Geocoder.configure( :timeout => 15, :api_key => "AIzaSyDapfEYys73OJ_s7Vme99TuKLL7YZPGxx0", :use_https => true )

Скоро Заходи

На даний момент немає запланованих заходів

минулі заходи

Квітень 2019

SUP day forum 2019

18 квітня Союз українських підприємців (СУП) вже втретє збирає найактивніших підприємців країни обговорити найбільш актуальні для українського бізнесу питання. Поки деякі країни будують стіни і намагаються вести відокремлену політику (Brexit, «стіна Трампа»), СУП пропонує будувати міцні мости співпраці і партнерства, і починає з українського бізнесу. Саме тому темою цьогорічного заходу буде “Building bridges – партнерство замість конкуренції”.

Квітень 2018

INTAX FORUM з 2011 року є масштабною та професійною площадкою для спілкування топ-менеджерів компаній, що працюють на глобальних ринках, та професіоналів, які супроводжують міжнародні угоди та операцій.

Наша команда регулярно бере участь в профільних заходах для отримання актуальних новин і обговорення світових трендів в колі колег.

березня 2018

Prosper Show – щорічна конференція, орієнтована на обмін кращими навчальними практиками та наданням значних можливостей для нетворкінгу з успішними продавцями Amazon.

березня 2017

PROSPER Show – це організація, орієнтована на обмін кращими навчальними практичними та дослідницькими матеріалами з професійними онлайн-продавцями, щоб допомогти їм розвинути більш ефективні та прибуткові організації.

Січень 2016

«Юридичні баги в бізнесі гейм-девелопера» 400 грн

7:00 пп – 10:00 пп

Счастье HUB, Паньковска, 14 Київ, Україна

Вперше в Україні майстер-клас про юридичні аспекти в бізнесі гейм-девелопера. За 120 хвилин майстер-класу Ви отримаєте практичні приклади організації Вашої структури для: – збільшення доходу; – легкості управління; – зменшення податкових ризиків і втрат; – продажу бізнесу або проекту в майбутньому. Які кроки потрібно зробити вже зараз? А також Ви дізнаєтеся: – які є пільги для ІТ-бізнесу і де їх шукати? – свій персонаж або загальновідомий, з чим стикалися ми; – на чому ще може заробити гейм-девелопер.

Грудень 2016

Бізнес-сніданок з 4В

10:00 дп – 12:00 пп

«3 b Сafe», Шота Руставелі 22 А Київ, Україна

Тема: Перспективи розвитку експорту в країни Європи на 2016 рік. Практичний механізм роботи. – Завоювання українським бізнесом ринку ЄС підсумки 2015 року. – Перспективи та можливості розширення квот на 2016 рік. – Практичні кейси, механізм виходу на ринок ЄС. Дата і час: захід відбудеться 8 грудня о 10.00 (реєстрація з 9.45). Місце: м Київ, Шота Руставелі 22 А, «3 b Сafe» Кількість місць обмежена! Для участі необхідно зареєструватися до 4 грудня