+38 (044) 374-50-80 info@4b.ua

Патентування в Китаї

Китай – одна зі світових держав, де за останні роки в сфері економіки відбувається постійний розвиток.

Інтелектуальна власність підтримується на законодавчому рівні, що дозволяє численним підприємствам у цій країні отримати можливість оформлення патенту.

Отримайте безкоштовну консультацію

Ваші дані захищені і не будуть
передані третім особам

Об'єкти патентування і на що можна отримати патент

Патент на винахід НЕ може бути виданий, якщо:

– він суперечить будь-яким законам Китаю;
– суперечить моральним цінностям суспільства;
– може завдати шкоди громадським інтересам.

Непатентоспроможними є відкриття у науковій сфері, методи і правила інтелектуального характеру, способи лікування або діагностики різних захворювань, нові сорти або породи, речовини, які були отримані за допомогою ядерного перетворення.

Згідно до Законодавства КНР існує можливість отримання патенту на наступні об’єкти:

 • винаходи — повинні бути унікальними в технічному плані, відноситься до певних продуктів / способів, можуть використовуватися для значного поліпшення вже існуючого способу / продукту;
 • корисні моделі — повинні відрізнятися унікальністю, відноситись до таких характеристик, як структура або форма (та їх поєднанню), а також до продукту практичного застосування;
 • промислові зразки — будь-які унікальні рішення, що стосуються конфігурації, форми або кольору (а також поєднання даних характеристик), що застосовуються до продукту, який створює естетичне задоволення або має застосування в промисловому плані.

Як отримати патент в Китаї: особливості процесу

Одна заява - один об'єкт

Видачею займається Управління по патентах Державної ради КНР, яке є головним виконавчим органом. Заяву можна подавати тільки на один об’єкт. Але в деяких випадках можлива подача одного документа на два об’єкти. Коли вони відносяться до єдиної концепції;

Термін дії патенту

Згідно до китайського Законодавства патент починає діяти з моменту подачі вашої заяви в відомство. Тут все залежить від об’єкта патентування. Для винаходу – 20 років. При цьому корисна модель або промисловий зразок отримують реєстрацію на 10 років;

Припинення дії патенту

У деяких випадках патентне право може припинитися раніше встановленого терміну:

 • власник подає заяву на відмову від свого права;
 • власником не було сплачено мито.

Патентним відомством, в такому випадку, реєструється припинення дії патентного права, а також офіційно публікується повідомлення.

Відстрочена патентна експертиза

Патентний закон КНР передбачає відстрочену патентну експертизу. Тобто, після подачі заяви у вас є три роки, щоб відправити клопотання на проведення експертизи. У разі, коли вона покаже, що заявка не відповідає умовам закону, ви отримаєте запит для викладу своєї думки або внесення поправок протягом певного терміну.

Якщо заявник не зможе цього зробити без поважної причини, заява вважатиметься відкликаною. Якщо після внесення правок або викладу думки умови закону все одно не будуть виконані, вам буде відмовлено в оформленні патенту.

Які документи потрібні для патентування в Китаї?

До списоку необхідних документів входять:

 • заява на видачу патенту;
 • ретельний опис об’єкта;
 • клопотання і формула.

При реєстрації корисної моделі / винаходу не обов’язково надавати креслення, а ось промисловий зразок потребує обов’язкової фотографії або кресленнь. Також обов’язково вказати назву продукції, для якої використовується ваше рішення, а також вказати належність її до певного виду.

Безкоштовна консультація юриста 4B при замовленні послуги патентування в Китаї

Перед реєстрацією ви можете скористатися безкоштовною консультацією з юристом, на якій розповісте більш детально про ваш винахід, про цілі реєстрації – якщо такі є, обговорите нюанси, які стосуються конкретно вашої ситуації.

На консультації ви отримаєте розгорнуту відповідь на всі питання, а також уточнення і нюанси патентування, про які ви раніше могли не підозрювати.

4B - надійний партнер в захисті ваших прав на глобальних ринках і світових маркетплейсах

Відгуки про нашу роботу

Спасибо компании 4B. Они всегда поддерживали нас - Амазон предпринимателей. Самое приятное - Вы можете рассчитывать на поддержку даже в трудные времена (вам никогда не откажут).

