Реєстрація компанії в Сінгапурі

Реєстрація компанії в Сінгапурі це чудова можливість для підприємців вийти на Азіатський ринок, розкривши для бізнесу нові можливості.

Замовляй БЕЗКОШТОВНУ консультацію

Замовити консультацію

Процедура реєстрації компанії в Сінгапурі

 1. Перевіряємо на вільність назву в реєстрах.
 2. Збираємо інформацію про акціонерів/директорів, структуру компанії та діяльність.
 3. Докладаємо належної обачності і з метою дотримання вимог KYC проходимо перевірку.
 1. Готуємо всі необхідні форми та надсилаємо Вам на електронний підпис.
 2. Відправляємо підписані документи в реєструючий орган (ACRA) і реєструємо компанію.

Переваги співпраці з компанією 4В

Експертність в ніші

Ми надаємо повний спектр послуг для власників закордонного бізнесу в сфері IT, E-commerce, для виробників. А це означає, що при реєстрації компанії ми звертаємо увагу на специфіку ніші.

Володіємо знаннями не тільки в сфері процесу реєстрації компанії, але й у сфері планування податкового навантаження, ведення бухгалтерії.

Реєстрація компаній для нерезидентів

Ми ведемо компанії не тільки з боку законодавства Сінгапуру, а й з боку резидентства власника. Тому що володіємо широкими знаннями Податкового законодавства США, Сінгапуру, OAE, України та країн східної Європи.

Супровід угоди юристом

Протягом усієї процедури реєстрації, угоду супроводжує юрист, який повідомляє про стадії реєстрації, а також додатково консультує у разі виникнення питань.

Фіксована вартість послуг

На етапі обговорення угоди відразу будете знати точну суму наших послуг. Ми не беремо додаткових доплат за свої послуги після визначення та затвердження ціни.

Віддалена реєстрація

Ми допоможемо Вам зареєструвати компанію в Сінгапурі з можливістю віддалено відкрити банківський рахунок на неї, що є дуже зручно.

Що дає реєстрація компанії в Сінгапурі?

Вихід до Азіатських ринків та низьке оподаткування

Азіатський ринок – це можливість структурувати свій бізнес на новому рівні та заявити про себе, як надійна компанія в перспективній юрисдикції. Сінгапур має низьке (17%) та зрозуміле оподаткування.

Можливість віддаленого відкриття

Віддалене відкриття це додаткова економія коштів та значна перевага для всіх підприємців, які високо цінують свій час і можливість не бути напряму залученим до технічних операційних процесів.

Лояльність до крипто підприємців

Окремий інтерес Сінгапур може становити для підприємців, що займаються криптовалютним бізнесом, адже є велика ймовірність отримати крипто-ліцензію та почати активно працювати в цьому напрямку.

Економічна вигода від послуги

 • Компанія 4B не має жодних прихованих платежів за послуги після того, як вам були повідомлені фінальні умови співпраці за конкретною угодою.
 • Отримавши статутні документи та документи після відкриття банківського рахунку ви будете впевнені в успішному завершені співпраці по реєстрації компанії й зможете почати активну бізнес-діяльність.

ЩО ВХОДИТЬ В ПОСЛУГУ?

Віддалена реєстрація компанії

Вартість всіх державних зборів Сінгапуру по реєстрації компанії

Розробка статутних документів по компанії

Реєстраційний агент та реєстраційна адреса компанії на 1 рік

Mail forwarding по компанії на 1 рік

Послуги з надання директора та секретаря, що є резидентами Сінгапуру на 1 рік, щоб дотримуватися обов’язкових вимог реєстратора

Пакет документів зареєстрованої компанії в Сінгапурі

Замовте БЕЗКОШТОВНУ консультацію

Ми допоможемо вам розібратися в ряді важливих питань, пов’язаних із реєстрацією компанії в Сінгапурі, що стосуються конкретно вашої ситуації та бізнесу в цілому.

Чому не варто відкладати реєстрацію компанії в Сінгапурі?

 1. Завчасна реструктуризація бізнесу.
  Відхід від офшорних юрисдикцій вже почався декілька років тому і є невід’ємною частиною всього корпоративного світу. Правильна і завчасна реструктуризація бізнесу дозволить в майбутньому мінімізувати ризик проблем, пов’язаних з безподатковими юрисдикціями.
 2. Сприятливий момент для реєстрації та відкриття банківського рахунку.
  Сьогодні процедура реєстрації є простою та зрозумілою, а вірогідність відкриття банківських рахунків висока,

але ми ніколи не знаємо що нас чекає далі, тому завжди пропонуємо нашим клієнтам «знімати вершки», коли є така можливість.

 1. Орієнтація на перспективи Азії.
  Азіатський регіон один із тих, що має високі темпи розвитку. Ми завжди рекомендуємо не втрачати можливості відповідати трендам взаємністю і примножувати свої активи.

FAQ стосовно супроводження
реєстрації компанії в Сінгапурі

1. Що потрібно для отримання ціни реєстрації компанії у Сінгапурі?

Потрібно розуміти ваші потреби по реєстрації компанії. Для цього запишіться на безкоштовну консультацію юриста і ми зможемо запропонувати їх під час надсилання первинного КП.

2. Як буде проходити реєстрація компанії у Сінгапурі?

Ми дізнаємося деталі про вашу ситуацію і надсилаємо Вам комерційну пропозицію. Далі після отримання оплати отримуємо всі необхідні дані, документи та починаємо реєстрацію компанії.

3. Які реальні строки реєстрації компанії у Сінгапурі?

Час реєстрації компанії – від одного до двох з половиною тижнів, з дати отримання всіх необхідних документів та інформації від Вас.

4. Чи обов’язково купувати послугу реєстрації компанії у Сінгапурі?

