+38 (044) 374-50-80 info@4b.ua

Payoneer купує німецьку платіжну компанію Optile

Інна Гук
PR-менеджер
компанії 4B
Дата публикації:

08

січня, 2020

Компанія Payoneer придбала Optile, німецький платіжний стартап, який надає підприємствам доступ до будь-якого способу оплати, використовуючи власне API. З придбанням Optile, Payoneer планує створити платформу, яка забезпечить глобальне зростання підприємств, на ринку малого та середнього бізнесу в усьому світі.

Optile є другим придбанням Payoneer: в 2016 році компанія придбала компанію Armor Payments, яка надає послугу умовного депонування. Armor Payments є провайдером послуги ескроу (послуга ескроу знижує ризики продавців і покупців завдяки використанню третьої сторони – кошти утримуються до моменту надання послуг або доставки товарів).

Payoneer сьогодні конкурує з такими компаніями, як PayPal, Stripe і PayU, а також традиційними банками і багатьма іншими сервісами, надаючи широкий спектр послуг для здійснення платежів між підприємствами.

Чого очікувати від злиття Payoneer і Optile

Payoneer без зайвого шуму продовжує набирати обертів і вже підбирається до таких майданчиків як Facebook, Amazon, Airbnb, Fiverr, Rakuten і Google. Payoneer сьогодні використовується для полегшення платежів великих компаній за товари або послуги (наприклад, у випадку торгових майданчиків).

Optile може істотно розширити зручність використання платіжного сервісу за рахунок інтеграції платежів. Такі компанії, як Airbnb, продають не лише власні продукти, але й продукти сторонніх постачальників (наприклад, авіаквитки або тури). Використовуючи Optile, вони зможуть зв’язати все в єдину систему і спростити оплату для кінцевих споживачів.

Optile відмінно вирішує таку наболілу для e-Commerce проблему, як вихід покупця з сайту через те, що система оплати складна або незрозуміла.

На фото зліва направо: Скотт Галіт, СЕО Payoneer; Керен Леві, COO Payoneer і Деніел Смедс, засновник Optile

Компанія Optile була заснована і управляється Деніелом Смедсом (Daniel Smeds), який вже встиг стати відомим на ринку розробки рішень для онлайн-платежів. Він був першим директором з технологій в платіжному гіганті Wirecard , а потім заснував і продав ще один платіжний бізнес – Pay.On. Угода була оцінена в 200 мільйонів доларів США (посилання на прес-реліз)

Як стало відомо з прес-релізу Payoneer, Смедс і його команда з 75 осіб приєднаються до платіжного сервісу як незалежна група розробників і продовжить роботу над своєю платформою для синхронізації платежів від різних систем.

“Об’єднавши зусилля з Payoneer, ми будемо раді можливості використовувати їх глобальну інфраструктуру і команду для продовження роботи над створенням кращої в світі платформи для відкритих платежів”, – заявив Деніел Смедс на питання про злиття двох компаній.

Цілком ймовірно, що найближчим часом ми побачимо спільне рішення від Payoneer і Optile, яке спростить і здешевить для онлайн-підприємців вихід на іноземні ринки і прийом міжнародних платежів як в B2B так і в B2C сегментах.

0 коментарів

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваш надійний партнер по реєстрації та супроводу бізнесу за кордоном, підготовці фінансових звітів та аудиту, реєстрації торгових марок

РОЗДІЛИ САЙТУ

ПРО КОМПАНІЮ

Учасник міжнародної мережі постачальників послуг:

КОНТАКТИ

Офіс в Україні:
Київ, вул. Парково-Сирецька, 4В
Тел.: +380 (44) 374-50-80
Email: info@4b.ua

Офіс в США:
26 Diplomat Parkway Unit CU2-15 Hallandale, FL 33009
Тел.: +1 609 775 99 04
Email: usa@4b.ua