Обрати сторінку

Додаткова верифікація акаунтів, які досягли виплат в розмірі 15 тисяч євро

  1. 4b.ua
  2. »
  3. Кейси
  4. »
  5. Додаткова верифікація акаунтів, які...
Ярослав Алексеенко – команда 4B
Ярослав Алєксєєнко
юрист e-Commerce відділу компанії 4В
Дата публікації:

20

вересня, 2021

На європейському Amazon існує одна не дуже приємна практика – всі акаунти продавців, які досягли обсягу виплат в 15 000 євро (Disbursement Limit), підлягають повторній верифікації. Це спадщина закону ЄС про боротьбу з шахрайством і відмиванням грошей, який був включений до законодавства Великобританії.

Незважаючи на те, що Британія вийшла з ЄС в ході Brexit, правило все ще діє. Тому коли ви потрапляєте на цю чарівну цифру по виплатах, Amazon за законом зобов’язаний повторно підтвердити ваші дані.

Ось як перевірка по Disbursement Limit описується самим Amazon: “When you complete the registration with Amazon Payments Europe, you may be able to start selling early.
In this case, there is a 15,000 EUR disbursement limit that applies to your payment account. As you reach this limit, Amazon Payments Europe will verify your account information in order to lift this disbursement limit. During this process, we may contact you to provide additional information such as identity document, address proof, bank account ownership document, etc.”

Детальніше про таку перевірку ви можете почитати в файлі довідки європейського Amazon за цим посиланням >>

Портрет клієнта

До нас звернувся клієнт, який торгує через американську компанію, з проханням пройти повторну перевірку в Європейському Амазон акаунті, з якою стикаються всі продавці, які досягли лімітів виплат у розмірі 15 тисяч євро (Disbursement Limit).

Опис проблеми

Проблема була в тому, що працівники Амазону зажадали документ, який підтверджує адресу компанії, а також документ, в якому чітко прописані частки кожного з акціонерів.

А тепер найцікавіше: Амазон зажадав щоб документ, був виданий не пізніше 90 днів.

Документи у нас були, але справа в тому, що Articles of organization з печаткою видається в день реєстрації компанії, і зазначена в ньому дата дня реєстрації компанії, а це явно не відповідало вимогам маркетплейса.

Рішення проблеми

Перед тим як звернутися до нас, клієнт пробував сам подати документи, але на жаль було отримано відмову.

Проаналізувавши всі дані, а також законодавство США, ми вирішили безпосередньо писати seller verification team. Склали лист, зробили відсилання на відповідні акти, а також детально пояснили (фактично розжували), що наш документ повністю відповідає вимоги Амазон, а вимоги стосовно дати не відповідають законодавству США.

На наше звернення була отримана відповідь, що команді Амазон потрібна додаткова інформація стосовно того, хто має доступ до облікового запису і звідки в нього відбувається вхід.

Уточнили у клієнта, що вхід в акаунт виконувався через VDS, але також вдалося дізнатися що на аккаунт було надано два permission. Це все було детально описано для підтримки Amazon. Додатково описали ситуацію по членам нашої команди і пояснили що permission видавався саме їм, розписали з якою метою і вказали як саме здійснюється вхід до системи.

Заветное письмо от Amazon об успешном прохождении верификации – Дополнительная верификация аккаунтов достигших  продаж в размере 15 тысяч евро
Заповітний лист від Amazon про успішне проходження верифікації

Результат

Після відправки нашого додаткового листа через 5 днів ми отримали бажану відповідь:

Dear Seller, Good news! Your Selling on Amazon payment account has been activated

Таким чином клієнт отримав можливість далі продавати, без великих розривів, а нам вдалося підтвердити, що нерозв’язних завдань немає.

Якщо ви працюєте на європейських майданчиках Amazon, важливо стежити за загальною сумою виплат і готуватися до процедури верифікації заздалегідь. У правилах Amazon чітко вказано, що роботу аккаунта може бути призупинено:

If you do not provide your information within the specified time period and prior to reaching 15,000 EUR of disbursements, your selling privileges will be suspended. Your privileges will be reinstated once you have entered the requested data and your information has been verified.

Якщо у вас виникають подібні питання з додатковими верифікаціями або тимчасовим блокуванням аккаунта – звертайтеся до нас, команда 4В вникає в кожен подібний кейс і має напрацьований досвід доволі швидкого вирішення подібних проблем.

Всім відмінних продажів!

Ваш надійний партнер по реєстрації та супроводу бізнесу за кордоном, підготовці фінансових звітів та аудиту, реєстрації торгових марок

РОЗДІЛИ САЙТУ

ПРО КОМПАНІЮ

Учасник міжнародної мережі постачальників послуг:

КОНТАКТИ

Офіс в Україні:
Київ, вул. Парково-Сирецька, 4В
Тел.: +380 (44) 374-50-80
Email: info@4b.ua

Офіс в США:
26 Diplomat Parkway Unit CU2-15 Hallandale, FL 33009
Тел.: +1 609 775 99 04
Email: usa@4b.ua