Отримання Amazon Brand Registry

Реєструємо для Amazon-акаунта продавця дотримуючись всіх правил Amazon

Замовити консультацію

Процедура реєстрації Amazon Brand Registry

1. Збір інформації:

 • назва ТМ;
 • реєстраційний номер ТМ;
 • Тип ТМ;
 • фото товару або коробки на якій нанесена ТМ;

3. Комунікація із підтримкою Amazon

Підготовка апеляції, складання вмотивованого листа, підготовка додаткових документів за потреби.

2. Реєстрація Brand Registry

Заповнення заявки та подання всіє додаткової інформації.

Переваги реєстрації
Brand registry з компанією 4В

 • Безкоштовна консультація – протягом реєстрації акаунту ви отримаєте відповіді на питання від юриста, в разі необхідності.
 • Успішна реєстрація 8 з 10 – успішно зареєстрували понад 100 Brand registry.
 • Фіксована вартість послуг – компанія 4В бере фіксовану ставку за послуги й ви заздалегідь знаєте кінцеву вартість реєстрації акаунту, без прихованих платежів та додаткових витрат.
 • Статус Amazon SPN – компанія 4B стала першою компанією з України, а також першою із країн Східної Європи, що отримала лейбл Amazon SPN і стала частиною мережі постачальників послуг відібраних самим Amazon.

Замовте БЕЗКОШТОВНУ консультацію

Ми допоможемо вам розібратися в ряді важливих питань, пов’язаних з отримання Amazon Brand Registry, що стосуються конкретно вашої ситуації та бізнесу в цілому.

ПЕРЕВАГИ РЕЄСТРАЦІЇ Brand Registry на Amazon

 • Cтворення розширеного контенту A+.
  Отримаєте доступ до Premium інструментів, що дозволять описувати та запускати брендовану рекламу на всю потужність.
 • Публікація відео товарів.
  Ця опція стає доступна для тих аккаунтів у котрих є Brand Registry.
 • Розміщення продуктів без UPC- чи EAN-кодів
 • Доступ до розширеної аналітики
  Ви зможете більш детально аналізувати продажі та оцінювати ефективність тих чи інших вкладів у ваш продукт.

 • Надання/скасування доступу продажів продукції вашого бренду дистриб’юторам
  Ви зможете надавати дозвіл іншим продавцям використовувати ваш бренд або ж забирати таку можливість у інших продавців на Амазон.
 • Захист ваших лістингів від hijackers
  Ви отримаєте додатковий захист від того, що хтось вкраде ваш лістинг, і почне на ньому продавати свій товар. Таких продавців ви зможете блокувати.

Економічна
вигода від послуги

Товар під вашою ТМ зможете продавати тільки ви, тому прибуток від ваших продажів збільшиться в декілька разів.

А на Амазон розповсюджена тенденція копіювати товар, що демонструє попит, навіть якщо ваш бренд ще не впізнаваний.

ЩО ВХОДИТЬ В ПОСЛУГУ?

Безкоштовна консультація із юристом

Комунікація із підтримкою Amazon

Подання апеляцій у разі відмови

Проходження верифікації у разі запиту

Зареєстрований бренд в програмі AMAZON BRAND REGISTRY

Чому не варто відкладати реєстрацію Brand Registry

Економічна вигода

Чим швидше ви отримаєте Brand Registry, тим швидше відповідно зможете створювати лістинги під своїм брендом і відповідно отримувати гроші з продажів.

Захист права власності

Ви зможете негайно зупинити продажі ваших товарів іншими продавцями котрі не отримали дозвіл від Вас на використання бренду.

Реєстрація конкурентами

Поки Ви вагаєтесь інший продавець може зареєструвати бренд і почати його використовувати в такому разі ваші лістинги можуть відійти тому продавцю хто зробить це першим. Навіть якщо його ТМ зареєстрована в іншій країні.

FAQ ПРО РЕЄСТРАЦІЮ
Brand Registry?

Які шанси реєстрації Brand Registry?

Приблизно 8 із 10 акаунтів ми реєструємо, можлива відмова у разі якщо у вас наявні проблеми в account health(є порушення інтелектуальної власності) або один із маркетплейсів акаунта заблокований.

Які терміни реєстрації?

В середньому термін реєстрації займає від 2 до 3 робочих днів.

Які документи потрібно надати для реєстрації?

Для реєстрації BR від вас потрібно:

 • наявний Амазон аккаунт;
 • документи на ТМ(якщо ТМ в процесі реєстрації, то можна надати реєстраційний номер і ми самі візьмемо всю потрібну інформацію);
 • категорії товарів на яких ви плануєте продавати під своєю ТМ;
 • фотографії товару або коробки на яких зображена ТМ, у разі якщо ТМ комбінована, то окремо потрібна фотографія логотипа.

Чому можуть відмовити в реєстрації BR?

Так, в деяких випадках це можливо, серед причин виділяємо наступні:

 • ви маєте скарги в account health, особливо із інтелектуальної власності;
 • один із маркетплейсів акаунта заблокований;
 • наявні скарги на ваш бренд.

Чи можу я використовувати 1 бренд на декількох акаунтах?

Так, ви можете надати дозвіл іншим акаунтам використовувати ваш бренд. Це можна зробити через user permission в кабінеті BR.

Чи розповсюджується мій Amazon Brand Registry на всі маркетплейси?

За загальним правилом BR розповсюджується лише на певну країну, ту країну де була отримана ТМ, якщо це США — то розповсюджується на маркетплейс США.

