+38 (044) 374-50-80 info@4b.ua

Підтримка патенту

Як тільки оформлення патенту на винахід, корисну модель або промисловий зразок закінчено, починається новий, не менш важливий і складний, процес – підтримка його в силі.

Варто розуміти, що власник патенту отримує особливі права, що випливають з його змісту, лише в тому випадку, якщо документ залишається чинним.

Отримайте безкоштовну консультацію

Ваші дані захищені і не будуть
передані третім особам

Що таке послуги з підтримки патенту

Подібна послуга від компанії 4b.ua необхідна всім тим, хто вже пройшов реєстрацію патенту і тепер не хоче витрачати свій час на його підтримку.

Суть даної процедури досить проста і полягає у необхідності регулярної оплати річного патентного мита в зазначений період. Для подальшого використання документа ця стадія є вкрай важливою.

Підтримка патенту складається з декількох моментів:

  • своєчасна оплата річного мита, яка визначається під час оформлення;
  • відстеження інформації, яка пов’язана з можливою зміною суми річного мита або порядку її оплати в Україні або за кордоном;
  • визначення розміру бюджету підприємства або фізичної особи для підтримки в силі патенту.

Особливості послуги з підтримки патенту

Надамо допомогу в будь-якій країні реєстрації патенту

Якщо будь-які дії для підтримки патентів були здійснені несвоєчасно, фахівці 4b.ua допоможуть відновити пропущену стадію (не тільки на території України, а й в іншій країні).

Причини проблем з патентами

Проблеми можуть з’явитися з різних причин. Найпоширенішою з них є відсутність необхідних коштів для поточних витрат. В цьому випадку ми визначимо терміни і суму, щоб вчасно відновити дію документу.

Термін дії патенту в США

Зверніть увагу, що підтримку патенту і термін його дії багато в чому залежить від того, в якій країні той був зареєстрований, а також від об’єкта патентування.

Наприклад, на території США патент на винахід діє 20 років, починаючись відразу ж після подачі заяви. За цей час власник зобов’язаний 4 рази оплатити спеціальний збір. А патент на промисловий зразок в цій же країні триває всього 15 років, але зате вам не потрібно оплачувати мито.

Термін дії патенту в Україні

Патентування (в Україні) діє зовсім по-іншому. Власнику необхідно оплачувати спеціальні збори щороку. При чому оплата починається з першого ж року після подачі заявки. Суми мита на різні об’єкти патентування в Україні для юридичних і фізичних осіб відрізняються.

Розміри мит в Україні

З липня 2019 року в силу вступили зміни з Постанови КМУ № 496, які торкнулися не тільки зборів за реєстрацію патентів в нашій країні, але і мита для підтримки охорони права.

Так, для підтримки винаходів в Україні річний збір складає 600-3400 грн в залежності від дати, коли було подано заяву, і року дії документа.

Підтримка корисної моделі вимагає оплати мита в розмірі 900-6300 грн. А для промислового зразка ця сума варіюється від 300 грн до 4800 грн.

Склад послуги з підтримки патенту

контроль термінів оплати мит;

повідомлення клієнта про дії, які необхідні з його боку;

за необхідності: підготовка і подача документації для підтримання чинності патенту.

Безкоштовна консультація юриста 4B при замовленні послуги підтримки патенту

Перед замовленням послуги ви можете скористатися безкоштовною консультацією з юристом, на якій розповісти більш детально про ваші патенти, юрисдикціях, в яких вони отримані, обговорити нюанси стосуються конкретно вашої ситуації.

На консультації ви отримаєте розгорнуту відповідь на всі питання, а також уточнення і нюанси за послугою, про які ви раніше могли не підозрювати.

4B - надійний партнер в захисті ваших прав на глобальних ринках і світових маркетплейсах

Відгуки про нашу роботу

Спасибо компании 4B. Они всегда поддерживали нас - Амазон предпринимателей. Самое приятное - Вы можете рассчитывать на поддержку даже в трудные времена (вам никогда не откажут).

Denys Khmarskiy

img data-skip-lazy
Эта компания, которой я доверяю на 100% свои финансовые вопросы (как самое личное в жизни любой женщины). Мало того, что прилиные люди, еще и очень приятные.

