Відкриття банківського рахунку в США

Якщо ви думаєте, що відкрити банківський рахунок в США – це складно та потрібно обов’язково бути присутнім, то в нас є гарні новини. Ми відкриваємо банківський рахунок швидко, віддалено та якісно.

Замовити консультацію

Процедура Відкриття банківського рахунку:

1. У вас має бути зареєстрована компанія в США та отриманий на компанію податковий номер – EIN.

2. Ми надаємо вам анкету з простими питаннями, де ви вказуєте інформацію про ведення вашого бізнесу.

3. Після підготовки всієї інформації, ми починаємо реєстрацію банківського рахунку. Разом з вами проходимо верифікацію та повідомляємо про всі наші кроки.

4. Очікуємо на підтвердження від банку про успішну реєстрацію банківського рахунку

5. Отримуємо лист, що ваш банківський рахунок зареєстрований і проводимо вам онлайн-зустріч для передачі доступів та розповідаємо про користування банківським рахунком.

Переваги відкриття рахунку в США з компанією 4B

1. В нас є багатий досвід у реєстрації банківських рахунків в США, тому це завжди успішна реєстрація, яка не потребує вашого візиту в США.
2. Наша компанія являється партнером Mercury Bank в США, тому ми завжди зможемо вам якісно зареєструвати рахунок.

3. Безкоштовна консультація з користування банківським рахунком та налаштування аккаунта для зручного користування.
4. Можливість отримання фізичної карти на адрес американської компанії та доставка до вас.

Економічна вигода
від послуги

Юристи компанії проходять всі етапи для реєстрації банківського рахунку, що економить ваш час та зусилля. Ми відповімо на всі питання та з радістю проконсультуємо.

Щоб відкрити банківський рахунок вам не потрібно відкривати візу та летіти в США, достатньо просто залишити запит і ми все зробимо власноруч.

Що входить в послугу?

Консультування з приводу відкриття банківського рахунку в США

Підготовка анкети для успішної реєстрації

Проходження самої реєстрації юристами компанії

Зареєстрований банківський рахунок та онлайн зустріч для налаштування такого рахунку

замовте безкоштовну консультацію

Ми допоможемо вам розібратися в ряді важливих питань, пов’язаних з відкриттям банківського рахунку в Сполучених Штатах Америки, що стосуються конкретно вашої ситуації та бізнесу в цілому.

Чому не варто відкладати відкриття рахунку в Америці

Постійні зміни політики банківської системи в США

Наразі ми можемо запропонувати найвигідніші умови відкриття банківського рахунку. Команда експертів підберуть для вас варіанти, які будуть корисні для вас та збережуть ваш час та кошти.

Оперативність реєстрації банківського рахунку

Ми готуємо для вас анкету та консультуємо з приводу відповідей на питання від банку. Відповівши на всі питання вірно, ми максимально прискорюємо отримання позитивного рішення.

Оптимізація свого бізнесу

Банківський рахунок дає змогу користування відразу з моменту реєстрації. Ви можете отримувати платежі від покупців, відправляти постачальникам кошти без комісій за транзакції, що економить ваші витрати.

Якість та повна конфіденційність

Наша компанія має великий досвід у відкритті банківських рахунків, тому ми завжди гарантуємо позитивний результат та дотримуємось політик стосовно наших клієнтів. Довірившись нам – ви можете бути спокійні за ваш бізнес.

ЗАДАТИ ПИТАННЯ

FAQ про відкриття рахунку в банку США

Що потрібно для відкриття банківського рахунку?

Ви повинні мати зареєстровану і активну американську компанію та податковий номер EIN.

Чи потрібен особистий візит для відкриття рахунку в США?

Ні, ми пропонуємо клієнтам відкрити банківський рахунок віддалено.

Як користуватися банківським рахунком?

Наша команда проводить онлайн зустріч та детально показує ваші наступні дії в вже зареєстрованому аккаунті, але користування в онлайн аккаунті дуже зрозуміле та просте.

Як відбувається реєстрація?

Ми отримуємо від вас пакет документів, заповнену анкету та приступаємо до реєстрації. Далі з вами проходимо верифікацію, яка займає пару хвилин і чекаємо одобрення банку.

Які реальні строки реєстрації банківського рахунку?

Наші стандартні строки 1-2 тижні, але наразі строки менші і займають 3-4 дні.

Чи можна отримати фізичну банківську карту?

Так, вона прийде на реєстраційний адрес вашої компанії.

Які переваги відкривати рахунок в Mercury Bank?

Немає щомісячних витрат за користування, відсутні приховані комісії та комісії за транзакції, онлайн підтримка, яка завжди на зв’язку. Ви маєте змогу відправляти та отримувати чеки, заробляти на вкладах.

Безкоштовна консультація юриста 4В для відкриття банківського рахунку в США

Якщо ви плануєте масштабувати ваш бізнес на міжнародні ринки, то радимо скористатися можливістю отримати безкоштовну консультацію з нашим юристом та зрозуміти яка саме юрисдикція вам підійде найбільше.

