юристами 4B.

Ми задоволені роботою з 4B насамперед через їхнє занурення в діяльність клієнта, пошук індивідуальних рішень та постійне спілкування. В даний час з командою 4B ми можемо вирішити всі наші питання з юридичної чи бухгалтерської сторони.

Ми працюємо з командою юристів 4B вже понад 3 роки.

Коли ми розпочинали бізнес на Amazon, ми відразу звернулися до фахівців 4B для реєстрації торгової марки, а через півроку зареєстрували компанію.

Однією з переваг компанії є надання повного спектра послуг із підтримки іноземних компаній. Сюди входить підготовка та подання фінансових та податкових звітів, необхідних для виконання вимог місцевих державних органів, а також у деяких випадках для своєчасної сплати податків.

Ми також звернулися до компанії 4B за послугами зі сплати податку з продажів.

Враховуючи бажаний результат, отриманий UNIQANTIQ, ми можемо впевнено рекомендувати 4В як надійного партнера з юридичного супроводу бізнесу.

Ми оцінюємо нашу співпрацю з 4В успішною та взаємовигідною. Бажаємо Вам професійних успіхів та процвітання.

Ми повністю задоволені сервісом компанії 4В.

Вже багато років ми співпрацюємо разом і не змінюємо підрядника. Найбільше ми задоволені бухгалтерією, консультаціями з податків, та питаннями пов’язаними з реєстрацією ТМ в США і Великобританії.

Команда 4В професіонали, легкі у спілкуванні, що особливо подобається
найбільше, це те, що вони можуть вирішити БУДЬ-ЯКУ проблему. Це не складає великої для них проблеми. Тут ви не зустрінете токсичних людей!

Дуже рекомендуємо 4В для вирішення будь-яких юридичних питань для бізнесу.

Чому варто обрати саме нас?

Юридична компанія 4В на ринку 7 років, ми не “робимо все”, що свідчить про вузьку спеціалізацію та знання тонкощів конкретних ніш.

Надаємо послуги для 3 напрямків:

 • e-commerce;
 • IT-компанії;
 • виробники та експортери.