Міжнародна реєстрація дизайну

Захист зовнішнього вигляду продукту у будь-якій країні світу.

Замовляй КОНСУЛЬТАЦІЮ

Замовити консультацію
Процедура міжнародної реєстрації дизайну
 1. Консультація
 2. Вивчення ТЗ, наданого клієнтом
 3. Узгодження ключових ознак технічного рішення
 4. Доопрацювання креслень відповідно до вимог WIPO
 1. Складання та подання заявки
 2. Оплата мито
 3. Отримання сертифіката

Переваги міжнародної
реєстрації дизайну з компанією 4В

Безкоштовна консультація

Протягом реєстрації дизайну ви отримаєте відповіді на питання від юриста по інтелектуальній власності, в разі необхідності.

Досвід та технічний бекграунд експертів 4В

Досвід та знання експертів 4В дозволять якісно виокремити нові суттєві ознаки технічного рішення клієнта від конкурентів.

Кейси з відомими брендами

Серед наших кейсів – рішення досудових суперечок і стягнення грошової компенсації на користь клієнта, з такими загальновідомими брендами, як Amazon, Starbucks, Whirlpool, Chanel.

Чесність

Шанси на отримання патенту визначаються відповідно до новизни технічного рішення.

Якість

Робота експерта 4В з максимально можливою ймовірністю збільшує патентабельність технічного рішення

Фіксована вартість послуг

Компанія 4В бере фіксовану ставку за послуги й ви заздалегідь знаєте кінцеву вартість реєстрації патенту, без прихованих платежів та додаткових витрат.

Переваги міжнародної реєстрації дизайну?
 • Міжнародна реєстрація дизайну розширює захист рішення, та спрощує процедуру.
 • Єдина міжнародна реєстрація дизайну потребує менших витрат у порівнянні з реєстраціями у кожній окремій країні.
 • Зареєстрований дизайн є засобом блокування недобросовісних конкурентів на різноманітних маркетплейсах.
 • Зареєстровані дизайни збільшують вартість компанії під час її продажу, а також вартість її акцій при виході на біржу.
 • Наявність зареєстрованого дизайну забезпечує впевненість у надійності та патентній чистоті продуктів та послуг.
 • Патенти підвищують імідж компанії серед її клієнтів та партнерів.

Замовте КОНСУЛЬТАЦІЮ зараз

Ми допоможемо вам розібратися в ряді важливих питань, пов’язаних з міжнародної реєстрації дизайну, що стосуються конкретно вашої ситуації та бізнесу в цілому.

Що входить в послугу

Складання заявки англійською

Подання заявки

Відповіді на запити експертиз

Сповіщення клієнта про статуси розгляду заявки

Сертифікат про реєстрації патенту

Чому не варто відкладати
реєстрацію патенту на дизайн?
 • Отримання дизайну у світі є довгою процедурою, тому для підтримання інноваційності рішення та отримання адекватного захисту це рішення варто патентувати якомога раніше.
 • Дозволений термін розкриття дизайну (публікація перших фото, старт продажу) до подачі заявки складає лише 6–12 місяців.
 • Реєстрацію дизайну отримує той, хто першим подав заявку.
 • Із глобалізацією бізнесу необхідно швидко та ефективно захищати права інтелектуальної власності.
 • З реєстрацією дизайну одразу відкривається можливість надання ліцензій зацікавленим сторонам та/або блокування недобросовісних конкурентів.
FAQ з міжнародної
реєстрації дизайну

1. Чи проводиться світовий патентний пошук до подання заявки на отримання дизайну?

Так, 4В надає послугу проведення патентного пошуку Prior Art. Більш того, ми рекомендуємо скористатися цією послугою до замовлення складання заявки, що часто дозволяє зберегти кошти у випадках, коли технічне рішення виявляється не патентабельним.

2. Чи надається гарантія отримання патенту?

Ні. Згідно зі світовою статистикою 55% поданих патентних заявок трансформується в патенти. Хоча ця конверсія у 4В має суттєво вище значення, існують чинники, які можуть не дозволити отримати патент: передчасне розкриття дизайну заявником, конкуруючий патент, який вже був поданий, але не опублікований на момент подання заявки клієнта тощо.

3. Чи надаються рекомендації щодо удосконалення дизайну?

Загалом – так. Експерти 4B у висновках за результатами патентного пошуку, чи вивчення ТЗ від клієнта описують можливі напрями (за їх наявності) розвитку дизайну. Але винахідником є клієнт, тому конкретні удосконалення продукту, чи процесу будуть здійснені саме ним.

4. Чи можна отримати знижку на декілька заявок?

У більшості випадків – так. Це залежить від близькості та складності технічних рішень. Питання обговорюється з менеджером перед запуском послуги.

5. Скільки часу діє захист дизайну?

Відповідь залежить від обраних країн. Наприклад, ЄС та Україні цей термін складає 25 років з дати подання заявки, у США – 14 років з дати видачі патенту.

6. Чи можна без пошуку дізнатись, що моє рішення не є патентабельним?

Так. Зазвичай, є декілька маркерів «за» та «проти». Якщо ви розкрили своє рішення за 6 місяців (для ЄС та України) або за 12 місяців (для США, чи Японії) до звернення у 4В, та його може знайти експертиза (наприклад, на маркетплейсі), ваше рішення є не патентабельним. Якщо ви скопіювали дизайн будь-де, ваше рішення скоріш за все є не патентабельним. Якщо ж ви самостійно розробили технічне рішення воно може претендувати на отримання патенту.

7. Які галузі зайняті найбільшою кількістю патентів на дизайни?

