РЕЄСТРАЦІЯ АВТОРСЬКОГО ПРАВА В США

Зареєструвати авторське право можна на статтю, картинки, зовнішній вигляд товару, упаковку, фотографії.

розгорнути
Замовити консультацію

Реєстрація авторського права дозволяє

Захистити товар від підробки або копіювання конкурентами.

Наявність зареєстрованого авторського права забороняє його використання іншими особами, а значить може захистити від підробки сторонніми особами

 

Стягнути грошову компенсацію за неправомірне використання.

Використання авторського права конкурентами вирішується як досудовими переговорами, так і за судовим рішенням.

Відстояти право інтелектуальної власності, в разі порушення. 

Вирішується як досудовими переговорами так і подачею заяви в суд, що заборонить конкуренту продавати підробку, копію.

Блокувати конкурентів на маркетплейсах.

За номером сертифіката можна подавати скарги через спеціальну форму, зокрема на Amazon форма – “Report a violation” або “Report an infringement”

 

Чому варто вибрати саме нас

1. Надійність

Ми дбайливо ставимося до ваших проектів і даних, тому кожну співпрацю супроводжує підписанням NDA – Угоди про нерозголошення.

2. Експертність

Серед наших кейсів – рішення досудових суперечок і стягнення грошової компенсації на користь клієнта, з такими загальновідомими брендами, як Amazon, Starbucks, Whirlpool, Chanel.

3. Гарантії

Говорити про гарантії успішної реєстрації авторського права не можна, так як кінцеве рішення приймається відомством. Але на практиці компанії немає жодного програного кейсу, жодної відмови в реєстрації. Якщо за попереднім аналізом експерт визначить, що ймовірність успішної реєстрації мінімальна, ми відмовимо в послузі, в іншому випадку зробимо все необхідне, аби підвищити ймовірність реєстрації.

4. Швидкість

Процедура реєстрації стандартно становить від 2 до 12 місяців. Кінцеві терміни реєстрації визначаються терміном перевірки заявки патентним повіреним.

Юридична компанія 4В на ринку 7 років, ми не “робимо все”, що говорить про вузьку спеціалізацію та знаннях тонкощів конкретних ніш.

Надаємо послуги для 3 напрямків:

 • e-commerce
 • IT-компанії
 • виробники та експортери

 

Протягом усієї процедури реєстрації, угоду супроводжує юрист, що повідомляє про зміну стадій реєстрації, а також додатково консультує у разі виникнення питань.

Процедура реєстрації авторського права в США

1. Підписання угоди

Підписання NDA з клієнтом – угода про нерозголошення інформації

 

2. Збір інформації

Отримуємо від Вас дані для реєстрації і збираємо інформацію про об’єкт авторського права

 

3. Заповнення заявки

Юристом і передача на перевірку ідентичності даних клієнта

 

4. Подача заявки

В відомство по реєстрації авторського права в США. Процедура реєстрації становить від 2 до 12 місяців

 

 

Щоб отримати консультацію з цього питання – натисніть кнопку “Отримати консультацію”
Отримати консультацію

Чому не варто відкладати
реєстрацію авторського права?

Строки реєстрації

Варто враховувати, що термін реєстрації змінити не можна. І в разі, якщо вам доведеться відстоювати свої права перед конкурентом, реєстрація як і раніше буде становити до 12 місяців. Якщо це зробити на самому початку створення об’єкта, ви будете захищені або заявкою на реєстрацію або зареєстрованим патентом

Відсутність захисту

Ви не зможете заборонити копіювати ваш товар, або подати скаргу на порушення ваших прав. Відсутність захисту авторських права в США знизить ваш потенційний дохід, так як дохід від продажу об’єкта буде ділитися між вами і вашими конкурентами

Використання авторських прав

Якщо ви тільки починаєте свій бізнес, зокрема з роботи на маркетплейсах, і не впевнені, що будете займатися цим самим через рік, то після закінчення діяльності ви зможете передати використання авторських прав стороннім особам за допомогою ліцензії, і отримувати за це роялті – вид ліцензійної винагороди

Фіктивні скарги

Трапляються випадки, коли недобросовісні конкуренти подають фіктивні скарги на порушення прав інтелектуальної власності в саппорт маркетплейса.

