Консультації по легальній побудові e-commerce бізнесу

Правова основа успішного виходу на міжнародні ринки

Замовити консультацію

Структурування бізнесу

Підбір оптимальної юрисдикції для реєстрації компанії, оптимізація податкової бази, консультації з розміщення проекту в особливих економічних зонах

 

Банки і платіжні системи

Підбір банків і / або платіжних систем для відкриття рахунку, підготовка пакету документів та супровід на всіх етапах відкриття рахунку

 

Реєстрація та захист інтелектуальної власності

Захистимо Ваші Торгові марки на національному, регіональному або міжнародному рівні, усунемо ризики у сфері патентів

Проконсультуємо щодо створенню оптимальної структури e-commerce бізнесу

Експерти 4B готові проконсультувати з широкого кола питань, що стосуються структурування бізнесу: вибору оптимальної юрисдикції, податкових питань, захисту торгових марок та багатьом іншим, з якими Ви стикаєтеся під час запуску міжнародного e-commerce бізнесу. Наше завдання – допомогти Вам прийняти оптимальне рішення, що забезпечить прибуткову та законну роботу Вашого бізнесу.

 

Замовити консультацію

Заявка на консультацію

Залиште свої дані у формі і наші експерти зв’яжуться з Вами для первинної консультації в сфері міжнародного e-Commerce бізнесу та запиту необхідної інформаціїю

Поширені запитання

Не знайшли відповідь на питання, яке Вас цікавить?

Залиште своє питання в полі “Коментар” форми заявки на реєстрацію компанії і наші фахівці нададуть Вам необхідну консультацію

Яка юрисдикція підійде для e-commerce бізнесу?

Один з ключових моментів: ринки з якими буде працювати компанія. Це в свою чергу може обмежувати вибір банків, що забезпечують еквайринг для транзакцій.
Якщо говорити в загальному, то ми рекомендуємо США (низька вартість відкриття бізнесу), Великобританію (пільги по VAT), Естонія (особлива система оподаткування) і Словаччина (можна отримати ВНЖ).

У кожної юрисдикції свої особливості. Рекомендуємо звернутися до наших експертів і ми підберемо оптимальну країну для реєстрації Вашого бізнесу виходячи з Ваших цілей.

Чи можна відкрити компанію віддалено?

Так, реєстрація компанії віддалено можлива в абсолютній більшості юрисдикцій. Багато країн ЄС, Азії та США дають можливість абсолютно законно відкрити компанію без особистої присутності засновника в країні.

Навіщо мені реєструвати торговельну марку, або іншим чином захищати інтелектуальну власність?

Зареєстрована торгова марка дозволить Вам захистити Вашого потенційного покупця від покупки контрафакту, а значить і розчарування у Вашому бренді. Також, Ви можете заборонити конкурентам продавати Ваш товар, або використовувати Вашу репутацію для власних потреб.

4B перша компанія з країн СНД і країн Східної Європи, які отримали статус Amazon SPN в категоріях:

 

Amazon SPN – мережа провідників послуг, схвалених самим Amazon.

Ми спеціалізуємося на наданні послуг Amazon-підприємцям і знаємо внутрішню специфіку ринку.

4B – надійний партнер в захисті ваших прав на глобальних ринках і світових маркетплейсах
Замовити консультацію