+38 (044) 374-50-80 info@4b.ua

Звіт про подорож до Німеччини на склади Amazon

Інна Гук
PR-менеджер
компанії 4B
Дата публикації:

18

листопада, 2019

Сьогоднішня публікація для тих, хто не зміг поїхати з нами в тур Німеччиною з заїздом на склади Amazon, і для тих, хто вже знаходиться у передчутті наступної поїздки.

Нагадаю базові місця та дати:

 

  • Поїздка відбулася 7 – 10 листопада 2019;
  • Ми відвідали найстаріший Amazon склад в Німеччині – FRA3, в місті Бад-Херсфельд;
  • Георафія туру: Франкфурт-на-Майні, Бад-Херсфільд, Штутгарт.

Єдиний робот на складі і того не дали сфотографувати

Пройдемося з самого початку. По прибутті у Франкфурт-на-Майні, ми вирушили в невелике селище – Бад-Херсфільд, де вже наступного дня ми відвідали склади Amazon.

FRA3 – найстаріший fullfilment center Amazon в Німеччині. Свою назву він отримав від близькості до міста Франкфурт.

На FRA3 зберігаються в основному одежа і взуття і на цьому складі немає відомих на весь світ амазоновскіх роботів. Вони, як виявилося, не в змозі підбирати потрібні розміри та колір одягу. Тому вся робота: від підбору товару для виконання замовлення, до упаковки, виконується операторами складу вручну.

Єдиний робот, якого ми зустріли виглядав цілком сучасно, а його роль полягала лише в переміщенні великих палет з товаром, при транспортуванні їх зі складу на склад.

На всіх складах Amazon діє дуже сувора пропускна система і заборонена фото- і відеозйомка. Тому, на жаль, але фотографії у нас тільки з інструктажу перед екскурсією. І навіть єдиного робота на складі і того сфотографувати не дозволили.

Було дуже шкода, що діяла заборона на фотографування всередині складських приміщень – розміри площ з товарами просто вражають і словами їх важко передати.

Адаптація нового працівника – лише за один день

На Amazon можна зустріти співробітників практично всіх національностей, і співвітчизників в тому числі. Робочі процеси налагоджені настільки якісно, ​​що для стажування і навчання нового співробітника достатньо всього одного робочого дня.

У заробітній платі на Amazon дотримуються відкритої політики. Кожен знає зарплатню свого напарника, що в якійсь мірі мотивує. Мабуть… Але в тому, що не співробітники не виносять “загублені” товари за складу – ми впевнені на всі 100%. Зі складу Amazon не можна винести навіть фотографію. На вході і виході перевірка, як в аеропорту … або навіть ще суворіша.

Поїздка вдалася. Збираємося їхати ще раз

З упевненістю можемо сказати, що поїздка цілком вдалася. Крім складу Amazon ми відвідали ще 4 міста, скуштували національну кухню в автентичних закладах Німеччини, під захоплюючі історії середньовіччя, пройшлися історичними вулицями Штутгарту.

Також ми піднялися на Fernsehturm Stuttgart – першу телевежу, побудовану із залізобетону, яка є прототипом багатьох веж такого типу у всьому світі. Ну і звичайно ж не забули про музеї Porsche і Mercedes-Benz.

 

До речі, ми вже виклали маленький фотозвіт про нашу поїздку. Можете знайти його тут: http://bit.ly/2QqSJey

У планах на наступний рік – поїздка на роботизований склад Amazon.
Уважно стежте за нашими новинами!

0 коментарів

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваш надійний партнер по реєстрації та супроводу бізнесу за кордоном, підготовці фінансових звітів та аудиту, реєстрації торгових марок

РОЗДІЛИ САЙТУ

ПРО КОМПАНІЮ

Учасник міжнародної мережі постачальників послуг:

КОНТАКТИ

Офіс в Україні:
Київ, вул. Парково-Сирецька, 4В
Тел.: +380 (44) 374-50-80
Email: info@4b.ua

Офіс в США:
26 Diplomat Parkway Unit CU2-15 Hallandale, FL 33009
Тел.: +1 609 775 99 04
Email: usa@4b.ua