Offline

архів подій

Бізнес-сніданок. Як убезпечити Private Label на Amazon

Amazon-підприємці рідко замислюються про важливість реєстрації інтелектуальної власності свого бізнесу і як результат втрачають гроші, час, а іноді і сам бізнес.

Запрошуємо Вас на бізнес-сніданок, де не тільки поспілкуємося, розберемо кілька кейсів, а також допоможемо розібратися в таких питаннях як: Основи інтелектуальної власності для Amazon бізнесу і питаннях захисту власного бренду на Amazon.

20 лютого 2019

Організатор:
Компания 4В

Посещение склада Amazon, музеев Merсedes-Benz и Porsche

Хочете дізнатися як працюють склади Amazon? Тоді реєструйтеся і поїхали з нами в місто Бад-Херсфельд, де розташований найстаріший і найбільший склад Amazon в Німеччині.

Крім складу Amazon ми відвідаємо Франкфурт-на-Майні, музей історії автомобілів Mercedes-Benz, а також завод-музей Porsche в Штутгарті. Кількість місць обмежена, спішіть забронювати місце собі та своїм друзям.

07-10 листопада  2019

Організатор:
Компания 4В

ЗВІТ ПРО ПОЇЗДКУ
Payoneer Meetup for Amazon Sellers – Kyiv

Ексклюзивний мітап для TOP Amazon продавців – це закритий захід, організований Payoneer. Потрапити на подію можна лише за особистим запрошенням вашого менеджера Payoneer.

Серед запрошених експертів:

  • Євген Созанський
  • Ігор Лис
  • Андрій Матяш
  • Михайло Дейнега
  • Михайло Загальский

24 вересня 2019

Організатор:
Компания Payoneer

Freedom Business Summit

Freedom Business Summit створений з простою метою – показати вам нові можливості і навчити як заробити більше грошей, отримавши ще більше свободи.

Конференція проводиться англійською мовою, а серед учасників підприємці та власники бізнесу з США, Індонезії, Румунії, Іспанії, Естонії та України

14 вересня 2019

Організатори:
Денис Довгаль
Павел Педенко

Amazon Open – Georgia – Batumi

Якщо Ви займаєтеся онлайн-бізнесом на Amazon, то перебуваєте на безперервно зростаючому ринку, який постійно мотивує на нові цілі та нові виклики. Відповіді на всі хвилюючі питання можна отримати на форумі.

Саме там, Андрій Матяш, керуючий партнер компанії 4В, торкнеться такого важливого для бізнесу питання, як оподаткування та поділиться унікальним досвідом, який допоміг створити і захистити свою справу сотням Амазон-підприємців.

28-30 червня 2019
Amazon форум

Організатори:
Amazon open – Georgia

Prosper Show Тур

18-19 березня 2019 р. в Лас-Вегасі пройде одна з найважливіших конференцій для Амазон продавців – Prosper Show.

Ми пропонуємо відвідати захід разом з нами.

Prosper Show Тур об’єднає в собі участь у конференції, вражаючі екскурсії по Лос-Анджелесу та його околицям, повну драйву поїздку пустелею Мохаве і багато іншого.

18-19 березня 2019
Amazon конференція

Організатори:
Prosper Show