Реєстрація авторського права у Китаї

Отримання свідоцтв про захист авторських прав від офіційних відомств на фото, зображення, тексти тощо.

Замовляй КОНСУЛЬТАЦІЮ

Замовити консультацію
Процедура реєстрації авторського права у Китаї
 1. Вивчення ТЗ, наданого клієнтом.
 2. Корегування бібліографічних даних для отримання максимального обсягу прав.
 3. Складання та узгодження заявки.
 1. Подання заявки.
 2. Діловодство за заявкою.
 3. Пересилання сертифікату.

Переваги реєстрації авторського
права в Китаї з компанією 4В

Досвід експертів 4В

Конверсія отримання сертифікатів про реєстрацію авторського права нашими експертами складає близько 100%

Комплексний підхід

Допомагаємо як отримати сертифікат, так і використати його (для блокування порушників на маркетплейсах, для складання договорів тощо)

Чесність

Експерти 4В визначають та обговорюють з клієнтом найефективніший шлях реєстрації авторських прав

Якість

Участь клієнта полягає лише у наданні ТЗ та узгодженні бібліографічних даних заявки, все інше виконують експерти 4В

Переваги реєстрації авторського права в Китаї?
 • Список об’єктів, що охороняються авторським правом, значно ширший, ніж список об’єктів промислової власності (патенти, торговельні марки).
 • Існує значно вища ймовірність отримання свідоцтва про реєстрацію авторського права, ніж торгової марки чи патенту.
 • Можливість швидко вирішити спірні питання з несумлінними конкурентами на різних маркетплейсах (у деяких випадках як альтернативи торговій марці).
 • Можливість заборонити використання інфографіки, фото, картинок та інших матеріалів, що використовуються в оформленні ваших лістингів.
 • Можливість отримувати роялті за використання ваших робіт через стокові сервіси.

Замовте КОНСУЛЬТАЦІЮ зараз

Ми допоможемо вам розібратися в ряді важливих питань, пов’язаних з реєстрації авторського права в КНР, що стосуються конкретно вашої ситуації та бізнесу в цілому.

Що входить в послугу

Вивчення ТЗ, наданого клієнтом

Корекція бібліографічних даних для отримання максимального обсягу прав

Складання та узгодження заявки

Подача заявки

Діловодство за заявкою

Пересилання сертифіката

Зареєстроване авторське право в Китаї

Чому не варто відкладати
реєстрацію авторського права в Китаї?
 • Кількість судових позовів щодо авторських прав за останні роки значно збільшилась.
 • Чим швидше авторське право буде зареєстровано, тим ефективніше можливо бути блокувати недобросовісних конкурентів на маркетплейсах.
 • Реєстрація створює факт розкриття твору публіці конкретним автором/правовласником.
 • Правовласники мають надавати потенційним партнерам достатню інформацію для ідентифікації власника авторських прав, для початку переговорів щодо ліцензування або набуття прав.
 • Реєстрація авторського права – найкоротший шлях до внесення інтелектуальної власності у митні реєстри.
FAQ з реєстрації
авторського права в Китаї

1. Чи є реєстрація авторського права обов’язковою?

Ні. Авторське право є чинним з дати публікації твору. Але реєстрація надає ряд переваг, як можливість подати позов до суду або написати скаргу на маркетплейсі тощо.

2. Що може бути зареєстровано як авторське право?

Літературні твори; музичні твори; драматичні твори; пантоміми та хореографічні твори; мальовничі, графічні та скульптурні твори; кінофільми та інші аудіовізуальні твори; звукозапису; архітектурні твори.

3. Чи можна реєструвати декілька об’єктів (фото, книги тощо) в одній заявці?

У відомствах пропонуються різні групові реєстрації. Але питання, в залежності від випадку, потребує індивідуального підходу. Зв’яжіться, будь ласка, з експертами 4В.

4. Як довго діє мій сертифікат про реєстрацію авторського права?

У загальному випадку цей термін складає все життя автора плюс 70 років від дати публікації твору. Деякі виключення стосуються робіт, опублікованих за договором або під псевдонімом, але для цих випадків термін також є суттєвим і складає близько 100 років в залежності від певних умов.

5. Чи потрібно просити дозволу на включення частини чужої роботи, у роботу яка реєструється?

Експертиза здебільшого не перевіряє наявність сторонніх робіт у заявленому творі. Але ми рекомендуємо отримати відповідні дозволи до реєстрації.

6. Чи може хтось використовувати мою зареєстровану роботу без мого дозволу?

Так, є декілька випадків, коли немає потреби отримувати такий дозвіл від правовласника: інформаційні, освітні, наукові, оглядові цілі тощо.

7. Чи можу я змінити чиюсь роботу та зареєструвати її?

Ні, право на похідні роботи (наприклад, переклад книги чи принт відомої картини на футболці) належить автору оригінальної роботи.

8. Що робити, якщо хтось порушив мої права на зареєстровану роботу?

Існує багато шляхів припинення порушення та/або отримання компенсації – від скарги на Інтернет-платформі до подання позову до суду.

Найпопулярнішим у мережі Інтернет є звернення до постачальника Інтернет-послуг з вимогою припинення порушення (notice-and-takedown procedure) – у більшості юрисдикцій світу законами встановлено терміни розгляду таких скарг постачальником Інтернет-послуг.

9. Яким є середній штраф за порушення копірайту?

