Зняття hijackers з вашого лістингу

Ми допоможемо заблокувати та прибрати із ваших лістингів продавців, що продають товар на ваших лістингах за допомогою відкриття апеляцій в Amazon.

Замовити консультацію

Процедура повернення лістингу власнику

1. Збір інформації

  • Номер ASIN;
  • дата створення ASIN;
  • назва ТМ на лістингу при створенні;
  • назва ТМ котра відображається зараз;
  • орієнтовна дата зміни ТМ на лістингу.

2. Написання листів до Amazon
Пишемо листи до різних команд Амазону де детально пояснюємо

 

3. Дзвінки в підтримку Amazon
Телефонуємо в підтримку, щоб детально розповісти про нашу проблему.

Переваги зняття
hijackers з компанією 4В

  • Безкоштовна консультація – проводимо консультацію де детально розбираємось у ситуації, задаємо уточнюючі питання, щоб якнайшвидше розв’язати поставлену задачу.
  • Фіксована вартість послуг – компанія 4В бере фіксовану ставку за послуги і ви заздалегідь знаєте кінцеву вартість, без прихованих платежів та додаткових витрат.
  • Статус Amazon SPN – компанія 4B стала першою компанією з України, а також першою із країн Східної Європи, що отримала лейбл Amazon SPN і стала частиною мережі постачальників послуг відібраних самим Amazon.

Замовте БЕЗКОШТОВНУ консультацію

Ми допоможемо вам розібратися в ряді важливих питань, пов’язаних зі зняттям hijackers з лістингів, що стосуються конкретно вашої ситуації та бізнесу в цілому.

Переваги зняття hijackers

Відновлення власності над лістингом
Всі продажі від певного товару будуть йти лише вам
Відсутність репутаційних ризиків

Економічна
вигода від послуги

Після повернення лістинга ви зможете відновити продаж товару

Повернути стабільний рівень доходу вашого бізнесу

ЩО ВХОДИТЬ В ПОСЛУГУ?

Підготовка вмотивованих листів до Amazon

Дзвінки та листування із підтримкою Amazon

Підготовка та надання додаткової інформації по запиту Amazon

Супровід клієнта та інформування на всіх етапах надання послуги

Зняття hijackers та повернення контролю над вашим лістингом

FAQ ПРО зняття hijackers?

Які шанси зняття hijackers?

Все залежить від умов, в середньому шанси 50 на 50.

Які терміни?

В середньому від 3 до 4 тижнів.

Що може підвищити шанси на зняття hijackers та поверення лістингу?

Ваші шанси підвищуються, якщо ви створювали лістинг, та у вас є BR на торгову марку. Якщо у вас є право власності на картинку з лістингу це підвищує ваші шанси до 95%.

Чи повертаєте ви кошти у разі неуспішного кейса?

Ми кошти не повертаємо через те, що юрист витрачає на послугу свій час та добуті знання. Але ми робимо максимально все можливе, щоб ви отримали результат. В іншому випадку зняття hijackers просто неможливе.

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ЮРИСТА 4B ПО послузі зняття hijackers

Перед реєстрацією ви можете скористатися безкоштовною консультацією з юристом, на якій розповісте більш детально про ваш бізнес та задачі, що перед вами стоять.

Юрист зі свого боку допоможе підібрати оптимальний варіант для вирішення вашої задачі. Ви отримаєте розгорнуті відповіді на всі питання, докладно розберете процедуру надання послуги, а також отримаєте уточнення щодо зняття hijackers, про які раніше ви могли не підозрювати.

4B – надійний партнер у захисті ваших прав на глобальних ринках та світових маркетплейсах
Замовити консультацію

Відгуки про нашу роботу

Дмитро Гудз

Працюємо з компанією 4b більше 4х років. Консультуємося з питань e-commerce, національного та міжнародного оподаткування, кредитування тощо. Допомагали у відкритті та подальшого супроводу компанії за кордоном. Відвідуємо багато тематичних цікавих та корисних івентів. Професіонали свого діла, привітлива та ввічлива команда, завжди на зв’язку. Раджу до співпраці.