Під час консультації ми зможемо більш детально з’ясувати вашу ситуацію та запропонувати подальші кроки дій. Пісня успішної консультації, ми запропонуємо вам подальші дії щодо відкриття та обслуговування вашого рахунку в американському банку.

4B – надійний партнер в захисті ваших прав на глобальних ринках і світових маркетплейсах
Замовити консультацію

Відгуки про нашу роботу

Дмитро Гудз

Працюємо з компанією 4b більше 4х років. Консультуємося з питань e-commerce, національного та міжнародного оподаткування, кредитування тощо. Допомагали у відкритті та подальшого супроводу компанії за кордоном. Відвідуємо багато тематичних цікавих та корисних івентів. Професіонали свого діла, привітлива та ввічлива команда, завжди на зв’язку. Раджу до співпраці.

Дмитро Гудз

ARTVOOM

Дуже дякую компанії 4B за швидкий зворотній звязок, після першої конференції, в якій обговорили всі деталі, компанія 4В відразу подала заявку на торгівельну марку в США.Тож, можу радити їхні послуги.

ARTVOOM

Vorwarts Pharma SIA

З компанією 4В працюємо з 2019 року. Звернулися до компанії із запитом побудови алгоритму виходу на ринок Німеччини через маркетплейс Амазон. Здобули високо кваліфіковану консультацію Андрія Матяша щодо всіх юридичних, податкових моментів, які супроводжували наш проект.

Особливо приємно, що після консультації співробітники компанії 4В Лідія, Вікторія, Олександр просто «за руку» супроводжували та допомагали на всіх етапах нашого проекту – реєстрація та верифікація акаунту продавця Амазон, реєстрація VAT та реєстрація торгової марки у Німеччині. Сьогодні компанія 4В якісно забезпечує податкову звітність нашої компанії у Німеччині. Ми дуже вдячні компанії 4В за професійну допомогу та просто приємну комунікацію!

Vorwarts Pharma SIA

COOTICO LLC

Працюю з 4B 1 рік, мій партнер вже більше 3-х років. І поки що не виникало жодної ситуації, в якій вони не змогли б нам допомогти.

Дуже подобається комплексний підхід, особливо це відчувається при запуску нового бренду, коли не хочеться витрачати час на бюрократію та заповнення сотень форм. Торгова марка, LLC, облікові записи, все робиться швидко і безпроблемно.

COOTICO LLC

Enjoy The Wood

У 2020 році нам була потрібна компанія для запуску на Kickstarter, з цього і почалося наше співробітництво з 4B. Спочатку ми зареєстрували компанію у США, потім в Естонії, щоб працювати з європейським ринком.

Сьогодні 4B підтримує адміністрування наших номерів платника податку з продажу у 10 штатах. Адміністраує ПДВ у Великій Британії та Німеччині.

Ми зареєстрували дві торгові марки та вирішуємо всі питання інтелектуальної власності разом із юристами 4B.

Ми задоволені роботою з 4B насамперед через їхнє занурення в діяльність клієнта, пошук індивідуальних рішень та постійне спілкування. В даний час з командою 4B ми можемо вирішити всі наші питання з юридичної чи бухгалтерської сторони.

Enjoy The Wood

UNIQANTIQ

Ми працюємо з командою юристів 4B вже понад 3 роки.

Коли ми розпочинали бізнес на Amazon, ми відразу звернулися до фахівців 4B для реєстрації торгової марки, а через півроку зареєстрували компанію.

Однією з переваг компанії є надання повного спектра послуг із підтримки іноземних компаній. Сюди входить підготовка та подання фінансових та податкових звітів, необхідних для виконання вимог місцевих державних органів, а також у деяких випадках для своєчасної сплати податків.

Ми також звернулися до компанії 4B за послугами зі сплати податку з продажів.

Враховуючи бажаний результат, отриманий UNIQANTIQ, ми можемо впевнено рекомендувати 4В як надійного партнера з юридичного супроводу бізнесу.

Ми оцінюємо нашу співпрацю з 4В успішною та взаємовигідною. Бажаємо Вам професійних успіхів та процвітання.

UNIQANTIQ

COLLAR Company

Ми повністю задоволені сервісом компанії 4В.

Вже багато років ми співпрацюємо разом і не змінюємо підрядника. Найбільше ми задоволені бухгалтерією, консультаціями з податків, та питаннями пов’язаними з реєстрацією ТМ в США і Великобританії.

Команда 4В професіонали, легкі у спілкуванні, що особливо подобається
найбільше, це те, що вони можуть вирішити БУДЬ-ЯКУ проблему. Це не складає великої для них проблеми. Тут ви не зустрінете токсичних людей!

Дуже рекомендуємо 4В для вирішення будь-яких юридичних питань для бізнесу.

COLLAR Company