+38 (044) 374-50-80 info@4b.ua

Amazon SPN

4B.ua – учасник міжнародної мережі провайдерів послуг для Amazon-підприємців

Amazon SPN

4B.ua – учасник міжнародної мережі провайдерів послуг для Amazon-підприємців

Учасники мережі Amazon SPN з серпня 2019 року

Компанія 4B стала першою компанією з України (а також першою з СНД та країн Східної Європи), що отримала лейбл Amazon SPN і стала частиною мережі постачальників послуг відібраних самим Amazon.

Посилання на сторінку компанії 4B на сайті Amazon SPN >>

Що таке мережа Amazon SPN?

Amazon Service Provider Network (SPN) було запущено в 2014 році. Ідея створення мережі провайдерів послуг була доволі простою: відібрати компанії, які пропонують якісні послуги для Amazon-підприємців.

На сьогоднішній день таких компаній вже більше 300, а число продавців, які регулярно користуються їхніми послугами, давно перевалило за 100 000.

Уже в 2014 році Ви могли звернутися до компаній зі списку Amazon SPN за налаштуванням облікового запису Seller Central або реклами, оптимізацією зображень та лістингу в цілому, за послугами сторонніх fulfillment центрів.

Сьогодні спектр послуг став ще ширшим: досутпні послуги з розрахунку та сплати податків, підготовки товару для складів FBA, професійного перекладу лістингів на мови майданчиків Amazon, консолідації та міжнародної доставки товарів, повернутих покупцями.

Що дає участь в програмі Amazon SPN?

Участь в мережі провайдерів послуг Amazon SPN – це своєрідний знак якості, свідоцтво для Amazon продавців, що послугам цієї компанії можна довіряти. Тепер компанія відповідає за якість послуг, що надаються ще й перед Amazon, дотримуючись вимог маркетплейса та його високих стандартів.

Ну а для самої компанії – це не тільки престиж, а й можливість вийти на нові ринки, розширити свою клієнтську базу.

Окремо варто зупинитися на тому, які зусилля знадобилося докласти нашій команді, щоб отримати можливість представляти свої послуги в рамках програми Amazon SPN.

Хто вже працює на Amazon прекрасно знає, що з цим гігантом e-commerce вести справи зовсім не просто. Весь процес від подачі заявки на участь у програмі і до отримання листа з поздоровленнями від підтримки Amazon зайняв понад 18 місяців.

Але це було не просто очікування, а регулярна робота, що включала в себе зміни в політиках роботи компанії, перевірку основних членів команди (і навіть деяких клієнтів, які дали згоду на перевірку Amazon), сотні листів, десятки годин спілкування з менеджерами в офісі компанії в Сіетлі і багато-багато іншого.

Наша вдячність і плани на майбутнє

Компанія 4B висловлює щиру подяку всім нашим клієнтам, які допомагали на цьому нелегкому шляху, вірили в нас і надавали підтримку. Ми стаємо кращими, щоб бути ще більш корисними для Вас та Вашого Amazon-бізнесу.

Ми обіцяємо не зупинятися на досягнутому. У найближчих планах 4В – розширення спектру послуг для Amazon-підприємців та збільшення регіонів роботи. Слідкуйте за нашим проектом в соціальних мережах, а також не забувайте підписатися на нашу e-mail розсилку.

Ваш надійний партнер по реєстрації та супроводу бізнесу за кордоном, підготовці фінансових звітів та аудиту, реєстрації торгових марок

РОЗДІЛИ САЙТУ

ПРО КОМПАНІЮ

Учасник міжнародної мережі постачальників послуг:

КОНТАКТИ

Офіс в Україні:
Київ, вул. Парково-Сирецька, 4В
Тел.: +380 (44) 374-50-80
Email: info@4b.ua

Офіс в США:
26 Diplomat Parkway Unit CU2-15 Hallandale, FL 33009
Тел.: +1 609 775 99 04
Email: usa@4b.ua