Захист зовнішнього вигляду продукту у будь-якій країні світу.
Замовляй БЕЗКОШТОВНУ консультацію
Протягом реєстрації дизайну ви отримаєте відповіді на питання від юриста по інтелектуальній власності, в разі необхідності.
Досвід та знання експертів 4В дозволять якісно виокремити нові суттєві ознаки технічного рішення клієнта від конкурентів.
Серед наших кейсів – рішення досудових суперечок і стягнення грошової компенсації на користь клієнта, з такими загальновідомими брендами, як Amazon, Starbucks, Whirlpool, Chanel.
Шанси на отримання патенту визначаються відповідно до новизни технічного рішення.
Робота експерта 4В з максимально можливою ймовірністю збільшує патентабельність технічного рішення
Компанія 4В бере фіксовану ставку за послуги й ви заздалегідь знаєте кінцеву вартість реєстрації патенту, без прихованих платежів та додаткових витрат.
Ми допоможемо вам розібратися в ряді важливих питань, пов’язаних з міжнародної реєстрації дизайну, що стосуються конкретно вашої ситуації та бізнесу в цілому.
Складання заявки англійською
Подання заявки
Відповіді на запити експертиз
Сповіщення клієнта про статуси розгляду заявки
Сертифікат про реєстрації патенту
1. Чи проводиться світовий патентний пошук до подання заявки на отримання дизайну?
Так, 4В надає послугу проведення патентного пошуку Prior Art. Більш того, ми рекомендуємо скористатися цією послугою до замовлення складання заявки, що часто дозволяє зберегти кошти у випадках, коли технічне рішення виявляється не патентабельним.
2. Чи надається гарантія отримання патенту?
Ні. Згідно зі світовою статистикою 55% поданих патентних заявок трансформується в патенти. Хоча ця конверсія у 4В має суттєво вище значення, існують чинники, які можуть не дозволити отримати патент: передчасне розкриття дизайну заявником, конкуруючий патент, який вже був поданий, але не опублікований на момент подання заявки клієнта тощо.
3. Чи надаються рекомендації щодо удосконалення дизайну?
Загалом – так. Експерти 4B у висновках за результатами патентного пошуку, чи вивчення ТЗ від клієнта описують можливі напрями (за їх наявності) розвитку дизайну. Але винахідником є клієнт, тому конкретні удосконалення продукту, чи процесу будуть здійснені саме ним.
4. Чи можна отримати знижку на декілька заявок?
У більшості випадків – так. Це залежить від близькості та складності технічних рішень. Питання обговорюється з менеджером перед запуском послуги.
5. Скільки часу діє захист дизайну?
Відповідь залежить від обраних країн. Наприклад, ЄС та Україні цей термін складає 25 років з дати подання заявки, у США – 14 років з дати видачі патенту.
6. Чи можна без пошуку дізнатись, що моє рішення не є патентабельним?
Так. Зазвичай, є декілька маркерів «за» та «проти». Якщо ви розкрили своє рішення за 6 місяців (для ЄС та України) або за 12 місяців (для США, чи Японії) до звернення у 4В, та його може знайти експертиза (наприклад, на маркетплейсі), ваше рішення є не патентабельним. Якщо ви скопіювали дизайн будь-де, ваше рішення скоріш за все є не патентабельним. Якщо ж ви самостійно розробили технічне рішення воно може претендувати на отримання патенту.
7. Які галузі зайняті найбільшою кількістю патентів на дизайни?
Комп’ютерні технології та цифрові комунікації, меблі та предмети домашнього вжитку, будівництво, текстиль та аксесуари – цих галузей стосується найбільша кількість патентних заявок на дизайни у світі.
8. Чи багато заявок на дизайни подається у світі?
У світі подається більше 1 мільйона заявок щорічно. Найпопулярнішими юрисдикціями для реєстрацій дизайнів є Китай, ЄС та Корея.
9. Чи необхідно сплачувати якісь мита за підтримання чинності патенту на дизайн?
Відповідь залежить від обраних країн. За підтримання чинності дизайну в ЄС кожні 5 років необхідно сплачувати відповідне мито, в США такі мита не сплачуються.
10. Як довго триває експертиза?
У процесі експертизи за міжнародними заявками бере участь центральне відомство та відомства деяких країн (наприклад, США, Японії, Канада), якщо заявник вказав ці країни у заявці. У середньому експертиза триває близько року, і «відсутність новин від офісів є хорошою новиною», при цьому, наприклад, у США експертиза триває близько двох років (але знову ж таки, заявник може не вказувати США).
Проведемо установчу консультацію, опишемо структуру та логіку розгляду заявки, відповідні ризики та методи їх подолання, а також відповідні контрольні точки.
Попередньо оцінимо можливості реєстрації дизайну.