Anastasiia Binyk

4B для мене вже значно більше а ніж підрядчик чи партнер! 4B це вже мої друзі! Це професіонали, на яких я можу опиратись, у яких я завжди можу отримати вископрофесійну консультацію, пораду, чи допомогу.

Назар Дронь

Хочу выразить свою благодарность компании "4В"! Короли своего дела !!! Заказывал TM UK и TM USA. Вопрос решен и дело доделано до логического завершения, благодаря усилиям команды "4В". 4В - рекомендую!

Vitalii Yaremych

Очень доброжелательное отношение к клиенту и его проблемам - всегда можно обратиться за советом и помощью даже по сопутствующим вопросам, и плюс ко всему качественные консультации по вопросам торговли в США. Респект Вам!

Павел Яранин

Обращалась в компанию по вопросу регистрации ТМ в США. Получила исчерпывающие ответы на все вопросы и подробный отчёт. Нравится ответственность и нормальная человеческая коммуникация с сотрудниками компании. От всей души желаю Вам дальнейшего процветания!

Elena Shvedova

Чому варто обрати саме нас?

Юридична компанія 4В на ринку 7 років, ми не “робимо все”, що свідчить про вузьку спеціалізацію та знання тонкощів конкретних ніш.
Надаємо послуги для 3 напрямків:

  • e-commerce;
  • IT-компанії;
  • виробники та експортери.
Гарантія повернення коштів за послуги компанії в повному обсязі, у разі відмови в реєстрації об’єкту інтелектуальної власності.

Інші наші послуги

Патентування в Україні

Патентування в УкраїніПатентування корисних моделей, винаходів і промислових зразків допомагає отримати захист якостей і основних властивостей послуг або товарів, які можна назвати конкурентними перевагами продукту.Отримайте безкоштовну консультаціюВаші дані захищені...

читати більше
Патентування в Китаї

Патентування в КитаїКитай - одна зі світових держав, де за останні роки в сфері економіки відбувається постійний розвиток. Інтелектуальна власність підтримується на законодавчому рівні, що дозволяє численним підприємствам у цій країні отримати можливість оформлення...

читати більше
Патент на промисловий зразок (в Україні)

Патент на промисловий зразок в УкраїніНа території України існує можливість зареєструвати патент на промисловий зразок. Документ, в цьому випадку, буде захищати зовнішній вигляд продукту. Щоб отримати його необхідно представити новий дизайн виробу.Отримайте...

читати більше
Патентування корисної моделі в Україні

Патентування корисної моделі в УкраїніПатентом називають документ, виданий офіційним органом, за допомогою якого можна підтвердити право фізичної або юридичної особи на той чи інший винахід і дає право власності на нього. Корисна модель є нематеріальним об'єктом...

читати більше
Патентування в Європі (згідно з договором PCT)

Патентування в Європі (згідно з договором PCT)При реєстрації патенту на території європейських країн, заявник отримує документ, що забезпечує охорону винаходу, виданий Європейською патентною організацією.Отримайте безкоштовну консультаціюВаші дані захищені і не будуть...

читати більше
Патентування в США

Патентування в СШАСША - це країна, де найчастіше оформляються патенти на різні пристрої. Щороку USPTO отримує величезну кількість заявок на патентування винаходів, приблизно половина з них надходить від громадян інших країн. І ці цифри постійно зростають. Але тільки...

читати більше

Ваш надійний партнер по реєстрації та супроводу бізнесу за кордоном, підготовці фінансових звітів та аудиту, реєстрації торгових марок

РОЗДІЛИ САЙТУ

ПРО КОМПАНІЮ

Учасник міжнародної мережі постачальників послуг:

КОНТАКТИ

Офіс в Україні:
Київ, вул. Парково-Сирецька, 4В
Тел.: +380 (44) 374-50-80
Email: info@4b.ua

Офіс в США:
26 Diplomat Parkway Unit CU2-15 Hallandale, FL 33009
Тел.: +1 609 775 99 04
Email: usa@4b.ua