Звичайно, розмір штрафу залежить від багатьох чинників – вартість роботи на ринку, обсяг вкладених зусиль у створення роботи тощо.

Копіюючи звичайне фото з неавторитетного сайту з підписом на кшталт «безкоштовні фото», порушник може потім отримати штраф у $750 від реального правовласника.

Для більш суттєвих порушень штрафи можуть сягнути десятків та сотень тисяч доларів.

10. Чи можна проводити пошук по зареєстрованим роботам?

Так, але такий пошук є недостатньо інформативним. Можливо ознайомитись з назвою роботи, її автором, датою публікації та створення, але не з самою роботою.

Консультація юриста 4B з реєстрації авторського права в Китаї

Перед реєстрацією ви можете скористатися консультацією з юристом, на якій розповісте більш детально про ваш бізнес та задачі, що перед вами стоять.

Юрист зі свого боку допоможе визначити, чи належить об’єкт до авторського права, запропонує найефективніший та найдешевший шлях реєстрації. Отримаєте розгорнуті відповіді на всі питання, докладно розберете процедуру надання послуги, а також отримаєте уточнення щодо реєстрації авторського права, про які раніше могли не підозрювати.

4B – надійний партнер в захисті ваших прав на глобальних ринках і світових маркетплейсах
Замовити консультацію

Відгуки про нашу роботу

Працюємо з компанією 4b більше 4х років. Консультуємося з питань e-commerce, національного та міжнародного оподаткування, кредитування тощо. Допомагали у відкритті та подальшого супроводу компанії за кордоном. Відвідуємо багато тематичних цікавих та корисних івентів. Професіонали свого діла, привітлива та ввічлива команда, завжди на зв’язку. Раджу до співпраці.

Дуже дякую компанії 4B за швидкий зворотній звязок, після першої конференції, в якій обговорили всі деталі, компанія 4В відразу подала заявку на торгівельну марку в США.Тож, можу радити їхні послуги.

З компанією 4В працюємо з 2019 року. Звернулися до компанії із запитом побудови алгоритму виходу на ринок Німеччини через маркетплейс Амазон. Здобули високо кваліфіковану консультацію Андрія Матяша щодо всіх юридичних, податкових моментів, які супроводжували наш проект.

Особливо приємно, що після консультації співробітники компанії 4В Лідія, Вікторія, Олександр просто «за руку» супроводжували та допомагали на всіх етапах нашого проекту – реєстрація та верифікація акаунту продавця Амазон, реєстрація VAT та реєстрація торгової марки у Німеччині. Сьогодні компанія 4В якісно забезпечує податкову звітність нашої компанії у Німеччині. Ми дуже вдячні компанії 4В за професійну допомогу та просто приємну комунікацію!

Працюю з 4B 1 рік, мій партнер вже більше 3-х років. І поки що не виникало жодної ситуації, в якій вони не змогли б нам допомогти.

Дуже подобається комплексний підхід, особливо це відчувається при запуску нового бренду, коли не хочеться витрачати час на бюрократію та заповнення сотень форм. Торгова марка, LLC, облікові записи, все робиться швидко і безпроблемно.

У 2020 році нам була потрібна компанія для запуску на Kickstarter, з цього і почалося наше співробітництво з 4B. Спочатку ми зареєстрували компанію у США, потім в Естонії, щоб працювати з європейським ринком.

Сьогодні 4B підтримує адміністрування наших номерів платника податку з продажу у 10 штатах. Адміністраує ПДВ у Великій Британії та Німеччині.

Ми зареєстрували дві торгові марки та вирішуємо всі питання інтелектуальної власності разом із юристами 4B.

Ми задоволені роботою з 4B насамперед через їхнє занурення в діяльність клієнта, пошук індивідуальних рішень та постійне спілкування. В даний час з командою 4B ми можемо вирішити всі наші питання з юридичної чи бухгалтерської сторони.

Ми працюємо з командою юристів 4B вже понад 3 роки.

Коли ми розпочинали бізнес на Amazon, ми відразу звернулися до фахівців 4B для реєстрації торгової марки, а через півроку зареєстрували компанію.

Однією з переваг компанії є надання повного спектра послуг із підтримки іноземних компаній. Сюди входить підготовка та подання фінансових та податкових звітів, необхідних для виконання вимог місцевих державних органів, а також у деяких випадках для своєчасної сплати податків.

Ми також звернулися до компанії 4B за послугами зі сплати податку з продажів.

Враховуючи бажаний результат, отриманий UNIQANTIQ, ми можемо впевнено рекомендувати 4В як надійного партнера з юридичного супроводу бізнесу.

Ми оцінюємо нашу співпрацю з 4В успішною та взаємовигідною. Бажаємо Вам професійних успіхів та процвітання.

Ми повністю задоволені сервісом компанії 4В.

Вже багато років ми співпрацюємо разом і не змінюємо підрядника. Найбільше ми задоволені бухгалтерією, консультаціями з податків, та питаннями пов’язаними з реєстрацією ТМ в США і Великобританії.

Команда 4В професіонали, легкі у спілкуванні, що особливо подобається
найбільше, це те, що вони можуть вирішити БУДЬ-ЯКУ проблему. Це не складає великої для них проблеми. Тут ви не зустрінете токсичних людей!

Дуже рекомендуємо 4В для вирішення будь-яких юридичних питань для бізнесу.