+38 (044) 374-50-80 info@4b.ua

Антимонопольне розслідування проти Amazon

Інна Гук
PR-менеджер
компанії 4B
Дата публикації:

29

листопада, 2019

Як відомо, Amazon володіє всією інформацією щодо обсягів продажів і цін своїх продавців. Група, яка розслідує потенційні порушення антимонопольного законодавства з боку великих технологічних компаній, підозрює Amazon у використанні інформації про продажі 3rd-part sellers для просування власних брендів.

Amazon-продавці вже давно стурбовані тим, що найбільший в світі онлайн-рітейлер може використовувати накопичену інформацію про продажі на маркетплейсі, для підриву бізнесу підприємців, шляхом виведення на ринок власних товарів.

І ці побоювання мають право на існування. На сьогоднішній день Amazon продає 158 000 товарів під власними Private Label.

Amazon спростував звинувачення, але не розкрив всі деталі

Сам маркетплейс, у відповідь на такі підозри, заявляє, що володіючи інформацією про продажі, він може контролювати рівень цін у сторонніх продавців і вимагати зниження ціни, якщо буде встановлено факт, що вони продають ті ж товари за нижчими цінами на інших платформах або власних сайтах.

Amazon успішно продає на своєму майданчику більш ніж 180 000 товарів під власними Private Label. Більшість з них бестселери в своїх категоріях, як цей електрочайник від Amazon Basics. Такий успіх випадковий.. чи це результат багаторічного спостереження за продажами 3d part sellers?

Щодо алгоритмів відстеження продажів Amazon заявив, що вони не відслідковують фактори конкуренції з власними Private Label маркетплейса, наявність конкурентної реклами або участь в програмі FBA. Алгоритми націлені на відстеження наявності, ціни та частоти продажу товарів.

Потрібно зауважити, що Amazon залишив без відповіді комітету Конгресу США цілий ряд питань. Серед них такі: скільки продуктів під власною торговою маркою Amazon продає за собівартістю (і нижче собівартості) або скільки прибутку маркетплейс отримує від продажу власних Private Label.

0 коментарів

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваш надійний партнер по реєстрації та супроводу бізнесу за кордоном, підготовці фінансових звітів та аудиту, реєстрації торгових марок

РОЗДІЛИ САЙТУ

ПРО КОМПАНІЮ

Учасник міжнародної мережі постачальників послуг:

КОНТАКТИ

Офіс в Україні:
Київ, вул. Парково-Сирецька, 4В
Тел.: +380 (44) 374-50-80
Email: info@4b.ua

Офіс в США:
26 Diplomat Parkway Unit CU2-15 Hallandale, FL 33009
Тел.: +1 609 775 99 04
Email: usa@4b.ua