І в разі, якщо ви творець об’єкта, і не порушували ні чию інтелектуальну власність, але авторські права не зареєстровані, ви не зможете спростувати скаргу

Які дані потрібні для реєстрації авторського права в США?

Для початку процесу реєстрації потрібні такі дані:

 • Ім’я та прізвище заявника
 • Адреса
 • Рік народження (надати сканом паспорта)
 • Дата створення об’єкту

Інформація про об’єкт реєстрації, в наступному вигляді:

 • для фотографій, дизайну упаковки або товару подається формат – jpg
 • для блогів або текстів – pdf
 • нотний стиль – текстовий документ
 • для аудіозаписи – mp3.

FAQ з реєстрації
авторських прав в Америці:

1. Чи можна прискорити реєстрацію?

Прискорити реєстрацію міжнародного авторського права не можливо, це не передбачено Відомством. Однак в деяких випадках терміни можуть бути навіть збільшені у зв’язку з державними святами США, або пандемією.

2. Чи можу я зареєструвати авторське право на об’єкт, який створив 2 роки тому?

Так, можете. Авторське право має захист з моменту його створення, на відміну від інших об’єктів інтелектуальної власності, тому не важливо як давно ви створили об’єкт творчості, необхідно в заявці правильно вибрати тип і дату створення. Наші юристи вам допоможуть розібратися у цьому питанні.

3. Чи можу я зареєструвати авторське право на об’єкт створений не мною, але який ще не зареєстрований?

Ні, реєстрацію на об’єкт має право отримати тільки автор, або особа, у якої є майнові права передані автором – у разі якщо це роботодавець, договір передачі майнових прав, спадок і інше.)

4. Чи допоможе мені авторське право боротися з конкурентами?

Звичайно. Якщо ми розглядаємо класичний оффлайн або онлайн ринок, то подібні питання вирішуються через судовий позов (попередньо рекомендуємо провести досудове врегулювання спору). Якщо ми говоримо про маркетплейси, то за номером сертифіката ви маєте право подавати скарги через спеціальну форму , зокрема на Amazon форма має назву “Report a violation” або “Report an infringement”.

5. Чи дає мені захист в інших країнах реєстрація авторського права в США?

Авторське право захищається законом з моменту створення, воно має право на захист в кожній країні, яка є учасником Бернської конвенції, таких крім США ще 178 країн. Але в разі судових позовів і доведення прав, необхідно мати реєстрацію, в тій країні , в якій ви будете захищати свої права.

6. Які найпоширеніші причини відмови в реєстрації авторського права?

 • відсутність творчого вкладу/новизни – немає значних відмінностей від існуючих на ринку об’єктів;
 • неякісне зображення надане для заявки на реєстрацію;
 • явний фотошоп;
 • подача на реєстрацію об’єкта, що не підлягає під реєстрацію авторського права: Ідеї, плани, методи, системи або пристрої, на відміну від конкретного способу їх вираження або опису в письмовій формі;
 • слова і короткі фрази, такі як імена, заголовки і слогани;
 • знайомі символи або малюнки;
 • прості варіації типографського орнаменту, букв або забарвлення.

Безкоштовна консультація юриста 4B для послуги реєстрації авторського права в США

Перед реєстрацією ви можете скористатися безкоштовною консультацією з юристом, на якій зможете розповісти більш детально про ваш продукт, про цілі реєстрації – якщо такі є, обговорити нюанси, що стосуються конкретно вашої ситуації.

 

На консультації ви отримаєте розгорнуту відповідь на всі питання, докладно розберете процедуру реєстрації, а також отримаєте уточнення щодо реєстрації, про які ви раніше могли не підозрювати.

4B – надійний партнер в захисті ваших прав на глобальних ринках і світових маркетплейсах
Замовити консультацію

Відгуки про нашу роботу

Дмитро Гудз

Працюємо з компанією 4b більше 4х років. Консультуємося з питань e-commerce, національного та міжнародного оподаткування, кредитування тощо. Допомагали у відкритті та подальшого супроводу компанії за кордоном. Відвідуємо багато тематичних цікавих та корисних івентів. Професіонали свого діла, привітлива та ввічлива команда, завжди на зв’язку. Раджу до співпраці.

