+38 (044) 374-50-80 info@4b.ua
Обрати сторінку

Чому американські компанії такі привабливі для бізнесу?

  1. 4b.ua
  2. »
  3. Публікації
  4. »
  5. Amazon
  6. »
  7. Чому американські компанії такі...
Олег Пуценко – Юрист корпоративного отдела компании 4B
Олег Пуценко
Юрист корпоративного відділу компанії 4B
Дата публікації:

20

вересня, 2021

У нашому блозі ми часто підіймали теми компаній в США. Вже говорили про вибір організаційно-правової форми компанії, про вибір кращого штатудля реєстрації компанії та особливості оподаткування компаній в США.

Сьогодні в невеликому матеріалі ми знайдемо відповідь на питання: чому ж так привабливі компанії в США для бізнесу?

Згідно з рейтингом The World Bank «Країни по легкості ведення бізнесу», США зайняли 6 місце в 2020 році. А це означає, що США все-таки є чим привернути підприємців.
Чим же так цікава ця країна, що кожен 3-й успішний бізнесмен хоче вийти на американський ринок? Високі технології, репутація, продумана законодавча база – і це ще не весь список сприятливих чинників для розвитку бізнесу в США.

Давайте розберемо, що важливо для підприємця при відкритті бізнесу.

1. Легкість відкриття компанії

У США відкрити компанію можна і без особистої присутності. Дану процедуру можуть виконати без Вас.

Ось тільки для відкриття корпоративного рахунку найчастіше потрібна присутність. Як ми прекрасно знаємо – отримати візу в США не так просто, а з приходом COVID це стало ще важче. Часто на момент реєстрації компанії багато наших клієнтів не мають візи, щоб відкрити банківський рахунок самостійно. І ми вирішили Вам у цьому допомогти.

Тепер ми можемо відкривати банківські рахунки через свого корпоративного секретаря, що набагато спрощує цю процедуру і робить американський ринок ще ближче до Вас. Крім того, доступні варіанти дистанційного відкриття рахунку в банках США – звертайтеся до наших експертів за подробицями (форма для замовлення консультації внизу сторінки).

2. Законодавство

США побудували зрозумілу законодавчу базу в галузі корпоративного права.

Нагадаємо, що законодавство США базується на прецеденті, а це означає, що ми маємо усталені практики, доступне для розуміння законодавство і передбачуване регулювання.

Наприклад, якщо реєструвати корпорацію в Делавері, ви керуєтеся Delaware General Corporation Law, якому вже більше 100 років, що додає впевненості власникам бізнесу.

3. Платоспроможність і купівельний потенціал

Для того, щоб ваш бізнес розвивався, і ви отримували прибуток – ваші послуги і товари повинні купуватися і користуватиметься попитом. США має один з найбільших добробутів в усьому світі, а це означає, що суспільство є платоспроможним. Також, населення США має високу трудову етику, що за підсумком призвело до високорозвиненого підприємництва.

Згідно з даними міжнародної страхової компанії COFACE, зростання глобальної економіки США за підсумками 2021 року становитиме 5,6%. Це країна, яка після карантинних обмежень ще з минулого літа відновлюється швидше, ніж очікувало більшість фінансових аналітиків.

Прогнозы COFACE по США – Почему американские компании так привлекательны для бизнеса?
Прогнози COFACE обіцяють зростання економіки США в 2021 р незважаючи на глобальний спад, пов’язаний з пандемією COVID

4. Податки

Американська податкова система є дуже гнучкою, але в той же час і суворою. За несвоєчасну сплату податків компанія піддається штрафним санкціям.

Вибираючи штат для реєстрації компанії, Ви ознайомлюється з податковою системою даного штату і вибираєте, де найвигідніші умови для ведення бізнесу.

Нагадаємо, що США має трирівневу систему оподаткування: Федеральні податки, податки на рівні штатів, а також локальні податки. Ми рекомендуємо реєструвати компанію в одному з таких штатів, як Делавер, Флорида або Вайомінг. Вони є найбільш привабливими для основної частини підприємців для відкриття бізнесу.

Чому?

  • Ставка податку з прибутку в цих штатах або відсутня взагалі (Вайомінг), або нижче, ніж в інших.
  • Флорида, наприклад, є одним з найпопулярніших штатів для іноземних підприємців через легкість відкриття і обслуговування компанії.
  • Дані штати мають сильну правову базу (Делавер) щодо захисту інтересів засновників/акціонерів. Даний штат особливо актуальний для власників корпорацій.

5. Конфіденційність

Багато власників бізнесу не хочуть розкривати інформацію про свій бізнес в рідній країні, по ряду причин. США є ідеальною країною для цього. США не бере участь в автоматичному обміні фінансовими даними з іншими країнами, вона працює за своєю індивідуально створеною системою FATCA.

Фактично, податковим органам вашої країни буде дуже важко дізнатися про вашу діяльність в США. Згодом це може змінитися, але в даний момент реалії показують саме таку картину.

На закінчення

Це основні важливі пункти для власників бізнесу при реєстрації компанії за кордоном. І як описано вище, США є чим привернути підприємців для відкриття і розвитку свого бізнесу.

Якщо Ви прочитали цю інформацію і замислились про відкриття бізнесу в США – ми з радістю Вам допоможемо. Адже ми володіємо необхідним досвідом, який допоможе вивести Ваш бізнес на новий міжнародний рівень. Наша команда потурбується про безпеку Вашого бізнесу і запропонує найбільш правильні і вигідні варіанти.

0 коментарів

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваш надійний партнер по реєстрації та супроводу бізнесу за кордоном, підготовці фінансових звітів та аудиту, реєстрації торгових марок

РОЗДІЛИ САЙТУ

ПРО КОМПАНІЮ

Учасник міжнародної мережі постачальників послуг:

КОНТАКТИ

Офіс в Україні:
Київ, вул. Парково-Сирецька, 4В
Тел.: +380 (44) 374-50-80
Email: info@4b.ua

Офіс в США:
26 Diplomat Parkway Unit CU2-15 Hallandale, FL 33009
Тел.: +1 609 775 99 04
Email: usa@4b.ua