+38 (044) 374-50-80 info@4b.ua

Як вийти на маркетплейс Kasta?

Інна Гук
PR-менеджер
компанії 4B
Дата публікації:

20

грудня, 2019

Kasta.ua – маркетплейс з товарами для комфортного життя. 30 000 брендів, в постійному асортименті близько 1 000 000 товарів. Сьогодні будемо говорити про те, як вийти c продажами на Kasta.

З Kasta.ua вже співпрацює більш ніж 1000 компаній, а сумарний трафік маркетплейсу – більше 400 000 відвідувачів на добу. Це чудовий потік клієнтів, який явно не завадить Вашому бізнесу.

Що подобається покупцям на Kasta.ua: постійні акції на популярні товари, можливість примірки товару (в рамках послуги KastaID в 100 відділеннях маркетплейсу по всій країні), безкоштовна доставка товару для власників картки Black. Kasta знайшов, приручив і виховав свого покупця, тепер ці люди надовго залишаться лояльними покупцями майданчику.

В рамках сьогоднішнього матеріалу розглянемо 2 варіанти виходу на Kasta.ua – для категорії одягу та електроніки.

Як вийти на Kasta: варіант для товарів для дому та одягу

Як вийти з продажами на Kasta: потрібно пройти кілька нескладних етапів, про які ми зараз розповімо.

Крок перший:

   Звернення на маркетплейс із запитом. Заявку можна заповнити на спеціальному порталі Kasta для роботи з постачальниками

за цим посиланням >>

Необхідно буде вказати базову інформацію: назва підприємства, контактні дані та тип продукції, яку Ви пропонуєте.

 

  Крок другий: Направити на email маркетплейса накет документів.
  Перелік необхідних документів

У Kasta.ua є певний набір вимог до продавців:

 • Маркетплейс працює тільки з ФОП (з ТОВ – ні);
 • Ціна товару повинна бути не вище, ніж на майданчиках-конкурентах;
 • Наявність сертифікату якості на продукцію, яку Ви продаєте;
 • Готовність представити не менше 100 артикулів для продажу на першому етапі співпраці з маркетплейсом.

Якщо Ви задовольняєте усім вимогам, продовжимо вивчення питання: Як вийти з продажами на Kasta.ua

  Крок третій: Узгодження і підписання договорів. Зразки договорів Ви знайдете тут
  Крок четвертий: Заповнення списку товарів. Маркетплейс підготував детальну інструкцію, яку Ви можете знайти за цим посиланням >>

Зразок заповнення файлу з інформацією для сторінки товару:

  На п’ятому кроці Ви отримуєте доступ в особистий кабінет маркетплейсу і заповнюєте необхідну інформацію.
  Крок шостий і останній: Ви вносите гарантійний платіж в розмірі 5-10 тисяч гривень, після чого можете починати торгувати.

Загальні відомості для продавців по роботі з Kasta.ua

Окремо зупинимося на деяких особливостях роботи з маркетплейсом, які потрібно знати до того, як виходити на Kasta.ua з продажами.

Гарантійний платіж. Комісія маркетплейсу списується з гарантійного платежу в момент отримання товару клієнтом і повертається туди ж, у разі повернення товару.

Фіксованої суми, яка повинна знаходитися на рахунку – немає, але при обнуленні гарантійного платежу, Ваш товар буде приховано на Kasta.ua. Рекомендований розмір платежу – 15% від розміру щомісячного обороту підприємства на маркетплейсі.

Склад та відправка товарів покупцям. Товар може зберігатися як на складі Kasta (безкоштовно), так і на складі продавця. Але відправка товарів покупцям здійснюється виключно через сервіс маркетплейсу.

Відправка товару здійснюється тільки у фірмовій упаковці Kasta.ua

Варіант №1: Товар на складі Kasta

Варіант №2: Товар на складі продавця

Виведення коштів. Кошти виводяться продавцеві на 49 день після покупки. Зверніть увагу: виплати відбуваються не за певний проміжок часу, а за кожен день продажів.

