Реєстрація інтелектуальної власності у митному реєстрі Китаю

Дозволяє заборонити вивезення копій товару з країн виробництва (ефективна протидія недобросовісним заводам у Китаї) та ввезення копій товару до країн збуту.

Замовляй БЕЗКОШТОВНУ консультацію

Замовити консультацію

Процедура надання послуги

 1. Реєстрація Інтелектуальної власності в Китаї
 2. Реєстрація ІВ в Митній та прикордонній службі Китаю
 1. Сплата державних зборів
 2. Отримання реєстраційного номера у базі даних Митної та прикордонної служби Китаю

Переваги реєстрації ІВ
у митному реєстрі Китаю з компанією 4В

Безкоштовна консультація

Протягом реєстрації Торгової Марки ви отримаєте відповіді на питання від юриста по інтелектуальній власності, в разі необхідності.

Кейси з відомими брендами

Серед наших кейсів – рішення досудових суперечок і стягнення грошової компенсації на користь клієнта, з такими загальновідомими брендами, як Amazon, Starbucks, Whirlpool, Chanel.

Фіксована вартість послуг

Компанія 4В бере фіксовану ставку за послуги і ви заздалегідь знаєте кінцеву вартість реєстрації торгової марки, без прихованих платежів та додаткових витрат.

Безпека

Ми дбайливо ставимося до ваших проектів і даних, тому кожну співпрацю супроводжує підписанням NDA – Угоди про нерозголошення, та договору, що підкріплює ваші права і наші обов’язки. Ви можете не переживати, ваші дані не будуть використані без вашого відома або проти вас.

Навіщо реєструвати ІВ в митному реєстрі Китаю?

 • Вилучення контрафактної продукції на кордоні Китаю.
 • Митна та прикордонна служба Китаю, має право затримувати та/або вилучати імпортовані товари, які порушують права на зареєстровані торговельні марки та авторські права.
 • Посилення захисту прав інтелектуальної власності на кордоні Китаю.
 • Отримуйте сповіщення від Митної та прикордонної служби Китаю, про порушення ваших прав на ІВ.
 • Економія коштів та часу в боротьбі з правопорушниками.

 • Заборонивши ввезення копій вашого товару в Китай, вам не доведеться самотужки боротися з правопорушниками на маркетплейсах.
 • Стабільні доходи від реалізації товару.
 • Порушники не зможуть перебивати ваші продажі підробками та зіпсувати репутацію вашого товару.
 • Список об’єктів, що охороняються авторським правом, значно ширший, ніж список об’єктів промислової власності (патенти, торговельні марки).

Замовте БЕЗКОШТОВНУ консультацію

Ми допоможемо вам розібратися в ряді важливих питань, пов’язаних з реєстрацією інтелектуальної власності в митному реєстрі КНР, що стосуються конкретно вашої ситуації та бізнесу в цілому.

Що входить в послугу

Реєстрація ІВ в Китаї (опціонально)

Реєстрація ІВ в Митній та прикордонній службі Китаю

Зареєстрована інтелектуальна власність в митному реєстрі Китаю

Чому не варто відкладати
реєстрацію прав ІВ у Митному реєстрі Китаю?

 • Вилучення на кордоні Китаю контрафактної продукції, яка порушує зареєстровані права Інтелектуальної власності не тільки захистить прибуток, але й ще захистить ділову репутацію власника прав ІВ на конкурентному рівні.
 • Реєстрація ІВ у Митному реєстрі Китаю дозволяє конфісковувати контрафактну продукцію,
  та забезпечує ефективний захист прав інтелектуальної власності на кордоні Китаю.

 • Дозволяє співпрацювати з Митною та прикордонною службою Китаю, задля максимального захисту прав інтелектуальної власності та боротьби з недобросовісною конкуренцією
 • Потужний захист від правопорушників.

FAQ про реєстрацію
в митному реєстрі Китаю

1. Захист надається на експорт чи імпорт?

Захист надається на ввезення товарів до Китаю

2. Який термін захисту?

Термін захисту є чинним допоки діє свідоцтво на ТМ в Китаї з необхідністю поновлювання в Митному реєстрі Китаю кожних 10 років.

Термін захисту авторського права є чинним допоки є чинна реєстрація в Китаї з необхідністю поновлювання в Митному реєстрі Китаю кожних 20 років.

3. Чи можна реєструвати патенти?

Ні, реєстрації у Митному реєстрі Китаю підлягають лише Торговельні марки та Авторські права.

4. Чи можна зареєструвати ТМ іншої країни?

Ні, реєстрації у Митному реєстрі Китаю підлягають лише Торговельні марки, які мають діюче свідоцтво на території Китаю.

5. Чи можна внести АП іншої країни?

Ні, реєстрації у Митному реєстрі Китаю підлягають лише Авторські права, які мають діючу реєстрацію Китаю.

6. Що буде, коли Митна служба виявить контрафакт?

Служба митної та прикордонної служби Китаю має повноваження затримувати, арештовувати, вилучати та знищувати контрафактну продукцію.

7. Як призначити авторизованих представників (наприклад, дистриб’юторів), які можуть ввозити/вивозити товар?

При реєстрації у митному реєстрі Китаю необхідно внести:

 • Ім’я та адресу кожної фізичної чи юридичної особи, які мають дозвіл або ліцензію на ввезення товару;
 • а також відповідні документи, що підтверджують відповідні права.