Проте треба мати на увазі, що в Амазона одна єдина база для дя всіх BR, і тому якщо хтось в США вже має BR і ви хочете зареєструвати BR на ту ж саму ТМ, проте в Німеччині, то це буде можливо лише коли у вас на руках будуть документи, що підтверджують право власності на ТМ, тобто повністю зареєстрована ТМ.

Чи можу я додати BR, якщо власник ТМ не співпадає із власником акаунту?

Технічно це зробити можна, проте у разі запиту Амазоном документів підтверджуючих, що акаунт і торгова марка належать одній фізичній, чи юридичній особі, виникнуть проблеми. Тому ми рекомендуємо реєструвати ТМ й отримувати BR на власника акаунту Амазон.

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ЮРИСТА 4B ПО РЕЄСТРАЦІЇ Brand Registry

Перед реєстрацією ви можете скористатися безкоштовною консультацією з юристом, на якій розповісте більш детально про ваш бізнес та задачі, що перед вами стоять.

Юрист зі свого боку допоможе підібрати оптимальний варіант для вирішення вашої задачі. Ви отримаєте розгорнуті відповіді на всі питання, докладно розберете процедуру надання послуги, а також отримаєте уточнення щодо реєстрації Brand Registry, про які раніше ви могли не підозрювати.

4B – надійний партнер у захисті ваших прав на глобальних ринках та світових маркетплейсах
Замовити консультацію

Відгуки про нашу роботу

Дмитро Гудз

Працюємо з компанією 4b більше 4х років. Консультуємося з питань e-commerce, національного та міжнародного оподаткування, кредитування тощо. Допомагали у відкритті та подальшого супроводу компанії за кордоном. Відвідуємо багато тематичних цікавих та корисних івентів. Професіонали свого діла, привітлива та ввічлива команда, завжди на зв’язку. Раджу до співпраці.

Дмитро Гудз

ARTVOOM

Дуже дякую компанії 4B за швидкий зворотній звязок, після першої конференції, в якій обговорили всі деталі, компанія 4В відразу подала заявку на торгівельну марку в США.Тож, можу радити їхні послуги.

ARTVOOM

Vorwarts Pharma SIA

З компанією 4В працюємо з 2019 року. Звернулися до компанії із запитом побудови алгоритму виходу на ринок Німеччини через маркетплейс Амазон. Здобули високо кваліфіковану консультацію Андрія Матяша щодо всіх юридичних, податкових моментів, які супроводжували наш проект.

Особливо приємно, що після консультації співробітники компанії 4В Лідія, Вікторія, Олександр просто «за руку» супроводжували та допомагали на всіх етапах нашого проекту – реєстрація та верифікація акаунту продавця Амазон, реєстрація VAT та реєстрація торгової марки у Німеччині. Сьогодні компанія 4В якісно забезпечує податкову звітність нашої компанії у Німеччині. Ми дуже вдячні компанії 4В за професійну допомогу та просто приємну комунікацію!

Vorwarts Pharma SIA

COOTICO LLC

Працюю з 4B 1 рік, мій партнер вже більше 3-х років. І поки що не виникало жодної ситуації, в якій вони не змогли б нам допомогти.

Дуже подобається комплексний підхід, особливо це відчувається при запуску нового бренду, коли не хочеться витрачати час на бюрократію та заповнення сотень форм. Торгова марка, LLC, облікові записи, все робиться швидко і безпроблемно.

COOTICO LLC

Enjoy The Wood

У 2020 році нам була потрібна компанія для запуску на Kickstarter, з цього і почалося наше співробітництво з 4B. Спочатку ми зареєстрували компанію у США, потім в Естонії, щоб працювати з європейським ринком.

Сьогодні 4B підтримує адміністрування наших номерів платника податку з продажу у 10 штатах. Адміністраує ПДВ у Великій Британії та Німеччині.

Ми зареєстрували дві торгові марки та вирішуємо всі питання інтелектуальної власності разом із юристами 4B.

Ми задоволені роботою з 4B насамперед через їхнє занурення в діяльність клієнта, пошук індивідуальних рішень та постійне спілкування. В даний час з командою 4B ми можемо вирішити всі наші питання з юридичної чи бухгалтерської сторони.

Enjoy The Wood

UNIQANTIQ

Ми працюємо з командою юристів 4B вже понад 3 роки.

Коли ми розпочинали бізнес на Amazon, ми відразу звернулися до фахівців 4B для реєстрації торгової марки, а через півроку зареєстрували компанію.

Однією з переваг компанії є надання повного спектра послуг із підтримки іноземних компаній. Сюди входить підготовка та подання фінансових та податкових звітів, необхідних для виконання вимог місцевих державних органів, а також у деяких випадках для своєчасної сплати податків.

Ми також звернулися до компанії 4B за послугами зі сплати податку з продажів.

Враховуючи бажаний результат, отриманий UNIQANTIQ, ми можемо впевнено рекомендувати 4В як надійного партнера з юридичного супроводу бізнесу.

Ми оцінюємо нашу співпрацю з 4В успішною та взаємовигідною. Бажаємо Вам професійних успіхів та процвітання.

UNIQANTIQ

COLLAR Company

Ми повністю задоволені сервісом компанії 4В.

Вже багато років ми співпрацюємо разом і не змінюємо підрядника. Найбільше ми задоволені бухгалтерією, консультаціями з податків, та питаннями пов’язаними з реєстрацією ТМ в США і Великобританії.

Команда 4В професіонали, легкі у спілкуванні, що особливо подобається
найбільше, це те, що вони можуть вирішити БУДЬ-ЯКУ проблему. Це не складає великої для них проблеми. Тут ви не зустрінете токсичних людей!

Дуже рекомендуємо 4В для вирішення будь-яких юридичних питань для бізнесу.

COLLAR Company