+38 (044) 374-50-80 info@4b.ua

Патентування в США

США – це країна, де найчастіше оформляються патенти на різні пристрої. Щороку USPTO отримує величезну кількість заявок на патентування винаходів, приблизно половина з них надходить від громадян інших країн. І ці цифри постійно зростають.

Але тільки трохи більше половини заявників отримують можливість запатентувати свій продукт. Причини відмови – від неправильно поданої документації до невчасно сплаченого мита. З нашими експертами патентування в США пройде правильно та якісно.

Отримайте безкоштовну консультацію

Ваші дані захищені і не будуть
передані третім особам

Які види патентів пропонують в США: умови їх отримання

У США Utility Model (або корисна модель) не є об’єктом патентування, хоча її можна зареєструвати практично у всіх інших країнах світу. Якщо ви плануєте подавати документи в США, щоб отримати патент, цей факт варто враховувати. Процес може проходити за схемою національної процедури або за міжнародним стандартом Patent Cooperation Treaty, тому що Сполучені Штати беруть участь у колективному договорі.

Цікаво, що тільки в США пропонують можливість оформлення програмного забезпечення під виглядом винаходу і можливо отримати на нього патент.

На території США можна отримати три види патентів:

  • зареєструвати винахід або Utility Patent;
  • запатентувати промисловий зразок або Design Patent;
  • оформити патент на певний сорт рослини, або Plant Patent.

Заявка на патент в США повинна відповідати таким умовам

Prior Art

Prior Art – рівень популярності: інформація про новий продукт не може з’являтися на виставках і в відкритому доступі, крім як в публікаціях її автора (але з цього моменту і до подачі заявки не повинно пройти більше року), щоб це довести в процесі реєстрації заявник надає декларацію про розкриття інформації;

Inventive step

Inventive step – рівень винахідливості: заявка на патентування чого-небудь повинна вказувати на певний винахідливий рівень (середньостатистичний експерт в даній області не повинен бачити очевидність алгоритму, пристрою або рішення);

Utility

Utility – застосовність або корисність: винахід повинен бути корисним для суспільства, вирішувати якусь важливу задачу і відрізнятися практичністю.

Етапи реєстрації патенту в США

Оформлення попередньої заявки (Provisional application), де описується загальний принцип того, як працює новий пристрій, а також його головні елементи, після цього у вас є рік на те, щоб зібрати і подати документи (даний крок не є обов’язковим, ви можете відразу подавати Non-Provisional application);

Подача офіційної заявки – ми допоможемо вам з усією необхідною документацією;

Проведення експертизи – експерти з USPTO ретельно вивчають заявку, перевіряють, чи відповідає вона всім вимогам, шукають аналогічні або схожі патенти;

Якщо в ході експертизи не було помічено ніяких проблем – видається патент.

Які документи потрібні для патентування в США?

  • заява;
  • зрозумілий і повний опис винаходу;
  • креслення (формула, карта, схема або реферат);
  • кілька зображень (щоб зрозуміти, як побудовано винахід).

Патент діє з моменту подачі заявки.

Терміни різні і залежать від виду об’єктів. Наприклад, промисловий зразок можна зареєструвати за 18 місяців (в той час, як в Україні цей термін становить 6-8 місяців).

FAQ по процедурі реєстрації патенту в США

1. Чи потрібно якось підтримувати отриманий в США патент?

Компанія 4b.ua не тільки допоможе зібрати всі необхідні документи, але також надає і інші гарантії. Наприклад, пропонує професійну підтримку патенту. Адже отримати свідоцтво це лише половина справи. Необхідно вчасно сплачувати мито, що може виявитися занадто складним для заявника.

2. Патентні тролі в США: хто вони?

На території Сполучених Штатів активно діють патентні тролі – організації або фізичні особи, які отримують інсайдерську інформацію від різних виробників, дізнаються, які продукти плануються виходити на ринок і потім патентують їх. Людина, яка дійсно придумала щось нове, залишається без прав власності. Тому їх діяльність може мати серйозні негативні наслідки.

Компанія 4b.ua допоможе боротися з основними проблемами, пов’язаними з патентними тролями, і проконсультує вас з цього приводу.

Безкоштовна консультація юриста 4B при замовленні послуги патентування в США

Перед реєстрацією ви можете скористатися безкоштовною консультацією з юристом, на якій розповісте більш детально про ваш винахід, про цілі реєстрації – якщо такі є, обговорити нюанси стосуються конкретно вашої ситуації.

На консультації ви отримаєте розгорнуту відповідь на всі питання, а також уточнення і нюанси патентування, про які ви раніше могли не підозрювати.

