Реєстрація торгової марки в Китаї

Правова охорона ТМ в Китаї і захист від trademark squatting

Замовити консультацію

Реєстрація ТМ

Проведемо перевірку ТМ на охоронопридатність, подамо заявку та проведемо Вас через всі наступні етапи (експертизу, публікацію) до отримання свідоцтва

 

Продовження ТМ

Продовжимо термін дії свідоцтва про реєстрацію Торгової марки, а також нагадаємо про необхідність наступної пролонгації

 

Захист ТМ

Правовий аналіз статусу ТМ, вироблення плану дій і його практична реалізації в суді або інших державних органах

Виробляєте чи продаєте в Китаї?

Саме час реєструвати свою ТМ в КНР!

Найбільша небезпека при виробництві товарів в Китаї – недобросовісна реєстрація ТМ, коли китайський контрагент або постачальник, реєструє торгову марку на себе, саботуючи виробництво та транспортування товару.

Єдина дієвий захист від таких ситуацій – реєстрація торгової марки в Китаї

Замовити консультацію

Три причини почати реєстрацію ТМ в Китаї прямо зараз

Суди і митниця Китаю

Останні роки, суди Китаю схильні дотримуватися позиції, що навіть якщо компанія просто виробляє товар – це все одно вважається використання товарного знака в Китаї і може порушувати права третіх торгових марок. Такої ж позиції дотримується і митниця Китаю.

Патентний тролінг

Це ситуації, коли жителі Китаю реєструють на себе чужі і вже відомі ТМ, знаходячи їх, наприклад, в США або на локальних виставках. Після цього “тролі” або змушують власників бренду платити за передачу їм прав на інтелектуальну власність або починають продавати товари самі, блокуючи експорт товарів з іноземною ТМ.

Час

У Китаї пріоритетом на реєстрацію торгової марки користується особа, яка першою подала заявку на реєстрацію даної ТМ. Чудовий приклад – ситуація з Дональдом Трампом, який програв суд в Китаї і тепер під його маркою Trump в Китаї працює місцева будівельна компанія. Якщо Ви возили свій товар на виставку в Китай – вже є сенс прямо зараз замовити перевірку ТМ на наявність заявки або реєстрації в КНР

Як проходить реєстрація торгової марки в Китаї

Дослідженя бренду на тотожність і схожість

За законами КНР не можуть бути зареєстровані ТМ ідентичні до вже існуючих, тому потрібно попередньо перевірити ТМ

Подача заявки і оплата мита

Наші експерти допоможуть правильно скласти заявку від юридичної або фізичної особи, вибрати необхідні класи ТМ і подати її в Китайське Патентне Відомство

Експертиза заявки

В ході експертизи Патентне Відомство перевіряє правильність заповнення документів і відповідність ТМ вимогам “Закону КНР про товарні знаки”. Приймається попередньє рішення про реєстрацію ТМ

Реєстрація, публікування і видача свідоцтва

Якщо попередня реєстрація не була оскаржена в 3-х місячний термін, відбувається реєстрація торгової марки, видача свідоцтва і публікація офіційного повідомлення

Що дає реєстрація
Торгової марки

Чи потрібно реєструвати ТМ на території КНР?

 

З огляду на зростання кількості випадків шахрайства з торговими марками в Китаї, відповідь – однозначно “Так!” і чим швидше Ви це зробите, тим швидше забезпечите свій міжнародний бізнес від можливих загроз

 

Захист бізнесу та бренду

Можливість захиститися від недобросовісних дій китайських партнерів та право блокувати реєстрацію схожих брендів в Китаї

Вільний експорт

Безпечний експорт своїх товарів з території Китаю

Масштабування бізнесу

Можливість розширити свої продажі на території Китаю

Замовте безкоштовну консультацію

Залиште свої дані у формі нижче і наші експерти зв’яжуться з Вами для консультацій по процедурі реєстрації ТМ в Китаї, а також запросять необхідну інформацію

Поширені запитання

Скільки триває процедура реєстрації ТМ в Китаї?

Повна процедура реєстрації триває від 12 до 16 місяців.

Перші 9 місяців – формальна і кваліфікаційні експертизи, 3 місяці йде на публікацію попереднього рішення і можливость його опротестування третіми особами. Відразу по закінченню цього періоду торгова марка буде зареєстрована, а ще 2 місяці йдуть на доставку оригіналу сертифіката.

Які документи потрібні для реєстрації ТМ?

  • Назва і зображення Торгової марки;
  • Опис Торгової марки;
  • Дані заявників;
  • Список товарів і послуг, щодо яких повинна бути проведена реєстрація ТМ;
  • Довіреність, підписана заявником та скріплена печаткою (для юридичної особи).

Чи є альтернатива реєстрації ТМ в Китаї?

Так, можливий альтернативний варіант: міжнародна процедура реєстрації торгової марки за Мадридською угодою і Протоколу.

Для здійснення міжнародної реєстрації торгової марки в Китаї необхідно мати реєстрацію цього знака для товарів і послуг на території однієї з країн Мадридської угоди (наприклад, України).

Що у реєстрації ТМ за національною процедурою реєстрації ТМ в Китайської Народної Республіки, що у міжнародної реєстрації торгової марки є як переваги, так і недоліки.

Якщо Вам потрібно глибше вникнути в це питання – замовте безкоштовну консультацію наших експертів, скориставшись відповідною кнопкою на цій сторінці.

