+38 (044) 374-50-80 info@4b.ua

Патентний пошук в США

Патентний пошук в США дозволяє захистити свої права та не порушувати чужі.
 
Здійснюємо два види пошуку:
b3lineicon|b3icon-blueprint||Blueprint
Prior art search
Для визначення чи достатньо новизни у вашому товарі для реєстрації патенту та пошуку вже існуючих подібних патентів
b3lineicon|b3icon-browser-search-content||Browser Search Content
Freedom to operate
Щоб дізнатися чи можете вільно продавати свій товар, не порушуючи існуючі патенти

Отримайте безкоштовну консультацію

Ваші дані захищені і не будуть
передані третім особам
 1. 4b.ua
 2. »
 3. Послуги
 4. »
 5. Патентний пошук в США

Існує два види патентного пошуку:

 1. Prior art search — вивчення зареєстрованих патентів для виявлення серед них опису технічного рішення, аналогічного створеному або досліджуваному продукту. Проводитися з метою виявити новизну наявного продукту перед подачею на реєстрацію патенту.
 2. Freedom to operate — проводиться для визначення можливості продавати, реалізовувати товар, без необхідності реєструвати свій патент. Для того щоб виключити можливість порушення чиєїсь інтелектуальної власності.

Для чого потрібен патентний пошук в Сполучених Штатах Америки

 • Можливість створити конкурентний продукт. Після пошуку ви визначите, що вже існує на ринку і таким чином зможете створити продукт, який відрізняється від наявних.
 • Проаналізувати, чи ви не порушуєте чийсь патент. У цьому випадку, після створення або замовлення готового товару/продукту ви проводите пошук Freedom to operate перед початком продажів, без необхідності реєструвати свій патент, для того щоб виключити можливість порушення чужого патенту.
 • Визначити чи можливо зареєструвати патент. Після пошуку Prior art search ви зможете визначити, чи присутня у вашому продукті, технології виробництва і т.п. новизна, і в достатній кількості, щоб зареєструвати патент.

Переваги патентного пошуку в США з компанією 4B

Безкоштовна консультація з юристом

За результатом проведених робіт ви отримуєте не просто звіт, а й консультацію юриста, на якій отримаєте роз’яснення звіту, та відповіді на ваші можливі питання.

et|icon_search_alt|

Безкоштовний попередній аналіз

До оплати послуги, але після підписання NDA, ми попросимо відправити всю інформацію за патентом, для попереднього аналізу.

Зустрічаються випадки, де без глибокого аналізу видно чи є у вас можливість реєстрації, продажу чи ні. Це зменшить ризики, і ви не отримаєте в звіті 2 пропозиції.

et|icon_documents|

Підписання NDA

Ми дбайливо ставимося до ваших проектів і даних, тому кожну співпрацю супроводжує підписанням NDA – Угоди про нерозголошення. Надання послуг також супроводжується двостороннім підписанням договору, який підкріплює ваші права та наші обов’язки.

et|icon_like_alt|

Відсутність специфічної термінології

Наш звіт з пошуку не перевантажений специфічною термінологією. Всі формулювання максимально прості та зрозумілі для сприйняття. Сам звіт добре структурований. Все зроблено так, щоб ви самі могли розібратися в його результатах. А якщо вам знадобитися допомога – ми проконсультуємо.

Процедура проведення патентного пошуку

Щоб подивитися як виглядають результати пошуку по патентах – клікніть на мініатюрі (приклад звіту завантажиться в новій вкладці).

Первинна консультація юриста

Вибір виду пошуку, визначення цілей та завдань пошуку.

Збір технічної документації:

 • як працює продукт;
 • які матеріали або методи використовуються для його створення;
 • чим винахід кращий за вже існуючі на ринку (для Prior Art Search);
 • метод роботи винаходів конкурентів, в чому новизна (для Prior Art Search).

Проведення пошуку

Власне проведення пошуку та видача звіту за його результатами.

Економічна вигода від послуги

Патентний пошук (FTO search) запобігає можливісті втрати коштів на випущеному товарі, реалізація якого заборонена законодавством США, оскільки він порушує інтелектуальну власність власника вже існуючого патенту.