4B - надійний партнер в захисті ваших прав на глобальних ринках і світових маркетплейсах

Відгуки про нашу роботу

Спасибо компании 4B. Они всегда поддерживали нас - Амазон предпринимателей. Самое приятное - Вы можете рассчитывать на поддержку даже в трудные времена (вам никогда не откажут).

Denys Khmarskiy

img data-skip-lazy
Эта компания, которой я доверяю на 100% свои финансовые вопросы (как самое личное в жизни любой женщины). Мало того, что прилиные люди, еще и очень приятные.

Anastasiia Binyk

4B для мене вже значно більше а ніж підрядчик чи партнер! 4B це вже мої друзі! Це професіонали, на яких я можу опиратись, у яких я завжди можу отримати вископрофесійну консультацію, пораду, чи допомогу.

Назар Дронь

Хочу выразить свою благодарность компании "4В"! Короли своего дела !!! Заказывал TM UK и TM USA. Вопрос решен и дело доделано до логического завершения, благодаря усилиям команды "4В". 4В - рекомендую!

Vitalii Yaremych

Очень доброжелательное отношение к клиенту и его проблемам - всегда можно обратиться за советом и помощью даже по сопутствующим вопросам, и плюс ко всему качественные консультации по вопросам торговли в США. Респект Вам!

Павел Яранин

Обращалась в компанию по вопросу регистрации ТМ в США. Получила исчерпывающие ответы на все вопросы и подробный отчёт. Нравится ответственность и нормальная человеческая коммуникация с сотрудниками компании. От всей души желаю Вам дальнейшего процветания!

Elena Shvedova

Чому варто обрати саме нас?

Юридична компанія 4В на ринку 7 років, ми не “робимо все”, що свідчить про вузьку спеціалізацію та знання тонкощів конкретних ніш.
Надаємо послуги для 3 напрямків:

  • e-commerce;
  • IT-компанії;
  • виробники та експортери.
Гарантія повернення коштів за послуги компанії в повному обсязі, у разі відмови в реєстрації об’єкту інтелектуальної власності.

Інші наші послуги

Патентування в Україні

Патентування в УкраїніПатентування корисних моделей, винаходів і промислових зразків допомагає отримати захист якостей і основних властивостей послуг або товарів, які можна назвати конкурентними перевагами продукту.Отримайте безкоштовну консультаціюВаші дані захищені...

читати більше
Патентування в Китаї

Патентування в КитаїКитай - одна зі світових держав, де за останні роки в сфері економіки відбувається постійний розвиток. Інтелектуальна власність підтримується на законодавчому рівні, що дозволяє численним підприємствам у цій країні отримати можливість оформлення...

читати більше
Патент на промисловий зразок (в Україні)

Патент на промисловий зразок в УкраїніНа території України існує можливість зареєструвати патент на промисловий зразок. Документ, в цьому випадку, буде захищати зовнішній вигляд продукту. Щоб отримати його необхідно представити новий дизайн виробу.Отримайте...

читати більше
Підтримка патенту

Підтримка патентуЯк тільки оформлення патенту на винахід, корисну модель або промисловий зразок закінчено, починається новий, не менш важливий і складний, процес – підтримка його в силі. Варто розуміти, що власник патенту отримує особливі права, що випливають з його...

читати більше
Патентування корисної моделі в Україні

Патентування корисної моделі в УкраїніПатентом називають документ, виданий офіційним органом, за допомогою якого можна підтвердити право фізичної або юридичної особи на той чи інший винахід і дає право власності на нього. Корисна модель є нематеріальним об'єктом...

читати більше
Патентування в Європі (згідно з договором PCT)

Патентування в Європі (згідно з договором PCT)При реєстрації патенту на території європейських країн, заявник отримує документ, що забезпечує охорону винаходу, виданий Європейською патентною організацією.Отримайте безкоштовну консультаціюВаші дані захищені і не будуть...

читати більше

Ваш надійний партнер по реєстрації та супроводу бізнесу за кордоном, підготовці фінансових звітів та аудиту, реєстрації торгових марок

РОЗДІЛИ САЙТУ

ПРО КОМПАНІЮ

Учасник міжнародної мережі постачальників послуг:

КОНТАКТИ

Офіс в Україні:
Київ, вул. Парково-Сирецька, 4В
Тел.: +380 (44) 374-50-80
Email: info@4b.ua

Офіс в США:
26 Diplomat Parkway Unit CU2-15 Hallandale, FL 33009
Тел.: +1 609 775 99 04
Email: usa@4b.ua