Рахунки в закордонних банках і платіжних системах

Надійний банк = безпека вашого бізнесу

Замовити консультацію

Аналіз і підбір юрисдикції

Проведення порівняльного аналізу умов відкриття рахунку в різних банках (тарифи, оперативність, репутація, рівень конфіденційності та ін.)

 

Відкриття рахунку в банку

Підготовка пакету документів, юридичний супровід та інформаційна підтримка на всіх етапах відкриття рахунку

 

Відкриття рахунку в платіжній системі

Вибір платіжної системи, підготовка і надання пакету документів, повний супровід процесу відкриття рахунку

Підберемо надійний банк або платіжну систему

Банківські рахунки за кордоном допоможуть захистити Ваші активи від непередбачених змін у Вашій країні, судових позовів, посягань недоброзичливців.

Крім того, банківські рахунки за кордоном зручні у використанні, а також вигідніші під час проведення розрахунків з іноземним партнерами.

Замовити консультацію

Замовте БЕЗКОШТОВНУ консультацію

Залиште свої дані у формі і наші проконсультують з питань відкриття рахунку в банку або платіжній системі

Поширені запитання

Чи можливо відкрити рахунок в іноземному банку дистанційно?

Так, але таку опцію мають не всі банки. Якщо такої можливості немає, то в такому випадку знадобиться особиста присутність директора компанії або бенефіціара при відкритті рахунку в банку.

Які гарантії відкриття рахунку?

Відкриття рахунку достатньо складний і тривалий процес, який включає в себе підготовку документів, заповнення форм, анкет, спілкування з менеджером банку. Не дивлячись на все це, остаточне рішення при відкритті рахунку приймає банк і потрібно про це пам’ятати.

При відкритті рахунку банком приймається до уваги прозорість і ризикованість бізнесу, а також, персональні дані менеджменту та власників бізнесу.

Банк обов’язково буде перевіряти не тільки саму компанію, яка звернулася за відкриттям рахунку, а й основних партнерів, з якими планується співпраця. Після обробки всієї інформації по компанії та бенефіціара, засновника, директора, а також, інших ключових осіб бізнесу, банк приймає рішення про відкриття рахунку або відмову у відкритті. Більш того, банки мають законні підстави не пояснювати причини своєї відмови.

Ми не можемо гарантувати, що банк відкриє Вам рахунок. Зі свого боку ми зобов’язуємося провести ретельний аналіз бізнесу, заздалегідь визначити основні ризики та труднощі, з якими Ви можете зіткнутися при відкритті рахунку в банку.

Які документи знадобляться для відкриття рахунку?

Мінімально Вам знадобиться:

  • Документальне підтвердження особи бенефіціара компанії і особи, яка розпоряджається рахунком, якщо це різні люди;
  • Пакет корпоративних документів по компанії;
  • Документальне підтвердження адреси проживання бенефіціара і розпорядника рахунку;
  • Опис Вашого бізнесу, включаючи інформацію про продукти, партнерів, країнах вхідних-вихідних платежів, очікуваний обороті і т.д.

У різних банків список необхідних документів різний, тому перелік документів і вимог до клієнта буде відрізнятися в залежності від банку і юрисдикції Вашої компанії.

Не знайшли відповідь на питання, яке Вас цікавить?

Залиште своє питання в полі “Коментар” форми заявки на реєстрацію компанії і наші фахівці нададуть Вам необхідну консультацію

ЗАДАТИ ПИТАННЯ

Скільки часу займає процедура відкриття рахунку в закордонному банку?

Кожен банк – це окрема установа, у якої свої правила, вимоги та процедури, терміни відкриття рахунку також різні.

Наприклад, за умови наявності всіх необхідних документів для відкриття рахунку в Bank of America може займати 30-40 хвилин, а в Bank Of Cyprus до 7-ми місяців.