+38 (044) 374-50-80 info@4b.ua

Payoneer vs PayPal: Переваги та відмінності двох фінансових сервісів

Виктория Мельник - шеф-редактор блога 4B.ua
Віктория Мельник
Шеф-редактор
блогу компанії 4B
Дата публікації:
16
березня, 2019

Отже, Payoneer vs PayPal. У певних моментах у кожної з систем є свої переваги та недоліки. Ми не будемо проводити занадто глибокий аналіз цих фінансових сервісів, але спробуємо розібратися який з них зручніше і для яких саме цілей.

У деяких ситуаціях для бізнесу є необхідними дві системи. Наприклад, якщо у вигляді банківського рахунку Ви використовуєте Payoneer, і його ж реквізити підв’язуються в PayPal.

Payoneer і PayPal були створені у 2005 році. Обидві платіжні системи дозволяють переводити та отримувати платежі, як фізичним, так і юридичним особам.

PayPal став першим глобальним платіжним сервісом, який почали використовувати підприємці у сфері digital. Але на сьогодні Payoneer йде в ногу з PayPal, і Ви можете вибрати систему, переваги якої, більш відповідні для специфіки Вашого бізнесу. У цій статті ми поговоримо про відмінності та переваги кожної з вищезгаданих платіжних систем.

Особливості реєстрації PayPal і Payoneer

При реєстрації профілю в PayPal, щоб підтвердити свій обліковий запис, Вам потрібно кредитна або дебетова карта, з якої буде стягуватися комісія, для її верифікації.

В PayPal є можливість вибрати основний тип оплати. Тобто щоб здійснювати платежі, Ви можете використовувати свою кредитну карту, засоби PayPal або банківський рахунок, який також прив’язаний до облікового запису PayPal.

При реєстрації профілю в платіжній системі Payoneer, Ви відкриваєте рахунок з банківськими реквізитами декількох юрисдикцій.

Важливий фактор: Ви можете замовити випуск фізичної карти системи MasterCard, яку можна використовувати для здійснення платежів з поточного балансу Payoneer. Також Ви також можете знімати свої кошти з рахунку Payoneer через банкомати в будь-якій частині світу.

Сервис Payoneer - Payoneer vs PayPal

Особливість Payoneer – для Вашого рахунку буде випущена карта MasterCard, з якої Ви зможете знімати кошти в банкоматах практично в будь-якій точці планети

PayPal – зручність онлайн-платежів, Payoneer – низькі комісії

PayPal – це фінансовий рахунок в доступі онлайн, який Ви можете прив’язати до звичайного банківському рахунку або рахунку кредитної картки. Ви можете переказувати гроші між вашим акаунтом PayPal та іншими рахунками в обох напрямках, а при оплаті послуг або товарів через PayPal, Ви можете використовувати зручний варіант оплати, наприклад, кредитну карту.

Для любителів використання додатків через смартфон, PayPal надає таку можливість. Ви можете безпечно здійснювати безготівкові платежі при здійсненні покупок або під час подорожей, додаток просто згенерує штрих-код, який продавець зможе відсканувати.

У Payoneer теж є мобільний додаток, але його функціонал поки що обмежений перевіркою балансу, можливістю грошових переказів Payoneer -> Payoneer, а також запитом на виведення коштів на свій банківський рахунок.

Але цей сервіс виграє в іншому – в питанні комісій. При переказі коштів зі свого рахунку PayPal при здійсненні покупок в інтернеті не стягується комісія, але при отриманні платежів комісія обійдеться дорожче, ніж в Payoneer.

Якщо ж говорити про переведення між Payoneer акаунтами, то вони здійснюються взагалі з 0% комісією.

Перекази між Payoneer акаунтами проходять з 0% комісією, а мінімальна сума переказу всього $ 50

Обмеження і тарифи на транзакції

Обидві платіжні системи працюють у багатьох країнах. PayPal і Payoneer мають певні обмеження, що накладаються на фінансові транзакції, особливо якщо Ви перебуваєте за межами США. Обов’язково перевірте обмеження перед початком реєстрації акаунта, а також список дозволених юрисдикцій.

Курс валют в Payoneer і PayPal буде залежати від виду платежу. Дві компанії мають різний курс обміну валют і зборів в залежності від типу транзакції, яку Ви робите. В PayPal діють різні тарифи на закордонні транзакції в залежності від того, в якій країні Ви зареєстровані.

У деяких країнах застосовується комісія за конвертацію валюти від 2% до 2,75%. Переклади з США, здійснені з використанням банківського рахунку або балансу PayPal, здійснюються з комісією від 0% до 2%. Оплата вашого перекладу за допомогою кредитної карти, як правило, дорожче, ніж оплата через банківський рахунок.

Платежі, отримані від інших клієнтів Payoneer за допомогою послуги «Здійснити платіж», здійснюються без комісії. Платежі, отримані через Global Payment Service, вимагають, щоб ви платили 1% від переведеної суми в якості зборів.

Ще однією істотною перевагою використання Payoneer, є те, що такі компанії, як Airbnb, Amazon, Google і Upwork, користуються послугами саме цього сервісу для відправки масових виплат по всьому світу. Більш того, Ви можете отримати передплачену карту безкоштовно, правда її річне обслуговування обійдеться Вам в $ 29,95.

Вам потрібна консультація по платіжним системам? Сміливо тисніть кнопку “Замовити консультацію”, залиште свої контактні дані й наші експерти з радістю дадуть відповідь на Ваші питання.

0 коментарів

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваш надійний партнер по реєстрації та супроводу бізнесу за кордоном, підготовці фінансових звітів та аудиту, реєстрації торгових марок

РОЗДІЛИ САЙТУ

ПРО КОМПАНІЮ

Учасник міжнародної мережі постачальників послуг:

КОНТАКТИ

Офіс в Україні:
Київ, вул. Парково-Сирецька, 4В
Тел.: +380 (44) 374-50-80
Email: info@4b.ua

Офіс в США:
26 Diplomat Parkway Unit CU2-15 Hallandale, FL 33009
Тел.: +1 609 775 99 04
Email: usa@4b.ua