Дмитро Гудз

ARTVOOM

Дуже дякую компанії 4B за швидкий зворотній звязок, після першої конференції, в якій обговорили всі деталі, компанія 4В відразу подала заявку на торгівельну марку в США.Тож, можу радити їхні послуги.

ARTVOOM

Vorwarts Pharma SIA

З компанією 4В працюємо з 2019 року. Звернулися до компанії із запитом побудови алгоритму виходу на ринок Німеччини через маркетплейс Амазон. Здобули високо кваліфіковану консультацію Андрія Матяша щодо всіх юридичних, податкових моментів, які супроводжували наш проект.

Особливо приємно, що після консультації співробітники компанії 4В Лідія, Вікторія, Олександр просто «за руку» супроводжували та допомагали на всіх етапах нашого проекту – реєстрація та верифікація акаунту продавця Амазон, реєстрація VAT та реєстрація торгової марки у Німеччині. Сьогодні компанія 4В якісно забезпечує податкову звітність нашої компанії у Німеччині. Ми дуже вдячні компанії 4В за професійну допомогу та просто приємну комунікацію!

Vorwarts Pharma SIA

COOTICO LLC

Працюю з 4B 1 рік, мій партнер вже більше 3-х років. І поки що не виникало жодної ситуації, в якій вони не змогли б нам допомогти.

Дуже подобається комплексний підхід, особливо це відчувається при запуску нового бренду, коли не хочеться витрачати час на бюрократію та заповнення сотень форм. Торгова марка, LLC, облікові записи, все робиться швидко і безпроблемно.

COOTICO LLC

Enjoy The Wood

У 2020 році нам була потрібна компанія для запуску на Kickstarter, з цього і почалося наше співробітництво з 4B. Спочатку ми зареєстрували компанію у США, потім в Естонії, щоб працювати з європейським ринком.

Сьогодні 4B підтримує адміністрування наших номерів платника податку з продажу у 10 штатах. Адміністраує ПДВ у Великій Британії та Німеччині.

Ми зареєстрували дві торгові марки та вирішуємо всі питання інтелектуальної власності разом із юристами 4B.

Ми задоволені роботою з 4B насамперед через їхнє занурення в діяльність клієнта, пошук індивідуальних рішень та постійне спілкування. В даний час з командою 4B ми можемо вирішити всі наші питання з юридичної чи бухгалтерської сторони.

Enjoy The Wood

UNIQANTIQ

Ми працюємо з командою юристів 4B вже понад 3 роки.

Коли ми розпочинали бізнес на Amazon, ми відразу звернулися до фахівців 4B для реєстрації торгової марки, а через півроку зареєстрували компанію.

Однією з переваг компанії є надання повного спектра послуг із підтримки іноземних компаній. Сюди входить підготовка та подання фінансових та податкових звітів, необхідних для виконання вимог місцевих державних органів, а також у деяких випадках для своєчасної сплати податків.

Ми також звернулися до компанії 4B за послугами зі сплати податку з продажів.

Враховуючи бажаний результат, отриманий UNIQANTIQ, ми можемо впевнено рекомендувати 4В як надійного партнера з юридичного супроводу бізнесу.

Ми оцінюємо нашу співпрацю з 4В успішною та взаємовигідною. Бажаємо Вам професійних успіхів та процвітання.

UNIQANTIQ

COLLAR Company

Ми повністю задоволені сервісом компанії 4В.

Вже багато років ми співпрацюємо разом і не змінюємо підрядника. Найбільше ми задоволені бухгалтерією, консультаціями з податків, та питаннями пов’язаними з реєстрацією ТМ в США і Великобританії.

Команда 4В професіонали, легкі у спілкуванні, що особливо подобається
найбільше, це те, що вони можуть вирішити БУДЬ-ЯКУ проблему. Це не складає великої для них проблеми. Тут ви не зустрінете токсичних людей!

Дуже рекомендуємо 4В для вирішення будь-яких юридичних питань для бізнесу.

COLLAR Company