Розробка стратегії управління інтелектуальною власністю компанії

Інтелектуальна власність може існувати у компанії, але все ще не бути інструментом бізнесу.

Замовляй БЕЗКОШТОВНУ консультацію

Замовити консультацію

Процедура розробки стратегії управління ІВ

 1. Консультація юриста
 2. Знайомство з бізнес-процесами компанії, обговорення цілей бізнесу.
 3. Вивчення бізнес-процесів клієнта юристом 4В
 1. Створення звіту
 2. Презентація звіту
 3. Сприяння реалізації

Переваги розробки стратегії
управління ІВ з компанією 4В

Правовий досвід юристів 4В

Дозволяє якісно виокремити та пріоритезувати напрями управління інтелектуальною власністю компанії.

Комплексний підхід

Кожна стратегія включає управління окремими об’єктами інтелектуальної власності та їх поєднаннями в проєкції відповідного ринку.

Кейси з відомими брендами

Серед наших кейсів – рішення досудових суперечок і стягнення грошової компенсації на користь клієнта, з такими загальновідомими брендами, як Amazon, Starbucks, Whirlpool, Chanel.

Чесність

Система незалежної оцінки ризиків кожного напряму дозволить клієнту чітко ідентифікувати перспективи та співвіднести їх з наявним бюджетом та цілями розвитку.

Індивідуальний підхід

Клієнт отримує персоналізований звіт, адаптований саме до його сфери бізнесу та цільові ринки.

Переваги стратегії управління ІВ компанії?

 • Підвищення безпеки бізнесу та цінної інтелектуальної власності.
 • Проактивний захист інтелектуальної власності.
 • Формування репутації надійного партнера та виробника.
 • Створення інноваційної культури у компанії.

 • Підвищення ефективності управління правами інтелектуальної власності.
 • Збільшення вартості активів компанії.
 • Оптимізація бізнес-процесів, задіяних в управлінні інтелектуальною власністю.

Замовте БЕЗКОШТОВНУ консультацію

Ми допоможемо вам розібратися в ряді важливих питань, пов’язаних з розробкою стратегії управління інтелектуальною власністю компанії, що стосуються конкретно вашої ситуації та бізнесу в цілому.

Що входить в послугу

Підготовка та презентація звіту

Звіт, що включає:

 • Загальну інформацію про право інтелектуальної власності
 • Цілі стратегії
 • SWOT аналіз ІВ
 • Управління ризиками
 • Рекомендації щодо рівня управління інтелектуальною власністю
 • Дорожню карту управління інтелектуальною власністю

Чому не варто відкладати
розробку стратегії по ІС компанії?

 • Інтелектуальна власність може вже існувати у компанії, але все ще не бути інструментом бізнесу.
 • Порушення прав третіх осіб може суттєво або повністю закрити доступ до ринків.
 • Розширюючи бізнес не можна нехтувати інтелектуальною власністю.
 • Чим більшим портфоліо інтелектуальної власності володіє правовласник, тим більшою кількістю оперативних можливостей він управляє.
 • Терміни реєстрації інтелектуальної власності складають 0,5–2 роки, тому варто якомога раніше переходити до цього початкового етапу.

FAQ по розробці стратегії управління
інтелектуальною власністю компанії

1. Скільки часу необхідно на розробку стратегії?

У середньостатистичному випадку нам необхідно 10 робочих днів на всі складові послуги. Але цей термін може бути зменшений або збільшений в залежності від багатьох чинників, таких як розмір компанії, виробничі потужності тощо.

2. Скільки часу необхідно на імплементацію стратегії?

Стратегія має довге життя, адже клієнт не тільки реєструє свою інтелектуальну власність, а і використовує її, наприклад, надаючи ліцензії або забороняючи використання конкурентам.

3. Чи надаються рекомендації щодо удосконалення інтелектуальної власності (наприклад, удосконалення винаходу) в проєкції активності конкурентів?

Такі рекомендації можуть надаватись за результатами додаткових послуг, що передбачають аналіз інтелектуальної власності конкурентів. Творцем своєї інтелектуальної власності є лише клієнт.

4. Чи надаються рекомендації щодо удосконалення інтелектуальної власності для загального випадку?

Так.

5. Чи можна отримати знижку на декілька послуг?

У більшості випадків – так. Питання обговорюється з юристом перед запуском послуги.

6. На скільки взагалі популярною є інтелектуальна власність у світі?

Дуже популярна. Можна наводити багато статистики, але тут обмежимось такими даними: щорічно у світі реєструється більш ніж 60 млн торговельних марок та 16 мільйонів винаходів і ці показники постійно зростають.

7. Чи буде корисною мені така послуга, якщо я не дуже розумію інтелектуальну власність?

Так. Короткий, зрозумілий і корисний вступ до інтелектуальної власності надається клієнту як у звіті, так і під час установчої зустрічі та презентації звіту. Крім того, експерти 4В допомагають у реалізації стратегії після надання послуги.

8. Чи можливим є удосконалення звіту за запитом клієнта?

Так, окремі питання, що цікавлять клієнта і що не були одразу розкриті у звіті можуть бути додані до нього або обговорені під час персональної зустрічі.

9. Як 4В може допомогти в реалізації стратегії?