Не знайшли відповідь на питання, яке Вас цікавить?

Залиште своє питання в полі “Коментар” форми заявки на реєстрацію компанії і наші фахівці нададуть Вам необхідну консультацію ЗАДАТИ ПИТАННЯ

Чи може бути відмовлено в реєстрації ТМ на території КНР?

Так, можлива як відмова в реєстрації, так і часткова відмова.

У разі відмови, заявник може протягом 15 днів звернутися до Експертної комісії по торговим маркам Головного управління промислово-торговельної адміністрації КНР для повторного розгляду заяви.

У разі часткової відмови: ТМ може бути зареєстрована на частину заявлених товарів.

На сьогоднішній день найчастішою причиною відмови в реєстрації ТМ на території Китаю є неправильне складання заявки і супутніх документів. Щоб не витрачати дорогоцінний час на подачу повторних заявок, рекомендуємо відразу звертатися до фахівців, наприклад, до експертів нашої компанії.

Відгуки про нашу роботу

Дмитро Гудз

Працюємо з компанією 4b більше 4х років. Консультуємося з питань e-commerce, національного та міжнародного оподаткування, кредитування тощо. Допомагали у відкритті та подальшого супроводу компанії за кордоном. Відвідуємо багато тематичних цікавих та корисних івентів. Професіонали свого діла, привітлива та ввічлива команда, завжди на зв’язку. Раджу до співпраці.

Дмитро Гудз

ARTVOOM

Дуже дякую компанії 4B за швидкий зворотній звязок, після першої конференції, в якій обговорили всі деталі, компанія 4В відразу подала заявку на торгівельну марку в США.Тож, можу радити їхні послуги.

ARTVOOM

Vorwarts Pharma SIA

З компанією 4В працюємо з 2019 року. Звернулися до компанії із запитом побудови алгоритму виходу на ринок Німеччини через маркетплейс Амазон. Здобули високо кваліфіковану консультацію Андрія Матяша щодо всіх юридичних, податкових моментів, які супроводжували наш проект.

Особливо приємно, що після консультації співробітники компанії 4В Лідія, Вікторія, Олександр просто «за руку» супроводжували та допомагали на всіх етапах нашого проекту – реєстрація та верифікація акаунту продавця Амазон, реєстрація VAT та реєстрація торгової марки у Німеччині. Сьогодні компанія 4В якісно забезпечує податкову звітність нашої компанії у Німеччині. Ми дуже вдячні компанії 4В за професійну допомогу та просто приємну комунікацію!

Vorwarts Pharma SIA

COOTICO LLC

Працюю з 4B 1 рік, мій партнер вже більше 3-х років. І поки що не виникало жодної ситуації, в якій вони не змогли б нам допомогти.

Дуже подобається комплексний підхід, особливо це відчувається при запуску нового бренду, коли не хочеться витрачати час на бюрократію та заповнення сотень форм. Торгова марка, LLC, облікові записи, все робиться швидко і безпроблемно.

COOTICO LLC

Enjoy The Wood

У 2020 році нам була потрібна компанія для запуску на Kickstarter, з цього і почалося наше співробітництво з 4B. Спочатку ми зареєстрували компанію у США, потім в Естонії, щоб працювати з європейським ринком.

Сьогодні 4B підтримує адміністрування наших номерів платника податку з продажу у 10 штатах. Адміністраує ПДВ у Великій Британії та Німеччині.

Ми зареєстрували дві торгові марки та вирішуємо всі питання інтелектуальної власності разом із юристами 4B.

Ми задоволені роботою з 4B насамперед через їхнє занурення в діяльність клієнта, пошук індивідуальних рішень та постійне спілкування. В даний час з командою 4B ми можемо вирішити всі наші питання з юридичної чи бухгалтерської сторони.

Enjoy The Wood

UNIQANTIQ

Ми працюємо з командою юристів 4B вже понад 3 роки.

Коли ми розпочинали бізнес на Amazon, ми відразу звернулися до фахівців 4B для реєстрації торгової марки, а через півроку зареєстрували компанію.

Однією з переваг компанії є надання повного спектра послуг із підтримки іноземних компаній. Сюди входить підготовка та подання фінансових та податкових звітів, необхідних для виконання вимог місцевих державних органів, а також у деяких випадках для своєчасної сплати податків.

Ми також звернулися до компанії 4B за послугами зі сплати податку з продажів.

Враховуючи бажаний результат, отриманий UNIQANTIQ, ми можемо впевнено рекомендувати 4В як надійного партнера з юридичного супроводу бізнесу.

Ми оцінюємо нашу співпрацю з 4В успішною та взаємовигідною. Бажаємо Вам професійних успіхів та процвітання.

UNIQANTIQ

COLLAR Company

Ми повністю задоволені сервісом компанії 4В.

Вже багато років ми співпрацюємо разом і не змінюємо підрядника. Найбільше ми задоволені бухгалтерією, консультаціями з податків, та питаннями пов’язаними з реєстрацією ТМ в США і Великобританії.

Команда 4В професіонали, легкі у спілкуванні, що особливо подобається
найбільше, це те, що вони можуть вирішити БУДЬ-ЯКУ проблему. Це не складає великої для них проблеми. Тут ви не зустрінете токсичних людей!

Дуже рекомендуємо 4В для вирішення будь-яких юридичних питань для бізнесу.

COLLAR Company