Моніторинг Торгових марок

 • Актуальний моніторинг порушення вашої інтелектуальної власності (ІВ);
 • Оцінка обсягу та доцільності нових реєстрацій ІВ;
 • Запобігання реєстрації ІВ конкурентами;
 • Експертні рекомендації від 4В.

Замовляй КОНСУЛЬТАЦІЮ

Замовити консультацію
Процедура міжнародної реєстрації ТМ
 • Попередня консультація
 • Узгодження ТЗ
 • Проведення моніторингу по базах ТМ, Google та соціальним мережам
 • Підготовка звіту з моніторингу Інтелектуальної власності
 • Презентація звіту

Переваги моніторингу інтелектуальної
власності з компанією 4В

Досвід експертів 4В

Дозволить якісно виокремити та пріоритезувати напрями управління інтелектуальною власністю.

Прозорість

Під час проведення моніторингу інтелектуальної власності отримуєте персоналізований звіт з роз’ясненнями, адаптований саме до вас.

Фіксована вартість послуг

Компанія 4В бере фіксовану ставку за послуги та ви заздалегідь знаєте вартість Моніторингу інтелектуальної власності без прихованих платежів

Високий рівень послуг

Клієнту необхідно лише надати та узгодити ТЗ, все інше виконують експерти 4В

КЕЙСИ З ВІДОМИМИ БРЕНДАМИ

Серед наших кейсів – рішення досудових суперечок і стягнення грошової компенсації на користь клієнта, з такими загальновідомими брендами, як Amazon, Starbucks, Whirlpool, Chanel.

Переваги моніторингу торгової марки?
 • Можливість отримати інформацію щодо неправомірного використання ваших прав інтелектуальної власності з комерційною метою
 • Можливість дізнатися, які ТМ були подані на реєстрацію за останній місяць до Відомства, які потенційно порушують ваші права
 • Можливість дізнатися, які ТМ були опубліковані за останній місяць, що порушують ваші права з можливістю подання опозиції на правопорушників до Відомства
 • Можливість дізнатися, які ТМ були зареєстровані за останній місяць, що порушують ваші права з можливістю подання ануляції неправомірно зареєстрованої ТМ до Відомства
 • Отримання рекомендацій, щодо розширення Ваших прав інтелектуальної власності на інші країни, де існують потенційні конкуренти

Замовте КОНСУЛЬТАЦІЮ зараз

Ми допоможемо вам розібратися в ряді важливих питань, пов’язаних з моніторингом інтелектуальної власності (торгових марок), що стосуються конкретно вашої ситуації та бізнесу в цілому.

Що входить в послугу

Щомісячний моніторинг торгової марки

 1. Звіт, який містить:
  • Аналіз торгових марок + план дій
  • Згадки в комерційному контексті Google + план дій
  • Пошук комерційних згадок у Facebook + план дій
 2. Презентація звіту
Чому не варто відкладати
моніторинг інтелектуальної власності?
 • Реєстрація вашої торгової марки конкурентами в інших країнах. Тим самим ви втрачаєте можливість продажу товару під вашим брендом на цих територіях.
 • Використання вашої ТМ в інших юрисдикціях. Отримавши інформацію про таке використання ви можете завчасно зреагувати та зареєструвати ТМ + відшкодувати компенсацію у порушника.
FAQ по моніторингу ТМ

1. Чи є Моніторинг інтелектуальної власності обов’язковим?

Ні. Але Моніторинг інтелектуальної власності значно спрощує процес керування, а також це відповідальне відношення до вашої інтелектуальної власності

2. Як часто буде проводиться Моніторинг інтелектуальної власності?

Кожного місяця будете отримувати персоналізований звіт з рекомендаціями, щодо неправомірного використання ваших прав інтелектуальної власності по світу.

3. Чи можу я одноразово замовити послугу з Моніторинг інтелектуальної власності?

Ні. Мінімальна підписка на цю послугу складає – 3 місяці.

4. Навіщо проводити Моніторинг інтелектуальної власності?

Моніторинг інтелектуальної власності проводиться, щоб виявити правопорушників, що загрожують, чи вже порушують ваші права інтелектуальної власності.

Попереджений — значить озброєний!

5. Який термін проведення Моніторингу інтелектуальної власності?

Термін проведення Моніторингу інтелектуальної власності – 7 робочих днів на початку кожного звітного місяця.

6. По яким країнам проводиться Моніторинг інтелектуальної власності?

Моніторинг інтелектуальної власності проводиться по всьому світу.

7. По яким соціальним мережам буде проводитися Моніторинг інтелектуальної власності?

Facebook та Instagram.

8. Чи існує якась знижка на Моніторинг інтелектуальної власності?

Так. Знижка до 30% для клієнтів з трьома та більше ТМ.

9. Чи використовуєте якісь, програми, ботів для моніторингу інтелектуальної власності?