Компанія надає послуги з реєстрації торговельних марок, патентів, авторського права у більшості юрисдикцій світу. Крім того, експерти 4В складають ліцензійні договори, забезпечують передачі прав, ведуть переговори з конкурентами, пишуть скарги на недобросовісних гравців, допомагають блокувати конкурентів та вигравати суди тощо.

10. В мене залишились питання, чи можу я обговорити їх особисто?

Так, звичайно, скористайтесь, будь ласка, формою контактів на цьому сайті.

Безкоштовна консультація юриста 4B з розробки стратегії управління інтелектуальною власністю компанії

Перед реєстрацією ви можете скористатися безкоштовною консультацією з юристом, на якій детально розкажете про ваш бізнес, цілі, обговорити нюанси, що стосуються конкретно вашої ситуації.

На консультації ви отримаєте розгорнуту відповідь на всі питання, докладно розберете процедуру надання послуги.

4B – надійний партнер в захисті ваших прав на глобальних ринках і світових маркетплейсах
Замовити консультацію

Відгуки про нашу роботу

Дмитро Гудз

Працюємо з компанією 4b більше 4х років. Консультуємося з питань e-commerce, національного та міжнародного оподаткування, кредитування тощо. Допомагали у відкритті та подальшого супроводу компанії за кордоном. Відвідуємо багато тематичних цікавих та корисних івентів. Професіонали свого діла, привітлива та ввічлива команда, завжди на зв’язку. Раджу до співпраці.

Дмитро Гудз

ARTVOOM

Дуже дякую компанії 4B за швидкий зворотній звязок, після першої конференції, в якій обговорили всі деталі, компанія 4В відразу подала заявку на торгівельну марку в США.Тож, можу радити їхні послуги.

ARTVOOM

Vorwarts Pharma SIA

З компанією 4В працюємо з 2019 року. Звернулися до компанії із запитом побудови алгоритму виходу на ринок Німеччини через маркетплейс Амазон. Здобули високо кваліфіковану консультацію Андрія Матяша щодо всіх юридичних, податкових моментів, які супроводжували наш проект.

Особливо приємно, що після консультації співробітники компанії 4В Лідія, Вікторія, Олександр просто «за руку» супроводжували та допомагали на всіх етапах нашого проекту – реєстрація та верифікація акаунту продавця Амазон, реєстрація VAT та реєстрація торгової марки у Німеччині. Сьогодні компанія 4В якісно забезпечує податкову звітність нашої компанії у Німеччині. Ми дуже вдячні компанії 4В за професійну допомогу та просто приємну комунікацію!

Vorwarts Pharma SIA

COOTICO LLC

Працюю з 4B 1 рік, мій партнер вже більше 3-х років. І поки що не виникало жодної ситуації, в якій вони не змогли б нам допомогти.

Дуже подобається комплексний підхід, особливо це відчувається при запуску нового бренду, коли не хочеться витрачати час на бюрократію та заповнення сотень форм. Торгова марка, LLC, облікові записи, все робиться швидко і безпроблемно.

COOTICO LLC

Enjoy The Wood

У 2020 році нам була потрібна компанія для запуску на Kickstarter, з цього і почалося наше співробітництво з 4B. Спочатку ми зареєстрували компанію у США, потім в Естонії, щоб працювати з європейським ринком.

Сьогодні 4B підтримує адміністрування наших номерів платника податку з продажу у 10 штатах. Адміністраує ПДВ у Великій Британії та Німеччині.

Ми зареєстрували дві торгові марки та вирішуємо всі питання інтелектуальної власності разом із юристами 4B.

Ми задоволені роботою з 4B насамперед через їхнє занурення в діяльність клієнта, пошук індивідуальних рішень та постійне спілкування. В даний час з командою 4B ми можемо вирішити всі наші питання з юридичної чи бухгалтерської сторони.

Enjoy The Wood

UNIQANTIQ

Ми працюємо з командою юристів 4B вже понад 3 роки.

Коли ми розпочинали бізнес на Amazon, ми відразу звернулися до фахівців 4B для реєстрації торгової марки, а через півроку зареєстрували компанію.

Однією з переваг компанії є надання повного спектра послуг із підтримки іноземних компаній. Сюди входить підготовка та подання фінансових та податкових звітів, необхідних для виконання вимог місцевих державних органів, а також у деяких випадках для своєчасної сплати податків.

Ми також звернулися до компанії 4B за послугами зі сплати податку з продажів.

Враховуючи бажаний результат, отриманий UNIQANTIQ, ми можемо впевнено рекомендувати 4В як надійного партнера з юридичного супроводу бізнесу.

Ми оцінюємо нашу співпрацю з 4В успішною та взаємовигідною. Бажаємо Вам професійних успіхів та процвітання.

UNIQANTIQ

COLLAR Company

Ми повністю задоволені сервісом компанії 4В.

Вже багато років ми співпрацюємо разом і не змінюємо підрядника. Найбільше ми задоволені бухгалтерією, консультаціями з податків, та питаннями пов’язаними з реєстрацією ТМ в США і Великобританії.

Команда 4В професіонали, легкі у спілкуванні, що особливо подобається
найбільше, це те, що вони можуть вирішити БУДЬ-ЯКУ проблему. Це не складає великої для них проблеми. Тут ви не зустрінете токсичних людей!

Дуже рекомендуємо 4В для вирішення будь-яких юридичних питань для бізнесу.

COLLAR Company