Якщо провести Prior Art search відразу після створення нового продукту і потім подати його на реєстрацію, можна не тільки отримати захист, а й роялті з продажу товару, третіми особами, що підпадає під ваш патент.

Чому не варто відкладати патентний пошук?

Якщо ви хочете отримати патент на винахід вам необхідно подати заявку протягом 12 місяців та протягом 6 місяців на дизайн, після його створення і старту реалізації, інакше ви отримаєте відмову в реєстрації.

Якщо ви виробляєте та/або продаєте товар

Проведіть Freedom to operate, щоб бути впевненим, що:

 • на вас не подадуть в суд за порушення прав інтелектуальної власності;
 • вам не заборонять продавати ваш товар;
 • вас не заблокують на маркетплейсах інші підприємці;
 • ви не втратите гроші, вкладені в товар.

Якщо ви хочете отримати патент на свій товар

Проведіть Prior art search, щоб бути впевненим, що:

 • ваш продукт має достатньо новизни, для реєстрації патенту;
 • ви не втратите час на реєстрацію, а потім дізнаєтеся, що на продукт вже існує патент;
 • ви не втратите гроші на реєстрації патенту.

Замовте безкоштовну консультацію прямо зараз

Якщо у вас ще залишилися питання – замовте безкоштовну консультацію з юристом

Ми допоможемо розібратися в ряді важливих питань, пов’язаних з вибором виду патентного пошуку, методикою його проведення, інтерпретації отриманих даних, а також відповімо на ваші запитання.

FAQ по патентному пошуку в Америці:

1. Що я можу зареєструвати як патент?

Виділяють 2 найпоширеніші види патенту: патент на винахід і патент на промисловий зразок (дизайн).

Патент на винахід. Що це може бути: новий процес, пристрій, метод виробництва або складу речовини (БАД, ліки), будь-яке нове і корисне удосконалення існуючого пристрою, або продукт не очевидний для фахівця в цій сфері.

Патент на промисловий зразок (дизайн). Що це може бути: новий, оригінальний дизайн виробу.

2. Як визначається рівень новизни в продукті?

Рівень новизни може визначатися за наступними критеріями:

 • склад товару;
 • спосіб використання;
 • метод виготовлення;
 • та інше.

За всіма критеріями товар порівнюється з уже існуючими.

3. Що я побачу за результатами пошуку?

У випадку Prior art search дізнаєтеся чи достатньо новизни у вашому товарі для реєстрації патенту, побачите існуючі схожі патенти.

Якщо новизни достатньо – зможете податися на реєстрацію патенту.

Якщо новизни недостатньо, то зможете проаналізувати подібні патенти зі звіту і визначити, що саме зможете доопрацювати, змінити для успішної реєстрації.

У випадку Freedom to operate дізнаєтеся чи можете вільно продавати свій товар, чи не порушує він існуючі патенти. Тобто заздалегідь визначити, чи існують ризики у вас при роботі з товаром, чи може варто щось змінити.

4. Які існують ризики в отриманому пошуку?

  Реєстр не відображає інформацію про подані на реєстрацію патенти до 18 місяців.

  Клієнтом не в повні представлена інформація для проведення повного і об’ємного рісерчу, що може привести до того, що пошук базуватиметься тільки на неповних даних, і може спотворитися результат.

Безкоштовна консультація юриста 4B для послуги патентного пошуку в Америці

Перед Патентним пошуком ви можете скористатися безкоштовною консультацією з юристом, на якій розповісте більш детально про ваш продукт, про цілі пошуку та цілі реєстрації – якщо такі є, обговорите нюанси, які стосуються конкретно вашої ситуації.

На консультації ви отримаєте розгорнуту відповідь на всі питання, докладно розберете процедуру пошуку, а також отримаєте уточнення щодо майбутньої реєстрації, про які ви раніше могли не підозрювати.

4B - надійний партнер в захисті ваших прав на глобальних ринках і світових маркетплейсах

Відгуки про нашу роботу

Спасибо компании 4B. Они всегда поддерживали нас - Амазон предпринимателей. Самое приятное - Вы можете рассчитывать на поддержку даже в трудные времена (вам никогда не откажут).

Denys Khmarskiy

img data-skip-lazy
Эта компания, которой я доверяю на 100% свои финансовые вопросы (как самое личное в жизни любой женщины). Мало того, что прилиные люди, еще и очень приятные.