Холд в 49 днів потрібен в якості страховки на випадок повернення товару клієнтом. Схематично це виглядає ось так:

Контент та фотографії. Контент заводиться на сайт протягом 5 днів, а ось на питанні фото для товарів потрібно зупинитися дещо докладніше.

Завантаження фотографій на кожен артикул товару – платний і на сьогоднішній день становить 5 грн за 4 фото, у випадку якщо використовуються власні фото. Якщо будуть використовуватися фото маркетплейсу – за 4 фото для сторінки товару доведеться заплатити 35грн.

Kasta.ua випустила дуже докладну інструкцію з підготовки фото для публікації, ознайомитися з нею можна за цим посиланням >>

Контент и фотографии. Контент заводится на сайт в течении 5 дней, а вот на вопросе фото для товара нужно остановиться подробнее.

Заведение фотографий на каждый артикул товара – платный и на сегодняшний день составляет 5 грн за 4 фото, если используются собственные фото. Если будут использоваться фото маркетплейса – за 4 фото для страницы товара придется заплатить 35грн.

Kasta.ua выпустила очень подробную инструкцию по подготовке фото для публикации, ознакомиться с ней можно по этой ссылке >>

Рекомендуємо ознайомитися з порадами Kasta по підготовці фото товару для сторінки товару на майданчику. Це допоможе Вам не тільки пройти модерацію при публікації контенту, але й краще представити свій товар на Kasta.ua

Акції та продажі. 70% продажів відбуваються під час проведення акцій – ця статистика відображає механізм роботи майданчика в цілому.

Щомісяця продавцям відправляється опис акції, а ті з них, що погодились прийняти в них участь, готують свої позиції. Ось як може виглядати запрошення до участі в акції:

“Доброго дня,
на 25.12.19, по Вам запланована акція на тему “Зоотовари”
Чекаємо від Вас список з акційними цінами і кількістю залишку під акцію не пізніше 23.12.19.”

Про аналітику по певному товару можна запитатись на майданчику через певний час співпраці.

Націнка маркетплейсу має коефіцієнт х1.6 до ціни в каталозі, і х1.35 для товарів під час акції.

Як вийти на Kasta: варіант для продавців електроніки

Вихід на Kasta для продавців електроніки має ряд істотних відмінностей і зараз ми їх розглянемо.

Крок 1. Звертаємося в Kasta із запитом, вказуючи вхідну ціну товару, фотографії та технічний опис товару. Також потрібно вказати суму в грошовому еквіваленті, на яку Ви готові розмістити товар на Kasta (зверніть увагу: не в штуках, а у вартісному вираженні);

Крок 2. Укладаємо договір реалізації;

Крок 3. Реалізовуємо товар.

Особливість роботи в тому, що Kasta викуповує товар за обумовленою вартостю, при цьому у продавця немає доступу в особистий кабінет. Він фактично і не потрібен, якщо реалізацією товару займається сам майданчик.

До додаткових вимог для продавців електроніки можна віднести – необхідність мати в наявності центр технічного обслуговування в Україні (сервісний центр).

Висновок

Як бачите, вихід на Kasta.ua не такий вже і складний. Тому, якщо Ви плануєте розширювати свій асортимент або не хочете самі займатися організацією продажів: сайтом, доставкою, програмами лояльності та іншим – подавайте заявку і починайте продавати разом з Kasta.

Варто зазначити, що через підвищений попит з боку продавців, маркетплейс останнім часом почав віддавати перевагу продавцям з широким асортиментом.

Для отримання консультації і допомоги у виході на Kasta.ua, Ви можете залишити свою заявку тут >>

0 коментарів

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваш надійний партнер по реєстрації та супроводу бізнесу за кордоном, підготовці фінансових звітів та аудиту, реєстрації торгових марок

РОЗДІЛИ САЙТУ

ПРО КОМПАНІЮ

Учасник міжнародної мережі постачальників послуг:

КОНТАКТИ

Офіс в Україні:
Київ, вул. Парково-Сирецька, 4В
Тел.: +380 (44) 374-50-80
Email: info@4b.ua

Офіс в США:
26 Diplomat Parkway Unit CU2-15 Hallandale, FL 33009
Тел.: +1 609 775 99 04
Email: usa@4b.ua