Верифікація на Амазон: невідповідність документів

Останнє оновлення законодавства США – INFORM consumers Act, – призвело до того, що верифікації на Амазон стають постійними. В матеріалі ми розберемо кейс наслідок таких змін. 

Ситуація 

До нас звернулась наша постійна клієнтка з верифікацією банківського рахунку. Вся інформація всередині була саме її та всі дані всередині були правдивими. Єдине, що відрізнялось – це номер паспорта, оскільки акаунт реєструвався на закордонний паспорт, а виписка з банку містила дані національного паспорта.

Причина проблем верифікації не очевидна – документи, які не пройшли перевірку були видані не в США. Здавалося б як так, адже Україна знаходиться в списку дозволених країн, а всі надані документи справжні.
Потрібно розуміти, що база перевірок Амазону – це їх юрисдикція, і бот порівнює українські документи зі стандартами США. Саме на основі не подібності, перевіряючі можуть не пропустити документи. 

Рішення 

Напряму з Seller Performance та Verification розв’язати проблему складно або й неможливо, особливо зважаючи на те, що прикріпити в апеляцію можна лише документи, а пояснення до них вже ні.

Тому вирішувати ситуацію ми прийнялися через кейси з поясненнями на до вищої команди – команди Джеффа Безоса.

В листі на пошту ми вказали наступні факти:

 1. Причина блокування та звернення до команди.
  “I tried to address the situation with Seller Performance, but my documents were denied without explanation.”
 2. Точкова причина відмови, яку ми знайшли.
  “This card belongs to me but was registered on my passport of a citizen of Ukraine.”
  Претензія до команди, тут їх боятися точно не потрібно.
  “I understand that the inspection team may need clarification as they are not the citizens of Ukraine and documents might confuse them, but they are all authentic and unaltered.”
 3. Прохання відкрити внутрішню перевірку кейса.

На написання листа зі збором інформації нам необхідно було 2 дні. Відповідь прийшла через 3 дні від відправки й для рішення необхідно було лише пояснити всю ситуацію Амазонові.

Результат 

Акаунт успішно активовано саме завдяки перевірці команди Джеффа Безоса. 

Рекомендації 

Команда Джеффа Безоса може ігнорувати листи, не відповідати на них та надавати відмови. Але це не має зупиняти Вас від спроби розв’язувати проблему саме через них.

Саме ця команда може напряму вплинути на стан кейса, в якому помилки були зроблені саме зі сторони Амазону, оскільки вища команда має відповідати та реагувати на дії нижчих відділень.

Також команда Джеффа Безоса може дуже допомогти при технічних помилках в лістингах чи при неправомірних рішеннях у внесенні змін до лістингів зі сторони Амазону: зміна категорії, визнання лістингу дублікатом і подібне.

А якщо і команда Джеффа не працює – завжди є сторонні служби, з написанням скарг до яких ми активно допомагаємо нашим клієнтам.

Замовте КОНСУЛЬТАЦІЮ зараз

Гарантовано надамо цінну інформацію безпосередньо для вашого бізнесу

Інші кейси
команди 4b

Як юристи 4B відстояли право клієнта на торгову марку, яку неправомірно зареєстрували несумлінні конкуренти

Запити наших клієнтів часто стосуються прав інтелектуальної власності (ІВ). У юристів 4B є експертиза щодо здійснення патентного пошуку, реєстрації патентів та авторського права. Також вагому частину нашої повсякденної практики складає реєстрація торгових марок (ТМ) у різних країнах світу. Один із найцікавіших випадків у сфері реєстрації ТМ ми хочемо представити вашій увазі в цьому кейсі. Декілька […]

Як юристи 4B закрили найбезнадійніший запит інвойсів на Amazon та розблокували акаунт клієнта за 4 кроки

Працювати з постійними клієнтами – одне задоволення. Це означає знати всі тонкощі їхнього бізнесу, вимоги, побажання та, звісно, бути впевненими у чесності та прозорості компанії. Чергове звернення клієнта – ще одна можливість продемонструвати свої професійні якості та довести, що для команди 4B як експертів своєї справи немає нічого неможливого.   Саме таким клієнтом для нас є […]

Аутсорсинг бухгалтерського обліку для нового бізнесу на Amazon

Часто в нашій компанії клієнти розглядають питання: що вигідніше – наймати власного бухгалтера чи вести бухгалтерію у співпраці з нашою компанією? Клієнт   Середньостатистичний новий бізнес в США, зокрема підприємця, який розпочинає свою діяльність на Amazon. Він має творчий підхід і займається розробкою власних продуктів. Щодо цифр: Ситуація Наш клієнт, при всій своїй творчій ініціативі та […]