+38 (044) 374-50-80 info@4b.ua

РЕЄСТРАЦІЯ АВТОРСЬКОГО ПРАВА В США

Зареєструвати авторське право можна на статтю, картинки, зовнішній вигляд товару, упаковку, фотографії.
b3lineicon|b3icon-shield-law||Shield Law
Захист продукту
Реєстрація авторського права дозволяє захистити продукт від підробки та копіювання конкурентами.
b3lineicon|b3icon-gavel||Gavel
Захист бізнесу
За допомогою номера реєстрації можна подати скаргу на порушника, в тому числі на таких маркетплейсах як Amazon, Ebay та інших.

Захистіть свій бізнес!

Отримайте безкоштовну консультацію

Ваші дані захищено і не буде
надано третім особам

Переваги реєстрації авторських прав в США

Реєстрація авторського права дозволяє:

Захистити товар від підробки або копіювання конкурентами

Наявність зареєстрованого авторського права забороняє його використання іншими особами, а значить може захистити від підробки сторонніми особами

Відстояти право інтелектуальної власності, в разі порушення

Вирішується як досудовими переговорами так і подачею заяви в суд, що заборонить конкуренту продавати підробку, копію.

Стягнути грошову компенсацію за неправомірне використання

Використання авторського права конкурентами вирішується як досудовими переговорами, так і за судовим рішенням.

Блокувати конкурентів на таких маркетплейсах як Amazon, eBay і т.д.

За номером сертифіката можна подавати скарги через спеціальну форму, зокрема на Amazon форма – “Report a violation” або “Report an infringement”

Чому варто вибрати саме нас

Юридична компанія 4В на ринку 7 років, ми не “робимо все”, що говорить про вузьку спеціалізацію та знаннях тонкощів конкретних ніш.

Надаємо послуги для 3 напрямків:

 • e-commerce;
 • IT-компанії;
 • виробники та експортери.

Надійність

 

Ми дбайливо ставимося до ваших проектів і даних, тому кожну співпрацю супроводжує підписанням NDA – Угоди про нерозголошення.

Експертність

 

Серед наших кейсів – рішення досудових суперечок і стягнення грошової компенсації на користь клієнта, з такими загальновідомими брендами, як Amazon, Starbucks, Whirlpool, Chanel.

Гарантії

 

Говорити про гарантії успішної реєстрації авторського права не можна, так як кінцеве рішення приймається відомством. Але на практиці компанії немає жодного програного кейсу, жодної відмови в реєстрації. Якщо за попереднім аналізом експерт визначить, що ймовірність успішної реєстрації мінімальна, ми відмовимо в послузі, в іншому випадку зробимо все необхідне, аби підвищити ймовірність реєстрації.

Швидкість

 

Процедура реєстрації стандартно становить від 2 до 12 місяців. Кінцеві терміни реєстрації визначаються терміном перевірки заявки патентним повіреним.

А ще...

 

Протягом усієї процедури реєстрації, угоду супроводжує юрист, що повідомляє про зміну стадій реєстрації, а також додатково консультує у разі виникнення питань.

Процедура реєстрації авторського права в США

b3lineicon|b3icon-file-text||File Text

1. Підписання угоди

Підписання NDA з клієнтом – угода про нерозголошення інформації

b3lineicon|b3icon-books||Books

2. Збір інформації

Отримуємо від Вас дані для реєстрації і збираємо інформацію про об’єкт авторського права

b3lineicon|b3icon-edit||Edit

3. Заповнення заявки

юристом і передача на перевірку ідентичності даних клієнта

b3lineicon|b3icon-certificate||Certificate

4. Подача заявки

в відомство по реєстрації авторського права в США. Процедура реєстрації становить від 2 до 12 місяців

Які дані потрібні для реєстрації авторського права в США?

Для початку процесу реєстрації потрібні такі дані:

 • Ім’я та прізвище заявника
 • Адреса
 • Рік народження (надати сканом паспорта)
 • Дата створення об’єкту

Інформація про об’єкт реєстрації, в наступному вигляді:

 • для фотографій, дизайну упаковки або товару подається формат – jpg
 • для блогів або текстів – pdf
 • нотний стиль – текстовий документ
 • для аудіозаписи – mp3.