Комп’ютерні технології та цифрові комунікації, меблі та предмети домашнього вжитку, будівництво, текстиль та аксесуари – цих галузей стосується найбільша кількість патентних заявок на дизайни у світі.

8. Чи багато заявок на дизайни подається у світі?

У світі подається більше 1 мільйона заявок щорічно. Найпопулярнішими юрисдикціями для реєстрацій дизайнів є Китай, ЄС та Корея.

9. Чи необхідно сплачувати якісь мита за підтримання чинності патенту на дизайн?

Відповідь залежить від обраних країн. За підтримання чинності дизайну в ЄС кожні 5 років необхідно сплачувати відповідне мито, в США такі мита не сплачуються.

10. Як довго триває експертиза?

У процесі експертизи за міжнародними заявками бере участь центральне відомство та відомства деяких країн (наприклад, США, Японії, Канада), якщо заявник вказав ці країни у заявці. У середньому експертиза триває близько року, і «відсутність новин від офісів є хорошою новиною», при цьому, наприклад, у США експертиза триває близько двох років (але знову ж таки, заявник може не вказувати США).

Консультація юриста 4B з реєстрації міжнародного дизайну

Проведемо установчу консультацію, опишемо структуру та логіку розгляду заявки, відповідні ризики та методи їх подолання, а також відповідні контрольні точки.

Попередньо оцінимо можливості реєстрації дизайну.

4B – надійний партнер в захисті ваших прав на глобальних ринках і світових маркетплейсах
Замовити консультацію

Відгуки про нашу роботу

Працюємо з компанією 4b більше 4х років. Консультуємося з питань e-commerce, національного та міжнародного оподаткування, кредитування тощо. Допомагали у відкритті та подальшого супроводу компанії за кордоном. Відвідуємо багато тематичних цікавих та корисних івентів. Професіонали свого діла, привітлива та ввічлива команда, завжди на зв’язку. Раджу до співпраці.

Дуже дякую компанії 4B за швидкий зворотній звязок, після першої конференції, в якій обговорили всі деталі, компанія 4В відразу подала заявку на торгівельну марку в США.Тож, можу радити їхні послуги.

З компанією 4В працюємо з 2019 року. Звернулися до компанії із запитом побудови алгоритму виходу на ринок Німеччини через маркетплейс Амазон. Здобули високо кваліфіковану консультацію Андрія Матяша щодо всіх юридичних, податкових моментів, які супроводжували наш проект.

Особливо приємно, що після консультації співробітники компанії 4В Лідія, Вікторія, Олександр просто «за руку» супроводжували та допомагали на всіх етапах нашого проекту – реєстрація та верифікація акаунту продавця Амазон, реєстрація VAT та реєстрація торгової марки у Німеччині. Сьогодні компанія 4В якісно забезпечує податкову звітність нашої компанії у Німеччині. Ми дуже вдячні компанії 4В за професійну допомогу та просто приємну комунікацію!

Працюю з 4B 1 рік, мій партнер вже більше 3-х років. І поки що не виникало жодної ситуації, в якій вони не змогли б нам допомогти.

Дуже подобається комплексний підхід, особливо це відчувається при запуску нового бренду, коли не хочеться витрачати час на бюрократію та заповнення сотень форм. Торгова марка, LLC, облікові записи, все робиться швидко і безпроблемно.

У 2020 році нам була потрібна компанія для запуску на Kickstarter, з цього і почалося наше співробітництво з 4B. Спочатку ми зареєстрували компанію у США, потім в Естонії, щоб працювати з європейським ринком.

Сьогодні 4B підтримує адміністрування наших номерів платника податку з продажу у 10 штатах. Адміністраує ПДВ у Великій Британії та Німеччині.

Ми зареєстрували дві торгові марки та вирішуємо всі питання інтелектуальної власності разом із юристами 4B.

Ми задоволені роботою з 4B насамперед через їхнє занурення в діяльність клієнта, пошук індивідуальних рішень та постійне спілкування. В даний час з командою 4B ми можемо вирішити всі наші питання з юридичної чи бухгалтерської сторони.

Ми працюємо з командою юристів 4B вже понад 3 роки.

Коли ми розпочинали бізнес на Amazon, ми відразу звернулися до фахівців 4B для реєстрації торгової марки, а через півроку зареєстрували компанію.

Однією з переваг компанії є надання повного спектра послуг із підтримки іноземних компаній. Сюди входить підготовка та подання фінансових та податкових звітів, необхідних для виконання вимог місцевих державних органів, а також у деяких випадках для своєчасної сплати податків.

Ми також звернулися до компанії 4B за послугами зі сплати податку з продажів.

Враховуючи бажаний результат, отриманий UNIQANTIQ, ми можемо впевнено рекомендувати 4В як надійного партнера з юридичного супроводу бізнесу.

Ми оцінюємо нашу співпрацю з 4В успішною та взаємовигідною. Бажаємо Вам професійних успіхів та процвітання.

Ми повністю задоволені сервісом компанії 4В.

Вже багато років ми співпрацюємо разом і не змінюємо підрядника. Найбільше ми задоволені бухгалтерією, консультаціями з податків, та питаннями пов’язаними з реєстрацією ТМ в США і Великобританії.

Команда 4В професіонали, легкі у спілкуванні, що особливо подобається
найбільше, це те, що вони можуть вирішити БУДЬ-ЯКУ проблему. Це не складає великої для них проблеми. Тут ви не зустрінете токсичних людей!

Дуже рекомендуємо 4В для вирішення будь-яких юридичних питань для бізнесу.