8. Через який період часу після реєстрації розпочнеться захист прав ІВ?

З моменту появи реєстрації у базі даних Митної та прикордонної служби Китаю, тобто після реєстрації

9. В яких інших країнах можна зареєструвати ІВ в Митному реєстрі?

Додатково можна зареєструвати у Митному реєстрі США.

Безкоштовна консультація юриста 4B з прав ІВ у митному реєстрі Китаю

Перед реєстрацією ви можете скористатися безкоштовною консультацією з юристом, на якій зможете розповісти більш детально про ваш продукт, про цілі реєстрації – якщо такі є, обговорити нюанси, що стосуються конкретно вашої ситуації.

На консультації ви отримаєте розгорнуту відповідь на всі питання, докладно розберете процедуру реєстрації, а також отримаєте уточнення щодо наявності реєстрації ТМ та АП у реєстрах Китаю.

4B – надійний партнер в захисті ваших прав на глобальних ринках і світових маркетплейсах
Замовити консультацію

Відгуки про нашу роботу

Дмитро Гудз

Працюємо з компанією 4b більше 4х років. Консультуємося з питань e-commerce, національного та міжнародного оподаткування, кредитування тощо. Допомагали у відкритті та подальшого супроводу компанії за кордоном. Відвідуємо багато тематичних цікавих та корисних івентів. Професіонали свого діла, привітлива та ввічлива команда, завжди на зв’язку. Раджу до співпраці.

Дмитро Гудз

ARTVOOM

Дуже дякую компанії 4B за швидкий зворотній звязок, після першої конференції, в якій обговорили всі деталі, компанія 4В відразу подала заявку на торгівельну марку в США.Тож, можу радити їхні послуги.

ARTVOOM

Vorwarts Pharma SIA

З компанією 4В працюємо з 2019 року. Звернулися до компанії із запитом побудови алгоритму виходу на ринок Німеччини через маркетплейс Амазон. Здобули високо кваліфіковану консультацію Андрія Матяша щодо всіх юридичних, податкових моментів, які супроводжували наш проект.

Особливо приємно, що після консультації співробітники компанії 4В Лідія, Вікторія, Олександр просто «за руку» супроводжували та допомагали на всіх етапах нашого проекту – реєстрація та верифікація акаунту продавця Амазон, реєстрація VAT та реєстрація торгової марки у Німеччині. Сьогодні компанія 4В якісно забезпечує податкову звітність нашої компанії у Німеччині. Ми дуже вдячні компанії 4В за професійну допомогу та просто приємну комунікацію!

Vorwarts Pharma SIA

COOTICO LLC

Працюю з 4B 1 рік, мій партнер вже більше 3-х років. І поки що не виникало жодної ситуації, в якій вони не змогли б нам допомогти.

Дуже подобається комплексний підхід, особливо це відчувається при запуску нового бренду, коли не хочеться витрачати час на бюрократію та заповнення сотень форм. Торгова марка, LLC, облікові записи, все робиться швидко і безпроблемно.

COOTICO LLC

Enjoy The Wood

У 2020 році нам була потрібна компанія для запуску на Kickstarter, з цього і почалося наше співробітництво з 4B. Спочатку ми зареєстрували компанію у США, потім в Естонії, щоб працювати з європейським ринком.

Сьогодні 4B підтримує адміністрування наших номерів платника податку з продажу у 10 штатах. Адміністраує ПДВ у Великій Британії та Німеччині.

Ми зареєстрували дві торгові марки та вирішуємо всі питання інтелектуальної власності разом із юристами 4B.

Ми задоволені роботою з 4B насамперед через їхнє занурення в діяльність клієнта, пошук індивідуальних рішень та постійне спілкування. В даний час з командою 4B ми можемо вирішити всі наші питання з юридичної чи бухгалтерської сторони.

Enjoy The Wood

UNIQANTIQ

Ми працюємо з командою юристів 4B вже понад 3 роки.

Коли ми розпочинали бізнес на Amazon, ми відразу звернулися до фахівців 4B для реєстрації торгової марки, а через півроку зареєстрували компанію.

Однією з переваг компанії є надання повного спектра послуг із підтримки іноземних компаній. Сюди входить підготовка та подання фінансових та податкових звітів, необхідних для виконання вимог місцевих державних органів, а також у деяких випадках для своєчасної сплати податків.

Ми також звернулися до компанії 4B за послугами зі сплати податку з продажів.

Враховуючи бажаний результат, отриманий UNIQANTIQ, ми можемо впевнено рекомендувати 4В як надійного партнера з юридичного супроводу бізнесу.

Ми оцінюємо нашу співпрацю з 4В успішною та взаємовигідною. Бажаємо Вам професійних успіхів та процвітання.

UNIQANTIQ

COLLAR Company

Ми повністю задоволені сервісом компанії 4В.

Вже багато років ми співпрацюємо разом і не змінюємо підрядника. Найбільше ми задоволені бухгалтерією, консультаціями з податків, та питаннями пов’язаними з реєстрацією ТМ в США і Великобританії.

Команда 4В професіонали, легкі у спілкуванні, що особливо подобається
найбільше, це те, що вони можуть вирішити БУДЬ-ЯКУ проблему. Це не складає великої для них проблеми. Тут ви не зустрінете токсичних людей!

Дуже рекомендуємо 4В для вирішення будь-яких юридичних питань для бізнесу.

COLLAR Company