Geocoder.configure( :timeout => 15, :api_key => "AIzaSyDapfEYys73OJ_s7Vme99TuKLL7YZPGxx0", :use_https => true )

Наші послуги

Реєстрація бізнесу

Реєстрація бізнесу є одним з першочергових заходів, що включає в себе створення компанії в країні, що буде підходити Вашим міграційним, бізнес чи податковим побажанням, оптимальну організаційно-правову форму, розробку корпоративних документів з чітким розподілом повноважень директорів та акціонерів, реєстрацію у відповідних податкових органах, та вчасну оплату щорічних зборів.
Весь цей комплекс послуг Ви можете отримати від наших експертів.

Допомога в розблокуванні лістингів/акаунтів

eCommerce торгівля складається з багатьох площадок з високою конкуренцією.
На жаль, не всі продавці ведуть свій бізнес сумлінно. Часто нам трапляються такі ситуації, коли приходить лист від маркетплейса про порушення прав на торгову марку або патент. А при перевірці виявляється, що патент на інший товар.
Бувають ситуації коли скаржник протягом довгого часу не виходить на зв’язок, а лістинг заблокований і товар не продається. Щоб знизити ризики блокування лістингу/акаунта необхідно оперативно реагувати і захищати свої права в  юридичній площині.

Супровід угод купівлі-продажу онлайн бізнесу
  • Як підготувати аккаунт до продажу, на що звертає увагу покупець / інвестор?
  • Які дії необхідно зробити ще при реєстрації аккаунта, щоб його було легше продати?
  • Як порахувати вартість аккаунта?
  • Що підвищує вартість Вашого аккаунта?
  • Як уберегтися від основних помилок при продажу аккаунта?
  • На ці та інші питання продавців свого аккаунта ми можемо дати відповіді.
  • Як самому провести аудит аккаунта?
  • Які покупці кажуть, що даний аккаунт не варто купувати?
  • Якщо Ви покупець, то Вам необхідно знати, на що звернути увагу при покупці.
Податкове планування для онлайн продавців

При побудові будь-якого бізнесу, а тим більше міжнародного онлайн-бізнесу, необхідно враховувати податкову ситуацію як у Вашій країні (резидентом якої ви є), так і країн, де будуть продаватися Ваші товари.

Як вибрати найбільш оптимальне рішення оподаткування для Вас, можна дізнатися у наших податкових консультантів.

Аудит аккаунту

Аудит буде цікавий тим, хто хоче продавати або купити аккаунт, щоб переконатися у відсутності прихованих або невиявлених фактів, які в майбутньому можуть вплинути на рівень продажів або працездатність аккаунта в цілому

Для того, щоб відповісти на питання, чи потрібен Вам аудит, прорахуйте, а у скільки обійдеться дві-три тижні заблокованого лістингу або аккаунта? А якщо це станеться в сезон продажів?

Більш детально про аудит аккаунта Ви зможете дізнатися у наших фахівців.

Супровід відкриття рахунків в іноземних банках

При онлайн торгівлі частим питанням є питання вибору обслуговуючого банку або платіжної системи. Від цього безпосередньо залежить швидкість & nbsp; розпорядження грошима і витрати, пов’язані з фінансовими операціями. Зменшення витрат на валютно-обмінні операції може дати вам + 3 6% до прибутку. І іноді збільшити оборотність коштів в 2 рази, що особливо важливо при використанні позикового фінансування.

У яких банках краще і простіше відкривати рахунки? Як підготуватися до співбесіди в банку? Як зменшити витрати на фінансові операції?

Якщо Вам цікаві відповіді на ці питання, звертайтеся до нас!

Реєстрація та захист торгових марок

При розвитку свого бренду, а особливо онлайн, обов’язковим елементом є зареєстрована торгова марка.
Це не тільки дозволяє виділитися в очах покупців, але і збільшити Ваші продажі та отримати додаткові маркетингові можливості.
У даний момент правильно зареєстрована торгова марка є важливим елементом при створенні власного Private Label, що може збільшити вартість Вашого бізнесу.

Патентні дослідження і захист Вашого продукту

Якщо Ви продаєте кимось виготовлений товар, то є дуже велика ймовірність, що на даний товар є патент. І цілком ймовірно, що Вас можуть заблокувати на певному маркетплейсі!
Патентовласник може поскаржитися і заборонити продавати товар, на який у нього є патент. І це може відбутися не тоді, коли товар тільки завезений і продажі лише запускаються, але і коли йдуть активні продажі і в товар вкладена пристойна сума грошей.
Як уберегтися від таких ситуацій і знизити ризик втрати вкладених коштів, про ці та інші питання Ви можете отримати консультацію у нашого фахівця.

Висновок ліцензованих договорів (використання торгових марок, патентів)

На більшість товарів, які продають онлайн, є патенти. Це і зрозуміло, адже за допомогою патенту можна захищатися від конкурентів. Також наявність патенту додає плюс товару в очах покупця.

Але що робити, якщо на товар, який Ви продаєте, вже є патент, але не у Вас?

Це означає, що є ризик отримання заборони продавати такий товар (блокування лістингу). Уникнути цього можливо, уклавши з правовласниками патенту ліцензійну угоду. Це договір, згідно з яким Ви отримуєте право продавати товар, який захищений патентом, на умовах, про які домовились сторони.

Як знайти правовласника, як вибудувати з ним діалог, які умови пропонувати і як оформити договір? Про це можете дізнатися у нас

Бухгалтерський супровід eCommerce бізнесу

Якісна підготовка та вчасна подача звітності до податкових органів напряму залежить від експертності бухгалтерів та аудиторів. Маючи значний досвід у бухгалтерському супроводі, наші експерти з радістю проконсультують та допоможуть з підготовкою звітності Вашого бізнесу.