Дмитро Гудз

ARTVOOM

Дуже дякую компанії 4B за швидкий зворотній звязок, після першої конференції, в якій обговорили всі деталі, компанія 4В відразу подала заявку на торгівельну марку в США.Тож, можу радити їхні послуги.

ARTVOOM

Vorwarts Pharma SIA

З компанією 4В працюємо з 2019 року. Звернулися до компанії із запитом побудови алгоритму виходу на ринок Німеччини через маркетплейс Амазон. Здобули високо кваліфіковану консультацію Андрія Матяша щодо всіх юридичних, податкових моментів, які супроводжували наш проект.

Особливо приємно, що після консультації співробітники компанії 4В Лідія, Вікторія, Олександр просто «за руку» супроводжували та допомагали на всіх етапах нашого проекту – реєстрація та верифікація акаунту продавця Амазон, реєстрація VAT та реєстрація торгової марки у Німеччині. Сьогодні компанія 4В якісно забезпечує податкову звітність нашої компанії у Німеччині. Ми дуже вдячні компанії 4В за професійну допомогу та просто приємну комунікацію!

Vorwarts Pharma SIA

COOTICO LLC

Працюю з 4B 1 рік, мій партнер вже більше 3-х років. І поки що не виникало жодної ситуації, в якій вони не змогли б нам допомогти.

Дуже подобається комплексний підхід, особливо це відчувається при запуску нового бренду, коли не хочеться витрачати час на бюрократію та заповнення сотень форм. Торгова марка, LLC, облікові записи, все робиться швидко і безпроблемно.

COOTICO LLC

Enjoy The Wood

У 2020 році нам була потрібна компанія для запуску на Kickstarter, з цього і почалося наше співробітництво з 4B. Спочатку ми зареєстрували компанію у США, потім в Естонії, щоб працювати з європейським ринком.

Сьогодні 4B підтримує адміністрування наших номерів платника податку з продажу у 10 штатах. Адміністраує ПДВ у Великій Британії та Німеччині.

Ми зареєстрували дві торгові марки та вирішуємо всі питання інтелектуальної власності разом із юристами 4B.

Ми задоволені роботою з 4B насамперед через їхнє занурення в діяльність клієнта, пошук індивідуальних рішень та постійне спілкування. В даний час з командою 4B ми можемо вирішити всі наші питання з юридичної чи бухгалтерської сторони.

Enjoy The Wood

UNIQANTIQ

Ми працюємо з командою юристів 4B вже понад 3 роки.

Коли ми розпочинали бізнес на Amazon, ми відразу звернулися до фахівців 4B для реєстрації торгової марки, а через півроку зареєстрували компанію.

Однією з переваг компанії є надання повного спектра послуг із підтримки іноземних компаній. Сюди входить підготовка та подання фінансових та податкових звітів, необхідних для виконання вимог місцевих державних органів, а також у деяких випадках для своєчасної сплати податків.

Ми також звернулися до компанії 4B за послугами зі сплати податку з продажів.

Враховуючи бажаний результат, отриманий UNIQANTIQ, ми можемо впевнено рекомендувати 4В як надійного партнера з юридичного супроводу бізнесу.

Ми оцінюємо нашу співпрацю з 4В успішною та взаємовигідною. Бажаємо Вам професійних успіхів та процвітання.

UNIQANTIQ

COLLAR Company

Ми повністю задоволені сервісом компанії 4В.

Вже багато років ми співпрацюємо разом і не змінюємо підрядника. Найбільше ми задоволені бухгалтерією, консультаціями з податків, та питаннями пов’язаними з реєстрацією ТМ в США і Великобританії.

Команда 4В професіонали, легкі у спілкуванні, що особливо подобається
найбільше, це те, що вони можуть вирішити БУДЬ-ЯКУ проблему. Це не складає великої для них проблеми. Тут ви не зустрінете токсичних людей!

Дуже рекомендуємо 4В для вирішення будь-яких юридичних питань для бізнесу.

COLLAR Company