Ні, не обов’язково, але купівля цієї послуги дозволить Вам зробити розумне інвестування у розвиток свого бізнесу.

5. Як отримати найбільшу вигоду від реєстрації компанії у Сінгапурі?

Слід завчасно звернутися до спеціалістів, що мають досвід в реєстрації компаній та зможуть запропонувати Вам найкращий варіант, враховуючи індивідуальні потреби вашого бізнесу. 4B завжди раді допомогти у таких випадках.

Безкоштовна консультація юриста 4B для послуги реєстрації компанії у Сінгапурі

Якщо ви плануєте реєструвати компанію для виходу на Азіатський ринок, чи для крипто-діяльності, то дуже радимо скористатися можливістю отримати безкоштовну експрес-консультацію та зрозуміти перспективи реєстрації компанії в Сінгапурі. На ній ми зможемо більш детально з’ясувати вашу ситуацію та запропонувати подальші кроки.

4B – надійний партнер в захисті ваших прав на глобальних ринках і світових маркетплейсах
Замовити консультацію

Відгуки про нашу роботу

Дмитро Гудз

Працюємо з компанією 4b більше 4х років. Консультуємося з питань e-commerce, національного та міжнародного оподаткування, кредитування тощо. Допомагали у відкритті та подальшого супроводу компанії за кордоном. Відвідуємо багато тематичних цікавих та корисних івентів. Професіонали свого діла, привітлива та ввічлива команда, завжди на зв’язку. Раджу до співпраці.

Дмитро Гудз

ARTVOOM

Дуже дякую компанії 4B за швидкий зворотній звязок, після першої конференції, в якій обговорили всі деталі, компанія 4В відразу подала заявку на торгівельну марку в США.Тож, можу радити їхні послуги.

ARTVOOM

Vorwarts Pharma SIA

З компанією 4В працюємо з 2019 року. Звернулися до компанії із запитом побудови алгоритму виходу на ринок Німеччини через маркетплейс Амазон. Здобули високо кваліфіковану консультацію Андрія Матяша щодо всіх юридичних, податкових моментів, які супроводжували наш проект.

Особливо приємно, що після консультації співробітники компанії 4В Лідія, Вікторія, Олександр просто «за руку» супроводжували та допомагали на всіх етапах нашого проекту – реєстрація та верифікація акаунту продавця Амазон, реєстрація VAT та реєстрація торгової марки у Німеччині. Сьогодні компанія 4В якісно забезпечує податкову звітність нашої компанії у Німеччині. Ми дуже вдячні компанії 4В за професійну допомогу та просто приємну комунікацію!

Vorwarts Pharma SIA

COOTICO LLC

Працюю з 4B 1 рік, мій партнер вже більше 3-х років. І поки що не виникало жодної ситуації, в якій вони не змогли б нам допомогти.

Дуже подобається комплексний підхід, особливо це відчувається при запуску нового бренду, коли не хочеться витрачати час на бюрократію та заповнення сотень форм. Торгова марка, LLC, облікові записи, все робиться швидко і безпроблемно.

COOTICO LLC

Enjoy The Wood

У 2020 році нам була потрібна компанія для запуску на Kickstarter, з цього і почалося наше співробітництво з 4B. Спочатку ми зареєстрували компанію у США, потім в Естонії, щоб працювати з європейським ринком.

Сьогодні 4B підтримує адміністрування наших номерів платника податку з продажу у 10 штатах. Адміністраує ПДВ у Великій Британії та Німеччині.

Ми зареєстрували дві торгові марки та вирішуємо всі питання інтелектуальної власності разом із юристами 4B.

Ми задоволені роботою з 4B насамперед через їхнє занурення в діяльність клієнта, пошук індивідуальних рішень та постійне спілкування. В даний час з командою 4B ми можемо вирішити всі наші питання з юридичної чи бухгалтерської сторони.

Enjoy The Wood

UNIQANTIQ

Ми працюємо з командою юристів 4B вже понад 3 роки.

Коли ми розпочинали бізнес на Amazon, ми відразу звернулися до фахівців 4B для реєстрації торгової марки, а через півроку зареєстрували компанію.

Однією з переваг компанії є надання повного спектра послуг із підтримки іноземних компаній. Сюди входить підготовка та подання фінансових та податкових звітів, необхідних для виконання вимог місцевих державних органів, а також у деяких випадках для своєчасної сплати податків.

Ми також звернулися до компанії 4B за послугами зі сплати податку з продажів.

Враховуючи бажаний результат, отриманий UNIQANTIQ, ми можемо впевнено рекомендувати 4В як надійного партнера з юридичного супроводу бізнесу.

Ми оцінюємо нашу співпрацю з 4В успішною та взаємовигідною. Бажаємо Вам професійних успіхів та процвітання.

UNIQANTIQ

COLLAR Company

Ми повністю задоволені сервісом компанії 4В.

Вже багато років ми співпрацюємо разом і не змінюємо підрядника. Найбільше ми задоволені бухгалтерією, консультаціями з податків, та питаннями пов’язаними з реєстрацією ТМ в США і Великобританії.

Команда 4В професіонали, легкі у спілкуванні, що особливо подобається
найбільше, це те, що вони можуть вирішити БУДЬ-ЯКУ проблему. Це не складає великої для них проблеми. Тут ви не зустрінете токсичних людей!

Дуже рекомендуємо 4В для вирішення будь-яких юридичних питань для бізнесу.

COLLAR Company

Чому варто обрати саме нас?

Юридична компанія 4В на ринку 8 років, ми не “робимо все”, що свідчить про вузьку спеціалізацію та знання тонкощів конкретних ніш.

Надаємо послуги для 3 напрямків:

 • e-commerce
 • IT-компанії
 • виробники та експортери