Чому не варто відкладати реєстрацію авторського права?

Строки реєстрації

Варто враховувати, що термін реєстрації змінити не можна. І в разі, якщо вам доведеться відстоювати свої права перед конкурентом, реєстрація як і раніше буде становити до 12 місяців. Якщо це зробити на самому початку створення об’єкта, ви будете захищені або заявкою на реєстрацію або зареєстрованим патентом.

Відсутність захисту

Ви не зможете заборонити копіювати ваш товар, або подати скаргу на порушення ваших прав. Відсутність захисту авторських права в США знизить ваш потенційний дохід, так як дохід від продажу об’єкта буде ділитися між вами і вашими конкурентами.

Фіктивні скарги на маркетплейсах

Трапляються випадки, коли недобросовісні конкуренти подають фіктивні скарги на порушення прав інтелектуальної власності в саппорт маркетплейса. І в разі, якщо ви творець об’єкта, і не порушували ні чию інтелектуальну власність, але авторські права не зареєстровані, ви не зможете спростувати скаргу.

Ліцензія на використання авторських прав

Якщо ви тільки починаєте свій бізнес, зокрема з роботи на маркетплейсах, і не впевнені, що будете займатися цим самим через рік, то після закінчення діяльності ви зможете передати використання авторських прав стороннім особам за допомогою ліцензії, і отримувати за це роялті – вид ліцензійної винагороди .

FAQ з реєстрації авторських прав в Америці:

1. Чи можна прискорити реєстрацію?

Прискорити реєстрацію міжнародного авторського права не можливо, це не передбачено Відомством. Однак в деяких випадках терміни можуть бути навіть збільшені у зв’язку з державними святами США, або пандемією.

2. Чи можу я зареєструвати авторське право на об'єкт, який створив 2 роки тому?

Так, можете. Авторське право має захист з моменту його створення, на відміну від інших об’єктів інтелектуальної власності, тому не важливо як давно ви створили об’єкт творчості, необхідно в заявці правильно вибрати тип і дату створення. Наші юристи вам допоможуть розібратися у цьому питанні.

3. Чи можу я зареєструвати авторське право на об'єкт створений не мною, але який ще не зареєстрований?

Ні, реєстрацію на об’єкт має право отримати тільки автор, або особа, у якої є майнові права передані автором – у разі якщо це роботодавець, договір передачі майнових прав, спадок і інше.)

4. Чи допоможе мені авторське право боротися з конкурентами?

Звичайно. Якщо ми розглядаємо класичний оффлайн або онлайн ринок, то подібні питання вирішуються через судовий позов (попередньо рекомендуємо провести досудове врегулювання спору). Якщо ми говоримо про маркетплейси, то за номером сертифіката ви маєте право подавати скарги через спеціальну форму , зокрема на Amazon форма має назву “Report a violation” або “Report an infringement”.

5. Чи дає мені захист в інших країнах реєстрація авторського права в США?

Авторське право захищається законом з моменту створення, воно має право на захист в кожній країні, яка є учасником Бернської конвенції, таких крім США ще 178 країн. Але в разі судових позовів і доведення прав, необхідно мати реєстрацію, в тій країні , в якій ви будете захищати свої права.

6. Які найпоширеніші причини відмови в реєстрації авторського права?

 • відсутність творчого вкладу/новизни – немає значних відмінностей від існуючих на ринку об’єктів;
 • неякісне зображення надане для заявки на реєстрацію;
 • явний фотошоп;
 • подача на реєстрацію об’єкта, що не підлягає під реєстрацію авторського права: Ідеї, плани, методи, системи або пристрої, на відміну від конкретного способу їх вираження або опису в письмовій формі;
 • слова і короткі фрази, такі як імена, заголовки і слогани;
 • знайомі символи або малюнки;
 • прості варіації типографського орнаменту, букв або забарвлення.

Безкоштовна консультація юриста 4B для послуги реєстрації авторського права в США

Перед реєстрацією ви можете скористатися безкоштовною консультацією з юристом, на якій зможете розповісти більш детально про ваш продукт, про цілі реєстрації – якщо такі є, обговорити нюанси, що стосуються конкретно вашої ситуації.