Ні. Моніторинг інтелектуальної власності проводиться особисто експертом, що робить результат моніторингу більш якісним та точним порівняно з ботами.

10. Що робити, якщо під час Моніторингу інтелектуальної власності будуть знайдені ТМ, які порушують мої права?

У вашому персональному звіті будуть надані рекомендації, щодо подальших кроків (подача опозиції, ануляції ТМ тощо).

Консультація юриста 4B для моніторингу ТМ

Ви можете скористатися консультацією з юристом, на якій більш детально розповісте про свій продукт, чи послугу, про цілі моніторингу інтелектуальної власності – обговорити нюанси, що стосуються конкретно вашої ситуації.

На консультації отримаєте розгорнуту відповідь на всі питання, інформацію, щодо процедури моніторингу інтелектуальної власності.

4B – надійний партнер в захисті ваших прав на глобальних ринках і світових маркетплейсах
Замовити консультацію

Відгуки про нашу роботу

Працюємо з компанією 4b більше 4х років. Консультуємося з питань e-commerce, національного та міжнародного оподаткування, кредитування тощо. Допомагали у відкритті та подальшого супроводу компанії за кордоном. Відвідуємо багато тематичних цікавих та корисних івентів. Професіонали свого діла, привітлива та ввічлива команда, завжди на зв’язку. Раджу до співпраці.

Дуже дякую компанії 4B за швидкий зворотній звязок, після першої конференції, в якій обговорили всі деталі, компанія 4В відразу подала заявку на торгівельну марку в США.Тож, можу радити їхні послуги.

З компанією 4В працюємо з 2019 року. Звернулися до компанії із запитом побудови алгоритму виходу на ринок Німеччини через маркетплейс Амазон. Здобули високо кваліфіковану консультацію Андрія Матяша щодо всіх юридичних, податкових моментів, які супроводжували наш проект.

Особливо приємно, що після консультації співробітники компанії 4В Лідія, Вікторія, Олександр просто «за руку» супроводжували та допомагали на всіх етапах нашого проекту – реєстрація та верифікація акаунту продавця Амазон, реєстрація VAT та реєстрація торгової марки у Німеччині. Сьогодні компанія 4В якісно забезпечує податкову звітність нашої компанії у Німеччині. Ми дуже вдячні компанії 4В за професійну допомогу та просто приємну комунікацію!

Працюю з 4B 1 рік, мій партнер вже більше 3-х років. І поки що не виникало жодної ситуації, в якій вони не змогли б нам допомогти.

Дуже подобається комплексний підхід, особливо це відчувається при запуску нового бренду, коли не хочеться витрачати час на бюрократію та заповнення сотень форм. Торгова марка, LLC, облікові записи, все робиться швидко і безпроблемно.

У 2020 році нам була потрібна компанія для запуску на Kickstarter, з цього і почалося наше співробітництво з 4B. Спочатку ми зареєстрували компанію у США, потім в Естонії, щоб працювати з європейським ринком.

Сьогодні 4B підтримує адміністрування наших номерів платника податку з продажу у 10 штатах. Адміністраує ПДВ у Великій Британії та Німеччині.

Ми зареєстрували дві торгові марки та вирішуємо всі питання інтелектуальної власності разом із юристами 4B.

Ми задоволені роботою з 4B насамперед через їхнє занурення в діяльність клієнта, пошук індивідуальних рішень та постійне спілкування. В даний час з командою 4B ми можемо вирішити всі наші питання з юридичної чи бухгалтерської сторони.

Ми працюємо з командою юристів 4B вже понад 3 роки.

Коли ми розпочинали бізнес на Amazon, ми відразу звернулися до фахівців 4B для реєстрації торгової марки, а через півроку зареєстрували компанію.

Однією з переваг компанії є надання повного спектра послуг із підтримки іноземних компаній. Сюди входить підготовка та подання фінансових та податкових звітів, необхідних для виконання вимог місцевих державних органів, а також у деяких випадках для своєчасної сплати податків.

Ми також звернулися до компанії 4B за послугами зі сплати податку з продажів.

Враховуючи бажаний результат, отриманий UNIQANTIQ, ми можемо впевнено рекомендувати 4В як надійного партнера з юридичного супроводу бізнесу.

Ми оцінюємо нашу співпрацю з 4В успішною та взаємовигідною. Бажаємо Вам професійних успіхів та процвітання.

Ми повністю задоволені сервісом компанії 4В.

Вже багато років ми співпрацюємо разом і не змінюємо підрядника. Найбільше ми задоволені бухгалтерією, консультаціями з податків, та питаннями пов’язаними з реєстрацією ТМ в США і Великобританії.

Команда 4В професіонали, легкі у спілкуванні, що особливо подобається
найбільше, це те, що вони можуть вирішити БУДЬ-ЯКУ проблему. Це не складає великої для них проблеми. Тут ви не зустрінете токсичних людей!

Дуже рекомендуємо 4В для вирішення будь-яких юридичних питань для бізнесу.