Denys Khmarskiy

img data-skip-lazy
Эта компания, которой я доверяю на 100% свои финансовые вопросы (как самое личное в жизни любой женщины). Мало того, что прилиные люди, еще и очень приятные.

Anastasiia Binyk

4B для мене вже значно більше а ніж підрядчик чи партнер! 4B це вже мої друзі! Це професіонали, на яких я можу опиратись, у яких я завжди можу отримати вископрофесійну консультацію, пораду, чи допомогу.

Назар Дронь

Хочу выразить свою благодарность компании "4В"! Короли своего дела !!! Заказывал TM UK и TM USA. Вопрос решен и дело доделано до логического завершения, благодаря усилиям команды "4В". 4В - рекомендую!

Vitalii Yaremych

Очень доброжелательное отношение к клиенту и его проблемам - всегда можно обратиться за советом и помощью даже по сопутствующим вопросам, и плюс ко всему качественные консультации по вопросам торговли в США. Респект Вам!

Павел Яранин

Обращалась в компанию по вопросу регистрации ТМ в США. Получила исчерпывающие ответы на все вопросы и подробный отчёт. Нравится ответственность и нормальная человеческая коммуникация с сотрудниками компании. От всей души желаю Вам дальнейшего процветания!

Elena Shvedova

Чому варто обрати саме нас?

Юридична компанія 4В на ринку 7 років, ми не “робимо все”, що свідчить про вузьку спеціалізацію та знання тонкощів конкретних ніш.
Надаємо послуги для 3 напрямків:

 • e-commerce;
 • IT-компанії;
 • виробники та експортери.
Гарантія повернення коштів за послуги компанії в повному обсязі, у разі відмови в реєстрації об’єкту інтелектуальної власності.

Інші наші послуги

Патентування в Україні

Патентування в УкраїніПатентування корисних моделей, винаходів і промислових зразків допомагає отримати захист якостей і основних властивостей послуг або товарів, які можна назвати конкурентними перевагами продукту.Отримайте безкоштовну консультаціюВаші дані захищені...

читати більше
Патент на промисловий зразок (в Україні)

Патент на промисловий зразок в УкраїніНа території України існує можливість зареєструвати патент на промисловий зразок. Документ, в цьому випадку, буде захищати зовнішній вигляд продукту. Щоб отримати його необхідно представити новий дизайн виробу.Отримайте...

читати більше
Підтримка патенту

Підтримка патентуЯк тільки оформлення патенту на винахід, корисну модель або промисловий зразок закінчено, починається новий, не менш важливий і складний, процес – підтримка його в силі. Варто розуміти, що власник патенту отримує особливі права, що випливають з його...

читати більше
Патентування корисної моделі в Україні

Патентування корисної моделі в УкраїніПатентом називають документ, виданий офіційним органом, за допомогою якого можна підтвердити право фізичної або юридичної особи на той чи інший винахід і дає право власності на нього. Корисна модель є нематеріальним об'єктом...

читати більше
Патентування в Європі (згідно з договором PCT)

Патентування в Європі (згідно з договором PCT)При реєстрації патенту на території європейських країн, заявник отримує документ, що забезпечує охорону винаходу, виданий Європейською патентною організацією.Отримайте безкоштовну консультаціюВаші дані захищені і не будуть...

читати більше
Патентування в США

Патентування в СШАСША - це країна, де найчастіше оформляються патенти на різні пристрої. Щороку USPTO отримує величезну кількість заявок на патентування винаходів, приблизно половина з них надходить від громадян інших країн. І ці цифри постійно зростають. Але тільки...

читати більше

Ваш надійний партнер по реєстрації та супроводу бізнесу за кордоном, підготовці фінансових звітів та аудиту, реєстрації торгових марок

РОЗДІЛИ САЙТУ

ПРО КОМПАНІЮ

Учасник міжнародної мережі постачальників послуг:

КОНТАКТИ

Офіс в Україні:
Київ, вул. Парково-Сирецька, 4В
Тел.: +380 (44) 374-50-80
Email: info@4b.ua

Офіс в США:
26 Diplomat Parkway Unit CU2-15 Hallandale, FL 33009
Тел.: +1 609 775 99 04
Email: usa@4b.ua