На консультації ви отримаєте розгорнуту відповідь на всі питання, докладно розберете процедуру реєстрації, а також отримаєте уточнення щодо реєстрації, про які ви раніше могли не підозрювати.

4B - надійний партнер в захисті ваших прав на глобальних ринках і світових маркетплейсах

Відгуки про нашу роботу

Спасибо компании 4B. Они всегда поддерживали нас - Амазон предпринимателей. Самое приятное - Вы можете рассчитывать на поддержку даже в трудные времена (вам никогда не откажут).

Denys Khmarskiy

img data-skip-lazy
Эта компания, которой я доверяю на 100% свои финансовые вопросы (как самое личное в жизни любой женщины). Мало того, что прилиные люди, еще и очень приятные.

Anastasiia Binyk

4B для мене вже значно більше а ніж підрядчик чи партнер! 4B це вже мої друзі! Це професіонали, на яких я можу опиратись, у яких я завжди можу отримати вископрофесійну консультацію, пораду, чи допомогу.

Назар Дронь

Хочу выразить свою благодарность компании "4В"! Короли своего дела !!! Заказывал TM UK и TM USA. Вопрос решен и дело доделано до логического завершения, благодаря усилиям команды "4В". 4В - рекомендую!

Vitalii Yaremych

Очень доброжелательное отношение к клиенту и его проблемам - всегда можно обратиться за советом и помощью даже по сопутствующим вопросам, и плюс ко всему качественные консультации по вопросам торговли в США. Респект Вам!

Павел Яранин

Обращалась в компанию по вопросу регистрации ТМ в США. Получила исчерпывающие ответы на все вопросы и подробный отчёт. Нравится ответственность и нормальная человеческая коммуникация с сотрудниками компании. От всей души желаю Вам дальнейшего процветания!

Elena Shvedova

Інші наші послуги

Патентування в Україні

Патентування в УкраїніПатентування корисних моделей, винаходів і промислових зразків допомагає отримати захист якостей і основних властивостей послуг або товарів, які можна назвати конкурентними перевагами продукту.Отримайте безкоштовну консультаціюВаші дані захищені...

читати більше
Патентування в Китаї

Патентування в КитаїКитай - одна зі світових держав, де за останні роки в сфері економіки відбувається постійний розвиток. Інтелектуальна власність підтримується на законодавчому рівні, що дозволяє численним підприємствам у цій країні отримати можливість оформлення...

читати більше
Патент на промисловий зразок (в Україні)

Патент на промисловий зразок в УкраїніНа території України існує можливість зареєструвати патент на промисловий зразок. Документ, в цьому випадку, буде захищати зовнішній вигляд продукту. Щоб отримати його необхідно представити новий дизайн виробу.Отримайте...

читати більше
Підтримка патенту

Підтримка патентуЯк тільки оформлення патенту на винахід, корисну модель або промисловий зразок закінчено, починається новий, не менш важливий і складний, процес – підтримка його в силі. Варто розуміти, що власник патенту отримує особливі права, що випливають з його...

читати більше
Патентування корисної моделі в Україні

Патентування корисної моделі в УкраїніПатентом називають документ, виданий офіційним органом, за допомогою якого можна підтвердити право фізичної або юридичної особи на той чи інший винахід і дає право власності на нього. Корисна модель є нематеріальним об'єктом...

читати більше
Патентування в Європі (згідно з договором PCT)

Патентування в Європі (згідно з договором PCT)При реєстрації патенту на території європейських країн, заявник отримує документ, що забезпечує охорону винаходу, виданий Європейською патентною організацією.Отримайте безкоштовну консультаціюВаші дані захищені і не будуть...

читати більше

Ваш надійний партнер по реєстрації та супроводу бізнесу за кордоном, підготовці фінансових звітів та аудиту, реєстрації торгових марок

РОЗДІЛИ САЙТУ

ПРО КОМПАНІЮ

Учасник міжнародної мережі постачальників послуг:

КОНТАКТИ

Офіс в Україні:
Київ, вул. Парково-Сирецька, 4В
Тел.: +380 (44) 374-50-80
Email: info@4b.ua

Офіс в США:
26 Diplomat Parkway Unit CU2-15 Hallandale, FL 33009
Тел.: +1 609 775 99 04
Email: usa@4b.ua