Anastasiia Binyk

4B для мене вже значно більше а ніж підрядчик чи партнер! 4B це вже мої друзі! Це професіонали, на яких я можу опиратись, у яких я завжди можу отримати вископрофесійну консультацію, пораду, чи допомогу.

Назар Дронь

Хочу выразить свою благодарность компании "4В"! Короли своего дела !!! Заказывал TM UK и TM USA. Вопрос решен и дело доделано до логического завершения, благодаря усилиям команды "4В". 4В - рекомендую!

Vitalii Yaremych

Очень доброжелательное отношение к клиенту и его проблемам - всегда можно обратиться за советом и помощью даже по сопутствующим вопросам, и плюс ко всему качественные консультации по вопросам торговли в США. Респект Вам!

Павел Яранин

Обращалась в компанию по вопросу регистрации ТМ в США. Получила исчерпывающие ответы на все вопросы и подробный отчёт. Нравится ответственность и нормальная человеческая коммуникация с сотрудниками компании. От всей души желаю Вам дальнейшего процветания!

Elena Shvedova

Чому варто обрати саме нас?

Юридична компанія 4В на ринку 7 років, ми не “робимо все”, що свідчить про вузьку спеціалізацію та знання тонкощів конкретних ніш.
Надаємо послуги для 3 напрямків:

 • e-commerce;
 • IT-компанії;
 • виробники та експортери.
Гарантія повернення коштів за послуги компанії в повному обсязі, у разі відмови в реєстрації об’єкту інтелектуальної власності.

Інші наші послуги

Вебінар “Як зробити так, щоб ваші рахунки в українських банках не блокувалися?”

Вартість запису вебінару – 60$ Дізнайтеся секрет безпечного виведення коштів на рахунки в українських банках USD 60 Тривалість 64 хв.facebookinstagramПитання яке і досі залишається в тіні підприємців, які повадять бізнес в США або ЄС, мають закордонні компанії – як...

читати більше
Вимоги Amazon Europe до CE маркування товарів

З 16 липня 2021 в ЄС буде заборонено продати товарів без маркування CE. Які товари підлягають обов’язковому маркуванню? Що робити тим, хто продає на європейських майданчиках Amazon? Який алгоритм CE сертифікації? Про все це в нашому блозі.

читати більше
Вебінар “Як зробити так, щоб ваші рахунки в українських банках не блокувалися?” – Помилка платежу

Помилка платежу   Щось пішло не так   Для вирішення питання з оплатою та реєстрацією на вебінар зв'яжіться з менеджерами 4B через форму чату на цій сторінці або за телефоном: +38 (044) 374-50-80  Ваш надійний партнер по реєстрації та супроводу бізнесу...

читати більше
Вебінар “Як зробити так, щоб ваші рахунки в українських банках не блокувалися?” – Реєстрацію прийнято

Оплата пройшла успішно. Ваша реєстрація прийнята.   Вебінар відбудеться 10 червня о 17:00   На Вашу пошту відправлено підтвердження оплати. У день вебінару ми додатково надішлемо Вам email-нагадування за кілька годин до початку транляції.Ваш надійний партнер...

читати більше
Amazon Invoice Verification: що варто знати, щоб не заробити бан

Хочете дізнатися як Amazon перевіряє інвойси? Які інвойси точно не пройдуть перевірку? Яка інформація має бути в інвойсі і всіх чи постачальників продзвонює маркетплейс? Всі відповіді в матеріалі від наших партнерів, які вже не перший рік займаються розбаном акаунтів.

читати більше

Ваш надійний партнер по реєстрації та супроводу бізнесу за кордоном, підготовці фінансових звітів та аудиту, реєстрації торгових марок

РОЗДІЛИ САЙТУ

ПРО КОМПАНІЮ

Учасник міжнародної мережі постачальників послуг:

КОНТАКТИ

Офіс в Україні:
Київ, вул. Парково-Сирецька, 4В
Тел.: +380 (44) 374-50-80
Email: info@4b.ua

Офіс в США:
26 Diplomat Parkway Unit CU2-15 Hallandale, FL 33009
Тел.: +1 609 775 99 04
Email: usa@4b.ua